Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

@FAITH** εγώ χθες πονούσα πολύ, κανονικά όπως πονούσα όταν μου ερχόταν η περίοδος. Θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα στο γιατρό να με βλέπει τώρα που είναι η αρχή γιατί έχω περάσει πολλά μέχρι να τα καταφέρω να μείνω έγκυος κ συμφωνήσαμε να με παρακολουθεί συνεχώς.... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, xrys1988 said:

@FAITH** εγώ χθες πονούσα πολύ, κανονικά όπως πονούσα όταν μου ερχόταν η περίοδος. Θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα στο γιατρό να με βλέπει τώρα που είναι η αρχή γιατί έχω περάσει πολλά μέχρι να τα καταφέρω να μείνω έγκυος κ συμφωνήσαμε να με παρακολουθεί συνεχώς.... 

Ααα.. Οκ.. Ακόμα καλύτερα!Μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας! Τόσο πόνο εγώ δεν έχω.. Τις περισσότερες φορές είναι το βάρος που αισθάνομαι.. Και κάτι άλλο πολύ περίεργο.. Έχω βουλωμενη μύτη χωρίς καταρροη.. Αυτό το έχω εδώ και 2-3 εβδομάδες νομίζω.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Brigitt είπε:

@Deppybach Στο Έλενα Βενιζέλου !!

Κορίτσια καλησπέρα να ρωτήσω κάτι όσες έχετε θέμα με δυσκοιλιότητα πως το αντιμετωπίζετε?? Εγώ τρώω σαλάτες λαχανικα γενικά γιαούρτια ακτινίδια τις τελευταίες μέρες πολλά άλλα δεν με βοηθάνε το μόνο που έχω καταφέρει είναι να χάσω δύο κιλά από 59..57  καμία ιδέας ?

Έχασες κιλά;;;;!! Μπράβοοοοοο!!!! Έχω έβαλα 1μιση!!! Δεν έχω δυσκοιλιότητα προς το παρόν... Ποτέ μου δεν είχα! Είτε έτρωγα φρούτα κ λαχανικά, είτε όχι, δεν είχα θέμα... Πονάκια περιόδου δεν είχα έντονα αλλά είχα σε ήπιους τόνους!! Μην φοβάσαι! Είναι φυσιολογικα τα πονάκια!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Deppybach είπε:

Έχασες κιλά;;;;!! Μπράβοοοοοο!!!! Έχω έβαλα 1μιση!!! Δεν έχω δυσκοιλιότητα προς το παρόν... Ποτέ μου δεν είχα! Είτε έτρωγα φρούτα κ λαχανικά, είτε όχι, δεν είχα θέμα... Πονάκια περιόδου δεν είχα έντονα αλλά είχα σε ήπιους τόνους!! Μην φοβάσαι! Είναι φυσιολογικα τα πονάκια!!

Να σου πω δεν έχω όρεξη να φάω όλο νιώθω πλήρης μάλλον έχω δυσπεψία θηλάζω κιόλας οπότε καίω και θερμίδες έξτρα  ... Και γω ποτέ δεν είχα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη εμφάνισα αλλά εδώ και λίγες μέρες έχω και μου έχει σπάσει τα νεύρα και δεν ξέρω τι να κάνω  !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@FAITH** βουλωμένη μύτη? Μήπως κάτι σε πειράζει και σου δημιουργεί κάτι σαν αλλεργία? Συζήτησε το με το γιατρό καλού κακού....

Κι εγώ κορίτσια, τις προηγούμενες μέρες είχα απλά ενοχλήσεις χαμηλά, κάτι σαν τραβήγματα. Γι αυτό σας ρώτησα εσεις τι νιώθετε...γιατί χθες τρόμαξα πολύ. Μίλησα βέβαια με τον γιατρό κ μου είπε κ έκανα μια ένεση lentogest (την είχα ξανακάνει την προηγούμενη εβδομάδα που είχα καφέ υγρά). Σαν χθες βέβαια, θα ερχόταν κανονικά η περίοδος μου...τι να πω? Ίσως γι αυτό να πονούσα τόσο.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, FAITH** είπε:

Αν δεν καταθέσουν κανένα χαρτί στο ΙΚΑ που να πιστοποιει εγκυμοσύνη μπορούν να προχωρήσουν σε εικονική απόλυση.. Ούτως ή άλλως είναι στην αρχή της εγκυμοσύνης. Αλλά αυτό προϋποθέτει την καλή σχέση με τα αφεντικά, όπως είπε η @βιολετα3, κι επίσης την διάθεση από μεριά τους να το κάνουν.. 

@xrys1988 κι εγώ έχω πονακια και βάρος στην κοιλιά.. Επίσης κάποιες φορές με πιάνει και η μέση μου αλλά μετά περνάει..  Γιατί θα πηγαίνεις κάθε βδομάδα στο γιατρό? 

@βιολετα3 ξεκίνησες τις αντιπηκτικες πάλι? . Εγώ πριν λίγο που μίλησα μου είπε να της ξεκινήσω από αύριο και το salospir Τρίτη. Ούτως ή άλλως του λέω έχουμε ραντεβού οπότε μου λέει θα τα πούμε από κοντά. 

FAITH** δεν κάνω αντιπηκτικες νομίζω κάποια άλλη κοπέλα είπε πως κάνει δεν θυμάμαι όνομα!!!

Just now, Brigitt είπε:

@Deppybach Στο Έλενα Βενιζέλου !!

Κορίτσια καλησπέρα να ρωτήσω κάτι όσες έχετε θέμα με δυσκοιλιότητα πως το αντιμετωπίζετε?? Εγώ τρώω σαλάτες λαχανικα γενικά γιαούρτια ακτινίδια τις τελευταίες μέρες πολλά άλλα δεν με βοηθάνε το μόνο που έχω καταφέρει είναι να χάσω δύο κιλά από 59..57  καμία ιδέα?

Ένα περίεργο πράγμα ενώ πριν ήμουν δυσκοιλία γιατί έχω και ευερέθιστο έντερο (σπαστική κολητιδα)μόλις έμεινα έγκυος έφτιαξε το έντερο μου και δουλεύει ρολόι ,ίσως ακόμα επειδή δεν μου έχει δώσει σίδηρο παίρνω μόνο φυλλικό οξύ.Θυμαμαι όμως στης άλλες εγκυμοσύνες μου πολύ μεγάλο ζόρι ,πολλά φρούτα ακτινίδια ,λαχανικά 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!Κ γω χθες πηγα για υπερηχο ξανα.Τωρα ειμαι 8εβδ και 2 ημ κι ολα ειναι τελεια μου ειπε.Ακουσαμε και τη καρδουλα να χτυπαει δυνατα και γρηγορα..Βεβαια δε μπορεσαμε ουτε εγω ουτε ο αντρας μου να αντιδρασουμε..Μειναμε και οι δυο να κοιταζομαστε!Μια ερωτηση κοριτσια ..εχετε κανει εξεταση για κυστικη ινωση?ψαχνω κεντρο και οι τιμες για κυστικη ινωση για το 100% των μεταλλαξεων ειναι πολυ διαφορετικες.Επισης εγω κανω αντιπηκτικες που ανεφερε πιο πανω η @βιολετα3 και εχω μια κοιλια καταμαυρη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, xrys1988 είπε:

@Deppybach Εγώ τώρα έκλεισα την 8η εβδομάδα... Δεν μου είπε ακόμη κάτι ο γιατρός για την αυχενική διαφάνεια γιατί έτσι κι αλλιώς, θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα να με βλέπει. 

 

Εσείς κορίτσια, έχετε καθόλου πονάκια σαν περιόδου? Εγώ χθες πονούσα πολύ σαν να μου έρχεται περίοδος.. πολύ τρόμαξα. 

Έχω και εγώ πόνους περιόδου και μάλιστα την μια μέρα ήταν αρκετά δυνατοί..μου έδωσε μαγνήσιο και ηρεμησα παρά πολύ...συζήτησε τ με το γιατρό σου ίσως σου δώσει κ σένα... πραγματικά βοηθάει πολυ

3 ώρες πρίν, xrys1988 είπε:

@FAITH** εγώ χθες πονούσα πολύ, κανονικά όπως πονούσα όταν μου ερχόταν η περίοδος. Θα πηγαίνω κάθε εβδομάδα στο γιατρό να με βλέπει τώρα που είναι η αρχή γιατί έχω περάσει πολλά μέχρι να τα καταφέρω να μείνω έγκυος κ συμφωνήσαμε να με παρακολουθεί συνεχώς.... 

Και εμένα με βλέπει κάθε βδομάδα με δέκα μέρες για να ξεαγχωνομαι λέει γτ ξέρει πόσο έχω πονέσει για να φτάσω ως εδω

2 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

FAITH** δεν κάνω αντιπηκτικες νομίζω κάποια άλλη κοπέλα είπε πως κάνει δεν θυμάμαι όνομα!!!

Ένα περίεργο πράγμα ενώ πριν ήμουν δυσκοιλία γιατί έχω και ευερέθιστο έντερο (σπαστική κολητιδα)μόλις έμεινα έγκυος έφτιαξε το έντερο μου και δουλεύει ρολόι ,ίσως ακόμα επειδή δεν μου έχει δώσει σίδηρο παίρνω μόνο φυλλικό οξύ.Θυμαμαι όμως στης άλλες εγκυμοσύνες μου πολύ μεγάλο ζόρι ,πολλά φρούτα ακτινίδια ,λαχανικά 

Ναι κορίτσια εγώ είχα πει ότι κάνω αντιπυκτικες...και μάλιστα δέκα μέρες από πριν την εμβρυομεταφορα...δλδ από τον Γενάρη....η κοιλιά μου δεν τρυπιεται άλλο...αλλά χαλάλι...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/3/2021 at 1:13 ΜΜ, βιολετα3 είπε:

Τέλεια και εγώ χαίρομαι για όλες σας εύχομαι να μας πάνε όλα καλά!!!Εγώ ένα περίεργο συναίσθημα εχθές παρόλο που ακούσαμε καρδιά δεν ξέρω αν χάρηκα ,βασικά δεν ξέρω αν το ανχος μου ακόμα δεν με αφήνει να χαρώ .

Καλημέρα Σας κορίτσια τι κάνετε ?? Εγώ χάθηκα για ποοολλλεεεεςςς μέρες,  εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά.!!!! Άστα κορίτσι μου και εγώ τα ίδια με αυτό το άγχος... το έπαθα και εγώ πριν 3 εβδομάδες και να φανταστείς έβγαλα και έρπη που βγάζω μόνο όταν αγχώνομαι παααρααα πολύ... Ε μετά έκλεισα ραντεβού γτ δεν την πάλευα ... είδα ότι ήταν όλα καλά και τώρα σκέφτομαι μόνο θετικά για να είναι και το μικρούλη καλά και χαρούμενο!!! Την Τρίτη θα πάω εγώ και θα μου πει ποτέ θα κάνουμε και την Αυχενική! Είμαι 9εβδ και 5ημ. αλλα επειδή με έχει δει και ο γιατρός του δημοσίου που θα με αναλάβει αλλά και ο ιδιωτικός που είχα ( είναι Αθήνα και δεν ξεγενναει εδώ στο Ηράκλειο, οπότε δεν μπορεί να με ξεγεννησει αυτός παρά μόνο αν πάω να μείνω στην Αθήνα ο_Ο ) με βγάζουν και 1 εβδομάδα διάφορα.. Οπότε δε  ξέρω ακριβώς πόσο είμαι.. 

12 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

@Deppybach Στο Έλενα Βενιζέλου !!

Κορίτσια καλησπέρα να ρωτήσω κάτι όσες έχετε θέμα με δυσκοιλιότητα πως το αντιμετωπίζετε?? Εγώ τρώω σαλάτες λαχανικα γενικά γιαούρτια ακτινίδια τις τελευταίες μέρες πολλά άλλα δεν με βοηθάνε το μόνο που έχω καταφέρει είναι να χάσω δύο κιλά από 59..57  καμία ιδέα?

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εγώ απόκτησα θέμα με τη  δυσκοιλιότητα τώρα στην εγκυμοσυνη και δεν είχα ποτέ και με έχει ζορισει πολλυυυυ ... Παρατήρησα ότι όταν φάω κρέας με πιάνει πιο έντονα αλλά έλα που πρέπει να τρώμε... Εμένα με βοηθάνε τα ακτινίδια αλλά κάνουν δουλειά την επόμενη μέρα... Αν συνεχιστεί έτσι θα πάρω τα dulcosoft .. μου είπε ο γιατρός ότι επιτρέπεται ... 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Brigitt είπε:

Να σου πω δεν έχω όρεξη να φάω όλο νιώθω πλήρης μάλλον έχω δυσπεψία θηλάζω κιόλας οπότε καίω και θερμίδες έξτρα  ... Και γω ποτέ δεν είχα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη εμφάνισα αλλά εδώ και λίγες μέρες έχω και μου έχει σπάσει τα νεύρα και δεν ξέρω τι να κάνω  !!! 

Αααα θηλάζεις κι όλας;! Αχ! Χαρά στο κουράγιο σου!!! Θύμησέ μου πόσο είναι το μικρό που θηλάζεις;

1 ώρα πρίν, Tina90 είπε:

Καλημέρα Σας κορίτσια τι κάνετε ?? Εγώ χάθηκα για ποοολλλεεεεςςς μέρες,  εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά.!!!! Άστα κορίτσι μου και εγώ τα ίδια με αυτό το άγχος... το έπαθα και εγώ πριν 3 εβδομάδες και να φανταστείς έβγαλα και έρπη που βγάζω μόνο όταν αγχώνομαι παααρααα πολύ... Ε μετά έκλεισα ραντεβού γτ δεν την πάλευα ... είδα ότι ήταν όλα καλά και τώρα σκέφτομαι μόνο θετικά για να είναι και το μικρούλη καλά και χαρούμενο!!! Την Τρίτη θα πάω εγώ και θα μου πει ποτέ θα κάνουμε και την Αυχενική! Είμαι 9εβδ και 5ημ. αλλα επειδή με έχει δει και ο γιατρός του δημοσίου που θα με αναλάβει αλλά και ο ιδιωτικός που είχα ( είναι Αθήνα και δεν ξεγενναει εδώ στο Ηράκλειο, οπότε δεν μπορεί να με ξεγεννησει αυτός παρά μόνο αν πάω να μείνω στην Αθήνα ο_Ο ) με βγάζουν και 1 εβδομάδα διάφορα.. Οπότε δε  ξέρω ακριβώς πόσο είμαι.. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εγώ απόκτησα θέμα με τη  δυσκοιλιότητα τώρα στην εγκυμοσυνη και δεν είχα ποτέ και με έχει ζορισει πολλυυυυ ... Παρατήρησα ότι όταν φάω κρέας με πιάνει πιο έντονα αλλά έλα που πρέπει να τρώμε... Εμένα με βοηθάνε τα ακτινίδια αλλά κάνουν δουλειά την επόμενη μέρα... Αν συνεχιστεί έτσι θα πάρω τα dulcosoft .. μου είπε ο γιατρός ότι επιτρέπεται ... 

Μην αγχώνεσαι!! Στην αυχενική διαφάνεια θα φανεί πόσο είσαι!!! Είσαι κοντά!!! Εγώ σήμερα έκλεισα τις 10 βδομάδες!!! Ήμουν την Τετάρτη στον γυναικολόγο που θα με παρακολουθεί κ τώρα την Τετάρτη που μας έρχεται θα πάω στην κλινική εξωσωματικής που θα με παρακολουθεί για λίγο ακόμα. Όλα καλά!!! Δόξα Τω Θεώ!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Deppybach είναι δέκα μηνών ο μικρός εν τω μεταξύ θηλάζει όλη μέρα όλη νύχτα σαν νεογέννητο λόγω δοντιών και άλματων ανάπτυξης είμαστε σε περίεργη φάση και μάλλον (σίγουρα) θα πάμε για ταντεμ ! Ευτυχώς δεν έχω πρόβλημα στην εγκυμοσύνη και ο γιατρός μου είπε μπορώ να τον θηλάζω σε όλη την διάρκεια κανονικά ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 

5 ώρες πρίν, Tina90 είπε:

Καλημέρα Σας κορίτσια τι κάνετε ?? Εγώ χάθηκα για ποοολλλεεεεςςς μέρες,  εύχομαι να σας βρίσκω όλες καλά.!!!! Άστα κορίτσι μου και εγώ τα ίδια με αυτό το άγχος... το έπαθα και εγώ πριν 3 εβδομάδες και να φανταστείς έβγαλα και έρπη που βγάζω μόνο όταν αγχώνομαι παααρααα πολύ... Ε μετά έκλεισα ραντεβού γτ δεν την πάλευα ... είδα ότι ήταν όλα καλά και τώρα σκέφτομαι μόνο θετικά για να είναι και το μικρούλη καλά και χαρούμενο!!! Την Τρίτη θα πάω εγώ και θα μου πει ποτέ θα κάνουμε και την Αυχενική! Είμαι 9εβδ και 5ημ. αλλα επειδή με έχει δει και ο γιατρός του δημοσίου που θα με αναλάβει αλλά και ο ιδιωτικός που είχα ( είναι Αθήνα και δεν ξεγενναει εδώ στο Ηράκλειο, οπότε δεν μπορεί να με ξεγεννησει αυτός παρά μόνο αν πάω να μείνω στην Αθήνα ο_Ο ) με βγάζουν και 1 εβδομάδα διάφορα.. Οπότε δε  ξέρω ακριβώς πόσο είμαι.. 

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Εγώ απόκτησα θέμα με τη  δυσκοιλιότητα τώρα στην εγκυμοσυνη και δεν είχα ποτέ και με έχει ζορισει πολλυυυυ ... Παρατήρησα ότι όταν φάω κρέας με πιάνει πιο έντονα αλλά έλα που πρέπει να τρώμε... Εμένα με βοηθάνε τα ακτινίδια αλλά κάνουν δουλειά την επόμενη μέρα... Αν συνεχιστεί έτσι θα πάρω τα dulcosoft .. μου είπε ο γιατρός ότι επιτρέπεται ... 

 

 

ΑΑααα κ εσύ από Ηράκλειο είσαι?κ εγώ θα πάω στο νοσοκομείο δεν γίνεται αλλιώς...περιμένω να Μ κλείσουν ραντεβού κ μένα για να κάνω το πρώτο ραντεβού

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brigitt είπε:

@Deppybach είναι δέκα μηνών ο μικρός εν τω μεταξύ θηλάζει όλη μέρα όλη νύχτα σαν νεογέννητο λόγω δοντιών και άλματων ανάπτυξης είμαστε σε περίεργη φάση και μάλλον (σίγουρα) θα πάμε για ταντεμ ! Ευτυχώς δεν έχω πρόβλημα στην εγκυμοσύνη και ο γιατρός μου είπε μπορώ να τον θηλάζω σε όλη την διάρκεια κανονικά ...

Θυμάμαι όταν έμεινα έγκυος στην τρίτη μου κόρη κ δεν τι ήξερα η δεύτερη ήταν 6 μηνών και θήλαζε και σταδιακά μου το έκοβε δεν ήθελε να θηλάζει όλο με έσπρωχνε ,εγώ νόμιζα πως είναι λόγο δόντιων ώσπου αφού πέρασαν 2 μήνες μου ελαττώθηκε το γάλα κ εγώ πίστευα θα μου έρθει περίοδος αλλά μετά κατάλαβα πως είμαι έγκυος,εμένα έκοψε από μόνη της το θηλασμό

Κορίτσια εύχομαι όλες να είστε καλά!Σήμερα η μέρα μου δεν ήταν και τόσα καλή ,γενικά όλα πήγαιναν στραβά με το αποκορύφωμα να κόβεται η μεγάλη μου στο πόδι με ένα ποτήρι,ευτυχώς βρήκα έναν ιδιώτη να μας κάνει τα ράμματα γιατί δεν ήθελα να την πάω στο κέντρο υγείας της περιοχής μας θα γινόταν χαμός και μπορεί να μας έστελναν για Αθήνα ,ευτυχώς όλα καλά.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, βιολετα3 είπε:

Θυμάμαι όταν έμεινα έγκυος στην τρίτη μου κόρη κ δεν τι ήξερα η δεύτερη ήταν 6 μηνών και θήλαζε και σταδιακά μου το έκοβε δεν ήθελε να θηλάζει όλο με έσπρωχνε ,εγώ νόμιζα πως είναι λόγο δόντιων ώσπου αφού πέρασαν 2 μήνες μου ελαττώθηκε το γάλα κ εγώ πίστευα θα μου έρθει περίοδος αλλά μετά κατάλαβα πως είμαι έγκυος,εμένα έκοψε από μόνη της το θηλασμό

Κορίτσια εύχομαι όλες να είστε καλά!Σήμερα η μέρα μου δεν ήταν και τόσα καλή ,γενικά όλα πήγαιναν στραβά με το αποκορύφωμα να κόβεται η μεγάλη μου στο πόδι με ένα ποτήρι,ευτυχώς βρήκα έναν ιδιώτη να μας κάνει τα ράμματα γιατί δεν ήθελα να την πάω στο κέντρο υγείας της περιοχής μας θα γινόταν χαμός και μπορεί να μας έστελναν για Αθήνα ,ευτυχώς όλα καλά.

Εμένα επιζητεί το στήθος σαν τρελό μην με δει μόνο με το σουτιέν απεργία θηλασμού δεν μου έχει κάνει ποτέ έως τώρα και γω θα αφήσω το μωρό να αποφασίσει μόνο του πότε θα είναι έτοιμο να κόψει το θηλασμό ...Αλλά ειλικρινά πολύ μικρή μου φαίνεται για να σταματήσει μόνη το θηλασμό (έδινες πιπίλα? ) αλλά ποιος ξέρει συμβαίνουν και αυτά!!

Εύχομαι τώρα να είναι όλα καλά !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Είμαι στην 5η εβδομάδα. Έχουμε δει μόνο σάκο. Σήμερα το απόγευμα έχω κάποιες σουβλιες κάτω στο αιδοίο. Έχει τύχει σε καμία? Έχω ιστορικό αποβολών και φοβάμαι. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...