Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Κορίτσια νομιζω οτι πρέπει να αποφευγονται τα ντετολ κ τα αρωματικά κλπ. Δεν το συζητώ για καμφορά ναφθαλινες κλπ στις ντουλαπες…αυτο που βολευει αρκετα ειναι το baby planet αλλά κ το σκετο ξυδι με χαμομηλι ή λεμονι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Ranoula ευχαριστώ μου πρότεινε αιματολογο θα παω στον δικό του!!!Δεν έχει ξεπερασει το 30 κ είπε πως έπρεπε να έχει ανέβει αυτο το μήνα παραπανω!!Το καλό είναι πως το μωρό δεν επηρεάζεται..Απλά για να μην έχω εγω θεμα αργοτερα θελει να το ψάξουμε να δει τι γίνεται..πιστεύει πως ίσως δεν γίνεται καπου σωστή απορρόφηση γι αυτό θα το δούμε!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Foux είπε:

@Ranoula ευχαριστώ μου πρότεινε αιματολογο θα παω στον δικό του!!!Δεν έχει ξεπερασει το 30 κ είπε πως έπρεπε να έχει ανέβει αυτο το μήνα παραπανω!!Το καλό είναι πως το μωρό δεν επηρεάζεται..Απλά για να μην έχω εγω θεμα αργοτερα θελει να το ψάξουμε να δει τι γίνεται..πιστεύει πως ίσως δεν γίνεται καπου σωστή απορρόφηση γι αυτό θα το δούμε!!

Ναιι απλα επρεπε να εχετε δοκιμασει αρκετα σκευασματα δεν κανουν ολα σε ολους. Τον θελει για οταν γεννησεις. Βέβαια το 30 δεν είναι και κακο γενναν και με 26. Αλλα αυτοι ξερουν καλυτερα! Εσυ μην αγχώνεσαι ολα καλα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Foux είπε:

Κορίτσια μου καλημερα!!!Μόλις γύρισα από γιατρό!!!Όλα μια χαρά!!Ο χοντρουλης πηγε 2.080 :shock: τι θα βγει μωρεεε!!!!Γενικά πάντως ολα ηταν καλα!!Απλά με έστειλε να πάω σε αιματολογο την Παρασκευή να δούμε τον αιματοκρίτη γιατι θεωρεί πως έπρεπε να είχε ανέβει αρκετα :neutral: Δεν πειράζει παμε κ βλέπουμε!!

Καλημέρα φουξακι!πωπω πως μεγαλώνουν έτσι τα βλαστάρια μας ❤️Όλα καλά θα πάνε με τον αιματοκρίτη!Το πολύ πολύ να πάρεις κάνα συμπλήρωμα!❤️

Κορίτσια έφαγα μια φλασια ως συνήθως.Ο αιματοκρίτης ανεβαίνει με το συμπλήρωμα σιδήρου έτσι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Catmom ❤️ είπε:

Καλημέρα φουξακι!πωπω πως μεγαλώνουν έτσι τα βλαστάρια μας ❤️Όλα καλά θα πάνε με τον αιματοκρίτη!Το πολύ πολύ να πάρεις κάνα συμπλήρωμα!❤️

Κορίτσια έφαγα μια φλασια ως συνήθως.Ο αιματοκρίτης ανεβαίνει με το συμπλήρωμα σιδήρου έτσι?

Ε ναι αν έχει πεσει! Αλλα οχι παντα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Foux είπε:

Κορίτσια μου καλημερα!!!Μόλις γύρισα από γιατρό!!!Όλα μια χαρά!!Ο χοντρουλης πηγε 2.080 :shock: τι θα βγει μωρεεε!!!!Γενικά πάντως ολα ηταν καλα!!Απλά με έστειλε να πάω σε αιματολογο την Παρασκευή να δούμε τον αιματοκρίτη γιατι θεωρεί πως έπρεπε να είχε ανέβει αρκετα :neutral: Δεν πειράζει παμε κ βλέπουμε!!

Ουάου  μιλάμε για παιδαρο τώρα!!!Πόσο είσαι ακριβώς?

Για τον αιματοκρίτη μην ανυσηχεις.. Θα στον ανεβάσουν.. Αλλά Κ αν δεν κ να μείνει τόσο μια χαρά.. μην αγχώνεσαι.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Foux είπε:

Κορίτσια μου καλημερα!!!Μόλις γύρισα από γιατρό!!!Όλα μια χαρά!!Ο χοντρουλης πηγε 2.080 :shock: τι θα βγει μωρεεε!!!!Γενικά πάντως ολα ηταν καλα!!Απλά με έστειλε να πάω σε αιματολογο την Παρασκευή να δούμε τον αιματοκρίτη γιατι θεωρεί πως έπρεπε να είχε ανέβει αρκετα :neutral: Δεν πειράζει παμε κ βλέπουμε!!

Σε ποιά εβδομάδα είσαι; Καλά μου φαίνεται από βάρος. Και ο αιματοκρίτης καλός μου φαίνεται πιστεύω ότι θα ανέβει κι άλλο. Τί σίδηρο παίρνεις; Μήπως δεν απορροφάται καλά;

@Catmom ❤️ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Καλέ τώρα μπήκα στο προφίλ σου και είδα τη φωτογραφία που έχεις ανεβάσει. Τι είναι αυτά τα ωραία μωρουδιακά χριστουγεννιάτικα είναι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Σε ποιά εβδομάδα είσαι; Καλά μου φαίνεται από βάρος. Και ο αιματοκρίτης καλός μου φαίνεται πιστεύω ότι θα ανέβει κι άλλο. Τί σίδηρο παίρνεις; Μήπως δεν απορροφάται καλά;

@Catmom ❤️ Σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Καλέ τώρα μπήκα στο προφίλ σου και είδα τη φωτογραφία που έχεις ανεβάσει. Τι είναι αυτά τα ωραία μωρουδιακά χριστουγεννιάτικα είναι;

Αχχχ ναιιι!❤️❤️ Τα πήραμε από το AliExpress για τον μπεμπακο μας ❤️❤️ Θα πέσει πολύ φωτογράφηση φέτος ❤️

πρίν από 42 λεπτά , Ranoula είπε:

Ε ναι αν έχει πεσει! Αλλα οχι παντα! 

Κι εμένα έπεσε λίγο παρ ότι παίρνω σίδηρο και τον αυξησαμε.Βασικα ο γιατρός είπε ότι δεν χρειάζεται αλλά αν θέλω τόσο πολυ ας παρω.Σε καμία εβδομάδα θα κάνω πάλι εξετάσεις να δω που βρίσκεται.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Catmom ❤️ είπε:

Καλημέρα φουξακι!πωπω πως μεγαλώνουν έτσι τα βλαστάρια μας ❤️Όλα καλά θα πάνε με τον αιματοκρίτη!Το πολύ πολύ να πάρεις κάνα συμπλήρωμα!❤️

Κορίτσια έφαγα μια φλασια ως συνήθως.Ο αιματοκρίτης ανεβαίνει με το συμπλήρωμα σιδήρου έτσι?

Το περίεργο αυτο ειναι..ότι το σίδηρο μου είναι φουλ!!!!κ η αιμοσφαιρίνη φουλ!!

Κορίτσια ειμαι 31+3!! Κ στον υπέρηχο δεν έχει γυρίσει από τη προηγούμενη φορά!!Το κεφάλι κάτω!!καλε είναι πολύ τρομακτικό ετσι όπως το είδα!!:-P

Την άλλη βδομάδα παω κ για καρδιοτοκογραφο!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Foux είπε:

Το περίεργο αυτο ειναι..ότι το σίδηρο μου είναι φουλ!!!!κ η αιμοσφαιρίνη φουλ!!

Κορίτσια ειμαι 31+3!! Κ στον υπέρηχο δεν έχει γυρίσει από τη προηγούμενη φορά!!Το κεφάλι κάτω!!καλε είναι πολύ τρομακτικό ετσι όπως το είδα!!:-P

Την άλλη βδομάδα παω κ για καρδιοτοκογραφο!

Έχουν πάρει θέση τα ελεφαντακια μας ❤️❤️Σε ετοιμότητα για να βγουν!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Catmom ❤️ είπε:

Αχχχ ναιιι!❤️❤️ Τα πήραμε από το AliExpress για τον μπεμπακο μας ❤️❤️ Θα πέσει πολύ φωτογράφηση φέτος ❤️

Κι εμένα έπεσε λίγο παρ ότι παίρνω σίδηρο και τον αυξησαμε.Βασικα ο γιατρός είπε ότι δεν χρειάζεται αλλά αν θέλω τόσο πολυ ας παρω.Σε καμία εβδομάδα θα κάνω πάλι εξετάσεις να δω που βρίσκεται.

Θέλω και εγώ να πάρω σε πόσο καιρό σου ήρθαν από το aliexpress και τι μέγεθος να παραγγείλω;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Θέλω και εγώ να πάρω σε πόσο καιρό σου ήρθαν από το aliexpress και τι μέγεθος να παραγγείλω;

Αν θυμάμαι καλά γύρω στις δύο εβδομάδες απλά θα πρέπει να κοιτάξεις να είναι σε ευρωπαϊκές αποθήκες για να έρθουν γρήγορα.Τωρα τα νούμερα διαφεραν επειδή παραγγελναμε από διάφορα κατάστηματα.Γενικα τα νούμερα του εξωτερικού είναι λίγο πιο μικρά από αυτά που έχουμε εδώ.Τυπου ορκεστρα ας πούμε υπολόγισε το νούμερο.Πριν παραγγείλεις δες αν έχει τελωνείο γιατί τα άλλαξαν παλι

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Foux είπε:

Το περίεργο αυτο ειναι..ότι το σίδηρο μου είναι φουλ!!!!κ η αιμοσφαιρίνη φουλ!!

Κορίτσια ειμαι 31+3!! Κ στον υπέρηχο δεν έχει γυρίσει από τη προηγούμενη φορά!!Το κεφάλι κάτω!!καλε είναι πολύ τρομακτικό ετσι όπως το είδα!!:-P

Την άλλη βδομάδα παω κ για καρδιοτοκογραφο!

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω γτ θα πας από τόσο νωρίς για καρδιοτοκογραφημα; Εγώ είμαι 34+3 κ δν έχω κάνει ακόμη καρδιοτοκογραφημα . Αυριο που έχω ραντεβού με το γιατρο ίσως μου πει ποτέ να πάω. Απλά ρωταω γτ συνήθως καρδιοτοκογραφημα κανείς με το που μπεις στο μήνα σου κ μετά. Εγώ σε 10 μερες μπαινω . 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Sweetheart12 είπε:

Κορίτσι μου να σε ρωτήσω γτ θα πας από τόσο νωρίς για καρδιοτοκογραφημα; Εγώ είμαι 34+3 κ δν έχω κάνει ακόμη καρδιοτοκογραφημα . Αυριο που έχω ραντεβού με το γιατρο ίσως μου πει ποτέ να πάω. Απλά ρωταω γτ συνήθως καρδιοτοκογραφημα κανείς με το που μπεις στο μήνα σου κ μετά. Εγώ σε 10 μερες μπαινω . 

Εγώ έκανα από την προηγούμενη εβδομάδα που ήμουν 31&1.. μάλλον είναι ανάλογα τον γιατρό.. κ τώρα με παρακολουθεί ανα 2 εβδομάδες κ θα πηγαίνω κάθε φορά , έτσι μου είπε!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...