Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , elena93 είπε:

Εχω ραντεβου αυριο για υπερυχο..θα δω τι θα μου πει..με εχει πιασει αγχος τωρα 

Παλι καλα που εχεις αυριο ραντεβου...νομιζω οτι εισαι στο εξωτερικο ε?σκετο υπερηχο θα κανεις ή θα ναι και ο γιατρος γυναικολογος να σε καθοδηγησει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια εγω αρχιζω και ανησυχω..εκανα ενα τεστ ψηφιακο για να δω αν εχει πεσει η χοριακη και βγηκε εγκυος 1-2 εβδομαδες,δηλαδη ακομα να πεσει μετα απο αποξεση 2 εβδομαδων..φοβαμε μηπως εχει παει κατι στραβα στην αποξεση

Μην αγχώνεσαι αν θυμάσαι που σου έγραψα κ γω μετά την αποξεση είχα 100 χοριακη κ μετά από 1 βδομάδα 14!πιστεύω θα πάνε όλα καλα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , elena93 είπε:

Εχω ραντεβου αυριο για υπερυχο..θα δω τι θα μου πει..με εχει πιασει αγχος τωρα 

Κορίτσι μου μάλλον βγαίνει θετικό, διότι ακόμα δεν έχει μηδενίσει η χοριακη!

Μην κάνεις άλλο...

Περίμενε αύριο να δεις τι θα πει ο γιατρός! 

Δεν νομίζω ότι είναι απολύτως τίποτα!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Ανθη 39 είπε:

Παλι καλα που εχεις αυριο ραντεβου...νομιζω οτι εισαι στο εξωτερικο ε?σκετο υπερηχο θα κανεις ή θα ναι και ο γιατρος γυναικολογος να σε καθοδηγησει?

Ναι εξωτερικο μενω.. πηγα χθες στην οικογενειακη γιατρο και τις ειπα οτι εκανα αποξεση και οτι θελω να κανω υπερηχο για να δω αν ειναι ολα καλα..και εκεινη μου ειπε θα κανεις κολπικο σε γυναικολογο, και ετσι εκλεισα ραντεβου αυριο..

πρίν από 32 λεπτά , marilia35 είπε:

Μην αγχώνεσαι αν θυμάσαι που σου έγραψα κ γω μετά την αποξεση είχα 100 χοριακη κ μετά από 1 βδομάδα 14!πιστεύω θα πάνε όλα καλα

Εγω μια μερα πριν την αποξεση ειχα χοριακη 17838..μηπως επειδη ειχα υψηλη χοριακη αργει να πεσει τι να πω δεν ξερω....θα δω αυριο τι θα μου πει ο γυναικολογος

πρίν από 27 λεπτά , iwanna24 είπε:

Κορίτσι μου μάλλον βγαίνει θετικό, διότι ακόμα δεν έχει μηδενίσει η χοριακη!

Μην κάνεις άλλο...

Περίμενε αύριο να δεις τι θα πει ο γιατρός! 

Δεν νομίζω ότι είναι απολύτως τίποτα!

Γι’αυτο φοβαμαι επειδη δεν εχει μηδενιστει ακομα..ναι αυτο θα κανω θα του το πω αυριο και για το τεστ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , elena93 είπε:

Ναι εξωτερικο μενω.. πηγα χθες στην οικογενειακη γιατρο και τις ειπα οτι εκανα αποξεση και οτι θελω να κανω υπερηχο για να δω αν ειναι ολα καλα..και εκεινη μου ειπε θα κανεις κολπικο σε γυναικολογο, και ετσι εκλεισα ραντεβου αυριο..

Εγω μια μερα πριν την αποξεση ειχα χοριακη 17838..μηπως επειδη ειχα υψηλη χοριακη αργει να πεσει τι να πω δεν ξερω....θα δω αυριο τι θα μου πει ο γυναικολογος

Γι’αυτο φοβαμαι επειδη δεν εχει μηδενιστει ακομα..ναι αυτο θα κανω θα του το πω αυριο και για το τεστ

Άααα βέβαια για αυτό!κ γω είχα 11000 για αυτό κ δν επεσε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , marilia35 είπε:

Άααα βέβαια για αυτό!κ γω είχα 11000 για αυτό κ δν επεσε

Πρωτη φορα εκανα τεστ εγκυμοσυνης και παρακαλουσα να βγει αρνητικο χαχαχ αλλα πουυυ οταν παρακαλεις για θετικο να σου ενα αρνητικο στην μαπα :lol:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , elena93 είπε:

Πρωτη φορα εκανα τεστ εγκυμοσυνης και παρακαλουσα να βγει αρνητικο χαχαχ αλλα πουυυ οταν παρακαλεις για θετικο να σου ενα αρνητικο στην μαπα :lol:

Έχουμε τρελαθεί τελείως με αυτά τα τεστ...ωορρηξίας.. πρόωρης ανίχνευσης...Και άλλοτε τα θέλουμε θετικά κ άλλοτε αρνητικά!!!είμαστε για να μαστε!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Lilly28 είπε:

Έχουμε τρελαθεί τελείως με αυτά τα τεστ...ωορρηξίας.. πρόωρης ανίχνευσης...Και άλλοτε τα θέλουμε θετικά κ άλλοτε αρνητικά!!!είμαστε για να μαστε!!!

Αστα να πανε..:lol:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , elena93 είπε:

Πρωτη φορα εκανα τεστ εγκυμοσυνης και παρακαλουσα να βγει αρνητικο χαχαχ αλλα πουυυ οταν παρακαλεις για θετικο να σου ενα αρνητικο στην μαπα :lol:

Καλά εννοείτε χαχαχα ισχύει!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, πόσα έχετε γράψει!!! Έπαθα σοκ!!! Αχαχαχαχαχ

Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα αλλά είδα ότι έχουμε νέες εγκυμοσύνες!!!! Συγχαρητήριαααα!!!!! Όλα να πάνε καλά εύχομαι και ν πάρουμε σειρά και οι επόμενες!!!! :D

  • Μου αρέσει 3

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Martinaa είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ!! 
Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικο τεστακι❤️

αχχχ κορίτσι μου...Πόσο σε ευχαριστώ...μακάρι...

6 ώρες πρίν, Martinaa είπε:

Ευχαριστώ πολύ πολύ!! 
Σου εύχομαι σύντομα ένα θετικο τεστακι❤️

αχχχ κορίτσι μου...Πόσο σε ευχαριστώ...μακάρι...

  • Μου αρέσει 1

 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2021 at 9:21 ΜΜ, Polly1 είπε:

Κορίτσια, είναι θετικό! Είναι θετικοοοο!!

Είναι θετικοοοοοοοοοο!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Γερό μωράκι να κρατήσεις στην αγκαλιά σου!! Πωπω ποσές εγκυουλες 

13 ώρες πρίν, Martinaa είπε:

Κορίτσι μου μην απογοητεύεσαι.. στην ίδια κατάσταση με εσένα ήμουν πριν λίγες μέρες.. το είχα αποκλείσει στον άντρα μου.. δεν ένιωθα απόλυτος τπτ.. αλλα τώρα έχω την γραμμουλα μου.. κι έχω κι εγώ λίγο πόνο στη μέση. 
η ελπίδα πάντα υπάρχει:)

Συγχαρητήρια για το θετικό τεστ :) καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη και γερό μωράκι στην αγκαλιά 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια μου παίρνω τα μπογαλακια μου και μαζεύομαι λίγο...

Δυστυχώς, ξεκίνησαν κάτι μπεζ καφέ υγρά...έτσι μου ξεκινάνε οι αποβολες.

Δεν έχω τώρα το σθένος να το συζητήσω...

Εύχομαι σε όλες ευχάριστα και ψηλά το κεφάλι!

Όλες θα πάτε καταπληκτικά!

Τα λέμε σύντομα :)


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια εγω αρχιζω και ανησυχω..εκανα ενα τεστ ψηφιακο για να δω αν εχει πεσει η χοριακη και βγηκε εγκυος 1-2 εβδομαδες,δηλαδη ακομα να πεσει μετα απο αποξεση 2 εβδομαδων..φοβαμε μηπως εχει παει κατι στραβα στην αποξεση

Κοπέλα μου μην αγχώνεσαι θα πέσει γιατί για να σου λέει το ψηφιακό μία με δύο εβδομάδες πάει να πει ότι η χοριακη σου είναι ηδη αρκετά χαμηλή πάνω-κάτω να είναι 30-40 λογικά ή κάπου εκεί μέσα θα είναι αν σε κάνα δυο-τρεις μέρες ξανά κανείς μέτρηση νομίζω ότι θα σου έχει πέσει τελείως.αφου θα πας κ για υπέρηχο ακόμα καλύτερα φυσικά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...