Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

Ναι έχεις δίκιο...κάτω από τον ομφαλό ναι αλλά δεν μπορεί να είναι λίγο πιο αριστερά η λίγο πιο δεξιά?

Κατω απι το αφαλο ειναι πολυ νωρις. Το μωρακθ ειναι πιο χαμηλα. Εγω που και που νιωθω κατι τιναγματακια θεωρω πως ειναι το μωρο! Τα νιωθω δεξια και αριστερά!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 35 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κατω απι το αφαλο ειναι πολυ νωρις. Το μωρακθ ειναι πιο χαμηλα. Εγω που και που νιωθω κατι τιναγματακια θεωρω πως ειναι το μωρο! Τα νιωθω δεξια και αριστερά!

Και εγώ πολύ χαμηλά τα νιώθω αλλά αριστερά ...δεν ξέρω είναι και η πρώτη φορά και μπερδεύομαι....δεν το νιώθω κάθε μερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κατω απι το αφαλο ειναι πολυ νωρις. Το μωρακθ ειναι πιο χαμηλα. Εγω που και που νιωθω κατι τιναγματακια θεωρω πως ειναι το μωρο! Τα νιωθω δεξια και αριστερά!

Εγώ είμαι 14 έχω εδώ και 10 μέρες ίσως κ περισσότερο νιώθω χαμηλά κάτι σαν να σπαρταραει σαν φτερουγίσματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κατω απι το αφαλο ειναι πολυ νωρις. Το μωρακθ ειναι πιο χαμηλα. Εγω που και που νιωθω κατι τιναγματακια θεωρω πως ειναι το μωρο! Τα νιωθω δεξια και αριστερά!

Δεν ξέρω σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι πάντως αν κοιτάξεις την θέση την μήτρας στην 17η εβδομάδα ειναι περίπου δύο δάχτυλα κάτω από τον αφαλό 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Brigitt είπε:

Δεν ξέρω σε ποια εβδομάδα βρίσκεσαι πάντως αν κοιτάξεις την θέση την μήτρας στην 17η εβδομάδα ειναι περίπου δύο δάχτυλα κάτω από τον αφαλό 

Πολύ κατατοπιστικό αυτό που μας λες...έτσι να το ψάξω ?,θέση μήτρας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Dimitra93 είπε:

Πολύ κατατοπιστικό αυτό που μας λες...έτσι να το ψάξω ?,θέση μήτρας?

Γράψε θέση μήτρας στην εγκυμοσύνη και θα σου βγάλεις φωτογραφίες και σε βδομάδες έχω βρει αλλά και σε κάθε μήνα και σου δείχνει που είναι ο αφαλός και που τα οστά πυελου ώστε να καταλάβεις ...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε ?Όσες έχετε παιδάκια πήγανε σχολείο?Τα κορίτσια μου πήγανε και δεν σας κρύβω πως μου κακο φαίνεται ,παρόλο που με τα διαδικτυακά επικρατούσε ένα χάος τόσους μήνες :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!εγω ειμαι 16 εβδομαδων και εδω και καποιες μερες οταν αλλαζω θεση  ή αν τεντωθω να δεσω τα κορδονια μου και γενικα  αν κανω μια αποτομη κινηση με πιανει κατι σα κραμπα,τραβηγμα που μετα απο λιγο υποχωρει.Το εχει νιωσει καποια αλλη κοπελα?Σημερα παλι το επαθα τωρα που γυριζα απο τη δουλεια  και ξαπλωσα και τωρα  δεν νιωθω καμια ενοχληση και ειμαι στη φαση αν πρεπει να παρω το γιατρο μου να τον ρωτησω ή αν ειναι υπερβολικο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , vasia!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσια!εγω ειμαι 16 εβδομαδων και εδω και καποιες μερες οταν αλλαζω θεση  ή αν τεντωθω να δεσω τα κορδονια μου και γενικα  αν κανω μια αποτομη κινηση με πιανει κατι σα κραμπα,τραβηγμα που μετα απο λιγο υποχωρει.Το εχει νιωσει καποια αλλη κοπελα?Σημερα παλι το επαθα τωρα που γυριζα απο τη δουλεια  και ξαπλωσα και τωρα  δεν νιωθω καμια ενοχληση και ειμαι στη φαση αν πρεπει να παρω το γιατρο μου να τον ρωτησω ή αν ειναι υπερβολικο

Καλησπέρα. Κάτι ανάλογο νιώθω όταν φταρνίζομαι . Αλλά αφού υποχωρεί δεν ασχολούμαι .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Flolipop είπε:

Καλησπέρα. Κάτι ανάλογο νιώθω όταν φταρνίζομαι . Αλλά αφού υποχωρεί δεν ασχολούμαι .

Ναι μπραβο ..αυτο το αποτομο τραβηγμα λεω κ γω..!το εχω νιωσει και απο φτερνισμα !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Flolipop είπε:

Καλησπέρα. Κάτι ανάλογο νιώθω όταν φταρνίζομαι . Αλλά αφού υποχωρεί δεν ασχολούμαι .

Και εγώ αρκετές φορές όταν φταρνιζομαι και μου έχει τύχει και όταν πάω να αλλάξω πλευρό όταν είμαι ξαπλωμένη,και εγώ δεν το έχω αναφέρει γιατί φεύγει κατευθείαν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Και εγώ αρκετές φορές όταν φταρνιζομαι και μου έχει τύχει και όταν πάω να αλλάξω πλευρό όταν είμαι ξαπλωμένη,και εγώ δεν το έχω αναφέρει γιατί φεύγει κατευθείαν 

Μου ειπε και η μαια οτι ειναι φυσιολογικο .Τεντονονται οι συνδεσμοι για αυτο προκυπτει αυτο ο αιφνιδιος πονος ενοχληση .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, vasia!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσια!εγω ειμαι 16 εβδομαδων και εδω και καποιες μερες οταν αλλαζω θεση  ή αν τεντωθω να δεσω τα κορδονια μου και γενικα  αν κανω μια αποτομη κινηση με πιανει κατι σα κραμπα,τραβηγμα που μετα απο λιγο υποχωρει.Το εχει νιωσει καποια αλλη κοπελα?Σημερα παλι το επαθα τωρα που γυριζα απο τη δουλεια  και ξαπλωσα και τωρα  δεν νιωθω καμια ενοχληση και ειμαι στη φαση αν πρεπει να παρω το γιατρο μου να τον ρωτησω ή αν ειναι υπερβολικο

Καλά και γω όταν φτερνιζομαι το παθαίνω αυτό ένα τράβηγμα στην κοιλιά και αντιδραω λες και με σφάζουν στιγμιαία αλλά μετά με πιάνουν τα γέλια !! Δεν ανησυχώ , μην ανησυχείς για αυτό!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...