Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

προσπάθεια για 2ο μωρο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 41 λεπτά , enjoy είπε:

Και εγώ για Γενάρη πήγαινα... Και τερμάτισε....  

Για να δούμε τώρα... 

Εύχομαι να αυξηθούν τα χαρμόσυνα και να παύσουν τα δυσάρεστα.. 

Και εσύ;; Ήρθαν όμως τα μπεμπακια και πρέπει να σκεφτόμαστε μόνο θετικά! Δεν φταίνε αυτά για τα προηγούμενα...( Τα λέω για να τα ακούω και εγώ)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Polly1 είπε:

Γειά σας κοριτσια! Τι κανετε; Εγω ανακάτεμα σήμερα πολύ! Και κομμένα γόνατα!

Και εμένα έχουν ξεκινήσει σιγά σιγά οι ανακατοσουρες...αλλά όλα χαλαρά προς το παρόν...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Βρε κορίτσια μου εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα... Εκτός από μια ελαφριά ενοχληση στο στομάχι οταν τρώω μόνο.. Κ όχι πάντα.. Είναι φυσιολογικό? 

Ούτε εγώ έχω κάποιο σύμπτωμα ακόμα. Ούτε αυτό που λες.. αλλά μην ανησυχείς δε σημαίνει κάτι κακό! Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη 9 μήνες δεν είχα απολύτως τπτ! 
μη βάζεις το κακό στο μυαλό σου! Στο λέω γιατί κι εγώ έτσι είμαι αλλα όπως είχε πει και τότε ο γιατρός μου, είμαστε από τις τυχερές!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elenaki30 είπε:

Βρε κορίτσια μου εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα... Εκτός από μια ελαφριά ενοχληση στο στομάχι οταν τρώω μόνο.. Κ όχι πάντα.. Είναι φυσιολογικό? 

Φυσιολογικοτατο είναι, μην αγχώνεσαι.. το να μην έχεις συμπτώματα δεν είναι τίποτα! Ούτε εγώ έχω ιδιαίτερα. Μόνο καμία ανακατοσουρα αλλά τίποτα το ιδιαίτερο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω κορίτσια σήμερα ανακάτεμα και υπνηλία! Τι τρώτε για να ανακουφιστεί το ανακατεμα; Ή δεν τρωτε; Τι να κανω; Νιωθωοτι θέλω να κάνω εμετό αλλά δεν κάνω! Στην πρώτη εγκυμοσυνη δεν τα είχα όλα αυτα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου :x έχω την μικρή μου άρρωστη γ ακόμη μια φορά φέτος και δεν προλαβαίνω καθόλου να μπω να γράψω...

@enjoy ναι εγώ είμαι το ζουμπουρλουδικο 8) που θα πάει θα σας προλάβω κάποια στιγμή...

@Polly1 μια φίλη μου έκανε βελονισμό για τις αναγουλες και τους εμετούς και είδε τεράστια διαφορά...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πέρα ως πέρα...

Εγώ εμετό δεν κάνω ακόμα...αλλά έχω συνεχώς αναγουλες...ειδικά πρωί, μεσημέρι...το απόγευμα, νιώθω καλύτερα!

Δεν με πειράζει καθόλου όμως...

Διότι με ηρεμεί λίγο...σας είπα είμαι ανώμαλη!!!

Καλή Κυριακή!

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα πέρα ως πέραααα...

λογικό να χαίρεσαι γτ εφοσον έχεις και επιμένουν είναι θετικό ότι κυλάνε καλά τα πράγματα... 

Εγώ έφτιαξα μια πίτα σήμερα το πρωί... Και το απόγευμα είχα καφέ υγρά... φταίει η πίτα?? Φταίει το μωρο που σηκώνω??? Ποιος ξέρει... 

Στεναχωρήθηκα... Αλλά έχει Ο Θεος οτι πει...

Απο αναγουλες φουλ και εμετούς πλέον δειλά δειλά... ποτέ ποτέ... ανα 2 μερες... κυρίως δεν τρώω για να μην αναγουλιαζω... έχασα 4 κιλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , enjoy είπε:

Καλησπέρα πέρα ως πέραααα...

λογικό να χαίρεσαι γτ εφοσον έχεις και επιμένουν είναι θετικό ότι κυλάνε καλά τα πράγματα... 

Εγώ έφτιαξα μια πίτα σήμερα το πρωί... Και το απόγευμα είχα καφέ υγρά... φταίει η πίτα?? Φταίει το μωρο που σηκώνω??? Ποιος ξέρει... 

Στεναχωρήθηκα... Αλλά έχει Ο Θεος οτι πει...

Απο αναγουλες φουλ και εμετούς πλέον δειλά δειλά... ποτέ ποτέ... ανα 2 μερες... κυρίως δεν τρώω για να μην αναγουλιαζω... έχασα 4 κιλά.

Χρειάζεται σίγουρα υπομονή και όσο το δυνατόν λιγότερο άγχος. Μακάρι όλα να πάνε τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , enjoy είπε:

Καλησπέρα πέρα ως πέραααα...

λογικό να χαίρεσαι γτ εφοσον έχεις και επιμένουν είναι θετικό ότι κυλάνε καλά τα πράγματα... 

Εγώ έφτιαξα μια πίτα σήμερα το πρωί... Και το απόγευμα είχα καφέ υγρά... φταίει η πίτα?? Φταίει το μωρο που σηκώνω??? Ποιος ξέρει... 

Στεναχωρήθηκα... Αλλά έχει Ο Θεος οτι πει...

Απο αναγουλες φουλ και εμετούς πλέον δειλά δειλά... ποτέ ποτέ... ανα 2 μερες... κυρίως δεν τρώω για να μην αναγουλιαζω... έχασα 4 κιλά.

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Δεν νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό. Έχω διαβάσει γενικά ότι πολλές κοπέλες έχουν κατά καιρούς καφέ υγρά. ..εγώ σήμερα εάν δεν με πονούσε το στήθος και λίγο κάτι πονακια θα είχα ξεχάσει ότι είναι έγκυος..δεν νιώθω τίποτα!! Τι να γίνεται άραγε;! Μακάρι όλα να είναι καλά για όλες μας!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, enjoy είπε:

Καλησπέρα πέρα ως πέραααα...

λογικό να χαίρεσαι γτ εφοσον έχεις και επιμένουν είναι θετικό ότι κυλάνε καλά τα πράγματα... 

Εγώ έφτιαξα μια πίτα σήμερα το πρωί... Και το απόγευμα είχα καφέ υγρά... φταίει η πίτα?? Φταίει το μωρο που σηκώνω??? Ποιος ξέρει... 

Στεναχωρήθηκα... Αλλά έχει Ο Θεος οτι πει...

Απο αναγουλες φουλ και εμετούς πλέον δειλά δειλά... ποτέ ποτέ... ανα 2 μερες... κυρίως δεν τρώω για να μην αναγουλιαζω... έχασα 4 κιλά.

Τίποτα δε θα ναι! Ξεκουρασου! Πήρες γιατρό τηλ; Κι εγω σήμερα στολισα δέντρο κλπ και κουράστηκα και είχα και βοήθεια 3 άτομα,γενικα κουράζομαι εύκολα και νυσταζω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...