Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      εχεις παιδακι;

      ηταν οι μοναδικες εγκυμοσυνες σου;καιρος προσπαθειων;

      κ η αλλη ετσι τοσο νωρις ηταν;ειχες κανει υπερηχο;

      ενδοκρινολογο μπορεις να πας,κ αιματολογο-ανοσολογο

      κ καποιες βασικες εξετασεις ο συζυγος

      για βιοχημικη μπορει να ειναι κ θεμα προγεστερονης μηπως ειχες ελεγξει;η στη μητρα αλλα πιστευω θα σου ειχε πει κτ ο γιατρος

      Εχω ενα παιδακι ναι...μετραω 3 εγκυμοσυνες πλεον και οι 2 οδηγησαν σε αποβολη...η πρωτη μου εγκυμοσυνη ηταν πολυ ευκολη δεν ειχα τετοιου ειδπυς θεματα και ηταν πριν 3 χρονια...η 2η και η 3η ηταν μια τον οκτωβρη και μια τωρα...δεν δυσκολευτηκα στην συλληψη...στην 2η στον 2ο μηνα προσπαθειων και τωρα στον 1ο μηνα κατευθειαν...αλλα και οι 2 δεν πηγαν καλα...τωρα στην τριτη εγκυμοσυνη με ειχε ξεκινησει απο την αρχη utrogestan ο γιατρος..

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γράφω πρώτη φορά κι εγώ αλλα σας διαβάζω καιρό! Να σας πω την εμπειρία μου. Τελευταια περιοδος 19 Αυγούστου. 19 Σεπτεμεβριού κανω τεστ και βγαινει αχνο θετικό! Ολη τη βδομαδα επειδη ειχα πολλα τεστακια εβγαιναν αχνα ενώ εγώ περιμενα να τα δω να σκουραινουν. Συμπτωματα δεν ειχα καθολου. Ειχα μιλησει με τον γιατρο μου κ ειχαμε κλεισει ραντεβου για την επομενη εβδομαδα. Δευτερα 27 Σεπτεμβριου μου ερχεται περίοδος!!! Κλαματα χαμος κανω τεστ παλι θετικό, παω για χοριακη την επομενη 14 η χοριακη... οποτε καταλαβαμε οτι δεν...επομενη χοριακη 5 και μετα μηδενισε...το αιμα κρατησε 10 μερες περιπου και ηταν σαν πιο βαρια περιοδος. Και ερχομαι στο τωρα. Από 27 Σεπτεμβριού δεν μου εχει ερθει ξανα περιοδος. Εκανα τεστ ωορρηξιας 17 Σεπτεμρβιου αρνητικο. Ειχαμε επαφη εκεινη τη μερα. Κανω ξανα τεστ ωορρηξιας την επομενη μερα θετικό. Αγχωθηκαμε εμεις γιατι μας ειχε πει να μην προσπαθησουμε αλλα να περιμενω εναν κυκλο οποτε και δεν ξανα ειχαμε επαφες. Αλλα αρχισα να εχω ανακατωσουρες αυτη τη βδομαδα οποτε εκανα την Τριτη τεστ και βγηκε θετικο! Σοκ οπως καταλαβαινετε.... δηλαδη πως γινεται να εγινε τοσο συντομα μετα απο αποβολη. Δεν εχω ειδοποιήσει τον γιατρο ακόμα γιατι φοβαμαι μην μου ερθει παλι περιοδος και απογοητευτω. Θα περιμενω λιγες μερες και μετα θα παω να με δει!  Απο συμπτωματα με ποναει το στηθος μου και ειναι πρησμενο και με ποναει και το στομαχι μου που τα θεωρω καλα σημαδια. Εδώ να σημειωσω οτι ειναι το δευτερο παιδακι εχω ηδη ενα που ειναι 2,5 ετων! 

Αρχικά συγχαρητήρια και μην αγχώνεσαι για τον γιατρο!! Θα συμφωνήσω να περιμένεις λίγο να κανεις κ χοριακη και να του τηλεφωνησεις για ραντεβού!! Στο κομμάτι που σου είπε να περιμένεις εγώ δεν ξέρω να σε βοηθήσω γιατί στο είπε αλλά. Άλλα κορίτσια θα σου πουν αν είχαν παρόμοια εμπειρία!! Συγχαρητήρια και πάλι και εύχομαι ένα υγιέστατο μωράκι και μια εύκολη εγκυμοσύνη 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έλα λίγες ώρες έλειψα και έγινε χαμός δεν προλαβαίνω να διαβάσω... Ο σύζυγος τεζαρε στο κρεβάτι από την μέση και έχω 3 παιδάκια να προσέξω!! Ευχαριστώ ολόψυχα για την συμπαράσταση και τις ευχες @IOANNA28 @Polly1 @Rafaela_123 @Nektarinaki @Αννούλαααα

Επίσης, @Nektarinaki η χοριακη σου Δόξα τω θεώ είναι διπλασιασμενη και περισσότερο Ακόμα!! Συγχαρητήρια Από καρδιάς..  Όσο και τετριμμένο να ακούγεται πραγματικά ολόψυχα εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιές μωρό!! Να σε ευλογήσει ο Θεος να πάνε όλα τέλεια!!!

Επ να μην ευλογήσει μόνο το νεκταρινακι όμως να ευλογήσει και όλες εμάς τις υπόλοιπες!!! Να έχουμε υγεία!!! Και με το καλό το συντομότερο κοιλίτσες...πολλες κοιλίτσες... κοιλίτσες που έρχονται να μείνουν... και εμβρυακια που θα γίνουν μωράκια... να γεμίσουν αγκαλιές τα κορίτσια όλου του κόσμου... να γυρίσουν μωρουδιλα.... Και να ξαναμεινουν εγκυουλες και να ξαναγυρίσουν μωρουδιλα!!!! Κάποια εδώ στο φόρουμ είπε μια λέξη (μπεμπεδοσκονη) κάποτε (πριν μερικά χρονιά) δεν ξέρω ποια ήταν η πρωτη?? Εγώ από το @Τουτουνι νομίζω το διάβασα πρώτη φορά... Και ξετρελαθηκα!! Μπεμπεδοσκονη κορίτσια παντού ας πετάξει μέχρι τα πέρα μερη!!!!

Υγ: με την περίοδο μου εν αναμονή... Είμαι σε σύγχυση με τον εαυτό μου.. Δεν μπορώ να τον διαβάσω και να βγάλω συμπέρασμα!!! δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης... οι πόνοι πάνε έρχονται... περίοδος όταν αποφασίσει να ερθει και την δω θα σας πω και σας... μάλλον θα καθυστερήσει λίγο και θα αλλάξω κυκλο... ειδομεν!!! 

@Αννούλαααα ξεχασα να σου απαντήσω..  μετά την παλλινδρομη μας είπε 3 κύκλους να περιμένω στον 4ο ορμαω!! Εμενα ομως στο 4ο μου πήγε ζαρτ!! Στο 5ο όμως η θέληση για μωράκι ήταν μεγαλύτερη από το φόβο και προσπάθησα να βρω γόνιμες και όρμησα!!! Θα δούμε τι θα γίνει!!! Γτ μας είχε πιάσει και γαστρεντερίτιδα και δεν εκμεταλευτηκαμε ολοσωστά τις μέρες...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @enjoy 3/11

3. @IOANNA28 10/11

4. @Polly1 13/11

5. @Rafaela_123 8/11

6.  

ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.

2.

ΠΗΤ

1. @Nektarinaki ???  (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2.

 

@Evaki19 καλώς ήρθες στην παρέα μας...

Κορίτσια μου όσες δεν σας έχω βάλει ειναι επειδη δεν θέλω να σας βάζω αυθαίρετα... οσες θελετε να μου πειτε!! Μπορεί κάποια να μην γουστάρει και δεν θέλω να πιέζω καμία... το ίδιο ισχύει και για όποιον θέλει να βγει!!!

Επεξεργάστηκαν by enjoy
Link to comment
Share on other sites

@elena93 θέλεις να έρθεις από εδώ να μην κάνουμε κατάχρηση του άλλου θέματος( συμπτώματα εγκυμοσυνης) Και βγαίνουμε εκτός θέματος!! Ήθελα να σε ρωτήσω πως είσαι?? Σε τι φάση βρίσκεσαι??? Γύρισες Πίσω??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , enjoy είπε:

@elena93 θέλεις να έρθεις από εδώ να μην κάνουμε κατάχρηση του άλλου θέματος( συμπτώματα εγκυμοσυνης) Και βγαίνουμε εκτός θέματος!! Ήθελα να σε ρωτήσω πως είσαι?? Σε τι φάση βρίσκεσαι??? Γύρισες Πίσω??

Εγω καλα ειμαι σωματικα αλλα ψυχολογικα λιγο πεσμενη να σου πω την αληθεια..ακομα εδω ειμαι διοτι θα παω για πανεξεταση και θα κανω και τις εξετασεις αιματος που χρειαζεται..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Εγω καλα ειμαι σωματικα αλλα ψυχολογικα λιγο πεσμενη να σου πω την αληθεια..ακομα εδω ειμαι διοτι θα παω για πανεξεταση και θα κανω και τις εξετασεις αιματος που χρειαζεται..

Σου στέλνω πολλές αγκαλίτσες... Και εύχομαι να ήταν τυχαίο γεγονός και να ερθει σύντομα και εύκολα η επόμενη εγκυμοσύνη!! Είναι πολύ δύσκολο σε νοιώθω!!! Δεν θέλω καν να θυμάμαι ούτε να μιλάω για την παλλινδρομη μου... Αλλά να ξέρεις ο χρόνος είναι γιατρός!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , enjoy είπε:

Σου στέλνω πολλές αγκαλίτσες... Και εύχομαι να ήταν τυχαίο γεγονός και να ερθει σύντομα και εύκολα η επόμενη εγκυμοσύνη!! Είναι πολύ δύσκολο σε νοιώθω!!! Δεν θέλω καν να θυμάμαι ούτε να μιλάω για την παλλινδρομη μου... Αλλά να ξέρεις ο χρόνος είναι γιατρός!!

Ειναι και καποιοι ανθρωποι που ετσι που μου μιλανε μου φαινετε οτι και χαιρονται με αυτο που μου συνεβει..ειναι η ξαδερφη μου εγκυος εγω το εμαθα οτι ημουν εγκυος μια εβδομαδα μετα απο αυτην..και εμαθε τι μου συνεβει και να δεις ενδιαφερον που εμεις δεν μιλουσαμε και το βλεπω και στο υφος της οτι χερεται με αυτο που μου συναιβει διοτι εκεινης η εγκυμοσυνη της παει καλα

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena93 είπε:

Ειναι και καποιοι ανθρωποι που ετσι που μου μιλανε μου φαινετε οτι και χαιρονται με αυτο που μου συνεβει..ειναι η ξαδερφη μου εγκυος εγω το εμαθα οτι ημουν εγκυος μια εβδομαδα μετα απο αυτην..και εμαθε τι μου συνεβει και να δεις ενδιαφερον που εμεις δεν μιλουσαμε και το βλεπω και στο υφος της οτι χερεται με αυτο που μου συναιβει διοτι εκεινης η εγκυμοσυνη της παει καλα

Κορίτσι μου δεν αξίζει να της δίνεις σημασία οι άνθρωποι δεν είναι όλοι οπως εμας ή να έχουν εν συναίσθηση είναι κακοί γεμάτοι κόμπλεξ και με ζήλεια!! Κοιτα εσυ να είσαι καλά, κλάψε όσο θες δώσε χρόνο κανε τις απαραίτητες εξετάσεις και σύντομα θα έρθει για να μείνει!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Κορίτσι μου δεν αξίζει να της δίνεις σημασία οι άνθρωποι δεν είναι όλοι οπως εμας ή να έχουν εν συναίσθηση είναι κακοί γεμάτοι κόμπλεξ και με ζήλεια!! Κοιτα εσυ να είσαι καλά, κλάψε όσο θες δώσε χρόνο κανε τις απαραίτητες εξετάσεις και σύντομα θα έρθει για να μείνει!!! 

Δεν μου αρεσει ολο αυτο..γιατι κανει πως υποτυθετε οτι νοιαζετε αλλα καταβαθος ξερω τι λεει απο μεσα της γιατι την ξερω πολυ καλα..αλλα ο Θεος ειναι μεγαλος και βλεπει και να πω την αληθεια περισσοτερο απο αυτο εχω πεσει ψυχολογικα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , elena93 είπε:

Δεν μου αρεσει ολο αυτο..γιατι κανει πως υποτυθετε οτι νοιαζετε αλλα καταβαθος ξερω τι λεει απο μεσα της γιατι την ξερω πολυ καλα..αλλα ο Θεος ειναι μεγαλος και βλεπει και να πω την αληθεια περισσοτερο απο αυτο εχω πεσει ψυχολογικα

Σε καταλαβαίνω απλά προσπάθησε να μη της δίνεις σημασία…και οπως λες ο θεός είναι μεγάλος και βλέπει! Αν σε βοηθά μη συναναστρέφεσαι μαζί της μέχρι να νιώσεις εσυ καλύτερα…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 58 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Σε καταλαβαίνω απλά προσπάθησε να μη της δίνεις σημασία…και οπως λες ο θεός είναι μεγάλος και βλέπει! Αν σε βοηθά μη συναναστρέφεσαι μαζί της μέχρι να νιώσεις εσυ καλύτερα…

Συμφωνώ απόλυτα.... Εσύ μπορείς να απομακρυνθείς εφόσον νοιώθεις ότι πιεζεσαι και να ζητήσεις το χώρο σου και το χρόνο σου (ακόμα και στο ίδιο σπίτι να μενετε)!!! Και ισως σ κάνει καλο να βγεις έξω με καμία φίλη να ξεχνιέσαι να περνάει η ώρα να μην σκέφτεσαι αν είναι εφικτό!!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Δεν μου αρεσει ολο αυτο..γιατι κανει πως υποτυθετε οτι νοιαζετε αλλα καταβαθος ξερω τι λεει απο μεσα της γιατι την ξερω πολυ καλα..αλλα ο Θεος ειναι μεγαλος και βλεπει και να πω την αληθεια περισσοτερο απο αυτο εχω πεσει ψυχολογικα

Αχ,σε καταλαβαίνω! Γι αυτό κι εγώ την εγκυμοσύνη μετά την παλλινδρομη την έμαθαν όλοι στον 4ο! Κι η πεθερά ακομη Κι ας ξένισε!  Να απομακρυνθεις από τοξικους ανθρώπους ,δεν κάνει καλό σε όποια φάση και να βρισκόμαστε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Έλα λίγες ώρες έλειψα και έγινε χαμός δεν προλαβαίνω να διαβάσω... Ο σύζυγος τεζαρε στο κρεβάτι από την μέση και έχω 3 παιδάκια να προσέξω!! Ευχαριστώ ολόψυχα για την συμπαράσταση και τις ευχες @IOANNA28 @Polly1 @Rafaela_123 @Nektarinaki @Αννούλαααα

Επίσης, @Nektarinaki η χοριακη σου Δόξα τω θεώ είναι διπλασιασμενη και περισσότερο Ακόμα!! Συγχαρητήρια Από καρδιάς..  Όσο και τετριμμένο να ακούγεται πραγματικά ολόψυχα εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με ένα υγιές μωρό!! Να σε ευλογήσει ο Θεος να πάνε όλα τέλεια!!!

Επ να μην ευλογήσει μόνο το νεκταρινακι όμως να ευλογήσει και όλες εμάς τις υπόλοιπες!!! Να έχουμε υγεία!!! Και με το καλό το συντομότερο κοιλίτσες...πολλες κοιλίτσες... κοιλίτσες που έρχονται να μείνουν... και εμβρυακια που θα γίνουν μωράκια... να γεμίσουν αγκαλιές τα κορίτσια όλου του κόσμου... να γυρίσουν μωρουδιλα.... Και να ξαναμεινουν εγκυουλες και να ξαναγυρίσουν μωρουδιλα!!!! Κάποια εδώ στο φόρουμ είπε μια λέξη (μπεμπεδοσκονη) κάποτε (πριν μερικά χρονιά) δεν ξέρω ποια ήταν η πρωτη?? Εγώ από το @Τουτουνι νομίζω το διάβασα πρώτη φορά... Και ξετρελαθηκα!! Μπεμπεδοσκονη κορίτσια παντού ας πετάξει μέχρι τα πέρα μερη!!!!

Υγ: με την περίοδο μου εν αναμονή... Είμαι σε σύγχυση με τον εαυτό μου.. Δεν μπορώ να τον διαβάσω και να βγάλω συμπέρασμα!!! δεν έχω κανένα σύμπτωμα εγκυμοσύνης... οι πόνοι πάνε έρχονται... περίοδος όταν αποφασίσει να ερθει και την δω θα σας πω και σας... μάλλον θα καθυστερήσει λίγο και θα αλλάξω κυκλο... ειδομεν!!! 

@Αννούλαααα ξεχασα να σου απαντήσω..  μετά την παλλινδρομη μας είπε 3 κύκλους να περιμένω στον 4ο ορμαω!! Εμενα ομως στο 4ο μου πήγε ζαρτ!! Στο 5ο όμως η θέληση για μωράκι ήταν μεγαλύτερη από το φόβο και προσπάθησα να βρω γόνιμες και όρμησα!!! Θα δούμε τι θα γίνει!!! Γτ μας είχε πιάσει και γαστρεντερίτιδα και δεν εκμεταλευτηκαμε ολοσωστά τις μέρες...

πόσο όμορφα λόγια, πόσο συγκινήθηκα... λοιπόν κορίτσια εγώ αδιαθετησααααααααα στις 28 μέρες... πρωί πρωί...Τώρα θέλω να δω πως θα είναι η ροή...άντε άλλον ένα κύκλο λοιπόν κ ξεκινάμε κ εμείς....Πώς κ πως θέλω να έρθει ο Δεκέμβρης... αν κ δεν ελπίζω να έρθει σύντομα...εμάς μας είπε 2 κύκλους...περαστικά για τον σύζυγό  κ σου εύχομαι κ πάλι κοριτσάρα πόνους κ ενοχλήσεις να έχεις...περίοδο να μην έχεις... Έτσι κ αλλιώς κ στην αρχή της εγκυμοσύνης κ αυτά συμπτώματα είναι... με το καλό το θετικό τεστ...

  • Ευχαριστώ 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραάααα @Αννούλαααα !!!! Καλημέραάααα υπόλοιπη οικογένεια!!!! Ούτε χθες με ήρθε!!! Θα περιμένω και σήμερα και αύριο  και Κυριακή!!! Δεν μπορω να πω οτι αγχωνομαι αν ειμαι η οχι!! Τα δεχομαι και τα δυο σεναρια!!! Το εχω παρει αποφαση οτι δεν ειναι καθε μηνα πασχαλιά δυο παιδακια εχω!! Και άμα αξιωσει ο Θεος έχει καλώς..  Θα τρελαθω από χαρα... ομως αμα δεν ειμαι ειπαμε σε 14ημερες η επομενη προσπαθεια!!!! Ομως Μετά την παλλινδρομη επικρατεί ένα τεράστιο αγχος στο μυαλό μου για άλλο πράγμα!! Επειδή η πρώτη μου ηταν όνειρο  (εγκυμοσύνη και τοκετο).. Η δεύτερη προβληματική Πολύ (αιμορραγία)! Η 3η παλλινδρομη!!! Σκέφτομαι δεν θα είναι πάντα ροδινες οι εγκυμοσύνες..  Και σκέφτομαι και αν είμαι και μου προκύψει καμία διακοπή κύησης... ξέρω πολλά κορίτσια το έχουν ζήσει δεν ξέρω αν μπορώ να το αντέξω... είναι κάτι τόσο δύσκολο για μένα... Καλά ακομα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαπτησαμε!!! Απλά αγχώνομαι αν προκύψει εγκυμοσύνη πως θα εξελιχθεί!! Δεν έχω συμπτώματα ακόμα οι πόνοι περιόδου εξασθενήσει χθες (συγκεκριμένα δεν είχα καθόλου χθες νομιζω) απλά η μέση μου με πεθαίνει όταν σηκώνω τον ζουζούνο μου 10κιλα!!!

Υγ: ξέρω σας επρηξα!! Με την πολυλογία μου!!! Αλλά είστε οικογένεια!! Έτσι η κάθε οικογένεια έχει τον σπαστικουλη της!!! Με χοριακη το καθυστερώ γιατί και στην παλλινδρομη που εκανα και χαρηκα τι καταλαβα??? Παλλινδρομησε για αυτο δεν τρεχω μηπως χαρω κρατω τοσο μικρο καλαθι!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Καλημέραάααα @Αννούλαααα !!!! Καλημέραάααα υπόλοιπη οικογένεια!!!! Ούτε χθες με ήρθε!!! Θα περιμένω και σήμερα και αύριο  και Κυριακή!!! Δεν μπορω να πω οτι αγχωνομαι αν ειμαι η οχι!! Τα δεχομαι και τα δυο σεναρια!!! Το εχω παρει αποφαση οτι δεν ειναι καθε μηνα πασχαλιά δυο παιδακια εχω!! Και άμα αξιωσει ο Θεος έχει καλώς..  Θα τρελαθω από χαρα... ομως αμα δεν ειμαι ειπαμε σε 14ημερες η επομενη προσπαθεια!!!! Ομως Μετά την παλλινδρομη επικρατεί ένα τεράστιο αγχος στο μυαλό μου για άλλο πράγμα!! Επειδή η πρώτη μου ηταν όνειρο  (εγκυμοσύνη και τοκετο).. Η δεύτερη προβληματική Πολύ (αιμορραγία)! Η 3η παλλινδρομη!!! Σκέφτομαι δεν θα είναι πάντα ροδινες οι εγκυμοσύνες..  Και σκέφτομαι και αν είμαι και μου προκύψει καμία διακοπή κύησης... ξέρω πολλά κορίτσια το έχουν ζήσει δεν ξέρω αν μπορώ να το αντέξω... είναι κάτι τόσο δύσκολο για μένα... Καλά ακομα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαπτησαμε!!! Απλά αγχώνομαι αν προκύψει εγκυμοσύνη πως θα εξελιχθεί!! Δεν έχω συμπτώματα ακόμα οι πόνοι περιόδου εξασθενήσει χθες (συγκεκριμένα δεν είχα καθόλου χθες νομιζω) απλά η μέση μου με πεθαίνει όταν σηκώνω τον ζουζούνο μου 10κιλα!!!

Υγ: ξέρω σας επρηξα!! Με την πολυλογία μου!!! Αλλά είστε οικογένεια!! Έτσι η κάθε οικογένεια έχει τον σπαστικουλη της!!! Με χοριακη το καθυστερώ γιατί και στην παλλινδρομη που εκανα και χαρηκα τι καταλαβα??? Παλλινδρομησε για αυτο δεν τρεχω μηπως χαρω κρατω τοσο μικρο καλαθι!!

χαχαχα  πόσο μου αρέσει το πως γράφεις, λες κ μιλάμε στο τηλέφωνο...αχχχ η διακοπή κυησης πόσο δύσκολο κομμάτι... Αυτό σκέφτομαι...Αυτό τώρα τουλάχιστον έφυγε μόνο του... το πρώτο όμως το τερματισα εγώ... Μην σκέφτεσαι όμως τέτοια... οταν έρθει,θα έρθει για να μείνει...Αυτό θα λες... Ανυπομονώ να μας πεις τα ευχάριστα να ξέρεις... να περνούμε κ οι υπόλοιπες σειρά...πφφφ θέλω να ερθει ο Δεκέμβρης κ να ξεκινήσουμε...

  • Χαχα 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...