Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Κομμώτρια στο σπίτι.


Recommended Posts

Μήπως ξέρετε κάποια κοπέλα που να μπορεί να έρχετε σε σπίτι για χτένισμα? απλά χτενίσματα ίσιωμα κυρίως

Μένω στην περιοχή της φιλαδέλφειας και πλέον με δυο παιδιά μου είναι πολύ δύσκολο να περιμένω στα κομμωτήρια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Δες εδώ. έκτοτε έχω παραμείνει πιστη. να σκεφτείς όταν σταμάτησε γιατί ηταν έγγυος στο δεύτερο δεν πάτησα σε κομμωτήριο μέχρι να επιστρέψει.

Καλή κομμώτρια επαγγελματίας η κοπέλα, καλές τιμές και πάνω απ' όλα καλό παιδί.

σου στέλνω με πμ το τηλέφωνό της.

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=2214


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Μήπως ξέρετε κάποια κοπέλα που να μπορεί να έρχετε σε σπίτι για χτένισμα? απλά χτενίσματα ίσιωμα κυρίως

Μένω στην περιοχή της φιλαδέλφειας και πλέον με δυο παιδιά μου είναι πολύ δύσκολο να περιμένω στα κομμωτήρια.


Get up to date Testking pass4sure crack questions to SAP exam Columbia University

certification on time. good luck

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δες εδώ. έκτοτε έχω παραμείνει πιστη. να σκεφτείς όταν σταμάτησε γιατί ηταν έγγυος στο δεύτερο δεν πάτησα σε κομμωτήριο μέχρι να επιστρέψει.

Καλή κομμώτρια επαγγελματίας η κοπέλα, καλές τιμές και πάνω απ' όλα καλό παιδί.

σου στέλνω με πμ το τηλέφωνό της.

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=2214

Μήπως ξέρετε κάποια κοπέλα που να μπορεί να έρχετε σε σπίτι για χτένισμα? απλά χτενίσματα ίσιωμα κυρίως

Μένω στην περιοχή της φιλαδέλφειας και πλέον με δυο παιδιά μου είναι πολύ δύσκολο να περιμένω στα κομμωτήρια.

την ίδια συνεχίζω να προτείνω. σου στέλνω με πμ το τηλ της - πες της οτι είσαι από το παρεντς και οτι σε πρότεινα εγώ.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι κι εγώ για κάποια κομμώτρια που θα με χτενίζει πρωινά (γύρω στις 8-8.30) δύο φορές την εβδομάδα στον Πειραιά. Έχετε κάποια υπ'όψη;


2lz0gjm6q6mf2tqs.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

καλημέρα κορίτσια, είμαι νέο μέλος και ενδιαφέρομαι για κομμώτρια κατ οίκον. περιοχη κοντά στην νέα ιωνία .Γνωρίζετε κάποια κοπέλα που να ξέρετε την δουλειά της?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...