Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 hours ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      @Eflenew έχω σκάσει το πρωί η γυναίκα μου είχε πόνους στην κοιλιά και ένα έντονο κάψιμο και μόλις τώρα πήγε τουαλέτα και είχε καφέ αίμα στο χαρτί έσκασε πιστεύω μέχρι εδώ το όνειρο 

      Μιλήσατε με τον γιατρό ; Μην πανικοβάλετε δεν είναι κάτι τα καφέ 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι γιατι καπως τα εχω μπερδεψει γιατι αλλα λενε καποιοι και με εχουν μπερδεψει..εχει να κανει με την ομαδα αιματος..υπαρχει προβλημα αν οι 2 γονεις εχουν την ιδια αιματος και ιδιο το ρεζους; Γιατι εγω απο οσο ξερω προβλημα υπαρχει μονο αν η γυναικα εχει ρεζους αρνητικο και ο αντρας θετικο και το μωρο ειναι θετικο και οταν γεννας κανεις αντισομματα νομιζω..εγω οταν εκανα αποξεση μου εκανε η γιατρος για το ρεζους και βγηκα οτι εχω ρεζους θετικο..

Εγώ έχω Α+ και ο άντρας μου το ιδιο. η γιατρός μου είπε οκ ειμαστε που το ειδε στις εγκυμοσύνες!! Ότι δεν υπάρχει πρόβλημα!! Εσείς τι έχετε??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @IOANNA28 10/11

3. @Polly1 13/11

4. @Rafaela_123 7/12??

5.  @Ανθη 39 11/11

6. @anemoni1989 24/11



ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.  @enjoy

2. @Lilly28 8/11

3. @Αλεξάνδρα.... 10/11

4.

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Nektarinaki 10/7/2022 (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΣΥΝΩΣΤΙΣΜΌΣ... ΣΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1 ΚΑΙ 2!!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΎΝΤΟΜΑ ΣΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3!!!

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΠΙΣΤΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ!!!:x

ΥΓ: ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ... 

 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , enjoy είπε:

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @IOANNA28 10/11

3. @Polly1 13/11

4. @Rafaela_123 7/12??

5.  @Ανθη 39 11/11

6. @anemoni1989 24/11



ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.  @enjoy

2. @Lilly28 8/11

3. @Αλεξάνδρα.... 10/11

4.

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Nektarinaki 10/7/2022 (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2.

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ... ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Ο ΣΥΝΩΣΤΙΣΜΌΣ... ΣΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1 ΚΑΙ 2!!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΎΝΤΟΜΑ ΣΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3!!!

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΠΙΣΤΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ!!!:x

ΥΓ: ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ... 

 

Εγώ 02/12 δεν θέλω να την δω ξανα xaxa

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , enjoy είπε:

Εγώ έχω Α+ και ο άντρας μου το ιδιο. η γιατρός μου είπε οκ ειμαστε που το ειδε στις εγκυμοσύνες!! Ότι δεν υπάρχει πρόβλημα!! Εσείς τι έχετε??

Το ιδιο και εμεις..αλλα καποιοι μου λενε οτι αν εχεις ιδιο δεν κανει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Εγώ 02/12 δεν θέλω να την δω ξανα xaxa

Θα επανέλθω με διόρθωση!! Ολόψυχα εύχομαι χριστουγεννιάτικο δώρο έναν υπέρηχο με νινακι!!! Να κάνετε χαμό στο χριστουγεννιάτικο τραπέζι χαρές και πανηγύρια, να το καψετε βρε παιδι μου, απο χαρά και ευτυχια!!! Μα ζω για την στιγμή που θα γίνεις μανούλα και θα το σφίξεις στην αγκαλιά σου!!! Είσαι τόσο  μα τόσο καλοπροαίρετος άνθρωπος και θέλω να σε δω σύντομα μανούλα!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Αν εσυ είσαι ρέζους αρνητικό κ το μωρό ρέζους θετικό θα πρέπει να βάλεις καποιες ενέσεις για τα αντισώματα! Αν εσυ είσαι θετική ομως δεν υπάρχει πρόβλημα 

Ναι αυτο ξερω και εγω..αλλα καποιοι μου λενε αν εχω το διο με τον αντρα μου δεν κανει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , elena93 είπε:

Το ιδιο και εμεις..αλλα καποιοι μου λενε οτι αν εχεις ιδιο δεν κανει

Δεν εχω ιδέα... την είχα ρωτήσει κιόλας υπάρχει θέμα... Και κάτι για αρνητικό μου απάντησε αλλά δεν έδωσα σημασία..  μου είπε εσείς είστε καλά..  παίζει να μου είπε και ο σύζυγός σ δεν με απασχολεί... δηλαδη εγινε αναφορα στα αίματα πρόσεξε τι είμαστε δεν το πέρασε στο ντούκου να πω οτι έκανε λάθος απροσεξίας... έχω ήδη 2 παιδιά... 

Υγ: να ρωτήσω και αν έχεις το ιδιο σε τι επηρεάζει???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , enjoy είπε:

Δεν εχω ιδέα... την είχα ρωτήσει κιόλας υπάρχει θέμα... Και κάτι για αρνητικό μου απάντησε αλλά δεν έδωσα σημασία..  μου είπε εσείς είστε καλά..  παίζει να μου είπε και ο σύζυγός σ δεν με απασχολεί... δηλαδη εγινε αναφορα στα αίματα πρόσεξε τι είμαστε δεν το πέρασε στο ντούκου να πω οτι έκανε λάθος απροσεξίας... έχω ήδη 2 παιδιά... 

Υγ: να ρωτήσω και αν έχεις το ιδιο σε τι επηρεάζει???

Εγω ξερω οτι δεν παιζει ρολο..μονο αν η γυναικα εχει ρεζους αρνητικο και ο αντρας θετικο και το παιδι βγει θετικο κανεις ενεση στην γεννα για αντισωματα για την επομενη εγκυμοσυνη..ξερω γω μου λενε αν ειναι ιδια ομαδα υπαρχει δυσκολια στην συλληψη..δηλαδη θα ξεχασω και αυτα που ξερω με αυτα που μου λενε :lol: γιατι μου ειπαν κιολας οτι αυτο που μου ετυχε ειναι και απο την ομαδα αιματος που ειναι το ιδιο

πρίν από 41 λεπτά , enjoy είπε:

Εγώ έχω Α+ και ο άντρας μου το ιδιο. η γιατρός μου είπε οκ ειμαστε που το ειδε στις εγκυμοσύνες!! Ότι δεν υπάρχει πρόβλημα!! Εσείς τι έχετε??

Το ιδιο και εμεις..αλλα μου ειπαν οτι αυτο που μου συνεβει μπορει να ειναι και απο την ομαδα αιματος που ειναι το ιδιο

πρίν από 38 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Αν εσυ είσαι ρέζους αρνητικό κ το μωρό ρέζους θετικό θα πρέπει να βάλεις καποιες ενέσεις για τα αντισώματα! Αν εσυ είσαι θετική ομως δεν υπάρχει πρόβλημα 

Ναι ειμαι θετικη..ειμαστε το ιδιο με τον αντρα μου

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elena93 είπε:

Ναι αυτο ξερω και εγω..αλλα καποιοι μου λενε αν εχω το διο με τον αντρα μου δεν κανει

Όχι βρε ποιος στο είπε; Εμένα οι γονεις μου κ οι δυο είναι Ο+ Και όλοι μας βγήκαμε Ο+! Σαν βιολόγος εγώ σου λεω δεν έχει πρόβλημα, το πρόβλημα είναι αυτό που άου είπα πιο πάνω που και πάλι στο πρώτο παιδί δεν είναι θέμα αλλά στο δεύτερο οποσδηποτε πρέπει να μπουν οι ενέσεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , elena93 είπε:

Εγω ξερω οτι δεν παιζει ρολο..μονο αν η γυναικα εχει ρεζους αρνητικο και ο αντρας θετικο και το παιδι βγει θετικο κανεις ενεση στην γεννα για αντισωματα για την επομενη εγκυμοσυνη..ξερω γω μου λενε αν ειναι ιδια ομαδα υπαρχει δυσκολια στην συλληψη..δηλαδη θα ξεχασω και αυτα που ξερω με αυτα που μου λενε :lol: γιατι μου ειπαν κιολας οτι αυτο που μου ετυχε ειναι και απο την ομαδα αιματος που ειναι το ιδιο

Η ξαδελφουλα τα λεει η καλοπροαιρετη???:P

Μπορει και να ισχύουν δεν ξέρω.

Εμείς πάντως με ίδιο αίμα δεν αντιμετωπίζουμε κάποιο πρόβλημα σύλληψης... άκουγε πολλά άλλα να ρωτάς και την γιατρό σου σε κάθε απορία να σ ξεκαθαρίζει το τοπιο.. 

.

πρίν από 14 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Όχι βρε ποιος στο είπε; Εμένα οι γονεις μου κ οι δυο είναι Ο+ Και όλοι μας βγήκαμε Ο+! Σαν βιολόγος εγώ σου λεω δεν έχει πρόβλημα, το πρόβλημα είναι αυτό που άου είπα πιο πάνω που και πάλι στο πρώτο παιδί δεν είναι θέμα αλλά στο δεύτερο οποσδηποτε πρέπει να μπουν οι ενέσεις 

Like!!!! @elena93Για να το λέει κάτι θα ξέρει ως βιολόγος!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Όχι βρε ποιος στο είπε; Εμένα οι γονεις μου κ οι δυο είναι Ο+ Και όλοι μας βγήκαμε Ο+! Σαν βιολόγος εγώ σου λεω δεν έχει πρόβλημα, το πρόβλημα είναι αυτό που άου είπα πιο πάνω που και πάλι στο πρώτο παιδί δεν είναι θέμα αλλά στο δεύτερο οποσδηποτε πρέπει να μπουν οι ενέσεις 

Καλε ειπα εγω θα ξεχασω και αυτα που ξερω με αυτα που ακουω.:lol:.ναι το ξερω αυτο που λες αν ειναι αρνητικη η γυναικα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , enjoy είπε:

Θα επανέλθω με διόρθωση!! Ολόψυχα εύχομαι χριστουγεννιάτικο δώρο έναν υπέρηχο με νινακι!!! Να κάνετε χαμό στο χριστουγεννιάτικο τραπέζι χαρές και πανηγύρια, να το καψετε βρε παιδι μου, απο χαρά και ευτυχια!!! Μα ζω για την στιγμή που θα γίνεις μανούλα και θα το σφίξεις στην αγκαλιά σου!!! Είσαι τόσο  μα τόσο καλοπροαίρετος άνθρωπος και θέλω να σε δω σύντομα μανούλα!!! 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ :) μακάρι να είμαστε τυχεροί!! Και από εσένα θα περιμένουμε τα νέα σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , elena93 είπε:

Καλε ειπα εγω θα ξεχασω και αυτα που ξερω με αυτα που ακουω.:lol:.ναι το ξερω αυτο που λες αν ειναι αρνητικη η γυναικα..

Μόνο τη γιατρο σου να ακους μην ακους αυτά τα σενάρια που κάνουν όλοι για να βρουν την αιτία που δεν προχώρησε η κύηση!! Και αυτό ήταν και μάθημα που κάναμε στο γυμνάσιο χαχαχαχα 

Βγήκαν τα αποτελέσματα που πήρατε από το έμβρυο;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...