Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

16 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ωπ!!!! Που είσαι κοριτσάρα!???? Πόσο χαίρομαι που βρήκα και μια παλιά γνώριμη!!!! Deja vu εντελώς!!!!

Εμείς όλα καλά!!!! Η μικρή μεγαλώνει! Θηρίο σκέτο!!!! Αχαχαχαχαχ

Και είπαμε να προσθέσουμε ένα 2ο θηρίο στην παρέα μας!!!! :lol:

xaxaxx με το καλό να έρθει κ το δεύτερο κουτσούνι!!κ μας ζωηρός ο μικρός!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

22 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Περιμένω 9-10 Νοεμβρίου. Έχω σχετικά σταθερό κύκλο 28-29 ημερών. Βρίσκεσαι και εσύ σε φάση προσπάθειας;

Καλημερα!! Ναι, κι εγώ σε φάση προσπάθειας για το 2ο! Χωρίς πολυ σταθερό κύκλο! Αντε,να δούμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Polly1 είπε:

Καλημερα!! Ναι, κι εγώ σε φάση προσπάθειας για το 2ο! Χωρίς πολυ σταθερό κύκλο! Αντε,να δούμε!

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και γρήγορα με αδελφάκι. Μακάρι να έχουμε σύντομα το επιθυμητό αποτέλεσμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Αννούλαααα μιας και άνοιξες εσύ το θεματακι αυτό,είπα να γράψω!σήμερα είχα θετικό τεστ με 2 ήμερες καθυστέρηση!Δευτέρα θα πάω για χοριακη!!!και επειδή είπαμε ότι παλι θα είμαστε μαζί εγκυουλες,σε περιμένωωωω!!!

  • Μου αρέσει 6

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το @Nektarinaki ήρθε να πάρει την @Αννούλαααα μας!!! Να μας την πάρεις μετά χαράς..... κορίτσια ετοιμάστε κοιλίτσες να φεύγουμε και εμεις άντε πολλές μαζευτήκαμε έχει και κοβιντ...... χαχαχα περιμένουν οι μανούλες ΙΟΥΝΙΟΥ Ιουλίου Αυγούστου!!! Έλα να αραιουνουμε...

Είστε να φτιάξουμε πινακακι:

Εν αναμονη περιοδου:

@enjoy 3/11

@Melody90 27/10

 

Εν αναμονή χοριακης:

@Nektarinaki 1/11

 

Αν θέλετε να φτιάξουμε, αν θέλετε να σας συμπεριλάβουμε μέσα, αν θέλει κάποια να το αναλάβει να το κάνει χρωματιστό καλύτερο βοηθήστε δεν το έχω και πολύ θα προσπαθήσω!!!

Υγ: εγώ 3/11 (δεν) περιμένω περίοδο ! Είχα επαφές στις *μέρες* αλλα δεν εχω κανενα συμπτωμα!!! Αντιθετα εχω πονους περιοδου και αναμενω να μου ερθει και νωριτερα.. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία βέβαια!!! Αλλά χλωμό!!! Δεν λυπούμαστε κορίτσια όμως!!! Δεν πειράζει!!! Να σκέφτεστε θετικά με το που ερθει, σε 2εβδομάδες επόμενος κύκλος επόμενη προσπαθεια!! Τι είναι 2 βδομάδες???

@Nektarinaki συγχαρητήρια παρεπιμπτοντως!!! Ξεχάστηκα εύχομαι ένα υγιές μωράκι!!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, enjoy είπε:

Το @Nektarinaki ήρθε να πάρει την @Αννούλαααα μας!!! Να μας την πάρεις μετά χαράς..... κορίτσια ετοιμάστε κοιλίτσες να φεύγουμε και εμεις άντε πολλές μαζευτήκαμε έχει και κοβιντ...... χαχαχα περιμένουν οι μανούλες ΙΟΥΝΙΟΥ Ιουλίου Αυγούστου!!! Έλα να αραιουνουμε...

Είστε να φτιάξουμε πινακακι:

Εν αναμονη περιοδου:

@enjoy 3/11

@Melody90 27/10

 

Εν αναμονή χοριακης:

@Nektarinaki 1/11

 

Αν θέλετε να φτιάξουμε, αν θέλετε να σας συμπεριλάβουμε μέσα, αν θέλει κάποια να το αναλάβει να το κάνει χρωματιστό καλύτερο βοηθήστε δεν το έχω και πολύ θα προσπαθήσω!!!

Υγ: εγώ 3/11 (δεν) περιμένω περίοδο ! Είχα επαφές στις *μέρες* αλλα δεν εχω κανενα συμπτωμα!!! Αντιθετα εχω πονους περιοδου και αναμενω να μου ερθει και νωριτερα.. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία βέβαια!!! Αλλά χλωμό!!! Δεν λυπούμαστε κορίτσια όμως!!! Δεν πειράζει!!! Να σκέφτεστε θετικά με το που ερθει, σε 2εβδομάδες επόμενος κύκλος επόμενη προσπαθεια!! Τι είναι 2 βδομάδες???

@Nektarinaki συγχαρητήρια παρεπιμπτοντως!!! Ξεχάστηκα εύχομαι ένα υγιές μωράκι!!!

Καλησπέρα!! Βάλτε με κι εμένα στο πινακακι! 13/11 η περίοδος!! Για να δούμε !! Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy είπε:

Το @Nektarinaki ήρθε να πάρει την @Αννούλαααα μας!!! Να μας την πάρεις μετά χαράς..... κορίτσια ετοιμάστε κοιλίτσες να φεύγουμε και εμεις άντε πολλές μαζευτήκαμε έχει και κοβιντ...... χαχαχα περιμένουν οι μανούλες ΙΟΥΝΙΟΥ Ιουλίου Αυγούστου!!! Έλα να αραιουνουμε...

Είστε να φτιάξουμε πινακακι:

Εν αναμονη περιοδου:

@enjoy 3/11

@Melody90 27/10

 

Εν αναμονή χοριακης:

@Nektarinaki 1/11

 

Αν θέλετε να φτιάξουμε, αν θέλετε να σας συμπεριλάβουμε μέσα, αν θέλει κάποια να το αναλάβει να το κάνει χρωματιστό καλύτερο βοηθήστε δεν το έχω και πολύ θα προσπαθήσω!!!

Υγ: εγώ 3/11 (δεν) περιμένω περίοδο ! Είχα επαφές στις *μέρες* αλλα δεν εχω κανενα συμπτωμα!!! Αντιθετα εχω πονους περιοδου και αναμενω να μου ερθει και νωριτερα.. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία βέβαια!!! Αλλά χλωμό!!! Δεν λυπούμαστε κορίτσια όμως!!! Δεν πειράζει!!! Να σκέφτεστε θετικά με το που ερθει, σε 2εβδομάδες επόμενος κύκλος επόμενη προσπαθεια!! Τι είναι 2 βδομάδες???

@Nektarinaki συγχαρητήρια παρεπιμπτοντως!!! Ξεχάστηκα εύχομαι ένα υγιές μωράκι!!!

Σ ευχαριστώ πολύ κοπελα μου!δίνω μπόλικη Μπεμπεδοσκονη για όλες!!!σου εύχομαι να μην έρθει η περίοδος και να έρθει νινακι!!!αχ άτιμες ορμόνες ρε κορίτσια!ήρθανε για τα καλά!πριν λίγο έκλαιγα,ετσι χωρίς λόγο!και ερχότανε το κοριτσάκι μου και μου έδινε φιλάκια!έχω ένα κοριτσάκι,σε ένα μήνα γίνεται 2.με το καλό να φουσκωσουνε όλες οι κοιλίτσες κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 27/10

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123

6. 

 

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1. @Nektarinaki 1/11

2. 

 

Όσες θέλετε να προστεθειτε πείτε μου στοιχεια να συμπληρώσω!! Και να μου λετε νεοτερα να ανανεώνω! Καλες εγκυμοσύνες...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, enjoy είπε:

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 27/10

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123

6. 

 

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1. @Nektarinaki 1/11

2. 

 

Όσες θέλετε να προστεθειτε πείτε μου στοιχεια να συμπληρώσω!! Και να μου λετε νεοτερα να ανανεώνω! Καλες εγκυμοσύνες...

Αχ ωραίο το πινακακι απλά δεν ανήκω στην κατηγορία 'προσπάθεια για 2ο μωρό' αλλά για 4ο μωρό:oops:

Και χθες κατά τις 12 παρά μου ήρθε τελικά η ασχημομουρα:cry:

Από τη μια λέω καλως (γιατί κ ο γιατρός είπε να περιμένω έναν κύκλο) κ από δω κ πέρα ξεκινάμε δυναμικά απο την άλλη είχα μια κρυφή ελπίδα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , Melody90 είπε:

Αχ ωραίο το πινακακι απλά δεν ανήκω στην κατηγορία 'προσπάθεια για 2ο μωρό' αλλά για 4ο μωρό:oops:

Και χθες κατά τις 12 παρά μου ήρθε τελικά η ασχημομουρα:cry:

Από τη μια λέω καλως (γιατί κ ο γιατρός είπε να περιμένω έναν κύκλο) κ από δω κ πέρα ξεκινάμε δυναμικά απο την άλλη είχα μια κρυφή ελπίδα...

Δε πειράζει βρε γλυκουλα αυτος ο κύκλος θα είναι και καλύτερα αφού άου είπε ο γιατρος να περιμένεις…δε σε φοβαμαι εσυ θα κανεις την αρχή για ολες μας :wub: κ εγώ για το πρώτο προσπαθω και ανυπομονώ να έρθει 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Δε πειράζει βρε γλυκουλα αυτος ο κύκλος θα είναι και καλύτερα αφού άου είπε ο γιατρος να περιμένεις…δε σε φοβαμαι εσυ θα κανεις την αρχή για ολες μας :wub: κ εγώ για το πρώτο προσπαθω και ανυπομονώ να έρθει 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για ενθαρρυντικά και γλυκύτατα λόγια.. πραγματικά εύχομαι σε όλες μας εδώ μέσα την πρωτοχρονιά να είμαστε έγκυες!!!!έτσι για να μας πάει καλά το 2022 μακριά από κάθε στεναχώρια:-D

Καλέ τώρα είδα τι έγραψε η Αννούλα στο Θέμα...άρα μπορώ κ εγώ να συμμετέχω εδώ που θέλω τέταρτο νινι... ωραία λοιπόν καλώς σας βρήκα!!!

Ουφ...αρε κορίτσια έχω μπει πολύ άσχημα στο mood για μπεμπέ να φανταστείτε παρήγγειλα μπουκάλια μπιμπερο για τον μικρό μου κ λέω δεν θα πάρω μπλε (έχω τρία αγόρια)θα πάρω ουδέτερο χρώμα γιατί ποτέ δεν ξες μπορεί να είναι κορίτσι το επόμενο:oops:

Τρελάθηκα εντελώς λέτε?

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123 8/11

6. 

 

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1. @Nektarinaki 1/11

2. 

 

Όσες θέλετε να προστεθειτε πείτε μου στοιχεια να συμπληρώσω!! Και να μου λετε νεοτερα να ανανεώνω! Καλες εγκυμοσύνες...

πρίν από 51 λεπτά , Melody90 είπε:

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για ενθαρρυντικά και γλυκύτατα λόγια.. πραγματικά εύχομαι σε όλες μας εδώ μέσα την πρωτοχρονιά να είμαστε έγκυες!!!!έτσι για να μας πάει καλά το 2022 μακριά από κάθε στεναχώρια:-D

Καλέ τώρα είδα τι έγραψε η Αννούλα στο Θέμα...άρα μπορώ κ εγώ να συμμετέχω εδώ που θέλω τέταρτο νινι... ωραία λοιπόν καλώς σας βρήκα!!!

Ουφ...αρε κορίτσια έχω μπει πολύ άσχημα στο mood για μπεμπέ να φανταστείτε παρήγγειλα μπουκάλια μπιμπερο για τον μικρό μου κ λέω δεν θα πάρω μπλε (έχω τρία αγόρια)θα πάρω ουδέτερο χρώμα γιατί ποτέ δεν ξες μπορεί να είναι κορίτσι το επόμενο:oops:

Τρελάθηκα εντελώς λέτε?

Όχι Καλή μου καλά έκανες!!! Εγω από τον πρώτο όλα ουδέτερα τα έπαιρνα και ας περίμενα αγορι!!! Και στο 2ο που ανανεωσα μπιμπερο πάλι ουδέτερα πήρα!!! Ιδίως για τον πρώτο χρόνο υπάρχουν πολλές ουδέτερες επιλογές(μπιμπερό σεντόνια πετσέτες φορμακια παιχνιδια καρότσι κρεβάτι και όλα) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , enjoy είπε:

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123 8/11

6. 

 

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1. @Nektarinaki 1/11

2. 

 

Όσες θέλετε να προστεθειτε πείτε μου στοιχεια να συμπληρώσω!! Και να μου λετε νεοτερα να ανανεώνω! Καλες εγκυμοσύνες...

Όχι Καλή μου καλά έκανες!!! Εγω από τον πρώτο όλα ουδέτερα τα έπαιρνα και ας περίμενα αγορι!!! Και στο 2ο που ανανεωσα μπιμπερο πάλι ουδέτερα πήρα!!! Ιδίως για τον πρώτο χρόνο υπάρχουν πολλές ουδέτερες επιλογές(μπιμπερό σεντόνια πετσέτες φορμακια παιχνιδια καρότσι κρεβάτι και όλα) 

Ναι όντως κ εγώ να σου πω τα πρώτα πράγματα που χρειάζονται (που έχω αγοράσει εγώ γιατί τα δώρα ήταν όλα μπλε) τα έχω ουδέτερα..είχα μια κρυφή ελπίδα βλέπεις χαχαχαχα:-P

Αλλα τελικά κατέληξα με τρία τσουτσουνια!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Melody90 είπε:

Ναι όντως κ εγώ να σου πω τα πρώτα πράγματα που χρειάζονται (που έχω αγοράσει εγώ γιατί τα δώρα ήταν όλα μπλε) τα έχω ουδέτερα..είχα μια κρυφή ελπίδα βλέπεις χαχαχαχα:-P

Αλλα τελικά κατέληξα με τρία τσουτσουνια!

Και εγώ 2!!!:tongue:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...