Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Οποτε για περιμενε λιγες μερες να εχεις καθυστερηση...εγω και στις 2 εγκυμοσυνες μου δεν ειχα τπτ διαφορετικο...σαν να περιμενα περιοδο...και με μια μερα καθυστερηση εκανα τεστ...αλλα τα συμπτωματα ηταν ακριβως ιδια...απλα εκανα τα τεστ γιατι ειχα ελευθερες επαφες..μην απογοητευεσαι...ειναι νωρις...

Συμφωνώ.... απολυταααα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η αλήθεια πάντα περιμένω την καθυστέρηση απλά αυτή τη φορά καπως το πίστεψα γιατί τα συμπτώματα άρχισαν 4 ημερες πριν την περίοδο, ενώ εγώ ποτέ δεν έχω συμπτώματα…θα περιμένω να δούμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Η αλήθεια πάντα περιμένω την καθυστέρηση απλά αυτή τη φορά καπως το πίστεψα γιατί τα συμπτώματα άρχισαν 4 ημερες πριν την περίοδο, ενώ εγώ ποτέ δεν έχω συμπτώματα…θα περιμένω να δούμε 

Να περιμένεις!να δεις αν δεν σου έρθει με την πρώτη μέρα καθυστέρησης ξανά κάνε τεστάκι!αχ μακάρι να έχουμε θετικό τεστάκι!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaela_123 είπε:

Η αλήθεια πάντα περιμένω την καθυστέρηση απλά αυτή τη φορά καπως το πίστεψα γιατί τα συμπτώματα άρχισαν 4 ημερες πριν την περίοδο, ενώ εγώ ποτέ δεν έχω συμπτώματα…θα περιμένω να δούμε 

Καλησπέρα κορίτσι. Θα σου έλεγα κι εγώ να περιμένεις τις αναμενόμενες ημερομηνίες και ξανακάνεις Είναι νωρίς ακόμη και σε κάθε περίπτωση δεν χρειάζεται απογοήτευση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Θα σου έλεγα κι εγώ να περιμένεις τις αναμενόμενες ημερομηνίες και ξανακάνεις Είναι νωρίς ακόμη και σε κάθε περίπτωση δεν χρειάζεται απογοήτευση.

Εχεις δίκιο θα περιμένω αν κ δε το νομίζω…γιατί μου άρχισαν κ πόνοι 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Έκανα ένα τεστ και βγήκε αρνητικό άρα πάει κ αυτος ο μηνας :( είμαι 2 ημερες πριν την περίοδο 

δεν πηραζει κορίτσι μου...Πάμε δυναμικά για τον επόμενο... προχωράμε δυναμικά...τίποτα δεν μας ρίχνει... Μην στεναχωριέσαι θα έρθει...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια σας διάβαζα και θυμήθηκα τον εαυτό μου...όταν έμεινα έγγυος επιτέλους στο δεύτερο μετά από 12 χρόνια στην αρχή έψαχνα σε αυτό το φόρουμ για συμπτώματα εγκυμοσύνης είχα καθυστέρηση και έντονα συμπτώματα παρακαλώ περιόδου..την περίμενα κάθε μέρα..διάβαζα κι εδώ κι έλεγα λες;;;να γίνει το θαύμα;;πέρασαν δέκα μέρες καθυστέρησης για να κάνω το τεστ..κι αυτό γιατί φοβόμουν την απογοήτευση ήθελα πάρα πολύ να είμαι αλλά έλεγα σιγά κάποιο άλλο πρόβλημα θα υπάρχει...πάντως να ξέρετε ότι τα συμπτώματα της περιόδου συγκαταλέγονται στα συμπτώματα εγκυμοσύνης!!εγώ είχα πολύ έντονα αφού πήγαινα στη τουαλέτα και έλεγα ποπό θα γεμίσω..και δεν είχα τίποτα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κοντευε να μου γίνει εμμονή την πρώτη πρώτη φορά... έκανα κάθε μήνα πολύ νωρίτερα κ η απογοήτευση ερχόταν συνέχεια...μετά τα σταμάτησα κ έκανα στην καθυστέρηση... Μόνο την φορά που έμεινα στον μικρό το έκανα δύο μέρες νωρίτερα γιατί είχα ζαλάδες...Κ λέω λες;;; κ όντως ήμουν έγκυος...


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , valentina23 είπε:

πέρασαν δέκα μέρες καθυστέρησης για να κάνω το τεστ..κι αυτό γιατί φοβόμουν την απογοήτευση ήθελα πάρα πολύ να είμαι αλλά έλεγα σιγά κάποιο άλλο πρόβλημα θα υπάρχει...πάντως να ξέρετε ότι τα συμπτώματα της περιόδου συγκαταλέγονται στα συμπτώματα εγκυμοσύνης!!εγώ είχα πολύ έντονα αφού πήγαινα στη τουαλέτα και έλεγα ποπό θα γεμίσω..και δεν είχα τίποτα...

Αχχχχχχχ σε ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζί μας!! Ταυτιζομαι απολυτα!!! Ειδικά σε αυτό με την απογοητευση!! Πιο απόλυτα πεθαίνεις!!! 

Μου δίνεις ελπίδες!!! Και κουράγιο!!! Ειμαι προετοιμασμένη ψυχικά για τα πάντα αλλα αγωνιώ για την εκβαση της καθυστερησης!!!  Αχ μακάρι να είμαι και να πάνε όλα Καλά!!! Ειδομεν!! 

Καλή επιτυχία σε όλες!! κοντοζυγωνουμε να μάθουμε πως πήγε αυτός ο κύκλος!!

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου @valentina23!! Υγεία και ευλογία!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Η αλήθεια πάντα περιμένω την καθυστέρηση απλά αυτή τη φορά καπως το πίστεψα γιατί τα συμπτώματα άρχισαν 4 ημερες πριν την περίοδο, ενώ εγώ ποτέ δεν έχω συμπτώματα…θα περιμένω να δούμε 

Φυσικά να περιμένεις να έχεις καθυστέρηση και μετα να κάνεις. Και τα συμπτώματα που περιγράφεις μου θυμίζουν τα δικά μου όταν ήμουν εγκυος ειδικά αυτό το φούσκωμα το απερίγραπτο που μου φερνε δυσφορία.  Εύχομαι ένα θετικό αποτέλεσμα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...παει κι αυτος ο μηνας...εκανα το πρωι ενα self clear 4 ημερες πριν αδιαθετησω και πιο αρνητικο πεθαινεις..παρωδια δλδ...13 μερες απο την ωορρηξια...φφφφφφ...πολυ στεναχωρηθηκα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Καλημερα κοριτσια...παει κι αυτος ο μηνας...εκανα το πρωι ενα self clear 4 ημερες πριν αδιαθετησω και πιο αρνητικο πεθαινεις..παρωδια δλδ...13 μερες απο την ωορρηξια...φφφφφφ...πολυ στεναχωρηθηκα...

Καλημέρα δηλαδή δεν σου ήρθε περίοδος…ποτέ περιμένεις κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Δεν μου ρθε...ειναι νωρις...σε 4 μερες...απλα πιστευω το τεστ θα εδειχνε...καθως ειμαι 13 μερες απο την ωορρηξια...τελοσπαντων δεν πειραζει...

Περίμενε την καθυστέρηση καλύτερα. Έχεις πιθανότητες ακόμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...