Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Προς ολες τις μανούλες!


Recommended Posts

Καλησπερα σας!!! 
Δυστηχως τον Δεκέμβριο εκανα αποξεση λογω παλινδρομης ήμουν 10 εβδομαδων... κ τον περασμένο Μαιο ειχα κ μια βιοχημικη... :( 

ηθελα λοιπον να σας ρωτησω κοριτσια οσες ειχατε παρόμοιες εμπειριες ποσο καιρο σας πηρε να ξανα μείνετε εγκυουλες;;; 

δεν σας κρυβω οτι η ψυχολογία μου δεν ειναι ακομη η καλυτερη αλλα το προσπαθω πολυ! 
σας ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου, όσες περάσαμε από εκεί ξέρουμε πόσο δύσκολο και επώδυνο είναι. 

Έχεις άλλο παιδάκι; ο γιατρός που σε παρακολουθεί σας ζήτησε να κάνετε περαιτέρω εξετάσεις; είσαι πολύ μικρούλα ακόμα, αν το 91 είναι η χρόνια που γεννήθηκες. Μίλα με το γιατρό σου. Αν οι δύο αυτές εγκυμοσυνες κρίθηκαν ως τυχαία γεγονότα, τότε σύντομα θα μείνεις και πάλι έγκυος. 

Εγώ δυστυχώς μετά την παλινδρομη, δεν θα κατάφερα, αλλά είμαι αρκετά μεγαλύτερη σου και υπάρχουν κι άλλοι λόγοι. 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...