Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , Melody90 είπε:

Έχεις δίκιο κ σε αυτό..ας αργήσει κ να πάει καλά μόνο...εγώ περιμένω τώρα την Παρασκευή τουλάχιστον δεν θα πάνε χαμένες τόσες σερβιετες που παρήγγειλα από hondos γιατί τις είχε σε προσφορά:-D

Έτσι να τα βλέπεις όλα με χιούμορ... τι λες μωρέ 32;;;  κ λες άλλο 23 κ άλλο 32;; τι να πω εγώ που πάω στα 37... !!!Μια χαρά είσαι...Κ θα δεις όλα θα έρθουν κ όλα θα γίνουν... άρα είμαστε κοντά στις περιόδους κ στις αναμονές...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Αννούλαααα είπε:

εγώ αν ήμουν Θεσσαλονίκη αυτόν που σου προτεινε η @Melody90 θα πήγαινα...Έχω ακουσει τα καλυτερα...

απο Κατερίνη εισαι;;;

Ναιιι! Μήπως είσαι κ εσυ;;;

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Κορίτσια έκανα... μάλλον αυτό που βλέπω είναι γραμμή εξάτμισης (evap line) είναι μια σκιά τίποτα άλλο αρνητικό δηλαδή:sad:

Δεν πρόλαβα να πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες, αλλά αν ακόμα δεν έχεις αδιαθετησει μην χάνεις τις ελπίδες σου... Εμένα να δεις τι άγχος Μ έχει φάει που είμαι τρίτη μέρα καθυστέρηση και χθες μου βγήκε αρνητικό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Millou είπε:

Δεν πρόλαβα να πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες, αλλά αν ακόμα δεν έχεις αδιαθετησει μην χάνεις τις ελπίδες σου... Εμένα να δεις τι άγχος Μ έχει φάει που είμαι τρίτη μέρα καθυστέρηση και χθες μου βγήκε αρνητικό...

Έκανα τέστ ευαισθησίας 10mlU δεν πιστεύω ρε συ αν ήταν θα έδειχνε δεν μπορεί...αύριο είναι να μου έρθει.

Εκτός αν εκανα παρά πολύ αργά ωορρηξία που λίγο δύσκολο γιατί τελευταίο σύμπτωμα ωορρηξίας το είχα στις 19/12 αυτά τα υγρά τα πολλά σαν ασπράδι αυγού κ πες ότι ωορρηξία έγινε άντε όχι την ίδια αλλά την επόμενη μέρα ,χθες θα ήταν 9 μέρες από την ωορρηξία κάτι θα έδειχνε το τέστ δεν μπορεί.

Εσύ ποτέ περίπου έκανες ωορρηξία ξέρεις? γιατί αν δεν ξες καθόλου να κάνεις τέστ κ την 5 μέρα καθυστερησης! μπορεί να είσαι τυχερή!

πρίν από 1 λεπτό , Melody90 είπε:

Έκανα τέστ ευαισθησίας 10mlU δεν πιστεύω ρε συ αν ήταν θα έδειχνε δεν μπορεί...αύριο είναι να μου έρθει.

Εκτός αν εκανα παρά πολύ αργά ωορρηξία που λίγο δύσκολο γιατί τελευταίο σύμπτωμα ωορρηξίας το είχα στις 19/12 αυτά τα υγρά τα πολλά σαν ασπράδι αυγού κ πες ότι ωορρηξία έγινε άντε όχι την ίδια αλλά την επόμενη μέρα ,χθες θα ήταν 9 μέρες από την ωορρηξία κάτι θα έδειχνε το τέστ δεν μπορεί.

Εσύ ποτέ περίπου έκανες ωορρηξία ξέρεις? γιατί αν δεν ξες καθόλου να κάνεις τέστ κ την 5 μέρα καθυστερησης! μπορεί να είσαι τυχερή!

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι έχω ερώτηση...όταν έχουμε αυτά τα υγρά μετά από πόσο κάνουμε ωορρηξία???

Γιατί αν μου πει καμία τώρα 3-4 μέρες μετά τότε θα πω ότι έχω ελπίδες ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Melody90 είπε:

Έκανα τέστ ευαισθησίας 10mlU δεν πιστεύω ρε συ αν ήταν θα έδειχνε δεν μπορεί...αύριο είναι να μου έρθει.

Εκτός αν εκανα παρά πολύ αργά ωορρηξία που λίγο δύσκολο γιατί τελευταίο σύμπτωμα ωορρηξίας το είχα στις 19/12 αυτά τα υγρά τα πολλά σαν ασπράδι αυγού κ πες ότι ωορρηξία έγινε άντε όχι την ίδια αλλά την επόμενη μέρα ,χθες θα ήταν 9 μέρες από την ωορρηξία κάτι θα έδειχνε το τέστ δεν μπορεί.

Εσύ ποτέ περίπου έκανες ωορρηξία ξέρεις? γιατί αν δεν ξες καθόλου να κάνεις τέστ κ την 5 μέρα καθυστερησης! μπορεί να είσαι τυχερή!

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι έχω ερώτηση...όταν έχουμε αυτά τα υγρά μετά από πόσο κάνουμε ωορρηξία???

Γιατί αν μου πει καμία τώρα 3-4 μέρες μετά τότε θα πω ότι έχω ελπίδες ακόμα.

εγω δεν εχω άποψή,τον τελευταίο χρόνο δεν εχω υγρά...Ενώ.παλια μούσκεμα γινόμουν...νομίζω όμως από ότι θυμάμαι όταν είχα τα υγρά μου χαμογελούσε κ το τεστ εκείνες τις ημέρες...

Όπως κ να έχει,μην χάνεις τις ελπίδες σου μέχρι να έρθουν...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Αννούλαααα είπε:

εγω δεν εχω άποψή,τον τελευταίο χρόνο δεν εχω υγρά...Ενώ.παλια μούσκεμα γινόμουν...νομίζω όμως από ότι θυμάμαι όταν είχα τα υγρά μου χαμογελούσε κ το τεστ εκείνες τις ημέρες...

Όπως κ να έχει,μην χάνεις τις ελπίδες σου μέχρι να έρθουν...

Κ εγώ κάποτε είχα πιο συχνά υγρά τώρα πια σπάνια κ αυτό τον μήνα μου έκανε εντύπωση γιατί ήταν υπερβολικά πολλά πήγα για τσισάκια με συγχωρείς σηκώθηκα από την τουαλέτα κ δεν ήξερα πως να τα μαζέψω είχα μη σου πω κ χρόνια να το πάθω.ππφφφφφ θα δείξει μου δίνετε λίγες κρυφές ελπίδες τώρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...πω...ουτε συννενοημενες να ειμασταν...εγω περιμενα 28...εκανα ενα τεστ πρωιμης ανιχνευσης στις 27, οχι με πρωινα ουρα, και βγηκε αρνητικο. Και ακομα δεν εχω αδιαθετησει...αλλα εχω παθει αρνηση...δεν θελω να κανω ουτε αλλο τεστ ουτε τπτ..θελω απλα να αδιαθετησω να ξεμπερδευω...πιστευω αν ημουν μια μερα πριν την περιοδο το τεστ θα εδειχνε..ετσι δεν ειναι??και αυτο το μηνα δεν εκανα και τεστ ωορρηξιας οποτε ουτε ξερω ποτε εκανα..ειμαι να σκασω...λεω πως και εγκυμοσυνη να ειναι δεν θα ναι καλη για να μην βγηκε θετικο το τεστ μια μερα πριν...αυτες ειναι οι σκεψεις μου...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ανθη 39 είπε:

Καλημερα κοριτσια...πω...ουτε συννενοημενες να ειμασταν...εγω περιμενα 28...εκανα ενα τεστ πρωιμης ανιχνευσης στις 27, οχι με πρωινα ουρα, και βγηκε αρνητικο. Και ακομα δεν εχω αδιαθετησει...αλλα εχω παθει αρνηση...δεν θελω να κανω ουτε αλλο τεστ ουτε τπτ..θελω απλα να αδιαθετησω να ξεμπερδευω...πιστευω αν ημουν μια μερα πριν την περιοδο το τεστ θα εδειχνε..ετσι δεν ειναι??και αυτο το μηνα δεν εκανα και τεστ ωορρηξιας οποτε ουτε ξερω ποτε εκανα..ειμαι να σκασω...λεω πως και εγκυμοσυνη να ειναι δεν θα ναι καλη για να μην βγηκε θετικο το τεστ μια μερα πριν...αυτες ειναι οι σκεψεις μου...

Κορίτσι μη βιάζεσαι γιατί αυτό έπαθα και εγώ τώρα αυτό που λες ούτε συνεννοημένες να ήμασταν..γιατί όντως αν έκανες πολύ αργά στον κύκλο σου ωορρηξία αφού δεν ξέρεις κιόλας πότε έκανες πολύ πιθανό να μη βγήκε ακόμα θετικό το τεστ σου και να σου βγει θετικό με δεύτερη τρίτη μέρα καθυστέρησης περίμενε λίγο μακάρι να μη σου έρθει και να έχεις θετικό τεστάκι.

πρίν από 1 λεπτό , Melody90 είπε:

Κορίτσι μη βιάζεσαι γιατί αυτό έπαθα και εγώ τώρα αυτό που λες ούτε συνεννοημένες να ήμασταν..γιατί όντως αν έκανες πολύ αργά στον κύκλο σου ωορρηξία αφού δεν ξέρεις κιόλας πότε έκανες πολύ πιθανό να μη βγήκε ακόμα θετικό το τεστ σου και να σου βγει θετικό με δεύτερη τρίτη μέρα καθυστέρησης περίμενε λίγο μακάρι να μη σου έρθει και να έχεις θετικό τεστάκι.

Γιατί τώρα και εγώ καθόμουνα και κοιτούσα διαφορά για αυτό το θέμα και πέτυχα πολλές και εδώ στο καφέ πού κάνανε μια-δυο μέρες νωρίτερα το τεστ πριν την αναμενόμενη περίοδο δηλαδή τους έβγαινε αρνητικό ακόμα και β-χοριακή αρνητική και με Τετάρτη Πέμπτη μέρα καθυστέρησης είχαν θετικό τεστάκι τελικά.. από ότι κατάλαβες θέλει πολύ υπομονή το θέμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω για την απαντηση σου...απλα μετα τη παλινδρομη εχω φοβιες που δεν μπορω να τις διαχειριστω...και συνεχεια παει το μυαλο μου στο ασχημο σεναριο...θα προσπαθησω να μαι θετικη και αν δω ουτε και σημερα κατι θα κανω αυριο ειτε τεστ ειτε χοριακη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Σ ευχαριστω για την απαντηση σου...απλα μετα τη παλινδρομη εχω φοβιες που δεν μπορω να τις διαχειριστω...και συνεχεια παει το μυαλο μου στο ασχημο σεναριο...θα προσπαθησω να μαι θετικη και αν δω ουτε και σημερα κατι θα κανω αυριο ειτε τεστ ειτε χοριακη...

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου..και καλή χρονιά για όλες τις νυν κ μελλοντικές μανουλες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια...31 σήμερα προς το παρόν σημάδι για περίοδο γιοκ!!!!!

Για να δούμε... εύχομαι σε όλες ένα όμορφο ρεβεγιόν με τις οικογένειές σας κ το 2022 να είμαστε φουσκωμένες όλες:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...και γω ακομα τπτ...3 μερες καθυστερηση..για να δουμε..!!ακομα λεω να μην κανω τπτ...απο δευτερα οτι ειναι...!ευχομαι σε ολες μας χαρουμενη καλη χρονια και με κοιλιτσες τουμπανο και γερα μωρουδακια!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ανθη 39 είπε:

Καλημερα...και γω ακομα τπτ...3 μερες καθυστερηση..για να δουμε..!!ακομα λεω να μην κανω τπτ...απο δευτερα οτι ειναι...!ευχομαι σε ολες μας χαρουμενη καλη χρονια και με κοιλιτσες τουμπανο και γερα μωρουδακια!!

Καλύτερα περίμενε κ Δευτέρα κ βλέπεις αν δεν μου έρθει κ εγώ Δευτέρα θα ξανά κάνω....για να δούμε εύχομαι να πιάσει τόπο η καθυστέρηση!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά καλή χρονιά με υγεία και χαρά φουσκωτές κοιλίτσες γερά μωράκια κ μακριά από κοβιντ.

Η Παναγιά μαζί μας....

πρίν από 1 λεπτό , Melody90 είπε:

Κορίτσια μου χρόνια πολλά καλή χρονιά με υγεία και χαρά φουσκωτές κοιλίτσες γερά μωράκια κ μακριά από κοβιντ.

Η Παναγιά μαζί μας....

Αααα και δεν μου ήρθε ακόμα:D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια όμορφα κ χρόνια πολλά!!! Εύχομαι καλή χρόνια με υγεία και με το νέο έτος ας ξεκινήσει με χαρά για όλες !!!

Εγώ τώρα βέβαια έχω κάποιες απορίες ! Δεν ξέρω αν είναι η κατάλληλη μέρα , αλλά θα ρωτήσω ! Εκτός απ τη καθυστέρηση περιόδου , οι εμετοί κ οι ναυτίες ξεκινάνε κατευθείαν ;; Απ τις πρώτες μέρες καθυστέρησης δλδ έχεις σημάδια εγκυμοσύνης;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...