Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 1

ΧΟΛΑΡΓΟΣ-ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια !!! Έχω μια μικρούλα 9 μηνών και μένουμε Χολαργό, θα ήταν πολύ ωραία να τα λέγαμε κάποια στιγμή για να γνωριστούν και τα ζουζούνια μας!!

Φιλάκια:rolleyes:


eNortjK1UjI3MzczVrIGXDAS4gKp75.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σε ολες. Μένω στον Χολαργό και είμαι καινούρια στην περιοχή. Υπάρχει καμιά μανούλα με παιδάκι που δεν εργάζεται ή έχει χρόνο για καμιά βόλτα; Εγώ έχω μια κορούλα που θα γίνει 3 τον Φεβρουάριο. Θα χαρώ πολύ να κανονίσουμε κανα καφεδάκι.

Σοφία :)

Επεξεργάστηκαν by SophiaT
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

καλησπέρα, μένω αγία παρασκευη, και ήθελα να ρωτησω τις μαμαδες της περιοχής (αλλά και χολαργού, παπάγου), που πηγαίνετε βόλτα με τα καρότσια - παρκακια (όπως το verde) ή κάποια ωραία παιδική χαρά για αργότερα - ακόμα και εάν ξέρετε κανένα καφέ με τραπεζάκια και στον εξωτερικό χώρο

ευχαριστώ, περιμένω προτάσεις σας!!:)


a0em8ui0uq06hwkn.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα! Μενω στην Παιανια, αλλα εχω το πατρικο μου στην Αγια Παρασκευη, οποτε ειμαι εκει σε καθημερινη βαση!

Χιονατη, για βολτα ειναι πολυ ωραια στο παρκο διπλα στο γυμνασιο στη Νεαπολεως. Επισης, το καλοκαιρι ειναι πολυ ομορφα στο αναψυκτηριο στο βουνο (τερμα δεξια στη Γραβιας).

Εμεις παμε σε παιδοτοπο στην Αγια Παρασκευη κατα τη διαρκεια του χειμωνα, οσο για παιδικη χαρα με καφε μαζι, εχουμε ανακαλυψει στο Κ.Χαλανδρι, στη Σαρανταπορου, πολυ κοντα δηλαδη.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ tara, :P

το αναψυκτήριο, είναι πανω απο τα γήπεδα τεννις?σωστά?

πάντως είναι κρίμα ολόκληρη αγια παρασκευη και δεν έχουν διαμορφώσει ένα αξιοπρεπές πάρκο (άσε για τα πεζοδρόμια):(


a0em8ui0uq06hwkn.png
Link to comment
Share on other sites

Το αναψυκτηριο ειναι στο τερμα της Αιγαιου Πελαγους. Δεξια εχει εισοδο προς το βουνο. Δεν ειμαι σιγουρη οτι λειτουργει χειμωνα.

Γενικα η κατασταση στην Αγια Παρασκευη δεν ειναι καλη. Δεν υπαρχουν πεζοδρομια, δεν υπαρχει τιποτα. Για να βγεις βολτα με το καροτσι, σου βγαινει η ψυχη, και οι περισσοτερες παιδικες χαρες ειναι κακοδιατηρημενες.

Αυτο που μου΄χει κανει εντυπωση στην Παιανια, ειναι οτι ο δημος ειναι πολυ οργανωμενος. Δεν ξερω καν τι κομμα ειναι, μια και δεν ψηφιζω εδω, αλλα 2-3 φορες που τηλεφωνησα και επισημανα φθορες σε παιδικη χαρα, εδρασαν αμεσα, και μου τηλεφωνησαν μετα για να με ενημερωσουν!!!:shock:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα, μένω αγία παρασκευη, και ήθελα να ρωτησω τις μαμαδες της περιοχής (αλλά και χολαργού, παπάγου), που πηγαίνετε βόλτα με τα καρότσια - παρκακια (όπως το verde) ή κάποια ωραία παιδική χαρά για αργότερα - ακόμα και εάν ξέρετε κανένα καφέ με τραπεζάκια και στον εξωτερικό χώρο

ευχαριστώ, περιμένω προτάσεις σας!!:)

Χιονάτη γεια σου!! Εγώ μένω Χολαργό, συνήθως πάμε στο Δημοτικό καφέ απέναντι από το Δημαρχείο αλλά ανοίγει από καλοκαίρι (εάν θα ανοίξει τελικά), έχει πάρκο, συντριβάνι και μερικές κούνιες, τσουλήθρα, μαζεύει πολλά πιτσιρίκια.

Επίσης ωραία μεγάλη παιδική χαρά έχει απέναντι ακριβώς από το καφέ στην Περικλέους, έχει και κλουβιά με πουλιά, παπαγαλάκια, κλπ.

Πάμε και καμια βολτούλα στο εμπορικό στην Περικλέους που έχει και καφετέρια, στα πέριξ γενικώς. Το Verde είναι πολύ ωραίο αλλά δεν βρίσκεις πάντα να κάτσεις, γίνεται χάμος...

Άντε να ανοίξει λίγο ο καιρός...:P:tongue::lol::-)

Επεξεργάστηκαν by mama Silias

eNortjK1UjI3MzczVrIGXDAS4gKp75.png
Link to comment
Share on other sites

:)mama silias, σ' ευχαριστώ

πραγματικά το πάρκο με τα ζωάκια στον Χολαργό είναι πάρα πολύ συμπαθητικό

Στο άλλο απέναντι από το δημαρχείο δεν έχω πάει ποτέ αλλά πρέπει να έχει γίνει μεγάλος πόλεμος συμφερόντων για το αναψυκτήριο!!!!

και το καφέ μέσα στο εμπορικό είναι καλό γιατί μπορείς να κάτσεις κ έξω που δεν έχει καπνό & να κάνεις βολτούλα στα μαγαζιά - με το μόνο μειονέκτημα ότι ο καφές που σερβίρει δεν λέει και πολλά

μήπως πηγαίνεις κ σε καμία ωραία παιδική χαρά κοντά σου?

και εγω περιμένω πως κ πως να ανοίξει ο καιρός , για να "γραψω χιλιόμετρα" στο καρότσι ...@!!!!!


a0em8ui0uq06hwkn.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Βρε κοριτσια τι γίνεστε;; Αρχίζει να καλοκαιριάζει πια και είναι ιδανικά για βόλτες!!!

Τι λέτε να κανονίσουμε καμια μάζωξη κάπου κοντά μας;; έχουμε και παρκα και παιδικές χαρές. Άνοιξε και το Δημοτικό Καφέ του Χολαργού, όποια ενδιαφέρεται για βολτίτσα ας το πει...

φιλάκια


eNortjK1UjI3MzczVrIGXDAS4gKp75.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...