Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Τα δικά μου όχι ευχάριστα δυστυχώς. Δεν επετεύχθει ο στόχος κι αυτή τη φορά. Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι και στα  καλύτερά  μου αυτή  τη στιγμή, αλλά συνήθως μου κρατάει λίγο και επανέρχομαι γρήγορα.

Η επόμενη θα είναι κ η τυχερή !!! 
πιστεψε το κ θα γίνει ..

Σημερα Σάββατο ντύσου στολισου κ βγες να περάσεις καλά !!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 47 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Τα δικά μου όχι ευχάριστα δυστυχώς. Δεν επετεύχθει ο στόχος κι αυτή τη φορά. Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι και στα  καλύτερά  μου αυτή  τη στιγμή, αλλά συνήθως μου κρατάει λίγο και επανέρχομαι γρήγορα.

Μην απογοητευεσαι! Θα έρθει την κατάλληλη στιγμη, προχωράμε στον επόμενο κύκλο δυνατά!!♥️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Evi15 είπε:

Η επόμενη θα είναι κ η τυχερή !!! 
πιστεψε το κ θα γίνει ..

Σημερα Σάββατο ντύσου στολισου κ βγες να περάσεις καλά !!! 

Σ΄ ευχαριστώ πολύ, μακάρι σύντομα να αλλάξουν τα πράγματα. Πάντως απόψε με βλέπω να την βγάζω ξάπλα τρώγοντας ότι υπάρχει σε γλυκό :roll:

πρίν από 20 λεπτά , Marianne είπε:

Μην απογοητευεσαι! Θα έρθει την κατάλληλη στιγμη, προχωράμε στον επόμενο κύκλο δυνατά!!♥️

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι, εύχομαι εσύ να έχεις καλύτερα αποτελέσματα (σε 2-3 μέρες αν θυμάμαι καλά).

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Σ΄ ευχαριστώ πολύ, μακάρι σύντομα να αλλάξουν τα πράγματα. Πάντως απόψε με βλέπω να την βγάζω ξάπλα τρώγοντας ότι υπάρχει σε γλυκό :roll:

Εμείς περιμένουμε πάντως «αυτή τη φορά»

εδω κ 4χρονια .. ελπίζω να σου δίνω λίγο κουράγιο μ αυτό .. εννοώ πως δεν το έχουμε βάλει κάτω κ όχι ότι θα περιμένεις τόσο… 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Evi15 είπε:

Εμείς περιμένουμε πάντως «αυτή τη φορά»

εδω κ 4χρονια .. ελπίζω να σου δίνω λίγο κουράγιο μ αυτό .. εννοώ πως δεν το έχουμε βάλει κάτω κ όχι ότι θα περιμένεις τόσο… 

 

Το ξέρω ότι υπάρχουν ζευγάρια που προσπαθούν χρόνια και δεν θέλω να είμαι αγνώμων ούτε υπερβολική. Είναι κάτι που για άλλους έρχεται γρήγορα και για άλλους όχι. Θέλει λοιπόν ιδιαίτερη επιμονή πολλές φορές. Σας εύχομαι πολύ σύντομα να έχετε αυτό που τόσο πολύ θέλετε και για το οποίο τόσο πολύ προσπαθείτε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Το ξέρω ότι υπάρχουν ζευγάρια που προσπαθούν χρόνια και δεν θέλω να είμαι αγνώμων ούτε υπερβολική. Είναι κάτι που για άλλους έρχεται γρήγορα και για άλλους όχι. Θέλει λοιπόν ιδιαίτερη επιμονή πολλές φορές. Σας εύχομαι πολύ σύντομα να έχετε αυτό που τόσο πολύ θέλετε και για το οποίο τόσο πολύ προσπαθείτε.

Σ ευχαριστώ παρά πολύ !! 
σε καμία περίπτωση δεν υποτίμησα την κατάσταση σου 

ολες για τον ίδιο λόγο είμαστε εδώ κ προσπαθούμε !!! Όπως λες σε κάποιους έρχεται πιο γρήγορα σε κάποιους λίγο αργότερα αλλά εγώ κρατάω πως με τον έναν η τον άλλο τρόπο κάποια στιγμή θα έρθει !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Evi15 είπε:

Σ ευχαριστώ παρά πολύ !! 
σε καμία περίπτωση δεν υποτίμησα την κατάσταση σου 

ολες για τον ίδιο λόγο είμαστε εδώ κ προσπαθούμε !!! Όπως λες σε κάποιους έρχεται πιο γρήγορα σε κάποιους λίγο αργότερα αλλά εγώ κρατάω πως με τον έναν η τον άλλο τρόπο κάποια στιγμή θα έρθει !!! 

Το ξέρω ότι δεν το είπες με τέτοια λογική ούτε το εξέλαβα έτσι. Όπως είπες, όσες προσπαθούμε, στην ίδια θέση βρισκόμαστε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evi15 είπε:

Ναι καταλαβαίνω πως το λες !!! 
μπορει πάντως κ ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ να του γραψει αυτή την εξέταση ..

εμενα ο γυναικολόγος την έγραψε στον άντρα μου πάντως .. 

Εμένα ο δικός μου μου είπε ότι δε μπορεί να τα γράψει ο ίδιος ..για αυτό και με παρέπεμψε σε ουρολόγο για να μας γράψει τις εξετάσεις ! Σπερμοδιαγραμμα , εξέταση για κοινά μικρόβια ,μυκοπλασμα κ χλαμύδια μου είπε … εσείς στο πος διάστημα προσπαθειών κάνατε αυτή την εξέταση ;; Ο άντρας μ είναι πολύ θετικός ατο να το κάνει.. θεωρώ πως κερδίζουμε κ χρόνο , θα είμαι κ πιο ήρεμη με το να γνωρίζω ότι ειναη όλα εντάξει απ πλευρά του !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , elena27 είπε:

Εμένα ο δικός μου μου είπε ότι δε μπορεί να τα γράψει ο ίδιος ..για αυτό και με παρέπεμψε σε ουρολόγο για να μας γράψει τις εξετάσεις ! Σπερμοδιαγραμμα , εξέταση για κοινά μικρόβια ,μυκοπλασμα κ χλαμύδια μου είπε … εσείς στο πος διάστημα προσπαθειών κάνατε αυτή την εξέταση ;; Ο άντρας μ είναι πολύ θετικός ατο να το κάνει.. θεωρώ πως κερδίζουμε κ χρόνο , θα είμαι κ πιο ήρεμη με το να γνωρίζω ότι ειναη όλα εντάξει απ πλευρά του !

Εμείς έχουμε ένα παιδάκι το οποίο αποκτήσαμε φυσιολογικά μετά από ένα χρόνο προσπαθειών 

μετα από σχεδόν δυο χρόνια είπαμε να προσπαθήσουμε για δεύτερο 

Δεν ερχόταν με τίποτα αλλά εγώ βρισκόμουν σε άρνηση της κατάστασης κ δεν ήθελα να κάνουμε εξετάσεις ούτε να το ψάξουμε .. ο άντρας μου με παρότρυνε να το δούμε αλλιώς κ μετά από 4 χρόνια κάναμε τις εξετάσεις μας κ οι δυο κ τελικά καταλήξαμε σε σπερματέγχυση ..

οι εξετάσεις μας ήταν όλες καλές .. το άγχος μου είπε ο γυναικολόγος μου έπαιζε ρόλο κ υπήρχε παρά πολύ δυστυχώς .. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Evi15 είπε:

Εμείς έχουμε ένα παιδάκι το οποίο αποκτήσαμε φυσιολογικά μετά από ένα χρόνο προσπαθειών 

μετα από σχεδόν δυο χρόνια είπαμε να προσπαθήσουμε για δεύτερο 

Δεν ερχόταν με τίποτα αλλά εγώ βρισκόμουν σε άρνηση της κατάστασης κ δεν ήθελα να κάνουμε εξετάσεις ούτε να το ψάξουμε .. ο άντρας μου με παρότρυνε να το δούμε αλλιώς κ μετά από 4 χρόνια κάναμε τις εξετάσεις μας κ οι δυο κ τελικά καταλήξαμε σε σπερματέγχυση ..

οι εξετάσεις μας ήταν όλες καλές .. το άγχος μου είπε ο γυναικολόγος μου έπαιζε ρόλο κ υπήρχε παρά πολύ δυστυχώς .. 

Να σας ζήσει το παιδάκι σας !!! Κ εγώ γενικά είναι αγχώδης άνθρωπος… είχα πάει Οκτώβριο στο γυναικολόγο , μου είπε όλα οκ θα είσαι έγκυος σίγουρα στο επόμενο 6 μηνο .. είμαι 26 χρόνων , ο άντρας μ 39…απλά επειδή απ τ καλοκαίρι κάναμε ελεύθερα αλλά όποτε να ναι κ δεν έχει έρθει , γιατί τους 3 μήνα σ τώρα πήγαμε στοχευμένες τους 2 με άγχωσε .. κάνω απ μόνη μου σενάρια στο μυαλό , χωρίς λόγο … για αυτό λέω ας πάμε να δούμε τι γίνεται να μου φύγει απ τ μυαλό και να ξέρω αν υπάρχει κάτι η όχι … ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, elena27 είπε:

Να σας ζήσει το παιδάκι σας !!! Κ εγώ γενικά είναι αγχώδης άνθρωπος… είχα πάει Οκτώβριο στο γυναικολόγο , μου είπε όλα οκ θα είσαι έγκυος σίγουρα στο επόμενο 6 μηνο .. είμαι 26 χρόνων , ο άντρας μ 39…απλά επειδή απ τ καλοκαίρι κάναμε ελεύθερα αλλά όποτε να ναι κ δεν έχει έρθει , γιατί τους 3 μήνα σ τώρα πήγαμε στοχευμένες τους 2 με άγχωσε .. κάνω απ μόνη μου σενάρια στο μυαλό , χωρίς λόγο … για αυτό λέω ας πάμε να δούμε τι γίνεται να μου φύγει απ τ μυαλό και να ξέρω αν υπάρχει κάτι η όχι … ελπίζω να έρθει σύντομα ένα μωράκι !!!

Σ ευχαριστώ πολύ !!! 
το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος 

Θα έρθει το ΖΟΥΖΟΥΝΙ πολύ νωρίτερα απ όσο πιστεύεις !! Να είσαι σίγουρη .. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Evi15 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ !!! 
το άγχος είναι ο χειρότερος σύμβουλος 

Θα έρθει το ΖΟΥΖΟΥΝΙ πολύ νωρίτερα απ όσο πιστεύεις !! Να είσαι σίγουρη .. 

Καλημέρα κορίτσι μου! Μακάρι .. υπομονή προς το παρόν κ όλα καλά!!

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, IOANNA28 είπε:

Τα δικά μου όχι ευχάριστα δυστυχώς. Δεν επετεύχθει ο στόχος κι αυτή τη φορά. Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι και στα  καλύτερά  μου αυτή  τη στιγμή, αλλά συνήθως μου κρατάει λίγο και επανέρχομαι γρήγορα.

Κορίτσι μου εχθές δεν περίμενες;; Έκανες τέστ;;;

@elena93 εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Ελπίζω αν είστε όλες καλά... Εγώ χθες το βράδυ πονούσαν πολύ στη κοιλιά δεν μπόρεσα να κοιμηθώ... Όπως όταν έχεις περίοδο και δεν κατεβαίνει ένα πράγμα... Σήμερα τίποτα και το στήθος ακόμα δεν έχει πριστει.. αναμένω!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Marianne είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Ελπίζω αν είστε όλες καλά... Εγώ χθες το βράδυ πονούσαν πολύ στη κοιλιά δεν μπόρεσα να κοιμηθώ... Όπως όταν έχεις περίοδο και δεν κατεβαίνει ένα πράγμα... Σήμερα τίποτα και το στήθος ακόμα δεν έχει πριστει.. αναμένω!

Καλημέρα!! Την ίδια αίσθηση είχα κ εγώ τρεις μέρες νωρίτερα.. αλλά το στήθος πρησμένο.. δύο μέρες δεν θες ακόμα;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...