Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Δεν είδαμε εμβρυακά στοιχεία


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ninaki- είπε:

Κι ομως τα πραγαματα δεν πανε καλα...η χοριακη ανεβηκε,τελικα ειναο εξωμητριο και μπαινω σημερα χειρουργειο,μαλλον θα χρειαστει να αφαιρεθει η σαλπιγγα...αππ το κακο στο χειροτερο. Θα μπορεσω αραγε να κανω ποτε μωρακι;

εννοειται οτι θα κανεις παιδακι! ειτε φυσιολογικα ειτε με εξωσωματικη (για πιο γρηγορα)..απειρες γυναικες με μια σαλπιγγα κανουν καθημερινα παιδακια...καλη αναρρωση να εχεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Ninaki- είπε:

Κι ομως τα πραγαματα δεν πανε καλα...η χοριακη ανεβηκε,τελικα ειναο εξωμητριο και μπαινω σημερα χειρουργειο,μαλλον θα χρειαστει να αφαιρεθει η σαλπιγγα...αππ το κακο στο χειροτερο. Θα μπορεσω αραγε να κανω ποτε μωρακι;

Να πάνε όλα κατ’ευχην:wub:

Και ναι θα μπορεσεις να κανεις παιδάκι! Θα ξεπεράσεις αυτή τη δυσκολία και θα τα καταφέρεις!!! Καλή δύναμη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 29/9/2021 at 6:26 ΠΜ, Ninaki- είπε:

Κι ομως τα πραγαματα δεν πανε καλα...η χοριακη ανεβηκε,τελικα ειναο εξωμητριο και μπαινω σημερα χειρουργειο,μαλλον θα χρειαστει να αφαιρεθει η σαλπιγγα...αππ το κακο στο χειροτερο. Θα μπορεσω αραγε να κανω ποτε μωρακι;

Θα μπορέσεις..οπωσ μπόρεσα κ εγώ...ειχα  εξωμήτριο έχασα κ την σάλπιγγα μαζί..αλλά μετά από όλα αυτά ο Θεός μου δώσε 2 παιδάκια με φυσιολογικη σύλληψη..

Όλα καλά θα πάνε λοιπόν..

 

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
7 ώρες πρίν, Ninaki- είπε:

Κοντεύει ένας χρόνος και ακόμη τίποτα....κάθε μήνα η ψυχολογία μου είναι χειρότερα...νομίζω οτι θα τρελαθω...γιατί γιατί;;;

Κοριτσι μου σε νιωθω απολυτα.. την αγωνια, τον θυμο, την απογοητευση σου.

Δε ξερω τι να σου πω. Οι εξετασεις σας ειναι καλες? Σκεφτεστε αλλους τροπους? Πχ εξωσωματικη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Ninaki-καλημέρα!! Παρακολουθώ την ιστορία σου, γιατί έχω περάσει ακριβώς τα ίδια.... εξωμήτρια κύηση με αφαίρεση σάλπιγγας και ένα υνομοιωμα που αν μεγάλωνε θα έφραζε την είσοδο της εναπομεινουσας σάλπιγγας..επόμενη εγκυμοσύνη σε εφτά μήνες, που κατέληξε σε αυτόματη αποβολή την 6 εβδομάδα. Μετά από αυτό, τουλάχιστον 3 βιοχημικές..τώρα που σου γραφω, ο μικρός μου γιος (50 ημερών) κοιμάται στο καρότσι, και ο μεγάλος (22 μηνών), έχει πάει βόλτα!! Και για να μην σου αφήσω απορίες, ήρθαν με αυτόματη σύλληψη, και εγώ είμαι 42 ετών. Θα συμβεί, να είσαι σίγουρη!! Να χαρείς τώρα την ζωή σου όπως έχει, γιατί είσαι νέα και υγειης και αυτά δεν είναι δεδομένα για όλους, για να έχεις κουράγιο και όρεξη οταν- πολύ σύντομα σου εύχομαι - θα μεγαλώνεις το παιδάκι σου!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλη δυναμη και ηρεμια! Εχω χασει κι εγω δυο, ενα εξωμητριο με αφαιρεση σαλπιγγας και τωρα-σημερα- διακοπη στην 16η επειδη βρεθηκε ενα συνδρομο, "λοττο" που δεν εχει προκληθει απο κανενα δικο μας οργανικο ελαττωμα!

Να εχεις δυναμη και να εναποθεσεις τις ελπιδες σου στο Θεό και στους Αγιους!

Θαυματα συμβαίνουν καθε μερα❤️

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...