Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Η δική μου προσπάθεια


Elle12

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

ΑΑΑΑ ΤΣΙΡΙΖΩΩΩΩ.. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.. στελνω τεραστια αγκαλια και ολη μου τη θετικη ενεργεια.. να μας γραφεις συνεχεια νεα!

Εγω αυριο βραδυ εχω τον 1ο υπερηχο. Και ειμαι χεσμενη. Θα ειμαι 5w4d ή 5w5d καπου εκει, οποτε ξερω οτι πιθανοτατα δε θα δουμε και πολλα, αλλα ελπιζω! Ας ειναι στη θεση που πρεπει να ειναι και να εχει οσα πρεπει να εχει ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!

Καλύτερα όμως. Να το πάω βήμα βήμα γτ θα πελαγωσω ψυχολογικά σκεφτομενη πάλι τον ψυχολογικό αγώνα που έχουμε μπροστά μας. 

Από συμπτώματα πως πάς?

Εγώ χθες είχε πολύ λίγες κράμπες. Το στήθος με πονάει και έχω κάπως ένα αίσθημα βάρους -πρηξιματος χαμηλά. Όχι κάτι ιδιαίτερο. 

Ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα. 

Φοράω και ανοιχτόχρωμα εσώρουχα για να παρακολουθώ από κάτω τι γίνεται. 

Με το καλό!!! Οι υπέρηχοι είναι πολύ ωραίοι. Την 8 εβδομάδα θα ακούσεις καρδούλα. 

Προς το παρόν θα πας να δεις σάκο, αν είναι εντός μήτρας  και ίσως εμβρυϊκά στοιχεία. Αυτό δεν το θυμάμαι πότε το είδαμε την προηγούμενη φορά. 

Να γράφουμε συνέχεια τα νέα μας να παίρνουμε κουράγιο με όλα αυτά που έχει περάσει η κάθε μία. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 58 λεπτά , Mariam23 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!

Καλύτερα όμως. Να το πάω βήμα βήμα γτ θα πελαγωσω ψυχολογικά σκεφτομενη πάλι τον ψυχολογικό αγώνα που έχουμε μπροστά μας. 

Από συμπτώματα πως πάς?

Εγώ χθες είχε πολύ λίγες κράμπες. Το στήθος με πονάει και έχω κάπως ένα αίσθημα βάρους -πρηξιματος χαμηλά. Όχι κάτι ιδιαίτερο. 

Ελπίζω να πάνε καλά τα πράγματα. 

Φοράω και ανοιχτόχρωμα εσώρουχα για να παρακολουθώ από κάτω τι γίνεται. 

Με το καλό!!! Οι υπέρηχοι είναι πολύ ωραίοι. Την 8 εβδομάδα θα ακούσεις καρδούλα. 

Προς το παρόν θα πας να δεις σάκο, αν είναι εντός μήτρας το έμβρυο και ίσως εμβρυϊκά στοιχεία. Αυτό δεν το θυμάμαι πότε το είδαμε την προηγούμενη φορά. 

Να γράφουμε συνέχεια τα νέα μας να παίρνουμε κουράγιο με όλα αυτά που έχει περάσει η κάθε μία. 

Συμπτωματα τιποτα σπουδαιο. Στηθος φουλ πρησμενο, το νιωθω ειδικα αν ξαπλωνω μπρουμυτα, κοψιματακια περιοδου διασπαρτα και απειρη συχνοουρια. Το βραδυ θα ξυπνησω τουλαχιστον 1-2 φορες και τη μερα κατουραω καθε μιση με μια ωρα.. 

Κατα τα αλλα μια χαρα. Προσεχω οσο μπορω. Δεν σηκωνω βαρη, δεν κανω αποτομες κινησεις, ξαπλωνω οσο μπορω.. εχω και τον αλλο εδω περα, αφου με αφηνει να κατουραω μονη μου παλι καλα λεω..

Οι φιλες μου ακουσαν καρδια στην 6η. Η μανα μου πχ στην 6η σε μενα στην 9η στον αδερφο μου. Εχω μια ελπιδα αλλα οπως λες βημα βημα. Ας δω σακο, μητρα, ενδομητριο, εμβρυικα στοιχεια και ας ξαναπαω σε 2 βδομαδες. Αν αυξηθει οπως πρεπει η χοριακη αυριο βραδυ θα ειναι καπου στις 7.000!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Elle12 είπε:

Συμπτωματα τιποτα σπουδαιο. Στηθος φουλ πρησμενο, το νιωθω ειδικα αν ξαπλωνω μπρουμυτα, κοψιματακια περιοδου διασπαρτα και απειρη συχνοουρια. Το βραδυ θα ξυπνησω τουλαχιστον 1-2 φορες και τη μερα κατουραω καθε μιση με μια ωρα.. 

Κατα τα αλλα μια χαρα. Προσεχω οσο μπορω. Δεν σηκωνω βαρη, δεν κανω αποτομες κινησεις, ξαπλωνω οσο μπορω.. εχω και τον αλλο εδω περα, αφου με αφηνει να κατουραω μονη μου παλι καλα λεω..

Οι φιλες μου ακουσαν καρδια στην 6η. Η μανα μου πχ στην 6η σε μενα στην 9η στον αδερφο μου. Εχω μια ελπιδα αλλα οπως λες βημα βημα. Ας δω σακο, μητρα, ενδομητριο, εμβρυικα στοιχεια και ας ξαναπαω σε 2 βδομαδες. Αν αυξηθει οπως πρεπει η χοριακη αυριο βραδυ θα ειναι καπου στις 7.000!

Χαχα, πλάκα πλάκα εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη όταν έκανα 1-2 φορές ζεστό μπάνιο κόντεψα να λιποθυμήσω. Και την μια φορά ήμουν μόνη σπίτι. Βέβαια αυτά σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη. Να προσέχεις τα ζεστά μπάνια. 

Α. Μάλιστα. Δεν ήξερα ότι άλλες γυναίκες την ακούν από πιο νωρίς την καρδιά. 

Συχνοουρια κ εγώ έχω. Αλλά επειδή έχω ζήσει extreme πράγματα (5 φορές σε ένα βράδυ είχα σηκωθεί), τώρα απλά είμαι καλά :razz:

Εντωμεταξυ αγχώθηκα λίγο (από τώρα). Έκανα τεστ την Τετάρτη -πεμπτη με τα home τεστ που ανιχνεύουν πάνω από 25 μονάδες. Ήταν παρααα πολύ άχνα. 

Χθες ,που θεωρητικά περίμενα περίοδο έκανα το early predictor που ανιχνεύει πάνω από 10 μονάδες , ήταν μεν ευδιάκριτη η γραμμή αλλά όχι τόσο σκούρα όσο η γραμμή ελέγχου. Βέβαια το έκανα απόγευμα και με διάφανα σχεδόν ουρά από το νερό που είχα πιεί.  Κ αναρωτιέμαι. Μήπως έχω χαμηλή χοριακη ακόμα :/ μηπως δεν αυξάνεται? :( ένιωσα και 1-2 σουβλιες χθες δεξιά και φοβήθηκα. 

δεν ξέρω. 

βάζω φώτο στο προφίλ με το χθεσινό τέστ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Mariam23 είπε:

Χαχα, πλάκα πλάκα εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη όταν έκανα 1-2 φορές ζεστό μπάνιο κόντεψα να λιποθυμήσω. Και την μια φορά ήμουν μόνη σπίτι. Βέβαια αυτά σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη. Να προσέχεις τα ζεστά μπάνια. 

Α. Μάλιστα. Δεν ήξερα ότι άλλες γυναίκες την ακούν από πιο νωρίς την καρδιά. 

Συχνοουρια κ εγώ έχω. Αλλά επειδή έχω ζήσει extreme πράγματα (5 φορές σε ένα βράδυ είχα σηκωθεί), τώρα απλά είμαι καλά :razz:

Εντωμεταξυ αγχώθηκα λίγο (από τώρα). Έκανα τεστ την Τετάρτη -πεμπτη με τα home τεστ που ανιχνεύουν πάνω από 25 μονάδες. Ήταν παρααα πολύ άχνα. 

Χθες ,που θεωρητικά περίμενα περίοδο έκανα το early predictor που ανιχνεύει πάνω από 10 μονάδες , ήταν μεν ευδιάκριτη η γραμμή αλλά όχι τόσο σκούρα όσο η γραμμή ελέγχου. Βέβαια το έκανα απόγευμα και με διάφανα σχεδόν ουρά από το νερό που είχα πιεί.  Κ αναρωτιέμαι. Μήπως έχω χαμηλή χοριακη ακόμα :/ μηπως δεν αυξάνεται? :( ένιωσα και 1-2 σουβλιες χθες δεξιά και φοβήθηκα. 

δεν ξέρω. 

βάζω φώτο στο προφίλ με το χθεσινό τέστ. 

Μην σε αγχωνει καθολου το τεστ. Επαθα το ιδιο πραγμα. Το 1ο τεστ ηταν χομτεστ 25 μοναδων κ ισα ποτ ξεχωρισα κατι. Μετα εκανα των 10 μοναδων και ηταν εξαιρετικα αχνη. Μονο με χοριακη ξερεις νουμερο. Η σλουροτητα δεν παιζει κανενα ρολο ειδικα στην αρχη. Δλδ αν κανω τωρα με 2000 χοριακη προφανως θα βγει σκουρα.. τις πρωτες μερες δεν αξιζει τον κοπο.

Να πας αυριο για χοριακη! Και περιμενουμε νεα!!

Η πολλη ζεστη απαγορευεται στην αρχη της εγκυομοσυνης καυτα μπανια, σαουνες κτλ ειναι επιβλαβη. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Elle12 είπε:

Μην σε αγχωνει καθολου το τεστ. Επαθα το ιδιο πραγμα. Το 1ο τεστ ηταν χομτεστ 25 μοναδων κ ισα ποτ ξεχωρισα κατι. Μετα εκανα των 10 μοναδων και ηταν εξαιρετικα αχνη. Μονο με χοριακη ξερεις νουμερο. Η σλουροτητα δεν παιζει κανενα ρολο ειδικα στην αρχη. Δλδ αν κανω τωρα με 2000 χοριακη προφανως θα βγει σκουρα.. τις πρωτες μερες δεν αξιζει τον κοπο.

Να πας αυριο για χοριακη! Και περιμενουμε νεα!!

Η πολλη ζεστη απαγορευεται στην αρχη της εγκυομοσυνης καυτα μπανια, σαουνες κτλ ειναι επιβλαβη. 

Ανακουφίζομαι που και εσύ έπαθες τα ίδια με τα τεστ. Θα μας τρελάνουν. 

Εντωμεταξυ χθες έστειλα στην γιατρό μου τα ευχάριστα και της είπα να μου γράψει χοριακη ακόμα δεν έχει απαντήσει. Μένουμε και δίπλα. :razz:

Αν δεν απαντήσει θα την πάρω τηλ αύριο πρωί!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Ανακουφίζομαι που και εσύ έπαθες τα ίδια με τα τεστ. Θα μας τρελάνουν. 

Εντωμεταξυ χθες έστειλα στην γιατρό μου τα ευχάριστα και της είπα να μου γράψει χοριακη ακόμα δεν έχει απαντήσει. Μένουμε και δίπλα. :razz:

Αν δεν απαντήσει θα την πάρω τηλ αύριο πρωί!!!!

Eν τω μεταξυ μολις ειδα τη φωτο σου.. παρα πολυ σκουρο ειναι. Καραμπινατο.. απορω τι σε αγχωνει. Χαχαχα!

Εμενα δε την εβλεπες καλα με γυμνο ματι! 

Μη σου πω και 3ψηφια χοριακη τοσο εντονο! Ποσες μερες εισαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Elle12 είπε:

Eν τω μεταξυ μολις ειδα τη φωτο σου.. παρα πολυ σκουρο ειναι. Καραμπινατο.. απορω τι σε αγχωνει. Χαχαχα!

Εμενα δε την εβλεπες καλα με γυμνο ματι! 

Μη σου πω και 3ψηφια χοριακη τοσο εντονο! Ποσες μερες εισαι?

Μακάρι να είναι μεγάλη :wub:

Χθες ήταν να μου έρθει περίοδος. Σήμερα είμαι 15 ημέρες από την ωορρηξία!! :wub: ακριβώς στις 14λοιπον χθές που έκανα το τέστ.

Εσύ , τι ημέρες έκανες τα τέστ? Θυμάσαι?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mariam23 είπε:

Μακάρι να είναι μεγάλη :wub:

Χθες ήταν να μου έρθει περίοδος. Σήμερα είμαι 15 ημέρες από την ωορρηξία!! :wub: ακριβώς στις 14λοιπον χθές που έκανα το τέστ.

Εσύ , τι ημέρες έκανες τα τέστ? Θυμάσαι?

Εγω εκανα 2 μερες πριν την περιοδο(11,4) τη μερα της περιοδου (88,1) και προχθες 6η μερα καθυστερησης (1013,9)..

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Elle12 είπε:

Εγω εκανα 2 μερες πριν την περιοδο(11,4) τη μερα της περιοδου (88,1) και προχθες 6η μερα καθυστερησης (1013,9)..

 

Τέλεια. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Αύριο θα είμαι 3η ημέρα καθυστέρησης(λογικά, αφού Σάββατο περίμενα περίοδο)

οπότε θα σας πω πόσο θα έχω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mariam23 είπε:

Μακάρι να είναι μεγάλη :wub:

Χθες ήταν να μου έρθει περίοδος. Σήμερα είμαι 15 ημέρες από την ωορρηξία!! :wub: ακριβώς στις 14λοιπον χθές που έκανα το τέστ.

Εσύ , τι ημέρες έκανες τα τέστ? Θυμάσαι?

Κ εγώ όταν έκανα την χοριακη ήμουν 3 μερες μέρα την περίοδο κ ήταν 704 κάπου εκει!! Αλλά δεν έχει σχέση η χοριακη που ξεκινας! Εμενα φαντάσου δε μου είπε καν για δεύτερη!! Συγχαρητήρια!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Rafaela_123 είπε:

Κ εγώ όταν έκανα την χοριακη ήμουν 3 μερες μέρα την περίοδο κ ήταν 704 κάπου εκει!! Αλλά δεν έχει σχέση η χοριακη που ξεκινας! Εμενα φαντάσου δε μου είπε καν για δεύτερη!! Συγχαρητήρια!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Κ εμένα στην πρώτη εγκυμοσύνη της ήταν αρκετή η μία χοριακη που έκανα. 

Μακάρι και τώρα! 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έπαθα εγώ είπα να το μοιραστώ κ μαζί σας...

Είμαι εχθες 12 μέρες μετά την ωορρεξια κάνω το πρωί ένα τεστ εγκυμοσύνης ( το first test) λέει μέσα από το ανιχνεύει από 10 μονάδες βγαίνει αρνητικό..λέω οκ πάμε για τον επόμενο μήνα.

Κάτι με πιάνει το βράδυ όμως τις ίδιας μέρας κ κάνω άλλο τεστ predictor express που ανιχνεύει λέει από 50 μονάδες ουσιαστικά θέλει από την πρώτη μέρα που περιμένεις κ μετά να το κανεις...κ τι να δω αχνό θετικό...πολύ αχνό αλλά το έβλεπα ..τρελάθηκα..λέω ένα αρνητικό μπορεί να είναι λάθος αλλά ένα αχνό θετικό δύσκολα...Λέω Σάββατο βράδυ είναι πάω για χοριακη την Δευτέρα  

Το επόμενη πρωί ( σήμερα δηλαδή 13 μέρα από την ωορρεξια ημέρα Κυριακη)  κάνω ξανά ένα αυτά τα πολύ ευαίσθητα( το first step) λέω θα ήταν χαλασμένο το άλλο εχθές...το κάνω..ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ...λέω το εγινε...

Πάω για φαγητό στους δικούς μου γυρνάω το απόγευμα κ ανοίγω άλλο ένα τεστ το predictor express ξανά...το κάνω πάλι αχνό θετικό...

Λέω κάτι δεν πάει καλά...

Είχα στο ντουλάπι μου αλλά 3 κουτιά ( είχα παρει κ πολλά μαζί τρομάρα μου) τα ανοίγω κ τι να δω....όλα ..μα ΟΛΑ...είχαν πάνω ούτε την άχνη γραμμή θετικού....ΟΛΑ...χωρίς να τα έχω κάνει....έπαθα σοκ....εντάξει δεν στεναχωρήθηκα αλλά σκέφτηκα να σας το πω για να το προσέξετε γιατί είναι πολύ κρίμα...προσπαθούμε πολύ για να στεναχωριομαστε...για αυτό να τα κοιτάτε καλά πριν τα κάνετε κορίτσια μου! 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Επειδή το έπαθα εγώ είπα να το μοιραστώ κ μαζί σας...

Είμαι εχθες 12 μέρες μετά την ωορρεξια κάνω το πρωί ένα τεστ εγκυμοσύνης ( το first test) λέει μέσα από το ανιχνεύει από 10 μονάδες βγαίνει αρνητικό..λέω οκ πάμε για τον επόμενο μήνα.

Κάτι με πιάνει το βράδυ όμως τις ίδιας μέρας κ κάνω άλλο τεστ predictor express που ανιχνεύει λέει από 50 μονάδες ουσιαστικά θέλει από την πρώτη μέρα που περιμένεις κ μετά να το κανεις...κ τι να δω αχνό θετικό...πολύ αχνό αλλά το έβλεπα ..τρελάθηκα..λέω ένα αρνητικό μπορεί να είναι λάθος αλλά ένα αχνό θετικό δύσκολα...Λέω Σάββατο βράδυ είναι πάω για χοριακη την Δευτέρα  

Το επόμενη πρωί ( σήμερα δηλαδή 13 μέρα από την ωορρεξια ημέρα Κυριακη)  κάνω ξανά ένα αυτά τα πολύ ευαίσθητα( το first step) λέω θα ήταν χαλασμένο το άλλο εχθές...το κάνω..ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ...λέω το εγινε...

Πάω για φαγητό στους δικούς μου γυρνάω το απόγευμα κ ανοίγω άλλο ένα τεστ το predictor express ξανά...το κάνω πάλι αχνό θετικό...

Λέω κάτι δεν πάει καλά...

Είχα στο ντουλάπι μου αλλά 3 κουτιά ( είχα παρει κ πολλά μαζί τρομάρα μου) τα ανοίγω κ τι να δω....όλα ..μα ΟΛΑ...είχαν πάνω ούτε την άχνη γραμμή θετικού....ΟΛΑ...χωρίς να τα έχω κάνει....έπαθα σοκ....εντάξει δεν στεναχωρήθηκα αλλά σκέφτηκα να σας το πω για να το προσέξετε γιατί είναι πολύ κρίμα...προσπαθούμε πολύ για να στεναχωριομαστε...για αυτό να τα κοιτάτε καλά πριν τα κάνετε κορίτσια μου! 

Μα τι ξενερα! Κανονικα πρεπει να κανεις παραπονα στην εταιρεια. Οχι οτι θα κερδισεις κατι αλλα ετσι για το γαμωτο. Αλλο το λαθος τεστ αλλο το εργοστασιακο λαθος. Παιζουν με τον πονο μας..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Επειδή το έπαθα εγώ είπα να το μοιραστώ κ μαζί σας...

Είμαι εχθες 12 μέρες μετά την ωορρεξια κάνω το πρωί ένα τεστ εγκυμοσύνης ( το first test) λέει μέσα από το ανιχνεύει από 10 μονάδες βγαίνει αρνητικό..λέω οκ πάμε για τον επόμενο μήνα.

Κάτι με πιάνει το βράδυ όμως τις ίδιας μέρας κ κάνω άλλο τεστ predictor express που ανιχνεύει λέει από 50 μονάδες ουσιαστικά θέλει από την πρώτη μέρα που περιμένεις κ μετά να το κανεις...κ τι να δω αχνό θετικό...πολύ αχνό αλλά το έβλεπα ..τρελάθηκα..λέω ένα αρνητικό μπορεί να είναι λάθος αλλά ένα αχνό θετικό δύσκολα...Λέω Σάββατο βράδυ είναι πάω για χοριακη την Δευτέρα  

Το επόμενη πρωί ( σήμερα δηλαδή 13 μέρα από την ωορρεξια ημέρα Κυριακη)  κάνω ξανά ένα αυτά τα πολύ ευαίσθητα( το first step) λέω θα ήταν χαλασμένο το άλλο εχθές...το κάνω..ΑΡΝΗΤΙΚΟΤΑΤΟ...λέω το εγινε...

Πάω για φαγητό στους δικούς μου γυρνάω το απόγευμα κ ανοίγω άλλο ένα τεστ το predictor express ξανά...το κάνω πάλι αχνό θετικό...

Λέω κάτι δεν πάει καλά...

Είχα στο ντουλάπι μου αλλά 3 κουτιά ( είχα παρει κ πολλά μαζί τρομάρα μου) τα ανοίγω κ τι να δω....όλα ..μα ΟΛΑ...είχαν πάνω ούτε την άχνη γραμμή θετικού....ΟΛΑ...χωρίς να τα έχω κάνει....έπαθα σοκ....εντάξει δεν στεναχωρήθηκα αλλά σκέφτηκα να σας το πω για να το προσέξετε γιατί είναι πολύ κρίμα...προσπαθούμε πολύ για να στεναχωριομαστε...για αυτό να τα κοιτάτε καλά πριν τα κάνετε κορίτσια μου! 

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι. Παράπονα στην εταιρία. 

Είναι τραγικό τα προϊόντα που πωλούν να έχουν  τέτοιου είδους ελάττωμα. 

 

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα για χοριακη. 

Ουφ πολύ αγωνία.ακαρι να έχω καλά αποτελέσματα. Πέρα από βάρος που νιώθω και το στήθος που με πονάει, δεν έχω κράμπες. Περίεργο ..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Mariam23 είπε:

Κι εγώ αυτής της άποψης είμαι. Παράπονα στην εταιρία. 

Είναι τραγικό τα προϊόντα που πωλούν να έχουν  τέτοιου είδους ελάττωμα. 

 

Εγώ κορίτσια πήγα σήμερα για χοριακη. 

Ουφ πολύ αγωνία.ακαρι να έχω καλά αποτελέσματα. Πέρα από βάρος που νιώθω και το στήθος που με πονάει, δεν έχω κράμπες. Περίεργο ..

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ.

Ωστοσο καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου. Αναμενουμε κ μεις εναγωνιως!

Εγω ειμαι στο γραφειο και τρωγομαι με τα ρουχα μου. Εχω υπερηχο σε 12 ωρες και ολο σκεφτομαι.. μια θετικα μια αρνητικα. Μια λεω αχ θα δω σακο και μωρο μια νιωθω υγρασια και λεω αυτο ηταν, θα εχω αιμα οταν κατουρησω, παει, απεβαλλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...