Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

Έχω πέσει μέσα στις γόνιμες;


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Έχουμε βάλει μπρος με τον άντρα μου για το δεύτερο θαυματάκι μας κι ήθελα να με βοηθήσετε.. Τεπ είχα 4/2 και επαφές δυστυχώς μόνο 2 στις γόνιμες,ειχα στις 16/2 και 18/2..ξέρω ότι είναι μικρές οι πιθανότητες και ότι πρέπει να περιμένω καθυστέρηση για να κάνω τεστ αλλά σαν αγχώδης που είμαι πότε λέτε ότι είναι η πιο σύντομη σχετικά safe ημερομηνία για τεστ ή β χοριακη; 

Σας ευχαριστώ πολύ 


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Έχουμε βάλει μπρος με τον άντρα μου για το δεύτερο θαυματάκι μας κι ήθελα να με βοηθήσετε.. Τεπ είχα 4/2 και επαφές δυστυχώς μόνο 2 στις γόνιμες,ειχα στις 16/2 και 18/2..ξέρω ότι είναι μικρές οι πιθανότητες και ότι πρέπει να περιμένω καθυστέρηση για να κάνω τεστ αλλά σαν αγχώδης που είμαι πότε λέτε ότι είναι η πιο σύντομη σχετικά safe ημερομηνία για τεστ ή β χοριακη; 

Σας ευχαριστώ πολύ 

Καλημερα! Πιστεύω από 28 Φεβρουαρίου και μετά αν έχει γίνει εμφύτευση θα μπορεί να ανιχνευτεί η ορμόνη . Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ελεγα κ κανενα 2ημερο παραπανω απο οτι ειπε η αλλη κοπελα

μια χοριακη 12μερες μετα την επαφη που υποπτευεσαι για συλληψη ειναι σχετικα σιγουρη.περισσοτερο απο τεστ

εξαρταται κ απο τον κυκλο που εχεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Flolipop είπε:

Καλημερα! Πιστεύω από 28 Φεβρουαρίου και μετά αν έχει γίνει εμφύτευση θα μπορεί να ανιχνευτεί η ορμόνη . Καλά αποτελέσματα εύχομαι!

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.. Σε γόνιμες ήμουν ετσι δεν είναι;; γιατί έχω μπερδευτεί λίγο 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου.. Σε γόνιμες ήμουν ετσι δεν είναι;; γιατί έχω μπερδευτεί λίγο 

Τι κυκλο έχεις συνήθως; Είναι σταθερός ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Flolipop είπε:

Τι κυκλο έχεις συνήθως; Είναι σταθερός ;

Ναι συνήθως είναι 27 με 28 μέρες.. Εκτός από τον προηγούμενο που έκανε 34 μέρες 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ναι συνήθως είναι 27 με 28 μέρες.. Εκτός από τον προηγούμενο που έκανε 34 μέρες 

Αν είναι έτσι φαίνεται ότι τις πέτυχες τις γόνιμες,αλλά κι αυτό με επιφύλαξη γιατί καμία φορά ο κύκλος μας (όπως ο προηγούμενος δικός σου) αλλάζει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Αν είναι έτσι φαίνεται ότι τις πέτυχες τις γόνιμες,αλλά κι αυτό με επιφύλαξη γιατί καμία φορά ο κύκλος μας (όπως ο προηγούμενος δικός σου) αλλάζει...

Μακάρι!! Σε ευχαριστώ πολύ 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...