Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Να την γράψω βρεφονηπιακό;


Recommended Posts

Γεια σας φίλες κ φίλοι μου... Έχω μια ζουζούνα 13 μηνών, είναι ενεργητικό μωράκι και της αρέσουν πολύ τα παιδάκια και είναι αρκετά κοινωνική... Βαριέται εύκολα αν δεν την απασχολείς... Ακόμα δεν έχει περπατήσει, λέει λεξουλες κ έχει κόψει τα αλεσμένα... Τον Σεπτέμβριο θα είναι 16 μηνών. Τον Σεπτέμβριο θα γεννήσω κ την αδερφή της... Σκεφτόμουν να την έγραφα  βρεφονηπιακό, δεν εργάζομαι, αλλά δεν έχω κ βοήθεια στο σπίτι, εκτός από τον άντρα μου το απόγευμα. Από την άλλη σκέφτομαι μήπως είναι νωρίς κ πέσει άσχημα η μετάβαση που θα έρθει κ το αδερφάκι της; Εσείς τι λέτε;


 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Ntepaki22 είπε:

Γεια σας φίλες κ φίλοι μου... Έχω μια ζουζούνα 13 μηνών, είναι ενεργητικό μωράκι και της αρέσουν πολύ τα παιδάκια και είναι αρκετά κοινωνική... Βαριέται εύκολα αν δεν την απασχολείς... Ακόμα δεν έχει περπατήσει, λέει λεξουλες κ έχει κόψει τα αλεσμένα... Τον Σεπτέμβριο θα είναι 16 μηνών. Τον Σεπτέμβριο θα γεννήσω κ την αδερφή της... Σκεφτόμουν να την έγραφα  βρεφονηπιακό, δεν εργάζομαι, αλλά δεν έχω κ βοήθεια στο σπίτι, εκτός από τον άντρα μου το απόγευμα. Από την άλλη σκέφτομαι μήπως είναι νωρίς κ πέσει άσχημα η μετάβαση που θα έρθει κ το αδερφάκι της; Εσείς τι λέτε;

Koritsi mou neogennito k paidi ston paidiko stathmo einai apagoreytiko.  

Oti yparxei apo iosi tha sto ferei sto neogennito.  Mporei h idia na min arrostisei alla oti mikrobio yparxei tha sto fernei spiti. Opote dyskolo 

Episis epeidi den exei ksanapaei sxoleio tha arrostainei k h idia pio syxna einai diaforetiko apo to na pigaine idi paidiko stathmo 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, linaa said:

Koritsi mou neogennito k paidi ston paidiko stathmo einai apagoreytiko.  

Oti yparxei apo iosi tha sto ferei sto neogennito.  Mporei h idia na min arrostisei alla oti mikrobio yparxei tha sto fernei spiti. Opote dyskolo 

Episis epeidi den exei ksanapaei sxoleio tha arrostainei k h idia pio syxna einai diaforetiko apo to na pigaine idi paidiko stathmo 

Και γω το σκεφτόμουν αυτό, αλλά αν είχα και άλλο παιδάκι που πηγαίνει παιδικό ας πούμε..  μάλλον θα τις στείλω κ τις δύο μαζί


 
 
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Ntepaki22 είπε:

Και γω το σκεφτόμουν αυτό, αλλά αν είχα και άλλο παιδάκι που πηγαίνει παιδικό ας πούμε..  μάλλον θα τις στείλω κ τις δύο μαζί

Η γνώμη μου είναι να την κρατήσεις σπίτι. Είναι κρίμα το μωρουλι σου να αρρωσταίνει από τόσο μικρό. Με το καλό να έρθει!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Ntepaki22 είπε:

Και γω το σκεφτόμουν αυτό, αλλά αν είχα και άλλο παιδάκι που πηγαίνει παιδικό ας πούμε..  μάλλον θα τις στείλω κ τις δύο μαζί

Ta megallitera paidakia pou exoun hdi ksekinisei paidiko stathmo sinithos meta tin proti xronia stamatane na arrostainoun syxna.

Synithos bebaia oi mamades ta stamatane apo paidiko stathmo molis gennisoun gia ena trimino k eidika otan einai xeimonas k gia na min arrostisei to neogennito alla k gia na min exoun mikro arrosto k neogennito taytoxrona.  

Apo 4-5 k meta den arrostanoun syxna opote k einai pio xalara na pigainei sxoleio to megalo paidaki 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...