Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

1 hour ago, anoulious είπε:

Καλημερα.Μηπως πρεπει και εγω να τον ρωτησω γιατι με το σακχαρο τα εχω δει ολα..Καθε λιγες ημερες ανεβαζω μοναδες ινσουλινης...Παντως σπανια γυναικα με σακχαρο  γενναει στην 39 ή 40 εβδομαδα...

Ναι φυσικά να τον ρωτήσεις για να είσαι προετοιμασμενη και να ξέρεις τι να περιμένεις! Εγω πχ δεν είχα ιδέα, νόμιζα ότι θα φτάσω στην ΠΗΤ, βλέποντας και κάνοντας βέβαια!!! 

Μου είπε να κανω και 2 ενέσεις κορτιζόνης που ειναι για την ανάπτυξη των πνευμόνων του μωρού, και η κορτιζόνη το απορρυθμιζει το ζαχαρο. Δεν ξερω τι θα γίνει πραγματικά. Θα μιλήσω και με τον ενδοκρινολογο να μου πει πως να το αντιμετωπίσω... 

πρίν από 15 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είχε γεμίσει πάρα πολύ.Στον ύπνο δεν καταλαβαίνω ότι θέλω να κατουρήσω και ξυπνάω όταν πια αρχίζω να πονάω.

 

Κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω.Εχετε παρατηρήσει δερματικές αλλαγες τώρα στην εγκυμοσύνη?

Και τώρα μην αγχώνεσαι.Δοξα τον Θεό μια χαρά είναι η εγκυμοσύνη σου ❤️

Εγω κατά διαστήματα εβγαζα μικρά σπυρακια στα μπούτια, δεν ξερω αν ήταν από την εγκυμοσύνη. Τώρα έχω παρατηρήσει το δέρμα μου να αφυδατώνεται ακόμα και στην κοιλιά που βαζω την κρέμα για τις ραγάδες... Επίσης έχω απίστευτη φαγούρα στις θηλές παρόλο που βαζω κρεμουλα, και κατω από το στήθος, επειδή έχει μεγαλώσει και είναι πιο πεσμένο, έχω κάνει σαν έκζεμα...


Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είχε γεμίσει πάρα πολύ.Στον ύπνο δεν καταλαβαίνω ότι θέλω να κατουρήσω και ξυπνάω όταν πια αρχίζω να πονάω.

 

Κάτι άλλο που ήθελα να ρωτήσω.Εχετε παρατηρήσει δερματικές αλλαγες τώρα στην εγκυμοσύνη?

Και τώρα μην αγχώνεσαι.Δοξα τον Θεό μια χαρά είναι η εγκυμοσύνη σου ❤️

Αχ, ευτυχώς!!! ❤❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Kaity8 είπε:

Ναι φυσικά να τον ρωτήσεις για να είσαι προετοιμασμενη και να ξέρεις τι να περιμένεις! Εγω πχ δεν είχα ιδέα, νόμιζα ότι θα φτάσω στην ΠΗΤ, βλέποντας και κάνοντας βέβαια!!! 

Μου είπε να κανω και 2 ενέσεις κορτιζόνης που ειναι για την ανάπτυξη των πνευμόνων του μωρού, και η κορτιζόνη το απορρυθμιζει το ζαχαρο. Δεν ξερω τι θα γίνει πραγματικά. Θα μιλήσω και με τον ενδοκρινολογο να μου πει πως να το αντιμετωπίσω... 

Εγω κατά διαστήματα εβγαζα μικρά σπυρακια στα μπούτια, δεν ξερω αν ήταν από την εγκυμοσύνη. Τώρα έχω παρατηρήσει το δέρμα μου να αφυδατώνεται ακόμα και στην κοιλιά που βαζω την κρέμα για τις ραγάδες... Επίσης έχω απίστευτη φαγούρα στις θηλές παρόλο που βαζω κρεμουλα, και κατω από το στήθος, επειδή έχει μεγαλώσει και είναι πιο πεσμένο, έχω κάνει σαν έκζεμα...

Εγώ έχω γεμίσει θηλωματα στον λαιμό.Δεν είχα πριν αλλά διάβασα ότι είναι σύνηθες.Το κακό είναι ότι τα πειράζω κι έχουν απλωθεί.το θέμα είναι αν φεύγουν μετά τον τοκετό ή πρέπει να κάνω θεραπεία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Catmom ❤️ είπε:

Εγώ έχω γεμίσει θηλωματα στον λαιμό.Δεν είχα πριν αλλά διάβασα ότι είναι σύνηθες.Το κακό είναι ότι τα πειράζω κι έχουν απλωθεί.το θέμα είναι αν φεύγουν μετά τον τοκετό ή πρέπει να κάνω θεραπεία.

Και εγωω, και τωρα βγηκαν και πολυ μικρα αναμεσα στο στηθος. Καυτηριαση μετα και εφυγαν δεν είναι τιποτα! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Ranoula είπε:

Και εγωω, και τωρα βγηκαν και πολυ μικρα αναμεσα στο στηθος. Καυτηριαση μετα και εφυγαν δεν είναι τιποτα! 

Κάθε μέρα που ξυπνάω περιμένω και κάτι καινούριο χαχαχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, Kaity8 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!! 

Εχθες πήγαμε κι εμείς στο γιατρό!!! Ο μπέμπης μας είναι πολύ καλά, είναι 1320γρ (29+3εβδ είμαι). Γύρισε ξανα τουμπα, και είναι με το κεφάλι κατω και τα ποδαράκια του τα νιώθω στο στομάχι μου!! :-D

Εμένα μου έχει κάνει 3 συνεχόμενες εβδομαδες καρδιοτοκογραφημα γιατι ειχα κάτι συσπασούλες. Και προχθές κορίτσια βγήκα λιγο για περπάτημα δλδ για 15λεπτα, μη φανταστείτε...και όλη τη μέρα μέτρησα 13 και είναι αρκετουτσικες. Μου είπε να κόψω το περπάτημα και τις δουλειές και να ξεκουράζομαι γιατί δεν θέλουμε να γεννήσω πρόωρα. 

Εμείς ακόμα περιμένουμε τα πράγματα, λογικά μέχρι το τέλος του μήνα θα έχουν έρθει ολα, κουνια συρταριερα κλπ, και τότε θα ξεκινήσω να πλένω και να ετοιμάζω! Πόσο ανυπομονώ!!!! 

Να σας ρωτήσω κορίτσια, για την εβδομάδα που ειμαι, σας φαίνεται μεγάλο το μωρο μου; Ρωτάω γιατί η πεθερά μου έχει λυσσάξει ότι θα βγει θρεφταρι λεει... :-x

Μόλις τελειώσα κι εγώ από τον γιατρό το Doppler. 29+6 σήμερα 1329 το μωρό στην 45η θέση για να μην ανησυχείς. Εμενα έχει πάρει θέση με το κεφάλι κατω κι ευτυχώς όλες οι μετρήσεις βγήκανε σούπερ. Αιμάτωση πολύ καλή μου είπε ο γιατρός. Τελείωσαν οι εξετάσεις πάμε για γέννα μου είπε..... Λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Αχ δόξα τω θεώ πάνε όλα καλά!! Είμαι πολύ χαρούμενη

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Μόλις τελειώσα κι εγώ από τον γιατρό το Doppler. 29+6 σήμερα 1329 το μωρό στην 45η θέση για να μην ανησυχείς. Εμενα έχει πάρει θέση με το κεφάλι κατω κι ευτυχώς όλες οι μετρήσεις βγήκανε σούπερ. Αιμάτωση πολύ καλή μου είπε ο γιατρός. Τελείωσαν οι εξετάσεις πάμε για γέννα μου είπε..... Λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Αχ δόξα τω θεώ πάνε όλα καλά!! Είμαι πολύ χαρούμενη

Υπέροχα τα νέα σου κοπέλα μου!Τελική ευθεία ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Eva n ναι κοριτσι ουτε εγω παίρνω μαγνήσιο.. προφανώς δεν το χρειαζόμαστε όλες!!

@Agapakiii αχ αυτό με το φαγητό!!!!Μου γεμίζουν το πιάτο λες κ θα φάνε 3 άνθρωποί κ να λένε φαε φαε κ δεν εβαλες κιλα κ δεν εκανες κοιλια!!!κ τι φαση αυτο με τα γατάκια;;;κ σε μένα το λένε χαχαχαχα!Μια ζωή ολιγοφαγη ημουν!!!τι σχέση έχει το στομάχι μας με την ανάπτυξη του μωρου;;;κάποιοι δυστυχώς δεν το καταλαβαίνουν!!Αλλα ευτυχως ειμαι αναίσθητη δεν αφήνω να με επηρεάζει τιποτα!!:-D:-D

@Catmom ❤️ Ε Οχιιι κ εγω το ίδιο!!!Καλε εχω γεμίσει μικροσκοπικές ελιτσες!!!!κ ολο ηθελα να σας ρωτησω κ το ξεχνουσα!!χαχα!!

@Ydroxoos76 τελεια!!!!!ετοιμο το μπεμπεκι σου!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Foux είπε:

@Eva n ναι κοριτσι ουτε εγω παίρνω μαγνήσιο.. προφανώς δεν το χρειαζόμαστε όλες!!

@Agapakiii αχ αυτό με το φαγητό!!!!Μου γεμίζουν το πιάτο λες κ θα φάνε 3 άνθρωποί κ να λένε φαε φαε κ δεν εβαλες κιλα κ δεν εκανες κοιλια!!!κ τι φαση αυτο με τα γατάκια;;;κ σε μένα το λένε χαχαχαχα!Μια ζωή ολιγοφαγη ημουν!!!τι σχέση έχει το στομάχι μας με την ανάπτυξη του μωρου;;;κάποιοι δυστυχώς δεν το καταλαβαίνουν!!Αλλα ευτυχως ειμαι αναίσθητη δεν αφήνω να με επηρεάζει τιποτα!!:-D:-D

@Catmom ❤️ Ε Οχιιι κ εγω το ίδιο!!!Καλε εχω γεμίσει μικροσκοπικές ελιτσες!!!!κ ολο ηθελα να σας ρωτησω κ το ξεχνουσα!!χαχα!!

@Ydroxoos76 τελεια!!!!!ετοιμο το μπεμπεκι σου!!!

Ελπίζω να μην τις πειράζεις γιατί εξαπλώνονται.Ειχε και η μάνα μου.Της είχε πει ο γιατρός ότι ήταν από έλλειψη μελατονίνης και τις καυτηρίασε.Βεβαια σε εμάς είναι λόγω εγκυμοσύνης.παρατηρησα ότι έβγαλα και κάτω από το στήθος πλάκα πλάκα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Catmom ❤️ είπε:

Κορίτσια μου σήμερα πήρα μια τρομάρα! Ξύπνησα τα ξημερώματα για την γνωστή επίσκεψη στη φίλη μου την τουαλέτα και δεν μπορούσα να σηκωθώ.Τρομερες κράμπες χαμηλά που δεν μπορούσα ούτε να γυρίσω.Δεν ξέρω αν έφταιγε ότι ήμουν ώρα στην ίδια στάση ή ότι η κύστη μου είχε φτάσει στο στομάχι αλλά φοβήθηκα ειλικρινά.Βεβαια όταν σηκώθηκα και περπάτησα πέρασε και δεν με ξαναπιάσει.Το έχει πάθει καμία?Πόσο μαγνήσιο πρέπει πια να πάρω για να σταματήσουν αυτές οι κράμπες.Ασε που το trofocard max είναι σαν υπόθετο και δεν μπορώ να το καταπιω και το κόβω στα πέντε!Στα πέντε αν είναι δυνατόν.Κι αυτό που το κόβω είναι την τελευταία εβδομάδα γιατί μου καρφώθηκε ότι θα πνιγώ.Δλδ ημαρτον!

Εγώ όπως έχω ξαναπεί, έχω θέμα με το να σηκωθώ, να αλλάξω πλευρό, να βάλω παντελόνι κ να στηριχτω στο ένα πόδι κ ειδικά όταν σηκώνομαι το βράδυ κ κατουριεμαι κιόλας, δυσκολεύομαι πάρα πολύ.. Κατά τα άλλα όμως, χθες πήγα κ στη λαϊκή.. :-o Δε με ενοχλεί το χαλαρό περπάτημα.. Μόνο όταν βάζω δύναμη χαμηλά για να σηκωθώ.. Ή όταν περπατήσω λίγο παραπάνω που πλέον κοιτάω να το αποφευγω.. 

Όπως είπε κ μια άλλη κοπέλα, είναι μάλλον που ανοίγουν τα κόκαλα της λεκάνης.. Σε συνδυασμό με κράμπες! Εγώ παίρνω 2 trofocard max την ημέρα! Αλλά δν το κόβω.. Γκουκ κ κάτω κατευθείαν! :-D 

1 ώρα πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Μόλις τελειώσα κι εγώ από τον γιατρό το Doppler. 29+6 σήμερα 1329 το μωρό στην 45η θέση για να μην ανησυχείς. Εμενα έχει πάρει θέση με το κεφάλι κατω κι ευτυχώς όλες οι μετρήσεις βγήκανε σούπερ. Αιμάτωση πολύ καλή μου είπε ο γιατρός. Τελείωσαν οι εξετάσεις πάμε για γέννα μου είπε..... Λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Αχ δόξα τω θεώ πάνε όλα καλά!! Είμαι πολύ χαρούμενη

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά!! Κ στη σωστή θεσούλα!! Εγώ αν θυμάμαι καλά γύρω στις 20 Νοεμβρίου θα κάνω doppler κ είμαι στην 28η εβδομάδα.. Μήπως είναι λίγο αργά;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Αγγελίνα είπε:

Εγώ όπως έχω ξαναπεί, έχω θέμα με το να σηκωθώ, να αλλάξω πλευρό, να βάλω παντελόνι κ να στηριχτω στο ένα πόδι κ ειδικά όταν σηκώνομαι το βράδυ κ κατουριεμαι κιόλας, δυσκολεύομαι πάρα πολύ.. Κατά τα άλλα όμως, χθες πήγα κ στη λαϊκή.. :-o Δε με ενοχλεί το χαλαρό περπάτημα.. Μόνο όταν βάζω δύναμη χαμηλά για να σηκωθώ.. Ή όταν περπατήσω λίγο παραπάνω που πλέον κοιτάω να το αποφευγω.. 

Όπως είπε κ μια άλλη κοπέλα, είναι μάλλον που ανοίγουν τα κόκαλα της λεκάνης.. Σε συνδυασμό με κράμπες! Εγώ παίρνω 2 trofocard max την ημέρα! Αλλά δν το κόβω.. Γκουκ κ κάτω κατευθείαν! :-D 

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά!! Κ στη σωστή θεσούλα!! Εγώ αν θυμάμαι καλά γύρω στις 20 Νοεμβρίου θα κάνω doppler κ είμαι στην 28η εβδομάδα.. Μήπως είναι λίγο αργά;;; 

Οχι μην ανησυχείς συνηθως απο 32 εως 34 το κανουν μου ειπε η εμβρυολογος. Και εγω 29η ειμαι και εχω 8 Νοεμβρίου οποτε κοντά ειμαστε!

 

@Ydroxoos76συγχαρητήρια! Μπραβο νομιζω τωρα να χαρεις ελευθερα!!! Και να το ευχαριστηθεις! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Μόλις τελειώσα κι εγώ από τον γιατρό το Doppler. 29+6 σήμερα 1329 το μωρό στην 45η θέση για να μην ανησυχείς. Εμενα έχει πάρει θέση με το κεφάλι κατω κι ευτυχώς όλες οι μετρήσεις βγήκανε σούπερ. Αιμάτωση πολύ καλή μου είπε ο γιατρός. Τελείωσαν οι εξετάσεις πάμε για γέννα μου είπε..... Λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Αχ δόξα τω θεώ πάνε όλα καλά!! Είμαι πολύ χαρούμενη

Μπράβο κοριτσαρα μου...ετοιμο το νινακι σου!!!τελικη ευθεία!!! Πολυ χαίρομαι...!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kaity8 said:

Ναι φυσικά να τον ρωτήσεις για να είσαι προετοιμασμενη και να ξέρεις τι να περιμένεις! Εγω πχ δεν είχα ιδέα, νόμιζα ότι θα φτάσω στην ΠΗΤ, βλέποντας και κάνοντας βέβαια!!! 

Μου είπε να κανω και 2 ενέσεις κορτιζόνης που ειναι για την ανάπτυξη των πνευμόνων του μωρού, και η κορτιζόνη το απορρυθμιζει το ζαχαρο. Δεν ξερω τι θα γίνει πραγματικά. Θα μιλήσω και με τον ενδοκρινολογο να μου πει πως να το αντιμετωπίσω... 

Εγω κατά διαστήματα εβγαζα μικρά σπυρακια στα μπούτια, δεν ξερω αν ήταν από την εγκυμοσύνη. Τώρα έχω παρατηρήσει το δέρμα μου να αφυδατώνεται ακόμα και στην κοιλιά που βαζω την κρέμα για τις ραγάδες... Επίσης έχω απίστευτη φαγούρα στις θηλές παρόλο που βαζω κρεμουλα, και κατω από το στήθος, επειδή έχει μεγαλώσει και είναι πιο πεσμένο, έχω κάνει σαν έκζεμα...

Σε ποια εβδομαδα θα κανεις ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του μωρου?Για οσο διαρκει η επιδραση της κορτιζονης θα πρεπει να κανεις αυξημενες μοναδες ινσουλινης.Εγω για παραδειγμα οταν παω στο Νοσοκομειο και μου κανουν ενδοφλεβια κορτιζονη μονο 100ml (τα μειωσαμε)ανεβαζω τις μοναδες την ημερα τη ληψης και μεχρι πρωι, αντε το πολυ το επομενο μεσημερι.Μετα φευγει η επιδραση.

1 hour ago, Ydroxoos76 said:

Μόλις τελειώσα κι εγώ από τον γιατρό το Doppler. 29+6 σήμερα 1329 το μωρό στην 45η θέση για να μην ανησυχείς. Εμενα έχει πάρει θέση με το κεφάλι κατω κι ευτυχώς όλες οι μετρήσεις βγήκανε σούπερ. Αιμάτωση πολύ καλή μου είπε ο γιατρός. Τελείωσαν οι εξετάσεις πάμε για γέννα μου είπε..... Λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Αχ δόξα τω θεώ πάνε όλα καλά!! Είμαι πολύ χαρούμενη

Μπραβο!Αντε τωρα με το καλο η γεννα!Τι ωραια που τα Χριστουγεννα θα εχεις το νινι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αγγελίνα είπε:

Εγώ όπως έχω ξαναπεί, έχω θέμα με το να σηκωθώ, να αλλάξω πλευρό, να βάλω παντελόνι κ να στηριχτω στο ένα πόδι κ ειδικά όταν σηκώνομαι το βράδυ κ κατουριεμαι κιόλας, δυσκολεύομαι πάρα πολύ.. Κατά τα άλλα όμως, χθες πήγα κ στη λαϊκή.. :-o Δε με ενοχλεί το χαλαρό περπάτημα.. Μόνο όταν βάζω δύναμη χαμηλά για να σηκωθώ.. Ή όταν περπατήσω λίγο παραπάνω που πλέον κοιτάω να το αποφευγω.. 

Όπως είπε κ μια άλλη κοπέλα, είναι μάλλον που ανοίγουν τα κόκαλα της λεκάνης.. Σε συνδυασμό με κράμπες! Εγώ παίρνω 2 trofocard max την ημέρα! Αλλά δν το κόβω.. Γκουκ κ κάτω κατευθείαν! :-D 

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα καλά!! Κ στη σωστή θεσούλα!! Εγώ αν θυμάμαι καλά γύρω στις 20 Νοεμβρίου θα κάνω doppler κ είμαι στην 28η εβδομάδα.. Μήπως είναι λίγο αργά;;; 

Έτσι το έπαιρνα κι εγώ και κόντεψα να πνιγω ένα πρωί στον ύπνο μου και από τότε το κόβω.+1 ψυχολογικό σε αυτή την ζωή χαχαχχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , anoulious είπε:

Σε ποια εβδομαδα θα κανεις ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονια του μωρου?Για οσο διαρκει η επιδραση της κορτιζονης θα πρεπει να κανεις αυξημενες μοναδες ινσουλινης.Εγω για παραδειγμα οταν παω στο Νοσοκομειο και μου κανουν ενδοφλεβια κορτιζονη μονο 100ml (τα μειωσαμε)ανεβαζω τις μοναδες την ημερα τη ληψης και μεχρι πρωι, αντε το πολυ το επομενο μεσημερι.Μετα φευγει η επιδραση.

Μπραβο!Αντε τωρα με το καλο η γεννα!Τι ωραια που τα Χριστουγεννα θα εχεις το νινι!

Μου είπε να τις κάνω τώρα που μπαίνω στην 30η. Καλά θα μιλήσω με τον γιατρό μου τον ενδοκρινολογο πρώτα και μετά θα τις κάνω. Το πολύ πολύ να την βγάλω με μαρούλι και Αμύγδαλα εκείνες τις μέρες!! :lol:

  • Χαχα 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...