Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσια!! Εγω το εκανα και τις δυο δοσεις και δεν ανεβασα καθολου πυρετο μονο ενα 37 και αρκετο πονοκεφαλο την πρωτη μερα στην δευτερη δοση! Εμενα οι γιατροι ολοι μου ειπαν να το κανω οπωσδηποτε οποτε και τους εμπιστευτηκα!! Φυσικα και το σκεφτομουν εντονα να μην το κανω αλλα μπρος γκρεμος και πισω ρεμα…οποτε το εκανα και ηρεμησα!! Η επιλογη ειναι καθαρα προσωπικη για την καθεμια μας!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

16 ώρες πρίν, Mkp2020 είπε:

@vaslia καλησπέρα!!Τι μήκος εχει ο τραχηλός σου και ο πεσσος τι ειναι ακριβως;;Πρεπει κ εγω να προσεχω και εχω αγχωθει με ολα αυτα που διαβαζω!!

Κανονικα με εξεταση ενδοκολπικα στις 18 εβδομαδες ηταν γυρω στο 21. Και λεω γυρω γτ παιζει. Δεν ειναι σταθερος. Ο πεσσος ειναι ενα δαχτυλιδι που συγκρατει τον τραχηλο και τον σταθεροποιει. Στη β επιπεδου ο εμβρυολογος τον βρηκε 19 και προχθες ο γιατρος διακοιλιακα 27. Οποτε παιζει. Το προβλημα παντως παραμενει γιαυτο και θελει ξεκουραση κ μερικη ακινητοποιηση στο σπιτι. Εσυ τι προβλημα εχεις;

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Μην στεναχωριεσαι καθολου.Αν ξεκινησεις ινσουλινη θα εισαι πολυ πιο ανετη..Σιγουρα δε θα πεινας,οπως τωρα!

Αγάπη μου εσύ το πόσο χάρηκα με τα δικά σου νέα δεν λέγεται! Εν τω μεταξύ σου είχα γράψει ένα κατεβατό χθες και σβήστηκαν όλα... Δεν πειράζει τα ξανά παραθέτω: 

Ήθελα να σου πω να έρθεις και εσύ στην παρέα μας και να συστηθεις στα κορίτσια γιατί είσαι Η λάμψη η ελπίδα και το φωτεινό αστέρι στο δρόμο μας.... Νομίζω ότι έχεις κιόλας μία εβδομάδα μετά από μένα την β επιπέδου από ότι διάβασα. Λογικά θα είσαι και εσύ στις μανούλες Δεκεμβρίου!! Εγώ δεν ξέρω και το φύλο ακόμα αλλά αν είναι κορίτσι το ένα όνομα από τα δύο που θα του δώσω θα είναι το δικό σου... Από την Αγία Άννα την πιστεύω πολύ όπως και την Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντου!! 

Λοιπόν κορίτσια σήμερα έκανα και εγώ μία βόλτα στα jumbo να δω τι έχει από μωρουδιακά και παιδικά. Έχει και σουτιέν θηλασμού είδα στα τέσσερα ευρώ και έχει και φορμάκια παιδικά και με μανίκι και κοντομάνικα βαμβακερά με τρία ευρώ και σαλιάρες νεογνού τέσσερα τεμάχια μαζί 3 ευρώ. Γενικά έχει ποικιλία είδα και οι τιμές ποικίλουν. Σίγουρα θα πάω να δω και στα orchestra και στα mothercare. Πιστεύω έχω καιρό ακόμα. Κάτι πάνες μωρού φανελένιες που είδα τι είναι ρε κορίτσια; Που χρησιμεύουν; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ydroxoos76 said:

Αγάπη μου εσύ το πόσο χάρηκα με τα δικά σου νέα δεν λέγεται! Εν τω μεταξύ σου είχα γράψει ένα κατεβατό χθες και σβήστηκαν όλα... Δεν πειράζει τα ξανά παραθέτω: 

Ήθελα να σου πω να έρθεις και εσύ στην παρέα μας και να συστηθεις στα κορίτσια γιατί είσαι Η λάμψη η ελπίδα και το φωτεινό αστέρι στο δρόμο μας.... Νομίζω ότι έχεις κιόλας μία εβδομάδα μετά από μένα την β επιπέδου από ότι διάβασα. Λογικά θα είσαι και εσύ στις μανούλες Δεκεμβρίου!! Εγώ δεν ξέρω και το φύλο ακόμα αλλά αν είναι κορίτσι το ένα όνομα από τα δύο που θα του δώσω θα είναι το δικό σου... Από την Αγία Άννα την πιστεύω πολύ όπως και την Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντου!! 

Λοιπόν κορίτσια σήμερα έκανα και εγώ μία βόλτα στα jumbo να δω τι έχει από μωρουδιακά και παιδικά. Έχει και σουτιέν θηλασμού είδα στα τέσσερα ευρώ και έχει και φορμάκια παιδικά και με μανίκι και κοντομάνικα βαμβακερά με τρία ευρώ και σαλιάρες νεογνού τέσσερα τεμάχια μαζί 3 ευρώ. Γενικά έχει ποικιλία είδα και οι τιμές ποικίλουν. Σίγουρα θα πάω να δω και στα orchestra και στα mothercare. Πιστεύω έχω καιρό ακόμα. Κάτι πάνες μωρού φανελένιες που είδα τι είναι ρε κορίτσια; Που χρησιμεύουν; 

Το ηξερα οτι θα χαρεις πολυ.Το ιδιο αισθανθηκα και εγω οταν διαβασα τα νεα σου.Η αληθεια ειναι οτι πρωτα ο Θεος Δεκεμβριο μαλλον θα γεννησω λογω σακχαρου,αν και ειμαι για πολυ αρχες Ιανουαριου.Αν "συστηθω"στα κοριτσια φοβαμαι οτι θα της τρομαξω..Χα..Χα..Πρεπει να τα πω με γλυκο τροπο..

Αυτο που ελεγα για την ινσουλινη ειναι το εξης.Εγω κανω και το βραδυ ,αργης αποδεσμευσης και στα γευματα,γρηγορη.Αν εκανα μονο το βραδυ θα ητανε πιο δυσκολα γιατι θα επρεπε να προσεχω παρα πολυ.Τωρα,ηθελε πχ μια μερα ο αντρας μου ηθελε πιτσα,αν δεν εκανα γευματικη ινσουλινη δε θα ετρωγα,τωρα ανεβασα τις μοναδες και εφαγα..Παλι προσεχω ,δεν τρωω ο,τι θελω ,αλλα ειμαι λιγο πιο ελευθερη και κανω και καμμια καταχρησουλα, λαμβανοντας τα καταλληλα μετρα..

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;; λοιπόν ενημέρωση. Στο motherbaby στο Περιστέρι έχει υπνοσακους σε διάφορα σχέδια στα 22 ευρώ και επίσης κάπου διάβασα πως αν πας από εκεί και η εγκυμοσύνη σου είναι ορατή σου κάνουν δώρο μαξιλάρι εγκυμοσύνης κ θηλασμού, ψωνισεις δεν ψωνισεις και μου φάνηκε πολύ ωραίο κ ενδιαφέρον. Εγώ θα πάω μια βόλτα αρχές Σεπτεμβρίου γιατί τώρα έτσι κ αλλιώς όπως γράφουν κ στην σελίδα τους είναι κλειστά λόγω διακοπών. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; λοιπόν ενημέρωση. Στο motherbaby στο Περιστέρι έχει υπνοσακους σε διάφορα σχέδια στα 22 ευρώ και επίσης κάπου διάβασα πως αν πας από εκεί και η εγκυμοσύνη σου είναι ορατή σου κάνουν δώρο μαξιλάρι εγκυμοσύνης κ θηλασμού, ψωνισεις δεν ψωνισεις και μου φάνηκε πολύ ωραίο κ ενδιαφέρον. Εγώ θα πάω μια βόλτα αρχές Σεπτεμβρίου γιατί τώρα έτσι κ αλλιώς όπως γράφουν κ στην σελίδα τους είναι κλειστά λόγω διακοπών. 

Εγώ από κει θα πάω σίγουρα γιατί είδα μία πολύ ωραία φωλίτσα που μου άρεσε αλλά θέλω να πάω να τη δω από κοντά για να την πάρω. Μετά τη Β επιπέδου όμως να μάθω και το φύλο του μωρού. Μήπως ξέρεις πόσους υπνοσακους θα χρειαστούμε; Ένας είναι αρκετός ή χρειαζόμαστε παραπάνω;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.. Είδα ότι θίχτηκε κ πιο πάνω το θέμα του εμβολιασμού.. Όσες δουλεύετε από 1 Σεπτεμβρίου, θα πρέπει να το κάνετε; αλλιώς θα χρειάζονται τα 2 εβδομαδιαία rapid; εγώ προς το παρόν είμαι με τηλεργασια αλλά μου είχε πει η προϊσταμένη ότι ίσως χρειαστεί να πηγαίνω 1 φορά την εβδομάδα.. Τωρα με τα νέα δεδομένα, δν ξέρω αν μπορώ να συνεχίσω την τηλεργασια κ να αποφύγω τον εμβολιασμο.. Πάντως είδα ότι δν είμαστε στις ομάδες που απαλλασσομαστε.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Εγώ από κει θα πάω σίγουρα γιατί είδα μία πολύ ωραία φωλίτσα που μου άρεσε αλλά θέλω να πάω να τη δω από κοντά για να την πάρω. Μετά τη Β επιπέδου όμως να μάθω και το φύλο του μωρού. Μήπως ξέρεις πόσους υπνοσακους θα χρειαστούμε; Ένας είναι αρκετός ή χρειαζόμαστε παραπάνω;

Θεωρώ πως ναι ένας είναι αρκετός, εγώ έναν έχω που μου πήραν και δεν έχω σκοπό να πάρω άλλον. Από την άλλη σκέφτομαι αν πχ λερωθει στον ύπνο να μην έχουμε μια εναλλακτική;; κι εγώ λέω να πάω αρχές Σεπτεμβρίου, έχει ωραία κ οικονομικά πραγματάκια. 

 

1 hour ago, Αγγελίνα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. Είδα ότι θίχτηκε κ πιο πάνω το θέμα του εμβολιασμού.. Όσες δουλεύετε από 1 Σεπτεμβρίου, θα πρέπει να το κάνετε; αλλιώς θα χρειάζονται τα 2 εβδομαδιαία rapid; εγώ προς το παρόν είμαι με τηλεργασια αλλά μου είχε πει η προϊσταμένη ότι ίσως χρειαστεί να πηγαίνω 1 φορά την εβδομάδα.. Τωρα με τα νέα δεδομένα, δν ξέρω αν μπορώ να συνεχίσω την τηλεργασια κ να αποφύγω τον εμβολιασμο.. Πάντως είδα ότι δν είμαστε στις ομάδες που απαλλασσομαστε.. 

Εγω προς το παρών λέω να μην το κάνω ακόμα. Ούτως ή άλλως δεν θα δουλεύω ούτε από Σεπτέμβρη και μέχρι να γεννήσω. Μετά την γέννα θεωρώ πως δεν την γλιτώνω, οπότε καλύτερα να το κάνω τότε. Αν είναι όμως να πηγαίνεις μια φορά την εβδομάδα ίσως να έκανες ένα ραπιντ κάθε εβδομάδα, αν κ οικονομικά δεν συμφέρει ιδιαίτερα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Eva n είπε:

Θεωρώ πως ναι ένας είναι αρκετός, εγώ έναν έχω που μου πήραν και δεν έχω σκοπό να πάρω άλλον. Από την άλλη σκέφτομαι αν πχ λερωθει στον ύπνο να μην έχουμε μια εναλλακτική;; κι εγώ λέω να πάω αρχές Σεπτεμβρίου, έχει ωραία κ οικονομικά πραγματάκια. 

 

Εγω προς το παρών λέω να μην το κάνω ακόμα. Ούτως ή άλλως δεν θα δουλεύω ούτε από Σεπτέμβρη και μέχρι να γεννήσω. Μετά την γέννα θεωρώ πως δεν την γλιτώνω, οπότε καλύτερα να το κάνω τότε. Αν είναι όμως να πηγαίνεις μια φορά την εβδομάδα ίσως να έκανες ένα ραπιντ κάθε εβδομάδα, αν κ οικονομικά δεν συμφέρει ιδιαίτερα.

Καλά αν δεν μπορέσω να το αποφύγω,θα καταλήξω στο ραπιντ κ ας μη συμφέρει! Βέβαια γίνεται κ σε δημόσια δομή! Αλλά και κάθε φορά αυτή η διαδικασία, δν είναι κ ευχαριστη! Από την άλλη έχω μια κρυφή ελπίδα να επανέλθουν από Σεπτέμβρη οι άδειες ευπαθων ομαδων με το 3+1..εχω αφήσει κπς μέρες οπότε αν γίνει αυτό, μάλλον δε θα χρειαστεί να ξαναπάω! Επειδή σε διάφορα group αναπληρωτών στο fb (αν κ δε δουλεύω ως αναπληρώτρια), βλέπω ότι πολλές εγκυμονούσες αναρωτιουνται για τις άδειες ευπαθων.. Λέτε να επιστρέψουν βρε κορίτσια;;; 

Το μαγαζί που ανέφερες έχει κ on line shop;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Αγγελίνα είπε:

Καλά αν δεν μπορέσω να το αποφύγω,θα καταλήξω στο ραπιντ κ ας μη συμφέρει! Βέβαια γίνεται κ σε δημόσια δομή! Αλλά και κάθε φορά αυτή η διαδικασία, δν είναι κ ευχαριστη! Από την άλλη έχω μια κρυφή ελπίδα να επανέλθουν από Σεπτέμβρη οι άδειες ευπαθων ομαδων με το 3+1..εχω αφήσει κπς μέρες οπότε αν γίνει αυτό, μάλλον δε θα χρειαστεί να ξαναπάω! Επειδή σε διάφορα group αναπληρωτών στο fb (αν κ δε δουλεύω ως αναπληρώτρια), βλέπω ότι πολλές εγκυμονούσες αναρωτιουνται για τις άδειες ευπαθων.. Λέτε να επιστρέψουν βρε κορίτσια;;; 

Το μαγαζί που ανέφερες έχει κ on line shop;

Εγω έμαθα με σκληρό τρόπο ότι δεν ίσχυε η άδεια ευπαθών για τον Ιούλιο όταν δεν πληρώθηκα αυτήν την εβδομάδα. Δυστυχώς για εμένα ήταν κ η τελευταία φορά, τώρα μπήκα στο ταμείο ανεργίας και θέλω να δω τι επιδόματα δικαιούμαι. Αν κάποια κοπέλα έχει καμία ιδέα για τα επιδόματα κύησης, λοχίας και μητρότητας σε άνεργες μητέρες ας μου πει. Θα περάσω και από οαεδ μέσα στην εβδομάδα..

Ναι κορίτσι μου έχει κ σελίδα γράψε motherbaby στο Google και θα στο βγάλει. Εγώ πήρα και ένα σουτιέν θηλασμού από τζάμπο να δοκιμάσω και είναι πολύ ωραίο κ βολικό κορίτσια! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Eva n είπε:

Εγω έμαθα με σκληρό τρόπο ότι δεν ίσχυε η άδεια ευπαθών για τον Ιούλιο όταν δεν πληρώθηκα αυτήν την εβδομάδα. Δυστυχώς για εμένα ήταν κ η τελευταία φορά, τώρα μπήκα στο ταμείο ανεργίας και θέλω να δω τι επιδόματα δικαιούμαι. Αν κάποια κοπέλα έχει καμία ιδέα για τα επιδόματα κύησης, λοχίας και μητρότητας σε άνεργες μητέρες ας μου πει. Θα περάσω και από οαεδ μέσα στην εβδομάδα..

Ναι κορίτσι μου έχει κ σελίδα γράψε motherbaby στο Google και θα στο βγάλει. Εγώ πήρα και ένα σουτιέν θηλασμού από τζάμπο να δοκιμάσω και είναι πολύ ωραίο κ βολικό κορίτσια! 

Ναι τελικά το βρήκα! Τώρα γενικά έχω αρχίσει να κάνω μια έρευνα αγοράς για κρεβατάκια, προικες, αλλαξιερες.. Ευτυχώς καρότσι θα μας δώσει μια φιλη μου! Το πακέτο μιας προίκας βγαίνει αρκετά ακριβό ε;; Αλλά μετά χρειαζόμαστε μόνο σεντονακια κ τα μαξιλαράκια μένουν σταθερά ε; δεν χρειάζεται να τα αλλάζουμε δλδ.. Απλά θα τα έχουμε πλύνε βαλε;; αχ.. Νιώθω κ είμαι δλδ τόσο άσχετη! 

Ναι από 1 Ιουλίου κόπηκε η άδεια ευπαθων.. Αν έχεις 200 ένσημα τα προηγούμενα 2 έτη, νομίζω πως δικαιούσαι κανονικά τα επιδόματα.. Βέβαια καλύτερα πήγαινε στον Οαεδ να σε κατατοπίσει.. 

Εγω κουράστηκα πολύ με τη δουλεια..ειμαι με τηλεργασια βέβαια, οπότε μάλλον πρέπει να νιώθω τυχερή αλλά και η κούραση είναι κούραση, πως να το κρύψω; :-P

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αγγελίνα είπε:

Ναι τελικά το βρήκα! Τώρα γενικά έχω αρχίσει να κάνω μια έρευνα αγοράς για κρεβατάκια, προικες, αλλαξιερες.. Ευτυχώς καρότσι θα μας δώσει μια φιλη μου! Το πακέτο μιας προίκας βγαίνει αρκετά ακριβό ε;; Αλλά μετά χρειαζόμαστε μόνο σεντονακια κ τα μαξιλαράκια μένουν σταθερά ε; δεν χρειάζεται να τα αλλάζουμε δλδ.. Απλά θα τα έχουμε πλύνε βαλε;; αχ.. Νιώθω κ είμαι δλδ τόσο άσχετη! 

Ναι από 1 Ιουλίου κόπηκε η άδεια ευπαθων.. Αν έχεις 200 ένσημα τα προηγούμενα 2 έτη, νομίζω πως δικαιούσαι κανονικά τα επιδόματα.. Βέβαια καλύτερα πήγαινε στον Οαεδ να σε κατατοπίσει.. 

Εγω κουράστηκα πολύ με τη δουλεια..ειμαι με τηλεργασια βέβαια, οπότε μάλλον πρέπει να νιώθω τυχερή αλλά και η κούραση είναι κούραση, πως να το κρύψω; :-P

Τα σετ προίκας είναι πολύ ακριβά και εγω αυτό που σκέφτηκα είναι ότι ας πούμε με πάπλωμα δεν θα το σκεπάζουμε το μωράκι για έναν χρόνο αλλά θα χρησιμοποιήσουμε υπνοσακο, οπότε μήπως να έπαιρνα σεντόνια 2-3 σετ και μετά μια πάντα μόνη της για τα πλαϊνά της κούνιας που πάλι δεν τα θέλουμε από αρχή αρχή και βγαίνει πιο οικονομικό. Μαξιλάρι μέχρι τα 3 έτη δεν χρησιμοποιούμε, οπότε ίσως είναι λίγο υπερεκτιμημενη αγορά το σετ προικας; 

Ναι θα πάω οαεδ να είμαι σίγουρη! 

Λογικο είναι να έχεις κουραστεί γλυκιά μου όπως κ αν δουλεύεις. Κάνε λίγη υπομονή και σε λίγο θα βγεις σε άδεια κυοφοριας. Τι έμειναν; 2 μήνες!

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Αγγελίνα said:

Καλησπέρα κορίτσια.. Είδα ότι θίχτηκε κ πιο πάνω το θέμα του εμβολιασμού.. Όσες δουλεύετε από 1 Σεπτεμβρίου, θα πρέπει να το κάνετε; αλλιώς θα χρειάζονται τα 2 εβδομαδιαία rapid; εγώ προς το παρόν είμαι με τηλεργασια αλλά μου είχε πει η προϊσταμένη ότι ίσως χρειαστεί να πηγαίνω 1 φορά την εβδομάδα.. Τωρα με τα νέα δεδομένα, δν ξέρω αν μπορώ να συνεχίσω την τηλεργασια κ να αποφύγω τον εμβολιασμο.. Πάντως είδα ότι δν είμαστε στις ομάδες που απαλλασσομαστε.. 

Καλημερα.Δυστυχως και εγω που ειμαι διπλα ευπαθης ομαδα, δεν ακουω να λενε κατι για αδεια απο Σεπτεμβριο.Ας κανουν εμβολιο σου λεει και οσοι ανηκουν στις ευπαθεις..Εδω εγω που εχω αναρρωτικες και φοβαμαι μηπως μας αναγκασουν καπως ολους για εμβολιασμο , αν και δεν εχει νοημα αν δεν εμφανιζεσαι στην Υπηρεσια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και καλή Παναγιά. Χρόνια σας πολλά να μας βοηθήσει όλες Η Παναγία να φτάσουμε τελειομηνες και να πάρουμε στην αγκαλιά μας γερά και δυνατά μωρά.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλημερα.Δυστυχως και εγω που ειμαι διπλα ευπαθης ομαδα, δεν ακουω να λενε κατι για αδεια απο Σεπτεμβριο.Ας κανουν εμβολιο σου λεει και οσοι ανηκουν στις ευπαθεις..Εδω εγω που εχω αναρρωτικες και φοβαμαι μηπως μας αναγκασουν καπως ολους για εμβολιασμο , αν και δεν εχει νοημα αν δεν εμφανιζεσαι στην Υπηρεσια...

Διαβασα ότι αν λειπει κπς νόμιμα από την Υπηρεσία του /εργασία του, δεν υπάρχει λόγος για να υποβάλλεται σε ραπιντ ή να κάνει τον εμβολιασμο.. Κ επίσης βλέπω ότι πολλοί εκπαιδευτικοι(εγκυες κυρίως) περιμένουν τη νέα ΚΥΑ, αφού κ να εμβολιαστούν, είναι πιθανόν να κολλησουν.. Μακάρι να τις επαναφέρουν! Οπως βλέπουμε δυστυχώς τα κρούσματα είναι πολύ υψηλά κ όσο πάει αυξάνονται κ οι νοσηλείες στις Μεθ. Εγώ ουσιαστικά τον Σεπτέμβριο κ ως μέσα Οκτωβρίου θέλω να βρω τρόπο να τα γλιτώσω όλα αυτά.. Μετα τα μέσα Οκτωβρίου δικαιούμαι αναρρωτική 15 ημερών (γτ τότε κλείνω τον χρόνο) κ μετά βγαίνω σε άδεια κύησης.. Βέβαια στη χειρότερη θα υποβάλλομαι σε εβδομαδιαίο ραπιντ. 

@Eva n αχ.. Λίγοι είναι 2 μήνες;; όπως κ να έχει είμαι αισιόδοξη ότι θα βρεθεί μια λύση..

Βρε κορίτσια νιώθω μια πίεση δεξιά κάτω στον κολπο, όταν περπατάω .. Στο κόκαλο βασικά κάτω δεξιά.. Κ έχω τις τελευταίες μέρες αρκετή συχνοουρια.. Βέβαια πίνω κ πολλά υγρά.. Έχετε παρόμοια συμπτώματα; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...