Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 40 λεπτά , Polly1 είπε:

Μου πε να πάω 5+ ,θα μου πει μετά από καμιά βδομαδα;; Και δε μπορώ να συγκρίνω με 1η γθατι λείπετε ταξίδι και πήγα στην 8η

Πες μου ότι δεν είσαι σαν εμένα και ότι θα κάνεις τεστ την Κυριακή!! Έχω αγωνία !!!

5+ θα πάμε για επιβεβαίωση που βλέπουμε το σάκο και 6+ για καρδιά! Έτσι το κάναμε στην πρώτη εγκυμοσύνη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Δεν νομιζω να προλαβω κοριτσάκι μου να το κάνω χαχαχα θα έχει προλάβει η κύρια νωρίτερα 

Αν όμως δεν έχει ερθει μέχρι Κυριακή βράδυ υπόσχομαι πως δεύτερα θα κάνω 

Αλλά επειδή το στήθος ξεπρηστηκε τελείως ξέρω πως θα ερθει παντα μου ξεπρηζεται 2 μέρες πριν αδιαθετησω

Καλησπέρα σε όλες...

Βρε μιλαμε είσαι το άγχος το ίδιο.... 

Καλέ τώρα που έμεινα είχα από ωορρηξία πρησμένο στήθος  και δεν έδινα σημασία λέω της ιδέας μου θα ειναι Αφού με ρωτούσαν και τα κορίτσια και λέω μπα φυσιολογικό είναι δεν ηθελα να γεμίζω τσάμπα ελπίδες και 2 μέρες πριν την περίοδο ξεφούσκωσε εκεί λέω πάει το χάσαμε το τρένο..  Και όμως είμαι έγκυος  βρε ας τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι ίδια σε καμία κοπέλα.και σε καμία εγκυμοσύνη... 

Δεν θα με σκάσεις εσύ εμένα όλο το σκ... Είμαι εναντίον των τεστ τσάμπα λεφτά και νεύρα προκαλούν Αλλά άμα έχεις λεφτά πάνε πάρε αυτά τα καλά που λένε τα κορίτσια που δείχνει νωρίτερα αν είσαι... θα με πεθάνεις... αντε να χαρουμε.... 

Να ηρεμήσει και το βυζι σου όλη μερα το ζουλας... αχααχχα

Έλα επαναφέρω το ΠΙΝΑΚΑΚΙ... Μέχρι 5Δεκεμβριου ας περιμένουμε να δούμε ποιες θα εγκυμονησουν (εύχομαι ολες) και πάμε μετά μανούλες Ιουλίου all together!!!! 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @IOANNA28 09/12

3.  @Martinaa 

4. @Rafaela_123 2/12 

5.  @Ανθη 39 2/12

6. @anemoni1989 24/11 

7. @Lilly28

8. @Kon90 21/11 

9.  @Αννούλαααα

10. @Millou 28/11

11. @Fofi!

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.  @Polly1

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Nektarinaki 10/7/2022 (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

3. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

4. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

5. @iwanna24 πητ?? (75)

6. @marillia πητ?? (1094)

7. @Polly1 

8. 

ποιες άλλες είναι έγκυες θυμάστε μου 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , enjoy είπε:

Καλησπέρα σε όλες...

Βρε μιλαμε είσαι το άγχος το ίδιο.... 

Καλέ τώρα που έμεινα είχα από ωορρηξία πρησμένο στήθος  και δεν έδινα σημασία λέω της ιδέας μου θα ειναι Αφού με ρωτούσαν και τα κορίτσια και λέω μπα φυσιολογικό είναι δεν ηθελα να γεμίζω τσάμπα ελπίδες και 2 μέρες πριν την περίοδο ξεφούσκωσε εκεί λέω πάει το χάσαμε το τρένο..  Και όμως είμαι έγκυος  βρε ας τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι ίδια σε καμία κοπέλα.και σε καμία εγκυμοσύνη... 

Δεν θα με σκάσεις εσύ εμένα όλο το σκ... Είμαι εναντίον των τεστ τσάμπα λεφτά και νεύρα προκαλούν Αλλά άμα έχεις λεφτά πάνε πάρε αυτά τα καλά που λένε τα κορίτσια που δείχνει νωρίτερα αν είσαι... θα με πεθάνεις... αντε να χαρουμε.... 

Να ηρεμήσει και το βυζι σου όλη μερα το ζουλας... αχααχχα

Έλα επαναφέρω το ΠΙΝΑΚΑΚΙ... Μέχρι 5Δεκεμβριου ας περιμένουμε να δούμε ποιες θα εγκυμονησουν (εύχομαι ολες) και πάμε μετά μανούλες Ιουλίου all together!!!! 

Καλά έχω πεθάνει στο γέλιο δεν υπαρχεις χαχχαχαχαχχαχαχα έκλαψαν τα ματια μου

Το άγχος το ίδιο όπως το ειπες είμαι ενα άγχος με ποδια χαχαχα

Τεστ έχω το ψηφιακό το clear blue το έχω φυλαγμένο στο ντουλαπάκι αλλά αν δεν έχω μια μερα καθυστέρηση δεν το κάνω να φάω τα μούτρα μου 

Μωρέ δεν ξέρω δηλαδή και τεστ θετικό να δω δεν προκειτε να το πιστέψω είμαι σίγουρη οτι δεν υπάρχει περιπτωση να ειμαι δεν ξέρω γιατί

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Kon90 είπε:

Καλά έχω πεθάνει στο γέλιο δεν υπαρχεις χαχχαχαχαχχαχαχα έκλαψαν τα ματια μου

Το άγχος το ίδιο όπως το ειπες είμαι ενα άγχος με ποδια χαχαχα

Τεστ έχω το ψηφιακό το clear blue το έχω φυλαγμένο στο ντουλαπάκι αλλά αν δεν έχω μια μερα καθυστέρηση δεν το κάνω να φάω τα μούτρα μου 

Μωρέ δεν ξέρω δηλαδή και τεστ θετικό να δω δεν προκειτε να το πιστέψω είμαι σίγουρη οτι δεν υπάρχει περιπτωση να ειμαι δεν ξέρω γιατί

Μην το κάνεις...  πες μου σε ποιο ντουλαπάκι είναι?? Κατουρα και άστο πάνω μου... 

Το clear blue δείχνει νωρίτερα....??? Βρε πυροβόλα το εκεί...

@iwanna24 αν και δεν θέλω να σε ενοχλώ αλλά ετούτη θα με στείλει με εγκεφαλικό... 

Τι θα γίνει?? Την κλειδώνεις τουαλέτα και εγώ να βρω το ντουλαπάκι??? Μέσα??? Αχαχχααχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , enjoy είπε:

Μην το κάνεις...  πες μου σε ποιο ντουλαπάκι είναι?? Κατουρα και άστο πάνω μου...

Καλά δεν υπαρχεις εσύ χαχαχαχα στο τέλος βλέπουμε να το βάζουμε και στοίχημα χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , enjoy είπε:

Μην το κάνεις...  πες μου σε ποιο ντουλαπάκι είναι?? Κατουρα και άστο πάνω μου... 

Το clear blue δείχνει νωρίτερα....??? Βρε πυροβόλα το εκεί...

@iwanna24 αν και δεν θέλω να σε ενοχλώ αλλά ετούτη θα με στείλει με εγκεφαλικό... 

Τι θα γίνει?? Την κλειδώνεις τουαλέτα και εγώ να βρω το ντουλαπάκι??? Μέσα??? Αχαχχααχα

Αχ...δεν μπορώ...ειανι αρνητική η Κον για αυτό δεν την πιέζω...αν και έγκυος θα είναι.

Η Μαρίλια και αυτή με το ζόρι την έβαλα...την είχα πρήξει ...

Μόνο εγώ έκανα τεστ τρεις μέρες πριν;

Τόσο κιουριες όλες;

πρίν από 13 λεπτά , enjoy είπε:

Κορίτσια το clear blue είναι το Καλό???

@Kon90 τώρα που γελάς δεν θες μήπως πιπι?? Δεν περνάς και από το περιβόητο ντουλαπιιι

Αυτό μου έδειξε εμένα αγάπη...τρεις μέρες πριν και φαινόταν πολύ!

Δύο μέρες πριν ήταν καραθετικό!

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αχ...δεν μπορώ...ειανι αρνητική η Κον για αυτό δεν την πιέζω...αν και έγκυος θα είναι.

Η Μαρίλια και αυτή με το ζόρι την έβαλα...την είχα πρήξει ...

Μόνο εγώ έκανα τεστ τρεις μέρες πριν;

Τόσο κιουριες όλες;

Εντάξει σ'αγαπώ είναι λίγο πολύ λίγο μωρέ χανιωτισσα... σ στέλνω μια τεράστια αγκάλια με έκανες και γελασα καιρο είχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , enjoy είπε:

Εντάξει σ'αγαπώ είναι λίγο πολύ λίγο μωρέ χανιωτισσα... σ στέλνω μια τεράστια αγκάλια με έκανες και γελασα καιρο είχα 

Ανταποδίδω αγαπημένη ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Kon90 κορίτσι μου... κοίτα δεις εγώ δεν είναι καθόλου πιεστική... μα καθόλου..... Θέλω απλά τώρα εκεί ορθια που είσαι και κοιτάς το ντουλαπάκι και σε κοιτάει και αυτό, να πάτε για ένα drink στο μπάνιο να το κεράσεις... αχαχαχ Και άμα δεν είσαι σκέφτομαστε θετικά ότι σε 14ημερες πάλι ωορρηξία θα έχεις... αν είσαι όμως να πανηγυρίσουμε άντε κορίτσι μου ας ασχοληθούμε και λιγο με την εγκυμοσύνη σου όλο με το βυζι σ ασχολούμαστε... αχαχαχαχα

Κορίτσια γίνομαι πιεστική????

Άντε καλέ.... αχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , enjoy είπε:

@Kon90 κορίτσι μου... κοίτα δεις εγώ δεν είναι καθόλου πιεστική... μα καθόλου..... Θέλω απλά τώρα εκεί ορθια που είσαι και κοιτάς το ντουλαπάκι και σε κοιτάει και αυτό, να πάτε για ένα drink στο μπάνιο να το κεράσεις... αχαχαχ Και άμα δεν είσαι σκέφτομαστε θετικά ότι σε 14ημερες πάλι ωορρηξία θα έχεις... αν είσαι όμως να πανηγυρίσουμε άντε κορίτσι μου ας ασχοληθούμε και λιγο με την εγκυμοσύνη σου όλο με το βυζι σ ασχολούμαστε... αχαχαχαχα

Πέθανα καλέ...αν κάναμε όλες μαζί παρέα θα μας έβλεπαν οι άνθρωποι να ζουμπαμε όλες τα βυζιά μας....

Ένα θέαμα τρελό :lol:

  • Χαχα 4

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κορίτσια πρέπει να με έχει ακούσει όλη η πολυκατοικία απο τα γέλια @enjoy @iwanna24   πραγματικα αυτό το βυζι το ζουπαω ξανά και ξανά αν είχε στόμα να μιλήσει το καημενο χαχαχαχα δεν πονάει το ρημαδι επίσης πήγα τουαλέτα και έχω αυτά τα υγρά τα διάφανα σαν της ωορρηξίας που αυτά τα έχω 1-2 μέρες πριν αδιαθετησω ε τι άλλο να μου δείξει να μου πως ερχετε πια 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@iwanna24 Θεού θέλοντος αν όλα πάνε καλά... το 2023 καλοκαιράκι θα έρθω οπωσδήποτε Χανιά να σε γνωρίσω θέλω καιρό τωρα να έρθω Κρήτη δεν έχω έρθει ποτέ και πάντα είχα αδυναμία τα Χανιά έχω ακούσει τα καλύτερα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Kon90 είπε:

Λοιπον κορίτσια πρέπει να με έχει ακούσει όλη η πολυκατοικία απο τα γέλια @enjoy @iwanna24   πραγματικα αυτό το βυζι το ζουπαω ξανά και ξανά αν είχε στόμα να μιλήσει το καημενο χαχαχαχα δεν πονάει το ρημαδι επίσης πήγα τουαλέτα και έχω αυτά τα υγρά τα διάφανα σαν της ωορρηξίας που αυτά τα έχω 1-2 μέρες πριν αδιαθετησω ε τι άλλο να μου δείξει να μου πως ερχετε πια 

Καλέ και εγώ όλη μέρα τα ζουμπαω...και το τραγικό, κάποιες στιγμές δεν πονάνε...τότε τα κάνω να υποφέρουν...ευτυχώς, συνήθως πονανε.

πρίν από 17 λεπτά , enjoy είπε:

@iwanna24 Θεού θέλοντος αν όλα πάνε καλά... το 2023 καλοκαιράκι θα έρθω οπωσδήποτε Χανιά να σε γνωρίσω θέλω καιρό τωρα να έρθω Κρήτη δεν έχω έρθει ποτέ και πάντα είχα αδυναμία τα Χανιά έχω ακούσει τα καλύτερα....

Αχ τι καλά!

Είναι πολύ όμορφα τα Χανιά ναι.

Έχει πολλά μέρη και ειδικά για οικογένεια...έχεις επιλογές.

Θα γίνουμε τυφλα ...έλα εσύ. 

  • Χαχα 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλέ και εγώ όλη μέρα τα ζουμπαω...και το τραγικό, κάποιες στιγμές δεν πονάνε...τότε τα κάνω να υποφέρουν...ευτυχώς, συνήθως πονανε.

Καλά αν ειχαν στόμα να μιλήσουν θα μας είχαν ξεφτυλισει χαχαχαχαχα τέλεια θα πανε ολα κοριτσαρα μου με το μπεμπακι σου σε λίγο καιρό θα κάνουμε πρόβλεψη για το φύλο❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...