Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Καλημέρα κορίτσια !!! Έχω θετικο τεστ !!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξοι γιατί ίσως κάποιες να έχετε διαβάσει και παλαιότερα ότι δεν θπηρξε  εύκολος για μένα π δρόμος της μητρότητας … μου είπαν και εδώ θα το προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε και εύχομαι να φτάσουμε έως το τέλος γιατί είναι παρά πολύ νωρίς ακόμα και μιλάμε δ ξέρω πως θα αντέξω να μην πάθει ψυχολογικά χαχαχα ειλικρινά … σας ευχαριστω όλες που πριν ακόμα ξεκινησω διέγερση ήσασταν παρά πολύ αισιόδοξες και μου γράφατε ελπισοφορα μηνύματα και γενικά που προσπαθούμε να ηρεμουμε η μια την άλλη . Εύχομαι μεγάλη βδομάδα που είναι να καταφέρουμε όλες να κάνουμε την προσωπική μας ανασταση !!! 
       

      θα πάρω στο κέντρο να τους ενημερώσω να δούμε πως θα προσχωρήσουμε τι θα γίνει με τα καφέ εάν συνεχιστούν κλπ κλπ 

      Απαράδεκτος … θα έπρεπε να σε είχε πάρει τηλέφωνο να σε καλέσει στο γραφείο … ντροπή του που ξεστόμισε να ψαχτείς έξω είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη … εγώ δεν θα απαντούσα καν και θα πήγαινα άλλου … δηλαδή η μαια τι έπαθε ;;;; Την πρόσβαλες της φώναξες της μίλησες  άσχημα ; Δεν ξέρουν ότι είναι η φύση της δουλειάς τέτοια που έχουν να φροντίσουν καθημερινά έγκυες μα κυρίως την ψυχολογία κάθε έγκυας που μέσα στο άγχος στην παράνοια κλπ είναι λογικό να κάνει ερωτήσεις ακόμα κ ανούσιες είναι ο ρόλος τους να απαντούν με ευγένεια … για μένα ήταν απαράδεκτος .. ποιος ήταν ; 

      Μπράβο!!!! Συγχαρητήρια!!! 🥰 Είδες που στο είχα πει? Αχνη γραμμη + καφέ = θετικη χοριακη.  Τώρα το πάμε βήμα βήμα....εγώ έχω επαναληπτική την Τετάρτη...το ίδιο άγχος θα έχω πάλι...

      9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Απαράδεκτη συμπεριφορά και γιατρού και μαιας. Οφείλουν να έχουν παραπάνω ενσυναισθηση και αν κάτι τους ενοχλεί να παίρνουν τηλ σαν άνθρωποι και να μιλάνε με ευγένεια και ενδιαφέρον. Θα βρεις σίγουρα γιατρό!!!! Σκέψου αν θέλεις σίγουρα να αλλάξεις. Σκέψου τι θα σε στρεσάρει λιγότερο...να είσαι με αυτόν και να φοβασαι να ρωτήσεις κάτι ξανά ή να αλλάζεις γιατρό? Εσύ ξέρεις το καλύτερο για σένα! Αν αποφασίσεις να αλλάξεις σε οποια πόλη μένεις ρώτησε φίλες και γνωστές και θα δεις ποιον προτείνουν οι περισσότερες. 

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Καλημέρα κορίτσια !!! Έχω θετικο τεστ !!! Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξοι γιατί ίσως κάποιες να έχετε διαβάσει και παλαιότερα ότι δεν θπηρξε  εύκολος για μένα π δρόμος της μητρότητας … μου είπαν και εδώ θα το προσπαθήσουμε να τα καταφέρουμε και εύχομαι να φτάσουμε έως το τέλος γιατί είναι παρά πολύ νωρίς ακόμα και μιλάμε δ ξέρω πως θα αντέξω να μην πάθει ψυχολογικά χαχαχα ειλικρινά … σας ευχαριστω όλες που πριν ακόμα ξεκινησω διέγερση ήσασταν παρά πολύ αισιόδοξες και μου γράφατε ελπισοφορα μηνύματα και γενικά που προσπαθούμε να ηρεμουμε η μια την άλλη . Εύχομαι μεγάλη βδομάδα που είναι να καταφέρουμε όλες να κάνουμε την προσωπική μας ανασταση !!! 
       

      θα πάρω στο κέντρο να τους ενημερώσω να δούμε πως θα προσχωρήσουμε τι θα γίνει με τα καφέ εάν συνεχιστούν κλπ κλπ 

      Απαράδεκτος … θα έπρεπε να σε είχε πάρει τηλέφωνο να σε καλέσει στο γραφείο … ντροπή του που ξεστόμισε να ψαχτείς έξω είσαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη … εγώ δεν θα απαντούσα καν και θα πήγαινα άλλου … δηλαδή η μαια τι έπαθε ;;;; Την πρόσβαλες της φώναξες της μίλησες  άσχημα ; Δεν ξέρουν ότι είναι η φύση της δουλειάς τέτοια που έχουν να φροντίσουν καθημερινά έγκυες μα κυρίως την ψυχολογία κάθε έγκυας που μέσα στο άγχος στην παράνοια κλπ είναι λογικό να κάνει ερωτήσεις ακόμα κ ανούσιες είναι ο ρόλος τους να απαντούν με ευγένεια … για μένα ήταν απαράδεκτος .. ποιος ήταν ; 

      Και να ξέρεις σε καταλαβαίνω...και γω συγκρατημένα αισιόδοξη ήμουν στην πρώτη χοριακη...στη δεύτερη το χάρηκα πιο πολυ. Όλα θα μας πανε μια χαρά!! ❤️

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

1 hour ago, Marianne είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια... Η αλήθεια είναι ότι λόγω των κύστεων που υπάρχουν και τον άστατο κύκλο μου έχω ένα άγχος γιατί έχω διαβάσει διάφορες ιστορίες... Για αυτό είπαμε να ξεκινήσουμε και από νωρίς... Εννοείται χαλαρά και ότι είναι να γίνει θα γίνει !!

Καλε δεν σας προλαβαινω τοσα πολλα μηνυματα..κοριτσι εχουμε σχετικα τον ιδιο κυκλο..εγω οταν εμεινα εγκυος ειχα αρκετα υγρα απο την ωορρηξια και μετα και το στηθος επισης δεν ξεπρηστηξε…και εκει καταλαβα οτι εχει γινει κατι..εγω ειχα κανει τεστ ωορρηξιας γιατι δεν καταλαβαινα ποτε εκανα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 40 λεπτά , Polly1 είπε:

Με το καλό και η καρδούλα!! Σε ποια βδομάδα εισαι;; Εμενα μου είπε να πάω την επομενη που θα μαι 5 και κατι

Σ ευχαριστώ με το καλό κ εσύ!αυτό λίγο με ανησυχησε γτ έγραφε πάνω 5 βδομάδες στο χαρτί αλλά κ στον γιο μου με τόσο χοριακη πάλι μόνο σάκο είχα δει!επίσης έχω πολυκυστικες οπότε ήταν καθυστερημένη σύλληψη έγινε 20 μέρα η ωορρηξία!θα δείξει τώρα!μου είπε την άλλη βδομάδα θα δούμε καρδούλα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Koubotripa είπε:

Καλησπερα, ετυχε να διαβασω τα μηνυματα σου και εχω μια απορια στην Ολλανδια δεν εχετε υποχρεωτικη καραντινα οταν νοσειτε απο κορονοιο; Επειδη ειπες οτι πριν δυο μερες βγηκες θετικη και τωρα πας στους γιατρους. 

Γεια σου και εσενα..ναι πραγματι ειχα κανει ενα τεστ στο σπιτι και βγηκε θετικο και πηγα εκανα ταμπον και βγηκα αρνητικη..δεν ξερω τι παιχτηκε με αυτο το τεστ αλλα τελικα δεν ειχα κορονοιο:lol: και τωρα ειμαι μια χαρα  τοσο κρατησε περιπου 2 μερες μαλλον καμια ιωση θα ηταν.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , elena93 είπε:

Γεια σου και εσενα..ναι πραγματι ειχα κανει ενα τεστ στο σπιτι και βγηκε θετικο και πηγα εκανα ταμπον και βγηκα αρνητικη..δεν ξερω τι παιχτηκε με αυτο το τεστ αλλα τελικα δεν ειχα κορονοιο:lol: και τωρα ειμαι μια χαρα  τοσο κρατησε περιπου 2 μερες μαλλον καμια ιωση θα ηταν.. 

Ααα παλι καλα μπραβο! Το διαβασα και απο μια αλλη κοπελα οτι το σελφ τεστ της ειχε βγει θετικο και μετα η μοριακη εξεταση αρνητικη. Απο οτι φαινεται δεν ειναι και πολυ αξιοπιστα τα σελφ τεστ. Απλα σου εγραψα γιατι ειχα ακουσει πως εκει στην Ολλανδια εχετε πιο χαλαρα μετρα ισχυει; Και παρολα αυτα πιο λιγα κρουσματα απο Ελλαδα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Koubotripa είπε:

Ααα παλι καλα μπραβο! Το διαβασα και απο μια αλλη κοπελα οτι το σελφ τεστ της ειχε βγει θετικο και μετα η μοριακη εξεταση αρνητικη. Απο οτι φαινεται δεν ειναι και πολυ αξιοπιστα τα σελφ τεστ. Απλα σου εγραψα γιατι ειχα ακουσει πως εκει στην Ολλανδια εχετε πιο χαλαρα μετρα ισχυει; Και παρολα αυτα πιο λιγα κρουσματα απο Ελλαδα. 

Οχι να σου πω την αληθεια και εδω εχουν στενεψει τα πραγματα δεν μπορεις να μπεις πουθενα χωρις τεστ ή το εμβολιο..για να κατσεις σε καφετεριες για παραδειγμα..και με μασκα και στο δρομο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Marianne είπε:

Ευχαριστώ πολύ... Μάλλον παρατηρώ περίεργα πράγματα εξαιτίας της αγωνίας μου... Θα δούμε, θα κάνω λίγο υπομονή ακόμα .. ένα τεστ πότε περίπου θα έδειχνε ;

Καλώς ήρθες και με το καλό να δεις ένα θετικό τεστ! 
εμενα το τεστ πρώιμης Ανίχνευσης έδειξε 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο! 
αρχισα να κάνω τα οκ πολύ φθηνά τεστ μια βδομάδα πριν αδιαθετήσω( αυτά που λένε πτι είναι πολύ ευαίσθητα στην ορμόνη μάλιστα) και ακόμα και σημερα που είμαι με μια μέρα καθυστέρηση δεν έχει δείξει πολύ έντονη γραμμή ενώ το predictor έχει  ξεκάθαρα θετική και έντονη γραμμή! 
Με το καλό σου εύχομαι! Είναι πολύ θετικο ότι όταν προσπαθήσατε ησουν χαλάρη χωρίς άγχος! Έτσι έπιασα το πρώτο μου παιδί χωρίς να το έχουμε στο πρόγραμμα! Τώρα που το προγραμματίζαμε έκανα συνέχεια τεστ και μου πήρε 3-4 μήνες!

3 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Κοριτσαρες μου οι υπόλοιπες τι κάνετε πως είστε?

εμενα απο οτι φαίνεται κοντευει η άτιμη σήμερα αρχισε να με ποναει λίγο το στηθος πονακια περιόδου οποτε οπως φαίνεται θα ερθει στην ωρα της

Γεια σου κορίτσι μου! Εγώ σήμερα είμαι στη μέρα που κανονικά θα περίμενα περίοδο! Έκανα τεστ και σήμερα εμφανές πιο έντονο και έχω μικρά τραβήγματα!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 
Εσυ πως είσαι;

1 ώρα πρίν, marilia35 είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!εγώ έκανα τον πρώτο υπέρηχο σήμερα είδαμε μόνο σάκο από βδομάδα για καρδιά!βήμα βημα

Συγχαρητήρια! Εμένα μου φαίνονται αιώνας οι μέρες μέχρι τον πρώτο υπέρηχο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Martinaa είπε:

Καλώς ήρθες και με το καλό να δεις ένα θετικό τεστ! 
εμενα το τεστ πρώιμης Ανίχνευσης έδειξε 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο! 
αρχισα να κάνω τα οκ πολύ φθηνά τεστ μια βδομάδα πριν αδιαθετήσω( αυτά που λένε πτι είναι πολύ ευαίσθητα στην ορμόνη μάλιστα) και ακόμα και σημερα που είμαι με μια μέρα καθυστέρηση δεν έχει δείξει πολύ έντονη γραμμή ενώ το predictor έχει  ξεκάθαρα θετική και έντονη γραμμή! 
Με το καλό σου εύχομαι! Είναι πολύ θετικο ότι όταν προσπαθήσατε ησουν χαλάρη χωρίς άγχος! Έτσι έπιασα το πρώτο μου παιδί χωρίς να το έχουμε στο πρόγραμμα! Τώρα που το προγραμματίζαμε έκανα συνέχεια τεστ και μου πήρε 3-4 μήνες!

Γεια σου κορίτσι μου! Εγώ σήμερα είμαι στη μέρα που κανονικά θα περίμενα περίοδο! Έκανα τεστ και σήμερα εμφανές πιο έντονο και έχω μικρά τραβήγματα!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 
Εσυ πως είσαι;

Συγχαρητήρια! Εμένα μου φαίνονται αιώνας οι μέρες μέχρι τον πρώτο υπέρηχο 

Θετικό σημάδι μπράβο κορίτσι μου τέλεια άντε με μια τεράστια χοριακη ❤

Εγώ σε 3-4 μέρες είναι να αδιαθετησω 

Εχω πονακια περιοδου,πόνο στο στήθος ελαχιστο πολύ ελάχιστο φαντασου όταν το ζουπαω ,απο υγρά τιποτα και λίγο πόνο στην μέση αυτα

Οπώς καταλαβαίνεις την αναμενω την άτιμη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Martinaa είπε:

Καλώς ήρθες και με το καλό να δεις ένα θετικό τεστ! 
εμενα το τεστ πρώιμης Ανίχνευσης έδειξε 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο! 
αρχισα να κάνω τα οκ πολύ φθηνά τεστ μια βδομάδα πριν αδιαθετήσω( αυτά που λένε πτι είναι πολύ ευαίσθητα στην ορμόνη μάλιστα) και ακόμα και σημερα που είμαι με μια μέρα καθυστέρηση δεν έχει δείξει πολύ έντονη γραμμή ενώ το predictor έχει  ξεκάθαρα θετική και έντονη γραμμή! 
Με το καλό σου εύχομαι! Είναι πολύ θετικο ότι όταν προσπαθήσατε ησουν χαλάρη χωρίς άγχος! Έτσι έπιασα το πρώτο μου παιδί χωρίς να το έχουμε στο πρόγραμμα! Τώρα που το προγραμματίζαμε έκανα συνέχεια τεστ και μου πήρε 3-4 μήνες!

Γεια σου κορίτσι μου! Εγώ σήμερα είμαι στη μέρα που κανονικά θα περίμενα περίοδο! Έκανα τεστ και σήμερα εμφανές πιο έντονο και έχω μικρά τραβήγματα!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 
Εσυ πως είσαι;

Συγχαρητήρια! Εμένα μου φαίνονται αιώνας οι μέρες μέχρι τον πρώτο υπέρηχο 

Ισχύει κορίτσι μου!κ όλοι αυτοί οι πρώτοι υπέρηχοι μετά στο δεύτερο τρίμηνο καλύτερα!σ ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martinaa είπε:

Καλώς ήρθες και με το καλό να δεις ένα θετικό τεστ! 
εμενα το τεστ πρώιμης Ανίχνευσης έδειξε 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο! 
αρχισα να κάνω τα οκ πολύ φθηνά τεστ μια βδομάδα πριν αδιαθετήσω( αυτά που λένε πτι είναι πολύ ευαίσθητα στην ορμόνη μάλιστα) και ακόμα και σημερα που είμαι με μια μέρα καθυστέρηση δεν έχει δείξει πολύ έντονη γραμμή ενώ το predictor έχει  ξεκάθαρα θετική και έντονη γραμμή! 
Με το καλό σου εύχομαι! Είναι πολύ θετικο ότι όταν προσπαθήσατε ησουν χαλάρη χωρίς άγχος! Έτσι έπιασα το πρώτο μου παιδί χωρίς να το έχουμε στο πρόγραμμα! Τώρα που το προγραμματίζαμε έκανα συνέχεια τεστ και μου πήρε 3-4 μήνες!

Γεια σου κορίτσι μου! Εγώ σήμερα είμαι στη μέρα που κανονικά θα περίμενα περίοδο! Έκανα τεστ και σήμερα εμφανές πιο έντονο και έχω μικρά τραβήγματα!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά! 
Εσυ πως είσαι;

Συγχαρητήρια! Εμένα μου φαίνονται αιώνας οι μέρες μέχρι τον πρώτο υπέρηχο 

 

πρίν από 42 λεπτά , Kon90 είπε:

Θετικό σημάδι μπράβο κορίτσι μου τέλεια άντε με μια τεράστια χοριακη ❤

Εγώ σε 3-4 μέρες είναι να αδιαθετησω 

Εχω πονακια περιοδου,πόνο στο στήθος ελαχιστο πολύ ελάχιστο φαντασου όταν το ζουπαω ,απο υγρά τιποτα και λίγο πόνο στην μέση αυτα

Οπώς καταλαβαίνεις την αναμενω την άτιμη

Μακάρι κορίτσια μου να σας πάνε όλα τέλεια !!!!:)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kon90 είπε:

Θετικό σημάδι μπράβο κορίτσι μου τέλεια άντε με μια τεράστια χοριακη ❤

Εγώ σε 3-4 μέρες είναι να αδιαθετησω 

Εχω πονακια περιοδου,πόνο στο στήθος ελαχιστο πολύ ελάχιστο φαντασου όταν το ζουπαω ,απο υγρά τιποτα και λίγο πόνο στην μέση αυτα

Οπώς καταλαβαίνεις την αναμενω την άτιμη

Αποκλείεις να είναι ο τυχερός σου μήνας; Κι εγώ και στη πρώτη εγκυμοσύνη και τώρα είχα συμπτώματα περιόδου πριν την μέρα που περίμενα!

1 hour ago, Marianne είπε:

 

Μακάρι κορίτσια μου να σας πάνε όλα τέλεια !!!!:)

Τέλεια θα πάνε και σε εσένα και να μην είναι αυτό το μήνα θα είναι ο επόμενος! Υπομονή θέλει και θα έρθει και το δικό σου θαυματάκι!!! Για ότι θες είμαι εδώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , Martinaa είπε:

Αποκλείεις να είναι ο τυχερός σου μήνας; Κι εγώ και στη πρώτη εγκυμοσύνη και τώρα είχα συμπτώματα περιόδου πριν την μέρα που περίμενα!

Τέλεια θα πάνε και σε εσένα και να μην είναι αυτό το μήνα θα είναι ο επόμενος! Υπομονή θέλει και θα έρθει και το δικό σου θαυματάκι!!! Για ότι θες είμαι εδώ!!!

Το αποκλειω γιατί δεν με πονάει το στήθος δηλαδή πριν που σου είπα όταν το πιεζα με πονουσε ελάχιστα τώρα ας πούμε καθόλου....

Και ο πόνος στην μέση μου μαρτυρα οτι ερχετε δυστυχώς όσο και αν με απογοητεύει ξέρω πως θα αδιαθετησω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Kon90 είπε:

Το αποκλειω γιατί δεν με πονάει το στήθος δηλαδή πριν που σου είπα όταν το πιεζα με πονουσε ελάχιστα τώρα ας πούμε καθόλου....

Και ο πόνος στην μέση μου μαρτυρα οτι ερχετε δυστυχώς όσο και αν με απογοητεύει ξέρω πως θα αδιαθετησω

Κι εγώ 5 μέρες πριν το θετικό τεστ ήμουν κάθετη ότι αυτός ο μήνας πήγε χαμένος… μην χάνεις την ελπίδα σου! 
υπομονη και αν όχι αυτό το μήνα στο εύχομαι να δεις σύντομα ένα θετικό τεστ:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Martinaa είπε:

Κι εγώ 5 μέρες πριν το θετικό τεστ ήμουν κάθετη ότι αυτός ο μήνας πήγε χαμένος… μην χάνεις την ελπίδα σου! 
υπομονη και αν όχι αυτό το μήνα στο εύχομαι να δεις σύντομα ένα θετικό τεστ:wub:

Απο την μια λέω λες? Απο την αλλη όταν βλέπω οτι εχω τα συμπτώματα που έχω πριν αδιαθετησω λεω α μπα

Γιατί τα συμπτωματα μου και γενικώς ο κύκλος μου έχει αλλάξει μετα την βιοχημικη δηλαδή πριν την βιοχημική με πονουσε πολύ το στήθος μου πριν αδιαθετησω μετα την βιοχημική ίσα που καταλαβαίνω πόνο δηλαδή αν αυτή την φορά είμαι έγκυος θα είναι θαύμα χωρίς συμπτωματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...