Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ μολις γυρισα σπιτι κ εκανα αλλο ενα τεστ ωορρηξιας.

Τσεκαρετε το καβερ μου!!!

Ειμαι πανευτυχης! Οχι γιατι σωνει και ντε θα πετυχει, αλλα γξατι τπυλαχιστον υπαρχουν αυξομειωσεις στις ορμονες!!! Αααα τσιριζω!!! 20η μερα ενω τοσο καιρο νομιζα εκανα ωορρηξια 16η!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ μολις γυρισα σπιτι κ εκανα αλλο ενα τεστ ωορρηξιας.

Τσεκαρετε το καβερ μου!!!

Ειμαι πανευτυχης! Οχι γιατι σωνει και ντε θα πετυχει, αλλα γξατι τπυλαχιστον υπαρχουν αυξομειωσεις στις ορμονες!!! Αααα τσιριζω!!! 20η μερα ενω τοσο καιρο νομιζα εκανα ωορρηξια 16η!!!

Αυτό είναι καραθετικο!!! Άρα σήμερα αύριο κ μεθαυριο οποσδηποτε!! 
 

κανε κ ένα αύριο να δεις αν έπεσε η ορμόνη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ μολις γυρισα σπιτι κ εκανα αλλο ενα τεστ ωορρηξιας.

Τσεκαρετε το καβερ μου!!!

Ειμαι πανευτυχης! Οχι γιατι σωνει και ντε θα πετυχει, αλλα γξατι τπυλαχιστον υπαρχουν αυξομειωσεις στις ορμονες!!! Αααα τσιριζω!!! 20η μερα ενω τοσο καιρο νομιζα εκανα ωορρηξια 16η!!!

Αυτό μάλιστα είναι καραθετικο καλε!!! Προχωρα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Elle12 said:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ μολις γυρισα σπιτι κ εκανα αλλο ενα τεστ ωορρηξιας.

Τσεκαρετε το καβερ μου!!!

Ειμαι πανευτυχης! Οχι γιατι σωνει και ντε θα πετυχει, αλλα γξατι τπυλαχιστον υπαρχουν αυξομειωσεις στις ορμονες!!! Αααα τσιριζω!!! 20η μερα ενω τοσο καιρο νομιζα εκανα ωορρηξια 16η!!!

Θετικόοο μπράβο μπράβο!! Κ εμενα να ξερεις 21η ηταν η ωορρηξια και ειχαμε επαφη την 20η μια φορα και πιασαμε!! Οποτε βουρ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Δε ξερετε ποση χαρα παιρνω. Οχι μονο με τα τεστ αλλα κ που τα γραφω εδω μεσα και υπαρχει ιντεραξιον με ατομα που με νιωθουν.

Σας ευχαριστω πολυ ολες ❤

Μπαρβοοοο. Αντε με το καλό. Κι εμείς σήμερα πήραμε το πράσινο φως από τον γιατρό μου, να ξεκινήσουμε ξανά προσπάθειες. Καλή επιτυχία σε όλες μας! <3

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , tetakom είπε:

Μπαρβοοοο. Αντε με το καλό. Κι εμείς σήμερα πήραμε το πράσινο φως από τον γιατρό μου, να ξεκινήσουμε ξανά προσπάθειες. Καλή επιτυχία σε όλες μας! <3

Με το καλο κοριτσι μου!!! Μακαρι οκες μας φετος με μωρακια!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , elena27 είπε:

Πολύ ησυχία υπάρχει όντως ! Χαχα! Έμπαινα , ξανά έμπαινα να δω τα νέα απ κάποια αλλά δεν! Πως είστε ! Σε τι φάση βρίσκεσαι ;

Το ρίξαμε όλες στην προσπάθεια και δεν έχουμε κουράγιο για τίποτα άλλο χαχαχχαα. Καλησπέρα κορίτσια. 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσιαααα που χαθηκατε καλε;; Πως ειστε;

Η αλήθεια είναι ότι τις τελευταίες μέρες υπάρχει σχετική ησυχία. Μάλλον δεν είχαμε εξελίξεις ή βρισκόμαστε όλες εντατικά επι τω έργω :-D. Εμείς είμαστε στο ξεκίνημα του νέου κύκλου προσπάθειας, για την επίτευξη του τόσο επιθυμητού στόχου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσι περιμένω απ μέρα σε μέρα να αδιαθετήσω … βέβαια δεν έχω σημάδια περιόδου όπως έχω πάντα (πρησμένο στήθος κ πόνους χαμηλά στη κοιλιά )..αλλά επειδή δεν είχα βρει κ την ωορρηξία με τα τεστακια λέω δεν υπάρχεί πιθανότητα … έχω βγάλει 2-3 χαζοσπυρακια περιόδου .. είμαι στη 2η μέρα καθυστέρησης αλλά δε μ λέει κάτι , γιατί έχει ξένα συμβεί! Επίσης έχουμε κάνει σπερμοδιαγραμμα και περιμένουμε αύριο τα αποτελέσματα ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@elena27 καλά αποτελέσματα σε όλα κ στο σπερμοδιαγραμμα κ σε ότι άλλο περιμένεις.  Εγώ αγαπημένες είπα να το πάρω λίγο χαλαρά. Κι εγώ τώρα τελείωσα με τις γόνιμες κ αναμένουμε.. άντε να κάνει κάποια την αρχή ε;;;;ΝΑΙ!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Lilly28 είπε:

@elena27 καλά αποτελέσματα σε όλα κ στο σπερμοδιαγραμμα κ σε ότι άλλο περιμένεις.  Εγώ αγαπημένες είπα να το πάρω λίγο χαλαρά. Κι εγώ τώρα τελείωσα με τις γόνιμες κ αναμένουμε.. άντε να κάνει κάποια την αρχή ε;;;;ΝΑΙ!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Η αλήθεια είναι πως ένιωσα μια ανακούφιση αφού κάναμε τ σπερμοδιαγραμμα ! Άντε , εύχομαι σε ένα καλό αποτέλεσμα τον άλλο μήνα ! Όταν λες το πήρες χαλαρά ; Δεν αγχώθηκε σ τόσο όσο άλλες φορές ; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elena27 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ! Η αλήθεια είναι πως ένιωσα μια ανακούφιση αφού κάναμε τ σπερμοδιαγραμμα ! Άντε , εύχομαι σε ένα καλό αποτέλεσμα τον άλλο μήνα ! Όταν λες το πήρες χαλαρά ; Δεν αγχώθηκε σ τόσο όσο άλλες φορές ; 

Μάλλον αυτό..Δεν ψάχνομαι...βέβαια έχω μέρες ακόμα.. 1/3 περιμένω κ λέω ότι είναι να γίνει θα γίνει.. αν όχι αυτόν τον επόμενο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...