Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Η δική μου προσπάθεια


Elle12

Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , Elle12 είπε:

Κοριτσια μου, ηλπιζα για ενα 50αρι και μου ηρθε 88.1! Καλα ειναι? 2η μερα καθυστερησης. Λιγο αλλα τουλαχιστον ανεβαινει καλα θεωρω..

Προγεστερονη μολις 6. Νομιζω θελει  συμπληρωμα 

.θα παρω αμεσα τον γιατρο μου

Τέλεια!!! Η προγεστερόνη θέλει ενίσχυση άμεσα.θα σου δώσει utrogestan και όλα μια χαρά 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Elle12 είπε:

Κοριτσια μου, ηλπιζα για ενα 50αρι και μου ηρθε 88.1! Καλα ειναι? 2η μερα καθυστερησης. Λιγο αλλα τουλαχιστον ανεβαινει καλα θεωρω..

Προγεστερονη μολις 6. Νομιζω θελει  συμπληρωμα 

.θα παρω αμεσα τον γιατρο μου

Συγχαρητήρια!!!! Εμένα μου έδωσε προγεστερόνη προολιπτικα, μόλις είδε την χοριακη! Μπράβο κορίτσι μου!!! ♥️

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Κοριτσια μου, ηλπιζα για ενα 50αρι και μου ηρθε 88.1! Καλα ειναι? 2η μερα καθυστερησης. Λιγο αλλα τουλαχιστον ανεβαινει καλα θεωρω..

Προγεστερονη μολις 6. Νομιζω θελει  συμπληρωμα 

.θα παρω αμεσα τον γιατρο μου

Συγχαρητήρια !!!! Τι ευχάριστη νέο !!! Μέσα απ τη καρδιά μου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια !! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Κοριτσια μου, ηλπιζα για ενα 50αρι και μου ηρθε 88.1! Καλα ειναι? 2η μερα καθυστερησης. Λιγο αλλα τουλαχιστον ανεβαινει καλα θεωρω..

Προγεστερονη μολις 6. Νομιζω θελει  συμπληρωμα 

.θα παρω αμεσα τον γιατρο μου

Συγχαρητήρια elle!!! Καλούς διπλασιασμους...μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι!!! Ο γιατρός σου θα δώσει τις οδηγίες για τα υπόλοιπα!!!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μιλησα με το γραφειο του γιατρου μου. Θα με καλεσει κατα τις 5 να τα πουμε..

Χαρηκα πολυ με την αυξηση. Με την εφαρμογη που εχω υπολογιζει οτι διπλασιαζω καθε 32 ωρες που θεωρω ειναι πολυ καλα.. μακαρι να παει καλα το παπαρουνοσπορακι μας.. μακαρι.. σας ευχαριστω απειρα ολες. Και για τις ευχες και για την στηριξη.

Οτι κι αν γινει, ειμαστε εδω..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Κοριτσια μου, ηλπιζα για ενα 50αρι και μου ηρθε 88.1! Καλα ειναι? 2η μερα καθυστερησης. Λιγο αλλα τουλαχιστον ανεβαινει καλα θεωρω..

Προγεστερονη μολις 6. Νομιζω θελει  συμπληρωμα 

.θα παρω αμεσα τον γιατρο μου

Σούπερ είσαι!!!!!!με το καλό,για σένα μπήκα φόρουμ,είχα την έγνοια σου.

Προγεστερόνη υπόθετα και θα είσαι κομπλέ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Mιλησα. Ο γιατρος μου δεν καιγεται για προγεστερονη αλλα του ειπα οτι φοβαμαι και μου την εδωσε.. μου ειπε να ξανακανω χοριακη τη Παρασκευη και τα ξαναλεμε!

Ειναι πολυ πολυ χαρουμενος για μενα και πολυ ικανοποιημενος με την αυξηση!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Elle12 είπε:

Mιλησα. Ο γιατρος μου δεν καιγεται για προγεστερονη αλλα του ειπα οτι φοβαμαι και μου την εδωσε.. μου ειπε να ξανακανω χοριακη τη Παρασκευη και τα ξαναλεμε!

Ειναι πολυ πολυ χαρουμενος για μενα και πολυ ικανοποιημενος με την αυξηση!

Συγχαρητήρια υπέροχα νέα!!!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Κοριτσια μου, ηλπιζα για ενα 50αρι και μου ηρθε 88.1! Καλα ειναι? 2η μερα καθυστερησης. Λιγο αλλα τουλαχιστον ανεβαινει καλα θεωρω..

Προγεστερονη μολις 6. Νομιζω θελει  συμπληρωμα 

.θα παρω αμεσα τον γιατρο μου

Συγχαρητηρια κορίτσι μου...είδες που ανυσηχουσες ..όλα πάνε τέλεια κ έτσι θα πάνε μέχρι τέλους...επίσημα κ έγκυος..κοιτα να το χαρείς όσο δεν πάει...πολλά πολλά μπράβο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Pagor είπε:

Συγχαρητηρια κορίτσι μου...είδες που ανυσηχουσες ..όλα πάνε τέλεια κ έτσι θα πάνε μέχρι τέλους...επίσημα κ έγκυος..κοιτα να το χαρείς όσο δεν πάει...πολλά πολλά μπράβο!!!

E τωρα σκεφτομαι οτι μπορει να μην ανεβει η χοριακη, να ειναι εξωμητριο, να παλλινδρομισει και αλλα τετοια χαχαχα..

 

Οχι νταξ ειμαι χαρουμενη σημερα. Συγκρατημενα αισιοδοξη και χαρουμενη.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , Elle12 είπε:

E τωρα σκεφτομαι οτι μπορει να μην ανεβει η χοριακη, να ειναι εξωμητριο, να παλλινδρομισει και αλλα τετοια χαχαχα..

 

Οχι νταξ ειμαι χαρουμενη σημερα. Συγκρατημενα αισιοδοξη και χαρουμενη.. 

Κοίτα ότι μπορείς να κάνεις εσύ το έκανες...τώρα όλα τα άλλα είναι θέμα τύχης κ στο χέρι του Θεού...κοίτα εσύ να χαρείς τώρα...κ όλα θα πάνε καλα...δεν ωφελεί να σκέφτεσαι αρνητικά...ότι είναι να έρθει θα έρθει έτσι κ αλλιώς...να κοιταμαι να είμαστε εμείς χαρουμενες...μόνο αυτό μετράει...κ εσύ έχεις έναν παραπάνω λόγο να είσαι κάθε μέρα πια ευτυχισμένη...από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Κοριτσια μου, ηλπιζα για ενα 50αρι και μου ηρθε 88.1! Καλα ειναι? 2η μερα καθυστερησης. Λιγο αλλα τουλαχιστον ανεβαινει καλα θεωρω..

Προγεστερονη μολις 6. Νομιζω θελει  συμπληρωμα 

.θα παρω αμεσα τον γιατρο μου

Τέλεια νέα! Μακάρι και όλη η εξέλιξη από εδώ και στο εξής να είναι το ίδιο καλή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια. Εγω ειμαι παλι η τρελη.

Μου εδωσε utrogestan 200mg

Μου ειπε να παιρνω 2 τη μερα. Και τωρα διαβαζω το φυλλο οδηγιων και λεει οτι ειναι για γονιμοτητα στην ωχρινικη φαση και αν το παρετε στην εγκυμοσυνη να ενημερωθειτε για τους κινδυνους στο κυημα. ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ????

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Elle12 είπε:

Γεια. Εγω ειμαι παλι η τρελη.

Μου εδωσε utrogestan 200mg

Μου ειπε να παιρνω 2 τη μερα. Και τωρα διαβαζω το φυλλο οδηγιων και λεει οτι ειναι για γονιμοτητα στην ωχρινικη φαση και αν το παρετε στην εγκυμοσυνη να ενημερωθειτε για τους κινδυνους στο κυημα. ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ????

Τι να πούμε κι εμείς της εξωσωματικής που τα παίρνουμε με τις σακούλες;;;μια χαρά είναι...λίγο ζορικα στην κατάποση...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Ele@n είπε:

Τι να πούμε κι εμείς της εξωσωματικής που τα παίρνουμε με τις σακούλες;;;μια χαρά είναι...λίγο ζορικα στην κατάποση...

Α δεν εχω τετοια θεματα. Καταπιολα ειμαι, μια ζωη χαχαχα!

Πηρα 2 κουτια για 15 μερες και βλεπουμε. Εξαλλου αν παει καλα η χοριακη μεχρι τοτε θα τον δω τον γιατρο και θα τα ξαναπουμε. Προς το παρον αρχιζω λιστες με αποριες, do's και don'ts και τι κανει και δε κανει να τρωω/πινω/ακουμπαω. Και φυσικα μια υπερανθρωπη προσπαθεια να φτιαξω τη διατροφη μου γιατι απο ολα οσα εχω να κανω, το να με ανεβασει στη ζυγαρια του ειναι το χειροτερο. Θα με ξεχεσει

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...