Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , elena93 είπε:

Εμενα μου ειπε οτι θα μου ερθει σε περιπου ενα μηνα πανω κατω γιατι εχω και αστατο κυκλο..εμεις δεν προλαβαμε να ακουσουμε καρδια διοτι το εμβρυο ειχε μεινει στις 5 εβδομαδες..μου ειπε για 3 μηνες να περιμενω αλλα σαν πολυ μου φενεται διοτι ημουν πολυ νωρις που εκανα αποξεση..

Αν απεβαλες μονη σου θα περιμενες ενα μηνα (να σου ερθει μια περιοδος δηλ.)Λογω της αποξεσης θα περιμενεις τοσο.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!! Με τη δουλειά και τις υποχρεώσεις είχα χαθεί και δεν έμπαινα! Τι κάνετε??? Είδα έχουμε εγκυμοσύνες και καθυστερήσεις!!!! Με το καλό εύχομαι!!!! Εγώ έχω δρόμο ακόμα!!! Στις 24 περιμένω, δεν έχω μπει καν στις γόνιμες ακόμα!!!! Αχαχαχαχαχ


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Αλεξάνδρα.... αν θες σε κερνάμε καφέ και εδώ!!! Είμαστε πολλές και προσπαθούμε για εγκυμοσυνη!!! Έλα στην παρέα μας!!! Άλλες προσπαθούν για το πρωτο άλλες για επόμενο!!!! Κανουμε τεστακια Και τα λέμε!!!

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Με τη δουλειά και τις υποχρεώσεις είχα χαθεί και δεν έμπαινα! Τι κάνετε??? Είδα έχουμε εγκυμοσύνες και καθυστερήσεις!!!! Με το καλό εύχομαι!!!! Εγώ έχω δρόμο ακόμα!!! Στις 24 περιμένω, δεν έχω μπει καν στις γόνιμες ακόμα!!!! Αχαχαχαχαχ

@anemoni1989 μου έλειψες!!!

Καλώς μας επέστρεψες!!!

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123 8/11

6.  @Ανθη 39 11/11

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.

2.

ΠΗΤ

1. @Nektarinaki ???  (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2.

Ψήνεσαι να σε προσθέσω??

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy είπε:

@Αλεξάνδρα.... αν θες σε κερνάμε καφέ και εδώ!!! Είμαστε πολλές και προσπαθούμε για εγκυμοσυνη!!! Έλα στην παρέα μας!!! Άλλες προσπαθούν για το πρωτο άλλες για επόμενο!!!! Κανουμε τεστακια Και τα λέμε!!!

@anemoni1989 μου έλειψες!!!

Καλώς μας επέστρεψες!!!

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123 8/11

6.  @Ανθη 39 11/11

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.

2.

ΠΗΤ

1. @Nektarinaki ???  (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2.

Ψήνεσαι να σε προσθέσω??

 

Αν θες βάλε κι εμένα, μπας και είναι γουρικο το πινακακι!!! Αχαχαχαχαχ

 

Στις 24/11 (δεν) περιμένω!!!!

 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Κορίτσια εμένα μου ήρθε τώρα που πήγα τουαλέτα είχα κόκκινο στο χαρτί :( άρα πάει κ αυτος…

Φφφφφ δεν πειραζει...παμε δυναμικα για τον καλυτερο μηνα του χρονου..τον μηνα των γιορτων...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Φφφφφ δεν πειραζει...παμε δυναμικα για τον καλυτερο μηνα του χρονου..τον μηνα των γιορτων...

Δε πειράζει γιατί έχουμε κ τους γιατρους αυτό το μήνα και θα είναι καλύτερα πιστεύω έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα 

Τώρα να ρωτήσω εγώ θεωρώ ότι μου ήρθε περίοδος αύριο; Ή αρχίζω να μετρώ σαν πρώτη ημέρα την σημερινή;

Link to comment
Share on other sites

On 3/11/2021 at 7:29 ΜΜ, Nektarinaki είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!και στα δικά σου σύντομα!!!μόλις πήρα τα αποτελέσματα απ τη δεύτερη χοριακη! 472 από 225 τη Δευτέρα!νομίζω πάει μια χαρά!!

Κορίτσια 472 η δεύτερη χοριακη!!από 225 την Δευτέρα :)καλή δεν είναι;;

Νεκταρινακι μου, συγχαρητήρια!!!! Υπέροχα νεα και άψογος διπλασιασμός!!! Με το καλο κοριτσακι μου μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, enjoy είπε:

@Αλεξάνδρα.... αν θες σε κερνάμε καφέ και εδώ!!! Είμαστε πολλές και προσπαθούμε για εγκυμοσυνη!!! Έλα στην παρέα μας!!! Άλλες προσπαθούν για το πρωτο άλλες για επόμενο!!!! Κανουμε τεστακια Και τα λέμε!!!

@anemoni1989 μου έλειψες!!!

Καλώς μας επέστρεψες!!!

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123 8/11

6.  @Ανθη 39 11/11

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.

2.

ΠΗΤ

1. @Nektarinaki ???  (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2.

Ψήνεσαι να σε προσθέσω??

 

Αν και δεν έχω κάνει ακόμη τον πρώτο υπέρηχο,ναι ψήνομαι,γιατί όχι!όλα καλά θα πάνε!!! Πρώτα ο Θεός 10/7/22 έχω πητ. Βέβαια λόγω καισαρικής στην πρώτη μου εγκυμοσύνη,ίσως πάω πιο νωρίς!αλλά δεν πειράζει:)αντε να με ακολουθήσετε όλες κοριτσια μου γλυκα,το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!

πρίν από 58 λεπτά , winspert είπε:

Νεκταρινακι μου, συγχαρητήρια!!!! Υπέροχα νεα και άψογος διπλασιασμός!!! Με το καλο κοριτσακι μου μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου καλο.συνεχεια παρακολουθώ τα νέα σου,και ας μην γράφω..ξέρω τι έχεις περάσει και σου εύχομαι με όλη την καρδιά μου η επόμενη εμβρυομεταφορα να είναι η τυχερή σου και να έχεις ένα γερό αδερφάκι για το μικρό σου αγοράκι..

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 56 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου καλο.συνεχεια παρακολουθώ τα νέα σου,και ας μην γράφω..ξέρω τι έχεις περάσει και σου εύχομαι με όλη την καρδιά μου η επόμενη εμβρυομεταφορα να είναι η τυχερή σου και να έχεις ένα γερό αδερφάκι για το μικρό σου αγοράκι..

Σε ευχαριστώ κ εγώ πολυ πολύ!!! :wub:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Δε πειράζει γιατί έχουμε κ τους γιατρους αυτό το μήνα και θα είναι καλύτερα πιστεύω έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα 

Τώρα να ρωτήσω εγώ θεωρώ ότι μου ήρθε περίοδος αύριο; Ή αρχίζω να μετρώ σαν πρώτη ημέρα την σημερινή;

Την σημερινή πρόσφατα διάβασα και ένα σχετικό θέμα και απαντούσε η γιατρός σε ένα κορίτσι που της ήρθε παρόμοια λιγο και αργά το βράδυ και είπε την σημερινή!!!

Λυπάμαι κορίτσι μου..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy είπε:

Την σημερινή πρόσφατα διάβασα και ένα σχετικό θέμα και απαντούσε η γιατρός σε ένα κορίτσι που της ήρθε παρόμοια λιγο και αργά το βράδυ και είπε την σημερινή!!!

Σε ευχαριστώ πολύ γιατί τον προηγούμενο μήνα πάλι μου ήρθε έτσι αργά το βράδυ κ μέτρησα την επόμενη και να μου βγήκε λαθος τωρα δλδ ότι ήρθε μια μέρα νωρίτερα 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι γιατι καπως τα εχω μπερδεψει γιατι αλλα λενε καποιοι και με εχουν μπερδεψει..εχει να κανει με την ομαδα αιματος..υπαρχει προβλημα αν οι 2 γονεις εχουν την ιδια αιματος και ιδιο το ρεζους; Γιατι εγω απο οσο ξερω προβλημα υπαρχει μονο αν η γυναικα εχει ρεζους αρνητικο και ο αντρας θετικο και το μωρο ειναι θετικο και οταν γεννας κανεις αντισομματα νομιζω..εγω οταν εκανα αποξεση μου εκανε η γιατρος για το ρεζους και βγηκα οτι εχω ρεζους θετικο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι γιατι καπως τα εχω μπερδεψει γιατι αλλα λενε καποιοι και με εχουν μπερδεψει..εχει να κανει με την ομαδα αιματος..υπαρχει προβλημα αν οι 2 γονεις εχουν την ιδια αιματος και ιδιο το ρεζους; Γιατι εγω απο οσο ξερω προβλημα υπαρχει μονο αν η γυναικα εχει ρεζους αρνητικο και ο αντρας θετικο και το μωρο ειναι θετικο και οταν γεννας κανεις αντισομματα νομιζω..εγω οταν εκανα αποξεση μου εκανε η γιατρος για το ρεζους και βγηκα οτι εχω ρεζους θετικο..

Ο άντρας σου τι ρέζους είναι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...