Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μήπως είμαι έγκυος;


AnnaKaterina12

Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια! Χρειάζομαι και πάλι τη συμβουλή σας! Έχω 25 μέρες καθυστέρηση έχω κάνει ένα τεστ το οποίο ήταν αρνητικό, πριν από πέντε ημέρες. Υποφέρω από πονοκεφάλους το τελευταίο διάστημα, ενώ εγώ γενικά δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα! Έχω απίστευτες κράμπες και βάρος σα να περιμένω περίοδο! Υπνηλία φουλ και το στήθος μου ενώ δεν πονάει ούτε είναι ευαίσθητο έχει μια περίεργη πίεση ή φούσκωμα δεν ξέρω πως να το περιγράψω.. Επίσης η μέση μου είναι πιασμένη, περίπου όπως όταν περιμένουμε περίοδο. Να κάνω ένα δεύτερο τεστ; Σε πόσες ημέρες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 46 λεπτά , AnnaKaterina12 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια! Χρειάζομαι και πάλι τη συμβουλή σας! Έχω 25 μέρες καθυστέρηση έχω κάνει ένα τεστ το οποίο ήταν αρνητικό, πριν από πέντε ημέρες. Υποφέρω από πονοκεφάλους το τελευταίο διάστημα, ενώ εγώ γενικά δεν αντιμετωπίζω τέτοιο πρόβλημα! Έχω απίστευτες κράμπες και βάρος σα να περιμένω περίοδο! Υπνηλία φουλ και το στήθος μου ενώ δεν πονάει ούτε είναι ευαίσθητο έχει μια περίεργη πίεση ή φούσκωμα δεν ξέρω πως να το περιγράψω.. Επίσης η μέση μου είναι πιασμένη, περίπου όπως όταν περιμένουμε περίοδο. Να κάνω ένα δεύτερο τεστ; Σε πόσες ημέρες;

Γεια σου,κορίτσι μου!!25 μέρες καθυστέρηση; Καλυτερα κάνε μια χοριακή σήμερα κιόλας! Μπορεί το τεστ να ήταν λάθος! Συμβαίνει!! Και σε κάθε περίπτωση επικοινώνησε με τον γιατρό σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Έχεις σταθερό κύκλο;;και μένα πολλές μου φαίνονται οι 25 μέρες...θα συμφωνήσω και γω με την @Polly1να κάνεις χωριακη ...όλα αυτά που αναφέρεις είναι συμπτώματα περιοδου αλλά και εγκυμοσύνης αφού πάνω κάτω τα ίδια είναι.. περιμένουμε να μας ενημερωσεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Polly1 είπε:

Γεια σου,κορίτσι μου!!25 μέρες καθυστέρηση; Καλυτερα κάνε μια χοριακή σήμερα κιόλας! Μπορεί το τεστ να ήταν λάθος! Συμβαίνει!! Και σε κάθε περίπτωση επικοινώνησε με τον γιατρό σου!!

Άλλαξα περιβάλλον και είχα πάρα πολύ άγχος το τελευταίο διάστημα για αυτό δεν είχα ανησυχήσει μέχρι πριν από μία βδομάδα που ξεκίνησαν κάτι παράξενοι ίλιγγοι οι οποίοι κρατούσαν δευτερόλεπτα και έφευγαν και καούρες! Μπορεί βέβαια να είναι ψυχοσωματικά αλλά νιώθω ότι έχουν αλλάξει πολλά στην υγεία μου..

πρίν από 15 λεπτά , valentina23 είπε:

Έχεις σταθερό κύκλο;;και μένα πολλές μου φαίνονται οι 25 μέρες...θα συμφωνήσω και γω με την @Polly1να κάνεις χωριακη ...όλα αυτά που αναφέρεις είναι συμπτώματα περιοδου αλλά και εγκυμοσύνης αφού πάνω κάτω τα ίδια είναι.. περιμένουμε να μας ενημερωσεις

Ο κύκλος μου είναι από 33 έως 35 ημέρες! Η μεγαλύτερη καθυστέρηση που είχα ποτέ ήταν 10 ημέρες.. Πρέπει να κάνω λέτε ε;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AnnaKaterina12 είπε:

Άλλαξα περιβάλλον και είχα πάρα πολύ άγχος το τελευταίο διάστημα για αυτό δεν είχα ανησυχήσει μέχρι πριν από μία βδομάδα που ξεκίνησαν κάτι παράξενοι ίλιγγοι οι οποίοι κρατούσαν δευτερόλεπτα και έφευγαν και καούρες! Μπορεί βέβαια να είναι ψυχοσωματικά αλλά νιώθω ότι έχουν αλλάξει πολλά στην υγεία μου..

Ο κύκλος μου είναι από 33 έως 35 ημέρες! Η μεγαλύτερη καθυστέρηση που είχα ποτέ ήταν 10 ημέρες.. Πρέπει να κάνω λέτε ε;

ναι,να κανεις οπωσδηποτε.κ μαλιστα χοριακη

ελευθερες επαφες ποτε ειχες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , vikib είπε:

ναι,να κανεις οπωσδηποτε.κ μαλιστα χοριακη

ελευθερες επαφες ποτε ειχες;

Γενικά επειδή με τον αρραβωνιαστικό μου είμαστε αρκετά χρόνια μαζί προσέχαμε αλλά όχι και συστηματικά. Τέλη Σεπτεμβρίου με αρχές Οκτωβρίου σίγουρα είχαμε ελεύθερες επαφές.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, AnnaKaterina12 είπε:

Γενικά επειδή με τον αρραβωνιαστικό μου είμαστε αρκετά χρόνια μαζί προσέχαμε αλλά όχι και συστηματικά. Τέλη Σεπτεμβρίου με αρχές Οκτωβρίου σίγουρα είχαμε ελεύθερες επαφές.

μετα τις αρχες οκτωβρη δ ξαναειχες περιοδο ουτε επαφες;

επειδη εχει περασει καιρος,σκεφτομαι οτι θα ειχε δειξει κ το τεστ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , vikib είπε:

μετα τις αρχες οκτωβρη δ ξαναειχες περιοδο ουτε επαφες;

επειδη εχει περασει καιρος,σκεφτομαι οτι θα ειχε δειξει κ το τεστ

Τελευταία περίοδος μου μου τελείωσε αρχές Οκτωβρίου, έκτοτε τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, AnnaKaterina12 είπε:

Τελευταία περίοδος μου μου τελείωσε αρχές Οκτωβρίου, έκτοτε τίποτα. 

Κάνε χοριακη και επικοινώνησε με τον γιατρό σου να σου γράψει εξετάσεις!! Ίσως σου έχει πέσει ο σίδηρος γι αυτό και οι ιλιγγοι και η απουσία περιοδου! Εύχομαι το καλύτερο 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...