Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 57 λεπτά , Elle12 είπε:

Ναι ρε συ σε καθε κυκλο θελω 10 τεστ, δε μπορω να δινω 30€ 

Ειναι πολυ δυσκολο.. απλα εχω ανησυχησει μηπως δεν κανω ωορρηξια.. η κολλητη εκανε δοκιμαστικα πρωτη φορα, εκανε τη μερα που πιστευε οτι εχει ωορρηξια, βγηκε αχνο (αρνητικο) και της ειπα κ εκανε την επομενη κ ηταν σουπερ σκουρο.. εκτος κ αν αργει η ωορρηξια μου.. δε ξερω.. πφφφ

Έχεις δίκιο ρε σύ, ποιος μπορεί να δίνει 30€μόνο για αυτό ; Εγώ τ χρησιμοποίησα 2 φορές τη βρήκα .. τώρα έχω της hometest κ θα δούμε τ θα γίνει ! Καλό είναι να επισκεφτείς το γιατρό σου για να δεις την ωορρηξία σου στάνταρ ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 48 λεπτά , Evi15 είπε:

Γεια σου κορίτσι γλυκό 

πως είσαι ;; Έκανες τελικά το τεστ που έλεγες ;; 

Όχι δεν έχω κάνει ακόμα! Σήμερα κανονικά περιμένω, αλλά δεν έχω καθόλου συμπτώματα περιόδου... Περιμένω να δω πως θα πάει... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marianne είπε:

Όχι δεν έχω κάνει ακόμα! Σήμερα κανονικά περιμένω, αλλά δεν έχω καθόλου συμπτώματα περιόδου... Περιμένω να δω πως θα πάει... 

Καλή επιτυχία κορίτσι..εύχομαι να μην εμφανιστεί αλλά αν και πάλι έρθει δεν πτοούμαστε!!!keep walking

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Lilly28 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι..εύχομαι να μην εμφανιστεί αλλά αν και πάλι έρθει δεν πτοούμαστε!!!keep walking

Εννοείται δεν πτοουμαστε!!! 

Θα σας ενημερώσω !!♥️

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marianne είπε:

Όχι δεν έχω κάνει ακόμα! Σήμερα κανονικά περιμένω, αλλά δεν έχω καθόλου συμπτώματα περιόδου... Περιμένω να δω πως θα πάει... 

Κατάλαβα !!! Καλά αποτελέσματα να έχεις κ όλα για κάποιο λόγο γίνονται !!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Μπορειτε να μπειτε στο προφιλ μου να δειτε στην φωτο καβερ  το σημερινο μου τεστ ωορρηξιας; 

Πως το βλεπετε; ειναι σχεδον θετικο ή μου φαινεται;;;δεν εχω βγαλει ξανα θετικο και εχω φρικαρει. Μακαρι!! Μεχρι να μου απαντησετε, παω να τον ξεζουμισω, για σιγουρια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elle12 είπε:

Καλημερα κοριτσια!

Μπορειτε να μπειτε στο προφιλ μου να δειτε στην φωτο καβερ  το σημερινο μου τεστ ωορρηξιας; 

Πως το βλεπετε; ειναι σχεδον θετικο ή μου φαινεται;;;δεν εχω βγαλει ξανα θετικο και εχω φρικαρει. Μακαρι!! Μεχρι να μου απαντησετε, παω να τον ξεζουμισω, για σιγουρια!!!

Ωωωω ναι καλεεεε,δώστε πόνο μάνα μουυυυ!!

Κ αύριο οπωσδήποτε όμως οκ???

  • Μου αρέσει 1

ovYip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , LoveToBeMom είπε:

Ωωωω ναι καλεεεε,δώστε πόνο μάνα μουυυυ!!

Κ αύριο οπωσδήποτε όμως οκ???

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. πωπω τι αγχος μου εφυγε με το τεστ. Απιστευτο!!

Ευχαριστω πολυ ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elle12 είπε:

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. πωπω τι αγχος μου εφυγε με το τεστ. Απιστευτο!!

Ευχαριστω πολυ ❤

Κορίτσι μου καλημέρα

Εγώ δεν είμαι πολύ σίγουρη ότι είναι..η κάτω γραμμή δεν είναι το ίδιο έντονη ή πιο πολύ από την πάνω..δεν κάνεις και ένα αύριο καλού κακού??όσο για το ξεζούμισμα σίγουρα δεν πάει χαμένο

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Lilly28 είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα

Εγώ δεν είμαι πολύ σίγουρη ότι είναι..η κάτω γραμμή δεν είναι το ίδιο έντονη ή πιο πολύ από την πάνω..δεν κάνεις και ένα αύριο καλού κακού??όσο για το ξεζούμισμα σίγουρα δεν πάει χαμένο

 

Nαι, δε θεωρω οτι ειναι απολυτα θετικο αλλα ειναι σαφως πολυ πιο σκουρο απο τις προηγουμενες μερες που μετα βιας φαινοταν! Γι αυτο χαιρομαι! Σημαινει οτι κατι γινεται τουλαχιστον! Θα σωσω πονο 2-3 μερες ακομα. Θα επαναλαβω κ το βραδυ για σιγουρια! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Elle12 είπε:

Nαι, δε θεωρω οτι ειναι απολυτα θετικο αλλα ειναι σαφως πολυ πιο σκουρο απο τις προηγουμενες μερες που μετα βιας φαινοταν! Γι αυτο χαιρομαι! Σημαινει οτι κατι γινεται τουλαχιστον! Θα σωσω πονο 2-3 μερες ακομα. Θα επαναλαβω κ το βραδυ για σιγουρια! 

Εγώ ένα την ημέρα την ίδια ώρα κάνω μετά τις 12 κάνω κ το βρίσκω ...κ αύριο νομίζω να κάνεις οκ θα είσαι...επαφές σίγουρα την επόμενη μέρα του θετικού θέλει τη μεθεπόμενη εάν αντέχετε και την ίδια οπότε κράτα δυνάμεις χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Lilly28 είπε:

Εγώ ένα την ημέρα την ίδια ώρα κάνω μετά τις 12 κάνω κ το βρίσκω ...κ αύριο νομίζω να κάνεις οκ θα είσαι...επαφές σίγουρα την επόμενη μέρα του θετικού θέλει τη μεθεπόμενη εάν αντέχετε και την ίδια οπότε κράτα δυνάμεις χαχαχα

Ε ενταξει δε σκαβουμε κιολας χαχαχα!

Θα κανω κι αλλα και θα εχω επαφες, ουτως ή αλλως δε μπορω να κανω κατι αλλο! Οψομεθα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...