Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Αιματολογος αναπαραγωγης


Recommended Posts

Γεια σας! Έχω μια ερώτηση, επειδή έχω είδη δύο αποτυχημένες προσπάθειες θέλω να κάνω εξέταση για θρομβοφιλια γιατι διάβασα ότι μπορεί να είναι αιτία μη εμφύτευσης!για να κάνω αυτές τις εξετάσεις πρέπει να πάω σε αιματολογος ειδικό για αναπαραγωγή η μπορώ και σ ένα απλό αιματολογο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 41 λεπτά , Vaou είπε:

Γεια σας! Έχω μια ερώτηση, επειδή έχω είδη δύο αποτυχημένες προσπάθειες θέλω να κάνω εξέταση για θρομβοφιλια γιατι διάβασα ότι μπορεί να είναι αιτία μη εμφύτευσης!για να κάνω αυτές τις εξετάσεις πρέπει να πάω σε αιματολογος ειδικό για αναπαραγωγή η μπορώ και σ ένα απλό αιματολογο;

γεια σου . Δεv υπαρχει αιματολογος αvαπαραγωγης. επισης για μη εμφυτευση ψαξε αλλα πραγματα . Οπως ερα τεστ κ εμα τεστ . Μπορεις vα μπεις κ στο καφε εξωσωματικης vα ζητησεις βοηθεια απτα κοριτσια vα σε κατευθυvουv. Αιματολογος καλο ειvαι vα σου καvει εvα πακετο εξετασεωv για vα εισαι ετοιμη για τηv υπολοιπη πορεια της εγκυμοσυvης. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 14/5/2021 at 12:42 ΠΜ, Vaou είπε:

Γεια σας! Έχω μια ερώτηση, επειδή έχω είδη δύο αποτυχημένες προσπάθειες θέλω να κάνω εξέταση για θρομβοφιλια γιατι διάβασα ότι μπορεί να είναι αιτία μη εμφύτευσης!για να κάνω αυτές τις εξετάσεις πρέπει να πάω σε αιματολογος ειδικό για αναπαραγωγή η μπορώ και σ ένα απλό αιματολογο;

αναπαραγωγης δεν υπαρχει αλλά υπαρχουν ανθρωπου που εχουν γνωσεις πάνω στην κυηση και γενικά σε αυτό το κομματι. Μια πολυ καλη επιλογη είναι η κυρία Τσεκουρά στο Ελενα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , island1 είπε:

αναπαραγωγης δεν υπαρχει αλλά υπαρχουν ανθρωπου που εχουν γνωσεις πάνω στην κυηση και γενικά σε αυτό το κομματι. Μια πολυ καλη επιλογη είναι η κυρία Τσεκουρά στο Ελενα

Το Έλενα είναι δημόσιο;Συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν μένω Αθήνα και δεν γνωριζω

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Vaou είπε:

Το Έλενα είναι δημόσιο;Συγνώμη που ρωτάω αλλά δεν μένω Αθήνα και δεν γνωριζω

Ναι, δημόσιο. Στην Αθήνα. Συμφωνώ για την Τσεκούρα. Κι εγώ αυτήν έχω και την εκτίμησα πολύ τόσο πριν, όσο και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. 

On 14/5/2021 at 12:42 ΠΜ, Vaou είπε:

Γεια σας! Έχω μια ερώτηση, επειδή έχω είδη δύο αποτυχημένες προσπάθειες θέλω να κάνω εξέταση για θρομβοφιλια γιατι διάβασα ότι μπορεί να είναι αιτία μη εμφύτευσης!για να κάνω αυτές τις εξετάσεις πρέπει να πάω σε αιματολογος ειδικό για αναπαραγωγή η μπορώ και σ ένα απλό αιματολογο;

Καλύτερα να πας στην Τσεκούρα να σε ψάξει από όλες τις απόψεις. Θα σου κάνει και άλλες πολλές εκτός από της θρομβοφιλίας, π.χ. ανοσολογικές, ορμονολογικές κτλ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Troia είπε:

Ναι, δημόσιο. Στην Αθήνα. Συμφωνώ για την Τσεκούρα. Κι εγώ αυτήν έχω και την εκτίμησα πολύ τόσο πριν, όσο και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης. 

Καλύτερα να πας στην Τσεκούρα να σε ψάξει από όλες τις απόψεις. Θα σου κάνει και άλλες πολλές εκτός από της θρομβοφιλίας, π.χ. ανοσολογικές, ορμονολογικές κτλ. 

τωρα είδα την κυηση σου! Χαρηκα πολυ καλη λευτερια κοριτσι μου!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...