Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , marilia35 είπε:

Μια μικρή διόρθωση γτ βλέπω το μυαλό σου στις βεντέτες κ τους έρωτες είναι !το όνομα είναι πλέον marilia35 και Πητ μου έβγαλε 14/7

Ε βλέπω καλά 14/7???  και εγώ 14/7... Καλέ το έκανα εικόνα..... τι συγκινητικο... Αλλά εγώ συνήθως νωρίτερα γενναω από πητ.. όλα 9 του μήνα βγαίνουν!! Οπότε για 9Ιουλιου με κοβω..  Βόλο είπες Μένεις??? Και εκεί χρωσταμε να έρθουμε να γνωρίσω και εσένα μένει ο κολλητός μας να δεις πως το είπε νέα Αγχίαλο κάτι τέτοιο!! 

πρίν από 30 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

και γω περιμένω ωωω:-) χοριακη Δευτέρα και σήμερα θετικό τεστ :-):-)

Καλώς ήρθες καλή μου... με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, enjoy είπε:

@iwanna24 το είχα απορία πάντα και τώρα με το σασμο μεγαλύτερη... καλέ έχει βεντέτες ακόμα εκεί σε τίποτα χωριά της Κρητης η πάνε Αυτά??? 

Πραγματικά είναι τόσο λυπηρό αυτό το θέμα δεν το χωράει ο νους μου ότι συνέβαιναν κάποτε και ελπίζω να σταμάτησαν αν και νομίζω ότι σε τπτ χωριά παλι τα θεματακια τους θα τα έχουν...

Όπλα παίζουν ακόμα...πολυ και παντού...

Οοοοομως βεντέτες, δεν ξέρω...δεν έχω ιδέα τι γίνεται στα χωριά. Ζούμε καρακεντρο ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Emmi@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, σας διαβάζω πολύ καιρό και είναι σαν να ξέρω κάποιες από εσάς ήδη.. είχα μια παλινδρόμηση εγκυμοσύνη τον Ιούνιο και από τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε ξανά τις προσπάθειες..αυτόν τον μήνα περίμενα περίοδο την Τετάρτη αλλά δεν ήρθε ακόμα και φοβάμαι να κάνω τεστ γιατί και τον προηγούμενο μήνα είχα 4 μέρες καθυστέρηση ( με 2 αρνητικά τεστ και μια χοριακη για να τι πάρω απόφαση χαχα) πολύ θα ήθελα να μπω και εγώ στην παρέα σας.

Εύχομαι αυτόν τον μήνα να αλλάξει η τύχη σου!! Ο Θεος να δώσει!! Ανυποπομονουμε για τα ευχάριστα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Emmi@

Καλώς ήρθες.

Άντε τεστ άμεσα. Να μπεις με το δεξί και έγκυος!

@marilia35 και εγώ με το παλιό αγάπη σε κάνω ταγκ...

@Ευαγγελιαα

Με το καλό κορίτσι!

Μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

@enjoy ❤️

Δεν μπορώ να κάνω τόσα ταγκ και να μην κάνω εσένα :razz:

Η δεύτερη χοριακη αγάπη βγήκε 300...

Τώρα θα κάνω και τρίτη σε λίγες μέρες...

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , enjoy είπε:

Εύχομαι αυτόν τον μήνα να αλλάξει η τύχη σου!! Ο Θεος να δώσει!! Ανυποπομονουμε για τα ευχάριστα!!

Μακάρι μακάρι!! Θα έχω το βράδυ τεστ..θα το κοιτάω και θα με κοιτάει για ώρες ή μέρες δεν ξέρω.. αχαχαχαχαχαχαχα ( λυσσαξε ο άνδρας μου να φέρει)

Γράφω λίγο περίεργα κορίτσια, συγγνώμη δεν ξέρω πως μπαίνουν τα emoji

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , iwanna24 είπε:

@Emmi@

Καλώς ήρθες.

Άντε τεστ άμεσα. Να μπεις με το δεξί και έγκυος!

@marilia35 και εγώ με το παλιό αγάπη σε κάνω ταγκ...

@Ευαγγελιαα

Με το καλό κορίτσι!

Μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

@enjoy ❤️

Δεν μπορώ να κάνω τόσα ταγκ και να μην κάνω εσένα :razz:

Η δεύτερη χοριακη αγάπη βγήκε 300...

Τώρα θα κάνω και τρίτη σε λίγες μέρες...

 

❤️

❤️

❤️

Η χοριακη σου σαν πύραυλος εκτοξεύτηκε και θα δεις που μας δικαιωσει!! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Καλησπέρα σε όλες...

Βρε μιλαμε είσαι το άγχος το ίδιο.... 

Καλέ τώρα που έμεινα είχα από ωορρηξία πρησμένο στήθος  και δεν έδινα σημασία λέω της ιδέας μου θα ειναι Αφού με ρωτούσαν και τα κορίτσια και λέω μπα φυσιολογικό είναι δεν ηθελα να γεμίζω τσάμπα ελπίδες και 2 μέρες πριν την περίοδο ξεφούσκωσε εκεί λέω πάει το χάσαμε το τρένο..  Και όμως είμαι έγκυος  βρε ας τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι ίδια σε καμία κοπέλα.και σε καμία εγκυμοσύνη... 

Δεν θα με σκάσεις εσύ εμένα όλο το σκ... Είμαι εναντίον των τεστ τσάμπα λεφτά και νεύρα προκαλούν Αλλά άμα έχεις λεφτά πάνε πάρε αυτά τα καλά που λένε τα κορίτσια που δείχνει νωρίτερα αν είσαι... θα με πεθάνεις... αντε να χαρουμε.... 

Να ηρεμήσει και το βυζι σου όλη μερα το ζουλας... αχααχχα

Έλα επαναφέρω το ΠΙΝΑΚΑΚΙ... Μέχρι 5Δεκεμβριου ας περιμένουμε να δούμε ποιες θα εγκυμονησουν (εύχομαι ολες) και πάμε μετά μανούλες Ιουλίου all together!!!! 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @IOANNA28 09/12

3.  @Martinaa 

4. @Rafaela_123 2/12 

5.  @Ανθη 39 2/12

6. @anemoni1989 24/11 

7. @Lilly28

8. @Kon90 21/11 

9.  @Αννούλαααα

10. @Millou 28/11

11. @Fofi!

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.  @Polly1

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Nektarinaki 10/7/2022 (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

3. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

4. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

5. @iwanna24 πητ?? (75)

6. @marillia πητ?? (1094)

7. @Polly1 

8. 

ποιες άλλες είναι έγκυες θυμάστε μου 

Κορίτσι μου βάλε με και εμένα στο πινακακι! Είμαι έγκυος κι εγώ πολύ νωρίς ακόμα βέβαια!!

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Αχ...δεν μπορώ...ειανι αρνητική η Κον για αυτό δεν την πιέζω...αν και έγκυος θα είναι.

Η Μαρίλια και αυτή με το ζόρι την έβαλα...την είχα πρήξει ...

Μόνο εγώ έκανα τεστ τρεις μέρες πριν;

Τόσο κιουριες όλες;

Αυτό μου έδειξε εμένα αγάπη...τρεις μέρες πριν και φαινόταν πολύ!

Δύο μέρες πριν ήταν καραθετικό!

Ποσο γελάω κορίτσια με αυτά που λέτε!!! Κι εγώ πάντως άρχισα τα τεστ μια βδομάδα πριν σαν τη τρελή και 3 μέρες νωρίτερα έδειξε το predictor early καθαρή γραμμή!!!

πρίν από 54 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

και γω περιμένω ωωω:-) χοριακη Δευτέρα και σήμερα θετικό τεστ :-):-)

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Martinaa είπε:

Κορίτσι μου βάλε με και εμένα στο πινακακι! Είμαι έγκυος κι εγώ πολύ νωρίς ακόμα βέβαια!!

Ποσο γελάω κορίτσια με αυτά που λέτε!!! Κι εγώ πάντως άρχισα τα τεστ μια βδομάδα πριν σαν τη τρελή και 3 μέρες νωρίτερα έδειξε το predictor early καθαρή γραμμή!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι!!

Και εγώ τον προηγούμενο μήνα έκανα 1 πριν την καθυστέρηση, 1 την 1η μέρα της καθυστέρησης (αρνητικά και τα 2) και επειδή ήθελα να το εμπέδωσω έκανα και μια χοριακη. Μετά από 4 μέρες καθυστέρησης βέβαια μου ήρθαν κανονικά. Και λέω τώρα με 2 μέρες καθυστέρηση οοοχι δεν την ξανά πατάω, θα περιμένω ( σε αναμμένα κάρβουνα) 

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, enjoy είπε:

@iwanna24 το είχα απορία πάντα και τώρα με το σασμο μεγαλύτερη... καλέ έχει βεντέτες ακόμα εκεί σε τίποτα χωριά της Κρητης η πάνε Αυτά??? 

Πραγματικά είναι τόσο λυπηρό αυτό το θέμα δεν το χωράει ο νους μου ότι συνέβαιναν κάποτε και ελπίζω να σταμάτησαν αν και νομίζω ότι σε τπτ χωριά παλι τα θεματακια τους θα τα έχουν...

Τόσα χρόνια παραθερίζω στα ομορφα Χανιά μας και πραγματικά κι εγώ έχω ακούσει πολλά πράγματα… και εν ψυχρό δολοφονία έζησα σχεδόν κοντά εκεί που ήμουν ένα καλοκαίρι. Ένας μπήκε σε ενα μαγαζί και σκότωσε εν ψυχρό γιατί είχαν προηγούμενα… 

πρίν από 14 λεπτά , Emmi@ είπε:

Και εγώ τον προηγούμενο μήνα έκανα 1 πριν την καθυστέρηση, 1 την 1η μέρα της καθυστέρησης (αρνητικά και τα 2) και επειδή ήθελα να το εμπέδωσω έκανα και μια χοριακη. Μετά από 4 μέρες καθυστέρησης βέβαια μου ήρθαν κανονικά. Και λέω τώρα με 2 μέρες καθυστέρηση οοοχι δεν την ξανά πατάω, θα περιμένω ( σε αναμμένα κάρβουνα) 

Αχ αν έχεις την υπομονή μπράβο σου! Εγώ πήρα τα τεστ με το τσουβάλι και 3 μήνες που προσπαθούσαμε τώρα κάθε μήνα ξεκίναγα τα τεστ ωορρηξίας και μετά έκανα και 5-6 εγκυμοσύνης σαν τη τρελή!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Martinaa είπε:

Τόσα χρόνια παραθερίζω στα ομορφα Χανιά μας και πραγματικά κι εγώ έχω ακούσει πολλά πράγματα… και εν ψυχρό δολοφονία έζησα σχεδόν κοντά εκεί που ήμουν ένα καλοκαίρι. Ένας μπήκε σε ενα μαγαζί και σκότωσε εν ψυχρό γιατί είχαν προηγούμενα… 

Αχ αν έχεις την υπομονή μπράβο σου! Εγώ πήρα τα τεστ με το τσουβάλι και 3 μήνες που προσπαθούσαμε τώρα κάθε μήνα ξεκίναγα τα τεστ ωορρηξίας και μετά έκανα και 5-6 εγκυμοσύνης σαν τη τρελή!!! 

Δεν έχω...με το ζόρι κρατιεμαι, πιο πολύ αγχώθηκα τον προηγούμενο μήνα γιατί έχω πάρα πολύ σταθερό κύκλο και ακόμα μετά την απόξεση και επειδή στην παλινδρόμη έπιασα με μια επαφή στη ημέρα ωοριξιας ( ρολόι ο κύκλος μου) λέω δεν γίνεται είμαι έγκυος..και τελικά δεν ήμουν και σκεφτόμουν από τι να είναι η καθυστέρηση και φρικαρα..και λέω τώρα που έχω πάλι καθυστέρηση εάν δεν είναι εγκυμοσύνη, τι συμβαίνει και τι γίνεται και αγχώνομαι ( του γιατρού είμαι, αχαχαχ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, enjoy είπε:

Ε βλέπω καλά 14/7???  και εγώ 14/7... Καλέ το έκανα εικόνα..... τι συγκινητικο... Αλλά εγώ συνήθως νωρίτερα γενναω από πητ.. όλα 9 του μήνα βγαίνουν!! Οπότε για 9Ιουλιου με κοβω..  Βόλο είπες Μένεις??? Και εκεί χρωσταμε να έρθουμε να γνωρίσω και εσένα μένει ο κολλητός μας να δεις πως το είπε νέα Αγχίαλο κάτι τέτοιο!! 

Καλώς ήρθες καλή μου... με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

Ελαααα?θα σας περιμένουμε για χαρά για τσίπουρακι!τι τελειαααα!απίστευτο?μαζί Πητ!κ γω στον γιο μου γέννησα 10 μέρες νωρίτερα με καισαρικη

1 hour ago, iwanna24 είπε:

@Emmi@

Καλώς ήρθες.

Άντε τεστ άμεσα. Να μπεις με το δεξί και έγκυος!

@marilia35 και εγώ με το παλιό αγάπη σε κάνω ταγκ...

@Ευαγγελιαα

Με το καλό κορίτσι!

Μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

@enjoy ❤️

Δεν μπορώ να κάνω τόσα ταγκ και να μην κάνω εσένα :razz:

Η δεύτερη χοριακη αγάπη βγήκε 300...

Τώρα θα κάνω και τρίτη σε λίγες μέρες...

 

Κ συ το μυαλό στο σασμο?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emmi@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, σας διαβάζω πολύ καιρό και είναι σαν να ξέρω κάποιες από εσάς ήδη.. είχα μια παλινδρόμηση εγκυμοσύνη τον Ιούνιο και από τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε ξανά τις προσπάθειες..αυτόν τον μήνα περίμενα περίοδο την Τετάρτη αλλά δεν ήρθε ακόμα και φοβάμαι να κάνω τεστ γιατί και τον προηγούμενο μήνα είχα 4 μέρες καθυστέρηση ( με 2 αρνητικά τεστ και μια χοριακη για να τι πάρω απόφαση χαχα) πολύ θα ήθελα να μπω και εγώ στην παρέα σας.

Καλωσήρθες κορίτσι. Εύχομαι αυτή τη φορά η καθυστέρηση να σημάνει την έλευση πολύ ευχάριστων ειδήσεων.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , IOANNA28 είπε:

Καλωσήρθες κορίτσι. Εύχομαι αυτή τη φορά η καθυστέρηση να σημάνει την έλευση πολύ ευχάριστων ειδήσεων.

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Είσαι στην προσπάθεια εγκυμοσύνης; Η είσαι από τις εγκυουλες της παρέας;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , marilia35 είπε:

Ελαααα?θα σας περιμένουμε για χαρά για τσίπουρακι!τι τελειαααα!απίστευτο?μαζί Πητ!κ γω στον γιο μου γέννησα 10 μέρες νωρίτερα με καισαρικη

Κ συ το μυαλό στο σασμο?

Σασμο δεν βλέπω όχι :?

  • Χαχα 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kon90 είπε:

Λοιπον κορίτσια πρέπει να με έχει ακούσει όλη η πολυκατοικία απο τα γέλια @enjoy @iwanna24   πραγματικα αυτό το βυζι το ζουπαω ξανά και ξανά αν είχε στόμα να μιλήσει το καημενο χαχαχαχα δεν πονάει το ρημαδι επίσης πήγα τουαλέτα και έχω αυτά τα υγρά τα διάφανα σαν της ωορρηξίας που αυτά τα έχω 1-2 μέρες πριν αδιαθετησω ε τι άλλο να μου δείξει να μου πως ερχετε πια 

Μακάρι να χάσει τον δρόμο και να εξαφανιστεί. Πραγματικά πάντως τι τραβάνε κάθε φορά τα κακόμοιρα τα βυζάκια! :lol:. Μια απ' τα ίδια κι εγώ. Ή που θα τα ζουλάω συνέχεια ή που θα στήνομαι μπροστά στον καθρέφτη να τα κοιτάω με τις ώρες και να προσπαθώ να μαντέψω τι γίνεται.

πρίν από 25 λεπτά , Emmi@ είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Είσαι στην προσπάθεια εγκυμοσύνης; Η είσαι από τις εγκυουλες της παρέας;

Στην προσπάθεια είμαι. Ξεκινήσαμε πρόσφατα, είμαι νέα στην διαδικασία της προσπάθειας, δεν έχω μεγάλη προϋπηρεσία.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...