Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

Η δική μου προσπάθεια


Elle12

Recommended Posts

πρίν από 42 λεπτά , Elle12 είπε:

ΑΥΡΙΟ!! 

Μετραω τις ωρες..ασε.. μακαρι μακαρι μακαρι...

Θετική σκέψη μόνο!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ αύριο λέω να κάνω το τεστ. Αλλά μπαίνει και ένας πειρασμός μέσα μου . 

Και λέω στον εαυτό μου, λες να κάνω σήμερα? Κι αν δείξει πάλι αχνό? 'η τίποτα ακόμα?

Κι αν όμως κάτι δείξει και προλαβω να μιλήσω με την γυναικολόγο και να κάνω και χοριακη? Ποιος περιμένει μέχρι την Δευτέρα?

Κι αν τελικά έρθει η περίοδος? Αχαχαχαχαχ εκεί να δεις γέλιο. 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 24 λεπτά , Mariam23 είπε:

Θετική σκέψη μόνο!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ αύριο λέω να κάνω το τεστ. Αλλά μπαίνει και ένας πειρασμός μέσα μου . 

Και λέω στον εαυτό μου, λες να κάνω σήμερα? Κι αν δείξει πάλι αχνό? 'η τίποτα ακόμα?

Κι αν όμως κάτι δείξει και προλαβω να μιλήσω με την γυναικολόγο και να κάνω και χοριακη? Ποιος περιμένει μέχρι την Δευτέρα?

Κι αν τελικά έρθει η περίοδος? Αχαχαχαχαχ εκεί να δεις γέλιο. 

 

 

Πόσες μέρες πριν την περίοδο είσαι??? Εγώ να σου πω την αλήθεια εάν είχα δει άχνη γραμμή θα πήγαινα κατευθείαν για χοριακη...( Βασικά αυτο είχα κάνει τον Ιούνιο) ..όχι ξανά τεστ...εκεί βλέπεις ακριβώς...γιατί ένα τεστ μπορεί κ να μην δείξει...βέβαια δικιά μου άποψη αυτή...έτσι θα ξέρεις και θα μιλήσεις με την γιατρό σου...

Άσχετο αλλά πήρα τεστ εγκυμοσύνης αυτά που δείχνουν από 10 κ πάνω δηλαδή πολύ νωρίς...με τρώει το χέρι μου τρελά...αλλά πριν την Κυριακή δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω...σήμερα είμαι στην 10 μερα από την ωορρεξια...

Από συμπτώματα πως πας.??

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Pagor είπε:

Πόσες μέρες πριν την περίοδο είσαι??? Εγώ να σου πω την αλήθεια εάν είχα δει άχνη γραμμή θα πήγαινα κατευθείαν για χοριακη...( Βασικά αυτο είχα κάνει τον Ιούνιο) ..όχι ξανά τεστ...εκεί βλέπεις ακριβώς...γιατί ένα τεστ μπορεί κ να μην δείξει...βέβαια δικιά μου άποψη αυτή...έτσι θα ξέρεις και θα μιλήσεις με την γιατρό σου...

Άσχετο αλλά πήρα τεστ εγκυμοσύνης αυτά που δείχνουν από 10 κ πάνω δηλαδή πολύ νωρίς...με τρώει το χέρι μου τρελά...αλλά πριν την Κυριακή δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω...σήμερα είμαι στην 10 μερα από την ωορρεξια...

Από συμπτώματα πως πας.??

 

Είμαι 2 ημέρες πριν την περίοδο 

Είμαι χαζή. Ξανά έκανα το τελευταίο μου τέστ. Αχνοφαινεται κάτι ΑΛΛΑ στο φυσικό φως δεν το εντοπίζω. στο φως του μπάνιου το ψιλό βλέπω. Μπορεί κ όχι. Δεν ξέρω. Έχω βγάλει τα μάτια μου τόση ώρα. Λογικά είναι αρνητικό!!!!!!!

Ωστόσο θα δω τις άλλες μέρες αν έχω καθυστέρηση. Συμπτώματα σήμερα φουλ κράμπες όλη μέρα. Το στήθος τα ίδια με πριν. Ελαφρώς πόνος στα πλαϊνά. 

Ηλεκτρονικό τεστ πήρες 'η ταινίες?

Είναι πολύ νωρίς για τέστ. Περίμενε όπως λες Κυριακή κ μετά. 

Εγώ τουλάχιστον ξεμπερδεψα από τα τεστ. Δεν έχω άλλα και ούτε θα πάρω. Μόνο αν βρεθώ μπροστά σε καθυστέρηση θα πάω να αγοράσω ένα και τέλος. 

Άμα πια ...

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Mariam23 είπε:

Είμαι 2 ημέρες πριν την περίοδο 

Είμαι χαζή. Ξανά έκανα το τελευταίο μου τέστ. Αχνοφαινεται κάτι ΑΛΛΑ στο φυσικό φως δεν το εντοπίζω. στο φως του μπάνιου το ψιλό βλέπω. Μπορεί κ όχι. Δεν ξέρω. Μπορεί απλά τα μάτια μου κάτι να κάνουν. Δεν ξέρω . 

Ωστόσο θα δω τις άλλες μέρες αν έχω καθυστέρηση. Συμπτώματα σήμερα φουλ κράμπες όλη μέρα. Το στήθος τα ίδια με πριν. Ελαφρώς πόνος στα πλαϊνά. 

Ηλεκτρονικό τεστ πήρες 'η ταινίες?

Είναι πολύ νωρίς για τέστ. Περίμενε όπως λες Κυριακή κ μετά. 

Εγώ τουλάχιστον ξεμπερδεψα από τα τεστ. Δεν έχω άλλα και ούτε θα πάρω. Μόνο αν βρεθώ μπροστά σε καθυστέρηση θα πάω να αγοράσω ένα και τέλος. 

Άμα πια ...

Τετοια γραμμη ειχα δει κ γω σε τεστ των 25 miu και ειχα χοριακη 11.4. JUST SAYING.. αν δε θες να περιμενεις τραβα κανε μια χοριακη. Αν στη γραψει κιολας θα πληρωσεις 1€ και τελος. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Elle12 είπε:

Τετοια γραμμη ειχα δει κ γω σε τεστ των 25 miu και ειχα χοριακη 11.4. JUST SAYING.. αν δε θες να περιμενεις τραβα κανε μια χοριακη. Αν στη γραψει κιολας θα πληρωσεις 1€ και τελος. 

Δίκιο έχεις. Αλλά ας περιμένω λίγο ακόμα. Μην κάνω τζάμπα κόπο για το τίποτα. Για δείτε λίγο φωτογραφία προφίλ. Κάντε screenshot για πολύ ζουμ αχαχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 35 λεπτά , Mariam23 είπε:

Είμαι 2 ημέρες πριν την περίοδο 

Είμαι χαζή. Ξανά έκανα το τελευταίο μου τέστ. Αχνοφαινεται κάτι ΑΛΛΑ στο φυσικό φως δεν το εντοπίζω. στο φως του μπάνιου το ψιλό βλέπω. Μπορεί κ όχι. Δεν ξέρω. Έχω βγάλει τα μάτια μου τόση ώρα. Λογικά είναι αρνητικό!!!!!!!

Ωστόσο θα δω τις άλλες μέρες αν έχω καθυστέρηση. Συμπτώματα σήμερα φουλ κράμπες όλη μέρα. Το στήθος τα ίδια με πριν. Ελαφρώς πόνος στα πλαϊνά. 

Ηλεκτρονικό τεστ πήρες 'η ταινίες?

Είναι πολύ νωρίς για τέστ. Περίμενε όπως λες Κυριακή κ μετά. 

Εγώ τουλάχιστον ξεμπερδεψα από τα τεστ. Δεν έχω άλλα και ούτε θα πάρω. Μόνο αν βρεθώ μπροστά σε καθυστέρηση θα πάω να αγοράσω ένα και τέλος. 

Άμα πια ...

 

Είναι η φωτογραφία που ανέβασες???Τι ανχο φαίνεται καλέεεεε???Μια χαρά γραμμή...εγώ με αυτή ήδη παιδικά θα έπερνα...χαχαχαχα..πέρα από την πλάκα όντως υπάρχει γραμμή κ μια χαρά όλα..εγώ θα σου έλεγα αύριο πρωί χωριακη...

Έχω πάρει τα first step πρώτη φορά τα πήρα..γράφουν μέσα ότι ανιχνεύει από 10 μονάδες κ πάνω....

Πριν την Κυριακή δεν θα κάνω τίποτα...λογικά Δευτέρα είναι η πρώτη μου μέρα περίοδο...άρα την Κυριακή θα φαίνεται κάτι...λογικά πάντα...εάν κ υπάρχει κάτι...όπως έχω ξαναπεί δεν περιμένω κάτι....από συμπτώματα τα ίδια με την περίοδο...το στήθος καλά κρατεί...10 μέρες τώρα τα ίδια...πονάει κ είναι πρησμένο...κ από σήμερα με ξεκίνησαν κάτι πονακια ελαφριά βέβαια κ δεξιά κ αριστερά στην μητρα...όχι όλη μέρα φυσικά...έχω μέρες μπροστά μου ακόμα εγώ...

Βασικά ερώτηση επειδή εγώ δεν ζω κάνει ποτέ αυτά τα τεστ... Η αριστερή πλευρά είναι η γραμμή του τεστ...μιλάμε για την γραμμή που φαίνεται αριστερά αυτής έτσι δεν είναι???? Που φαίνεται κανονικά κανονικα κ αυτή...πιο άχνη αλλά κανονικά φαίνεται...η είναι καμία άλλη που δεν καταλαβαίνω εγώ???

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Pagor είπε:

Είναι η φωτογραφία που ανέβασες???Τι ανχο φαίνεται καλέεεεε???Μια χαρά γραμμή...εγώ με αυτή ήδη παιδικά θα έπερνα...χαχαχαχα..πέρα από την πλάκα όντως υπάρχει γραμμή κ μια χαρά όλα..εγώ θα σου έλεγα αύριο πρωί χωριακη...

Έχω πάρει τα first step πρώτη φορά τα πήρα..γράφουν μέσα ότι ανιχνεύει από 10 μονάδες κ πάνω....

Πριν την Κυριακή δεν θα κάνω τίποτα...λογικά Δευτέρα είναι η πρώτη μου μέρα περίοδο...άρα την Κυριακή θα φαίνεται κάτι...λογικά πάντα...εάν κ υπάρχει κάτι...όπως έχω ξαναπεί δεν περιμένω κάτι....από συμπτώματα τα ίδια με την περίοδο...το στήθος καλά κρατεί...10 μέρες τώρα τα ίδια...πονάει κ είναι πρησμένο...κ από σήμερα με ξεκίνησαν κάτι πονακια ελαφριά βέβαια κ δεξιά κ αριστερά στην μητρα...όχι όλη μέρα φυσικά...έχω μέρες μπροστά μου ακόμα εγώ...

 

 

Καλέ σίγουρα είδες καλά? Αχαχαχαχ

Την αριστερή υποτιθέμενη γραμμή ψάχνουμε.. αχαχαχχα . Χαίρομαι που κάτι βλέπεις. Ο,τι θελήσει ο Θεός. Μας βοήθησε την πρώτη φορά με την ατυχή εγκυμοσύνη, θα μας βοηθήσει και τώρα. Το πιστεύω!!!

Η εμφύτευση λένε πάντως ότι γίνεται 7-10 από την ωορρηξια -γονιμοποιηση ωαρίου. 

Οπότε πρώτα ο Θεός από Δευτέρα κάνε ένα τεστ. Εγω είμαι 12 ημέρες μετα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Mariam23 είπε:

Καλέ σίγουρα είδες καλά? Αχαχαχαχ

Την αριστερή υποτιθέμενη γραμμή ψάχνουμε.. αχαχαχχα . Χαίρομαι που κάτι βλέπεις. Ο,τι θελήσει ο Θεός. Μας βοήθησε την πρώτη φορά με την ατυχή εγκυμοσύνη, θα μας βοηθήσει και τώρα. Το πιστεύω!!!

Η εμφύτευση λένε πάντως ότι γίνεται 7-10 από την ωορρηξια -γονιμοποιηση ωαρίου. 

Οπότε πρώτα ο Θεός από Δευτέρα κάνε ένα τεστ. Εγω είμαι 12 ημέρες μετα.

 

Εγώ στην φωτογραφία βλέπω ακριβώς δύο γραμμές..κανονικες όλες γραμμές ξεκάθαρες..η πρώτη είναι αριστερά κ η επόμενη δεξιά...έχουν αρκετό κενό μεταξύ τους όμως...δεν έχω κάνει αυτά τα τεστ ρε γαμωτο κ δεν ξέρω που κοιτάω κανονικά...δεν τα έχω πάρει ποτέ μου...τι να σου πω....Δεν κάνεις καμιά χοριακη μωρέ να ηρεμήσεις...το ποιο σίγουρο είναι...

 

 

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

ΑΥΡΙΟ!! 

Μετραω τις ωρες..ασε.. μακαρι μακαρι μακαρι...

Ααααχχχχ ποσο σε νοιωθω όταν ήμουν στην ίδια φάση είχα ένα ανχος ...έτρεμα σαν τι ψαράκι....αλλά πόσο μου λείπει αυτό το ανχος δεν λέγεται....εύχομαι κ στα δικά μας οι υπόλοιπες γρηγορα....

Όλα θα σου πάνε τέλεια...θα περιμένουμε με χαρά τα όμορφα νέα σου αύριο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Pagor είπε:

Εγώ στην φωτογραφία βλέπω ακριβώς δύο γραμμές..κανονικες όλες γραμμές ξεκάθαρες..η πρώτη είναι αριστερά κ η επόμενη δεξιά...έχουν αρκετό κενό μεταξύ τους όμως...δεν έχω κάνει αυτά τα τεστ ρε γαμωτο κ δεν ξέρω που κοιτάω κανονικά...δεν τα έχω πάρει ποτέ μου...τι να σου πω....Δεν κάνεις καμιά χοριακη μωρέ να ηρεμήσεις...το ποιο σίγουρο είναι...

 

 

Ααααχχχχ ποσο σε νοιωθω όταν ήμουν στην ίδια φάση είχα ένα ανχος ...έτρεμα σαν τι ψαράκι....αλλά πόσο μου λείπει αυτό το ανχος δεν λέγεται....εύχομαι κ στα δικά μας οι υπόλοιπες γρηγορα....

Όλα θα σου πάνε τέλεια...θα περιμένουμε με χαρά τα όμορφα νέα σου αύριο...

Μάλλον πρέπει να βλέπεις την αρχή του πλαστικού. Δεξιά από το μαξ. 

Οι θεωρητικά 2 γραμμές που πρέπει να δούμε δεν έχουν πολύ κενό. 

Θα περιμένω την περίοδο και βλέπουμε. :oops:

 

Έκανα update την φωτογραφια, βάζοντας ένα κιτρικό σημαδακι εκεί που υποτίθεται βλέπω κάτι. 

 

Θέλει ΖΟΥΜΜΜΜ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Mariam23 είπε:

Μάλλον πρέπει να βλέπεις την αρχή του πλαστικού. Δεξιά από το μαξ. 

Οι θεωρητικά 2 γραμμές που πρέπει να δούμε δεν έχουν πολύ κενό. 

Θα περιμένω την περίοδο και βλέπουμε. :oops:

 

Έκανα update την φωτογραφια, βάζοντας ένα κιτρικό σημαδακι εκεί που υποτίθεται βλέπω κάτι. 

 

Θέλει ΖΟΥΜΜΜΜ

Αάαα ναι τώρα κατάλαβα...μα λέω κ εγώ τι δεν βλέπουν...αφού φαίνεται ξεκάθαρα....χαχαχαχα...ότι να ναι είμαι κ εγώ...κοίτα στο χθεσινό τεστ όντως έβλεπα γραμμουλα κ τα μάτια σου δεν έκαναν πουλάκια...σε αυτό τώρα δεν μπορώ να το διακρίνω...βεβαια μπορεί να φταίει κ η φωτογραφία...εσύ από κοντά το θέμα είναι αν το βλέπεις...κάνε υπομονή η έστω αύριο το πρωί μια χοριακουλα...εκεί θα ξεκαθαρίσουν όλα κοριτσάκι μου....ελπίζω κ εύχομαι να μας πεις όμορφα νεα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Pagor είπε:

Αάαα ναι τώρα κατάλαβα...μα λέω κ εγώ τι δεν βλέπουν...αφού φαίνεται ξεκάθαρα....χαχαχαχα...ότι να ναι είμαι κ εγώ...κοίτα στο χθεσινό τεστ όντως έβλεπα γραμμουλα κ τα μάτια σου δεν έκαναν πουλάκια...σε αυτό τώρα δεν μπορώ να το διακρίνω...βεβαια μπορεί να φταίει κ η φωτογραφία...εσύ από κοντά το θέμα είναι αν το βλέπεις...κάνε υπομονή η έστω αύριο το πρωί μια χοριακουλα...εκεί θα ξεκαθαρίσουν όλα κοριτσάκι μου....ελπίζω κ εύχομαι να μας πεις όμορφα νεα

Χαχα. 

Τώρα από την φωτογραφία στο προφίλ μου βέβαια ούτε εγώ την βλέπω. Τέλος πάντως. Θα δούμε. 

Ο,τι είναι ας έρθει!!!! Εδώ θα είμαστε να γελάμε αν έρθει η περίοδος. 

Λογικά θα έρθει...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mariam23 είπε:

Χαχα. 

Τώρα από την φωτογραφία στο προφίλ μου βέβαια ούτε εγώ την βλέπω. Τέλος πάντως. Θα δούμε. 

Ο,τι είναι ας έρθει!!!! Εδώ θα είμαστε να γελάμε αν έρθει η περίοδος. 

Λογικά θα έρθει...

Καλέ σταματά....θετική σκέψη....εγώ μέχρι να δω την κοκκινομουρα έχω ελπίδα...βέβαια κάθε φορά κάνω τεστ κ είναι αρνητικό κ ξέρω ότι θα έρθει ...παρόλα αυτά πάντα ελπίζω...χαχαχα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Μάλλον πρέπει να βλέπεις την αρχή του πλαστικού. Δεξιά από το μαξ. 

Οι θεωρητικά 2 γραμμές που πρέπει να δούμε δεν έχουν πολύ κενό. 

Θα περιμένω την περίοδο και βλέπουμε. :oops:

 

Έκανα update την φωτογραφια, βάζοντας ένα κιτρικό σημαδακι εκεί που υποτίθεται βλέπω κάτι. 

 

Θέλει ΖΟΥΜΜΜΜ

Μακαρι Μαρία να έχεις το πολυπόθητο θετικό!! Κ να ξεκινήσει το ταξίδι!!! ❤

3 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Τετοια γραμμη ειχα δει κ γω σε τεστ των 25 miu και ειχα χοριακη 11.4. JUST SAYING.. αν δε θες να περιμενεις τραβα κανε μια χοριακη. Αν στη γραψει κιολας θα πληρωσεις 1€ και τελος. 

Elle με το καλο αύριο...περιμένουμε τα νέα σου!!! ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :)

 ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕ 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΙΧΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΠΕΜΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 88.4. ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΑΣ ΑΓΧΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΟΥΛΕΣ  ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...