Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2021!!


Recommended Posts

πρίν από 46 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου και εσύ με το καλό το μωρακι σου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!Προσπάθησε να χαλαρώσεις λίγο είναι δύσκολο σκέψου θετικά θα την κάνεις θα σου φύγει το άγχος μετά!!!Πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Καλησπερα κορίτσια πως είστε ?Εγώ σήμερα νιώθω μια μελαγχολία ένα θέλω να κλαψω κάπως περίεργα .Ίσως είναι και το ανχος μου ,αύριο 2μιση πάω Αθήνα να πάω το Nipt να τελειώνω και με αυτό μπας και αρχίσω και εγώ να παίρνω τα πάνω μου ,γιατί μέχρι στιγμής δεν έχω ευχαριστηθεί τίποτα.

Καλή επιτυχία αγαπη Μ και καλά αποτελέσματα που είμαι σίγουρη ότι θα τα έχεις...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εσείς νιώθετε αυτές τις λεγόμενες ""χαρακιές""από κατω?μέσα στον κόλπο?είναι τόσο ξαφνικές και τρομακτικές ...επίσης χτες είχα πόνο κάπου εσωτερικά αλλά από πίσω...τώρα στον ορθό να το πω?είναι λες και είναι σουβλιά στο τέλος του εντέρου μεταξύ κόλπου και πρωκτού...περίεργα πράγματα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια εσείς νιώθετε αυτές τις λεγόμενες ""χαρακιές""από κατω?μέσα στον κόλπο?είναι τόσο ξαφνικές και τρομακτικές ...επίσης χτες είχα πόνο κάπου εσωτερικά αλλά από πίσω...τώρα στον ορθό να το πω?είναι λες και είναι σουβλιά στο τέλος του εντέρου μεταξύ κόλπου και πρωκτού...περίεργα πράγματα...

Καλημέρα !!!Το νιώθω και εγώ αυτό που λες πίσω στον ορθό ,ίσως είναι το έντερο ,και στον κόλπο που και και που 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια εσείς νιώθετε αυτές τις λεγόμενες ""χαρακιές""από κατω?μέσα στον κόλπο?είναι τόσο ξαφνικές και τρομακτικές ...επίσης χτες είχα πόνο κάπου εσωτερικά αλλά από πίσω...τώρα στον ορθό να το πω?είναι λες και είναι σουβλιά στο τέλος του εντέρου μεταξύ κόλπου και πρωκτού...περίεργα πράγματα...

Καλημέρα. Στον κόλπο ναι το έχω νιώσει κι εγώ 2-3 φορές .. είναι πολύ ξαφνικό. Επίσης, ένα βράδυ ένιωσα κάτι αντίστοιχο αριστερά για 5-6 φορές. Γενικά, όλα τα παθαίνω βράδυ εγώ.... Πφφφφ υπομονή θα κάνουμε!! 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Dimitra93 είπε:

Κορίτσια εσείς νιώθετε αυτές τις λεγόμενες ""χαρακιές""από κατω?μέσα στον κόλπο?είναι τόσο ξαφνικές και τρομακτικές ...επίσης χτες είχα πόνο κάπου εσωτερικά αλλά από πίσω...τώρα στον ορθό να το πω?είναι λες και είναι σουβλιά στο τέλος του εντέρου μεταξύ κόλπου και πρωκτού...περίεργα πράγματα...

Καλημέρα και εγώ το νιώθω που και που είναι και από το έντερο κάποιες φορές αλλά και από τον κόλπο... Φαντάσου ένα βράδυ με πόνεσε τόσο πολύ η χαρακιά που πήρα τον γιατρό και την άλλη μέρα πήγα και με είδε και ήταν όλα οκ...Εσυ ποτέ έχεις ξανά γιατρό για να σου φύγει το άγχος.. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα σήμερα θα πάω να κάνω το nipt ήταν να πάω 2μιση αλλά ευτυχώς θα πάω νωρίτερα στις 12μιση ,το ανχος μου μεγάλο ευτυχώς θα έχω την κουνιάδα μου που θα μπει μέσα μαζί μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σήμερα θα πάω να κάνω το nipt ήταν να πάω 2μιση αλλά ευτυχώς θα πάω νωρίτερα στις 12μιση ,το ανχος μου μεγάλο ευτυχώς θα έχω την κουνιάδα μου που θα μπει μέσα μαζί μου

Σου εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα !! Ξέρεις πόσο καιρό κάνουνε να βγούνε ? Για να σου φύγει και το άγχος ??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , βιολετα3 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σήμερα θα πάω να κάνω το nipt ήταν να πάω 2μιση αλλά ευτυχώς θα πάω νωρίτερα στις 12μιση ,το ανχος μου μεγάλο ευτυχώς θα έχω την κουνιάδα μου που θα μπει μέσα μαζί μου

Καλά αποτελέματα να έχεις!!Ο Αγιος Εφραιμ που είναι και ο αγιος προστατης μου να σε προστατεύσει σήμερα και να σου φερει τα καλά νέα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα σήμερα θα πάω να κάνω το nipt ήταν να πάω 2μιση αλλά ευτυχώς θα πάω νωρίτερα στις 12μιση ,το ανχος μου μεγάλο ευτυχώς θα έχω την κουνιάδα μου που θα μπει μέσα μαζί μου

Καλα αποτελεσματα!! 

Εχω μια απορία. Ενω το αποτελεσμα βαση υπερηχου σου ηταν καλο 1/1000κατι (δεν θυμαμαι ποσο εγρεψες) μετα πηγε σε 1/300. Αυτο το αποτελεσμα το εδωσε το papA ή ο συνδυασμός των δυο (papA και υπερηχος;) 

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Penny28 είπε:

Καλημέρα και εγώ το νιώθω που και που είναι και από το έντερο κάποιες φορές αλλά και από τον κόλπο... Φαντάσου ένα βράδυ με πόνεσε τόσο πολύ η χαρακιά που πήρα τον γιατρό και την άλλη μέρα πήγα και με είδε και ήταν όλα οκ...Εσυ ποτέ έχεις ξανά γιατρό για να σου φύγει το άγχος.. 

Αυτό το νιώθω πολύ καιρό ..έχω πάει είδη στο γιατρό απλά είχα την απορία γτ είναι τόσο έντονο και αν το νιώθω μόνο εγώ....τι να είναι αραγε

7 ώρες πρίν, βιολετα3 είπε:

Καλημέρα !!!Το νιώθω και εγώ αυτό που λες πίσω στον ορθό ,ίσως είναι το έντερο ,και στον κόλπο που και και που 

Ναι το έντερο θα είναι λογικά αλλά πολύ τρομακτικο....έκανες την εξέταση? πότε θα θα βγουν τα αποτελέσματα?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Βγήκαν κι εμένα τα αποτελέσματα της Papp A και δυστυχώς έριξαν το ποσοστό για down σε 1/260. Το πρόβλημα μου είναι ότι μου είπε ότι για την ηλικία μου δεν είναι κακό το ποσοστό αλλά θα πρέπει να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση τη 19η εβδομάδα... αυτό είναι που με στεναχωρεί περισσότερο... πως θα περάσει ο καιρός ως τότε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Flolipop είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Βγήκαν κι εμένα τα αποτελέσματα της Papp A και δυστυχώς έριξαν το ποσοστό για down σε 1/260. Το πρόβλημα μου είναι ότι μου είπε ότι για την ηλικία μου δεν είναι κακό το ποσοστό αλλά θα πρέπει να κάνουμε αμνιοπαρακέντηση τη 19η εβδομάδα... αυτό είναι που με στεναχωρεί περισσότερο... πως θα περάσει ο καιρός ως τότε...

Το έριξαν λογω ηλικιας; το συνδυαστικο ποσο βγαινει;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Το έριξαν λογω ηλικιας; το συνδυαστικο ποσο βγαινει;

Από 1/410 που είχα τροποποιημένη πιθανότητα βάσει της αυχενικής, μετά τις αιματολογικές Papp A έπεσε (συνδυαστικά) στις 1/260. Βάσει της ηλικίας μου είναι 1/80

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...