Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Πολλά ευχαριστώ σε όλες σας!


Vag221

Recommended Posts

Οπότε έχω μια απορίες, αμφιβολίες φόβους πάντα εδώ μέσα υπάρχει μια απάντηση και να με περιμένει. Αρκεί να γκουγκλαρω.. Απαντησεις από μαμάδες που είχαν τις ίδιες ανησυχίες, από μαμάδες έμπειρες, ψύχραιμες, "διαβασμενες" και μη, κουλ, νευρωτικες, αγχωμενες μαμάδες - τέλος πάντων μαμαδες διαφορετικών ιδιοσυγκρασίων και χαρακτήρων! Όλες έχουν κάτι να καταθέσουν: το βίωμα, το συναισθημα και την εμπειρια τους! Τι ωραιο μωσαϊκό βρε κορίτσια! Πόσο βοηθητικό για μας τις πιο φρέσκιες και απειρες. Πόσο βοηθητικό για όλες, βασικά. Δεν έχει υπάρξει μια φορά που να έχω προβληματιστεί με κάτι που αφορά το μωρό και να μην έχω βρει την "κατεύθυνση" από το ιντερνετικό παρεάκι σας ! Έχω ένα γιο 9 μηνών, είμαι στις "δύσκολες μέρες" μου, τσακώθηκα με τον άντρα μου και το συναίσθημα γενικα ξεχειλίζει! Έπρεπε να το εκδήλωσω και το "ευχαριστω"..Να είστε όλες καλά

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...