Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Εξωσωματική γονιμοποίηση


Recommended Posts

Καλησπέρα. Ο γιατρός μου,μου έδωσε 5 εξωσωματικους για να διαλέξω: α) Δοβης β) Διαμαντοπούλος γ) Κολύμπιανακης δ ) Χριστοφορίδης ε) Ιωακειμίδου. Έχετε εμπειρία με κάποιον από αυτούς; Τα κόστη που κειμενονται;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσι μου δεν ξέρω κάποιον από αυτόν αλλά θα σου πω ότι το κόστος κυμαίνεται γύρω στις 3000€ αναλόγως το κέντρο. Το κόστος αυτό δεν περιλαμβάνει τα φάρμακα τα οποία κοστίζουν γύρω στις 2000€ αλλά μαζεύοντας τα χαρτιά σου για την επιτροπή του εοπυυ μπορείς να τα παρεις δωρεάν και να σου δικαιολογήσουν μέχρι 4 προσπάθειες. Βέβαια πάντα υπάρχει και η επιλογή να κανείς την προσπάθεια σου σε κάποιο δημόσιο νοσοκομείο δωρεάν. Καλή επιτυχία να σου ευχηθώ. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ai.aleksandri20 είπε:

Καλησπέρα. Ο γιατρός μου,μου έδωσε 5 εξωσωματικους για να διαλέξω: α) Δοβης β) Διαμαντοπούλος γ) Κολύμπιανακης δ ) Χριστοφορίδης ε) Ιωακειμίδου. Έχετε εμπειρία με κάποιον από αυτούς; Τα κόστη που κειμενονται;

Γράψε την ερώτησή σου στο cafe εξωσωματικής να σου απαντήσουν. Πρέπει να είσαι Θεσσαλινίκη. Για τον δ έχουν γράψει καλά λόγια, τον έχουν κάποιες που γράφουν εκεί. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...