Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts

@iwanna24 το είχα απορία πάντα και τώρα με το σασμο μεγαλύτερη... καλέ έχει βεντέτες ακόμα εκεί σε τίποτα χωριά της Κρητης η πάνε Αυτά??? 

Πραγματικά είναι τόσο λυπηρό αυτό το θέμα δεν το χωράει ο νους μου ότι συνέβαιναν κάποτε και ελπίζω να σταμάτησαν αν και νομίζω ότι σε τπτ χωριά παλι τα θεματακια τους θα τα έχουν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι κάνετε?? Καλά έχω κλάψει με τη συζήτηση περί βυζιών!!!! :lol:

Εγώ σε 5 μέρες περιμένω και νομίζω πως η κυρία δεν θα με στήσει!!!! Ήδη πονανε και τα δικά μου τα βυζάκια και πριν λίγες μέρες ποναγε και η μέση!!!! Οπότε εγώ μάλλον το έχασα το τραίνο πατριώτη!!!

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 είδα like έρωτα μου από τους πρωτους εδώ μεσα.... να ξέρεις σε περιμένω εσένα και την @Rafaela_123 με ιδιαίτερη ανυπομονησία σας έχω μια μικρή αδυναμία μιας και γνωριζόμαστε ελάχιστα περισσότερο από τις υπόλοιπες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@enjoy :wub:

Μωρέ λες να είμαστε μαζί??? Θα είναι ανέλπιστο δώρο!!!! Αχαχαχαχαχ

Αχ μωρέ το θέλω πάρα πολυυυυυυ...... ήθελα και την @tzeni82 Αλλά δεν έβαλε μπρος ακόμα... 

Και την @electra2021 θέλω γτ ταυτίστηκα με τη ιστορία της... και της τρεφω μια αδυναμία και ας μην την ξέρω...

Ευχομαι βεβαια απο καρδίας ολες να ερθετε στις μανουλες Ιουλίου και Θεού θέλοντος να πάω και εγώ... όλες σας συμπαθώ απλα κάποιες τις λατρευωωω... μην μου θύμωσετε οι υπόλοιπες!!!! Ειμαι πολύ ειλικρινής άνθρωπος και δεν έχω τακτ καμία φορά!! Να με συμπαθάτε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, enjoy είπε:

Καλησπέρα σε όλες...

Βρε μιλαμε είσαι το άγχος το ίδιο.... 

Καλέ τώρα που έμεινα είχα από ωορρηξία πρησμένο στήθος  και δεν έδινα σημασία λέω της ιδέας μου θα ειναι Αφού με ρωτούσαν και τα κορίτσια και λέω μπα φυσιολογικό είναι δεν ηθελα να γεμίζω τσάμπα ελπίδες και 2 μέρες πριν την περίοδο ξεφούσκωσε εκεί λέω πάει το χάσαμε το τρένο..  Και όμως είμαι έγκυος  βρε ας τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι ίδια σε καμία κοπέλα.και σε καμία εγκυμοσύνη... 

Δεν θα με σκάσεις εσύ εμένα όλο το σκ... Είμαι εναντίον των τεστ τσάμπα λεφτά και νεύρα προκαλούν Αλλά άμα έχεις λεφτά πάνε πάρε αυτά τα καλά που λένε τα κορίτσια που δείχνει νωρίτερα αν είσαι... θα με πεθάνεις... αντε να χαρουμε.... 

Να ηρεμήσει και το βυζι σου όλη μερα το ζουλας... αχααχχα

Έλα επαναφέρω το ΠΙΝΑΚΑΚΙ... Μέχρι 5Δεκεμβριου ας περιμένουμε να δούμε ποιες θα εγκυμονησουν (εύχομαι ολες) και πάμε μετά μανούλες Ιουλίου all together!!!! 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @IOANNA28 09/12

3.  @Martinaa 

4. @Rafaela_123 2/12 

5.  @Ανθη 39 2/12

6. @anemoni1989 24/11 

7. @Lilly28

8. @Kon90 21/11 

9.  @Αννούλαααα

10. @Millou 28/11

11. @Fofi!

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.  @Polly1

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Nektarinaki 10/7/2022 (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

3. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

4. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

5. @iwanna24 πητ?? (75)

6. @marillia πητ?? (1094)

7. @Polly1 

8. 

ποιες άλλες είναι έγκυες θυμάστε μου 

Μια μικρή διόρθωση γτ βλέπω το μυαλό σου στις βεντέτες κ τους έρωτες είναι !το όνομα είναι πλέον marilia35 και Πητ μου έβγαλε 14/7

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marilia35 είπε:

Μια μικρή διόρθωση γτ βλέπω το μυαλό σου στις βεντέτες κ τους έρωτες είναι !το όνομα είναι πλέον marilia35 και Πητ μου έβγαλε 14/7

Αχαχαχαχ :lol: Ελα ερωτα και εσύ συγκαταλεσαι στους έρωτες Αλλά είσαι ήδη στο κλαμπ!!

Θα επανέλθω με διόρθωση!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, enjoy είπε:

Καλησπέρα σε όλες...

Βρε μιλαμε είσαι το άγχος το ίδιο.... 

Καλέ τώρα που έμεινα είχα από ωορρηξία πρησμένο στήθος  και δεν έδινα σημασία λέω της ιδέας μου θα ειναι Αφού με ρωτούσαν και τα κορίτσια και λέω μπα φυσιολογικό είναι δεν ηθελα να γεμίζω τσάμπα ελπίδες και 2 μέρες πριν την περίοδο ξεφούσκωσε εκεί λέω πάει το χάσαμε το τρένο..  Και όμως είμαι έγκυος  βρε ας τα συμπτώματα ποτέ δεν είναι ίδια σε καμία κοπέλα.και σε καμία εγκυμοσύνη... 

Δεν θα με σκάσεις εσύ εμένα όλο το σκ... Είμαι εναντίον των τεστ τσάμπα λεφτά και νεύρα προκαλούν Αλλά άμα έχεις λεφτά πάνε πάρε αυτά τα καλά που λένε τα κορίτσια που δείχνει νωρίτερα αν είσαι... θα με πεθάνεις... αντε να χαρουμε.... 

Να ηρεμήσει και το βυζι σου όλη μερα το ζουλας... αχααχχα

Έλα επαναφέρω το ΠΙΝΑΚΑΚΙ... Μέχρι 5Δεκεμβριου ας περιμένουμε να δούμε ποιες θα εγκυμονησουν (εύχομαι ολες) και πάμε μετά μανούλες Ιουλίου all together!!!! 

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 1: ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ:

1. @Melody90 1/12??

2. @IOANNA28 09/12

3.  @Martinaa 

4. @Rafaela_123 2/12 

5.  @Ανθη 39 2/12

6. @anemoni1989 24/11 

7. @Lilly28

8. @Kon90 21/11 

9.  @Αννούλαααα

10. @Millou 28/11

11. @Fofi!

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 2.ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ:

1.  @Polly1

ΠΙΝΑΚΑΚΙ 3: ΠΗΤ

1. @Nektarinaki 10/7/2022 (ΧΟΡΙΑΚΗ 225-->472)

2. @Evaki19 4/7/2022 ( 4000)

3. @enjoy 14/7/2022 (1100-->2700)

4. @Αλεξάνδρα.... ΠΗΤ ?? (100-->240)

5. @iwanna24 πητ?? (75)

6. @marillia πητ?? (1094)

7. @Polly1 

8. 

ποιες άλλες είναι έγκυες θυμάστε μου 

και γω περιμένω ωωω:-) χοριακη Δευτέρα και σήμερα θετικό τεστ :-):-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

και γω περιμένω ωωω:-) χοριακη Δευτέρα και σήμερα θετικό τεστ :-):-)

Εγκυουλα και εσύ άντε με το καλό καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 

Για πες τώρα και εσύ κανένα σύμπτωμα γιατί με τις κύριες έχω τρελαθεί εδώ χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Kon90 είπε:

Εγκυουλα και εσύ άντε με το καλό καλη και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι 

Για πες τώρα και εσύ κανένα σύμπτωμα γιατί με τις κύριες έχω τρελαθεί εδώ χαχαχα 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!μακάρι να πάει καλά αλλά είμαι πολύ συγκρατημένη...είμαι από εμβρυομεταφορα...δευτέρα είναι να κάνω τη χοριακη κ σηεμρα δεν άντεχα κ έκανα τεστ κ βγήκε θετικό.. θα σας πω τη Δευτέρα κορίτσια...

εχω έντονο πρήξιμο κ πόνο περιόδου με κράμπες.. αλλά επειδή κάνω ενέσεις κ ένα σωρό φάρμακα σίγουρα με επηρεάζουν!!εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα σας, σας διαβάζω πολύ καιρό και είναι σαν να ξέρω κάποιες από εσάς ήδη.. είχα μια παλινδρόμηση εγκυμοσύνη τον Ιούνιο και από τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε ξανά τις προσπάθειες..αυτόν τον μήνα περίμενα περίοδο την Τετάρτη αλλά δεν ήρθε ακόμα και φοβάμαι να κάνω τεστ γιατί και τον προηγούμενο μήνα είχα 4 μέρες καθυστέρηση ( με 2 αρνητικά τεστ και μια χοριακη για να τι πάρω απόφαση χαχα) πολύ θα ήθελα να μπω και εγώ στην παρέα σας.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Emmi@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σας, σας διαβάζω πολύ καιρό και είναι σαν να ξέρω κάποιες από εσάς ήδη.. είχα μια παλινδρόμηση εγκυμοσύνη τον Ιούνιο και από τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε ξανά τις προσπάθειες..αυτόν τον μήνα περίμενα περίοδο την Τετάρτη αλλά δεν ήρθε ακόμα και φοβάμαι να κάνω τεστ γιατί και τον προηγούμενο μήνα είχα 4 μέρες καθυστέρηση ( με 2 αρνητικά τεστ και μια χοριακη για να τι πάρω απόφαση χαχα) πολύ θα ήθελα να μπω και εγώ στην παρέα σας.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Όλες είχαμε (οι περισσότερες τουλάχιστον) τις ατυχίες μας, οπότε μην το βάζεις κάτω!!! Όλα καλά θα πάνε!!!! Από Δευτέρα κι εσύ χοριακη!!!! Το γκρουπακι εδώ είναι πολύ γουρικο! Σκάνε οι εγκυμοσύνες η μία πίσω από την άλλη!

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!μακάρι να πάει καλά αλλά είμαι πολύ συγκεκριμένη...είμαι από εμβρυομεταφορα...δευτέρα είναι να κάνω τη χοριακη κ σηεμρα δεν άντεχα κ έκανα τεστ κ βγήκε θετικό.. θα σας πω τη Δευτέρα κορίτσια...

εχω έντονο πρήξιμο κ πόνο περιόδου με κράμπες.. αλλά επειδή κάνω ενέσεις κ ένα σωρό φάρμακα σίγουρα με επηρεάζουν!!εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά περιμένουμε νέα σου ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!!μακάρι να πάει καλά αλλά είμαι πολύ συγκεκριμένη...είμαι από εμβρυομεταφορα...δευτέρα είναι να κάνω τη χοριακη κ σηεμρα δεν άντεχα κ έκανα τεστ κ βγήκε θετικό.. θα σας πω τη Δευτέρα κορίτσια...

εχω έντονο πρήξιμο κ πόνο περιόδου με κράμπες.. αλλά επειδή κάνω ενέσεις κ ένα σωρό φάρμακα σίγουρα με επηρεάζουν!!εύχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!

Ησουν το καλυτερο νεο.σημερα!!! Συγχαρητήρια!!!! Από άλλη περιμέναμε (@κον90) αλλά βαλθηκε να μας αποτελειώσει μέχρι την Δευτέρα... Αχαχαχα

Υπομονή και βήμα βήμα όλες αναμένουμε και τις τελευταίες εγκυουλες να σκάσουν.μυτη και να ακούσουμε καρδούλες!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 Ναι ναι το βλέπω.. αχαχαχαχαχαχαχα, το παρακαλουθω το θέμα από όταν άνοιξε και γενικά διαβάζω τα θέματα του φόρουμ απλά ποτέ δεν είχα γράψει και λέω ήρθε η ώρα!!αχαχα

Μακάρι για όλες μας να έρθει το πολυπόθητο μωράκι..και όσες κοπέλες είναι έγκυες εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ήρεμες και ανέφελες εγκυμοσύνες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...