Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Η δική μου προσπάθεια


Elle12

Recommended Posts

14 minutes ago, Elle12 said:

Εδωσα αιμα πριν ερθω στη δουλεια.. περιμενω τωρα να περασουν 3 ωρες και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα.. μακαρι να ειναι καλη ΜΑΚΑΡΙ ❤️❤️❤️

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΚΑΛΗ ;) IT'S PARTY TIMEEEEEE:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 579
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1013.90.

Τωρα πανικοβαλλομαι απο την αλλη μερια.  Μηπως ειναι εξωμητριο? 

Εντιτ. Μιλησα με τον γιατρο μου.  Σουπερ αυξηση λεει.. δευτερα βραδυ εχω υπερηχο..

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Elle12 είπε:

1013.90.

Τωρα πανικοβαλλομαι απο την αλλη μερια.  Μηπως ειναι εξωμητριο? 

Εντιτ. Μιλησα με τον γιατρο μου.  Σουπερ αυξηση λεει.. δευτερα βραδυ εχω υπερηχο..

Τεεεεεεελεια νεαααααα !!!! Μπράβο !!!! Με το καλό εύχομαι !!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Elle12 said:

1013.90.

Τωρα πανικοβαλλομαι απο την αλλη μερια.  Μηπως ειναι εξωμητριο? 

Εντιτ. Μιλησα με τον γιατρο μου.  Σουπερ αυξηση λεει.. δευτερα βραδυ εχω υπερηχο..

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ :wub::D

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ;;;:lol::lol::lol: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , ΚΑΤΕΡΙΝΑ2 είπε:

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ :wub::D

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ;;;:lol::lol::lol: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!

Πρεπει..πρεπει να χαλαρωσω γιατι μονο σε μενα και το σουσαμακι κανω κακο.. μπηκα αισιως 5η εβδομαδα. Θα ειμαι 5.5 στον υπερηχο δε ξερω τι θα δουμε αλλα σιγουρα θα δουμε θεση και σακο.. δευτερα βραδυ.. υπομονη ως τοτε..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 minutes ago, Elle12 said:

Πρεπει..πρεπει να χαλαρωσω γιατι μονο σε μενα και το σουσαμακι κανω κακο.. μπηκα αισιως 5η εβδομαδα. Θα ειμαι 5.5 στον υπερηχο δε ξερω τι θα δουμε αλλα σιγουρα θα δουμε θεση και σακο.. δευτερα βραδυ.. υπομονη ως τοτε..

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!! ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ Η ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝ ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ!!!! 

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ε; ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΝΟΜΙΖΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΕΣΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΜΑΔΙΚΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!! ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ...

P.S ΑΑΑΑ ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΣ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ "ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2023" ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑ 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Elle12 είπε:

1013.90.

Τωρα πανικοβαλλομαι απο την αλλη μερια.  Μηπως ειναι εξωμητριο? 

Εντιτ. Μιλησα με τον γιατρο μου.  Σουπερ αυξηση λεει.. δευτερα βραδυ εχω υπερηχο..

Συγχαρητήρια!!!

Τέλεια αύξηση!!!!

Εξωμήτριο? Πώς σου ήρθε καλέ?

Μια χαρά όλα πάνε!!!!

Υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι. 

Μόνο αυτό έχει σημασία!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Elle12 είπε:

1013.90.

Τωρα πανικοβαλλομαι απο την αλλη μερια.  Μηπως ειναι εξωμητριο? 

Εντιτ. Μιλησα με τον γιατρο μου.  Σουπερ αυξηση λεει.. δευτερα βραδυ εχω υπερηχο..

Καλέ μην πανικοβάλλεσαι χωρίς λογο...αυτό σημαίνει ότι όλα πάνε εκπληκτικά ...μπράβο κ ξανά μπράβο κορίτσι μου...άντε κ στα δικά μας με τέτοιες σούπερ αυξήσεις...Κοίτα να το απολαύσεις όσο δεν πάει πάει τώρα...

πρίν από 10 λεπτά , Mariam23 είπε:

Συγχαρητήρια!!!

Τέλεια αύξηση!!!!

Εξωμήτριο? Πώς σου ήρθε καλέ?

Μια χαρά όλα πάνε!!!!

Υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι. 

Μόνο αυτό έχει σημασία!!!!!!!

Εσύ τι κάνεις κορίτσι μου πως είσαι σήμερα???Δεν έκανες άλλο τεστ με τα πρωινά εεε???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Pagor είπε:

Καλέ μην πανικοβάλλεσαι χωρίς λογο...αυτό σημαίνει ότι όλα πάνε εκπληκτικά ...μπράβο κ ξανά μπράβο κορίτσι μου...άντε κ στα δικά μας με τέτοιες σούπερ αυξήσεις...Κοίτα να το απολαύσεις όσο δεν πάει πάει τώρα...

Εσύ τι κάνεις κορίτσι μου πως είσαι σήμερα???Δεν έκανες άλλο τεστ με τα πρωινά εεε???

Εγώ είμαι λίγο σε αναμμένα κάρβουνα αλλά ακόμα το αντέχω :razz:

Δεν έκανα άλλο τέστ γτ δεν έχω. Θα περιμένω μέχρι και Κυριακή να δω αν θα έρθει η όχι. Είμαι ρολόι οπότε περιμένω. Αν με το καλό δεν έρθει Δευτέρα πρωί πάω για χοριακη. 

Ντρέπομαι να στείλω στην γυναικολόγο μου να μου γράψει χοριακη χωρίς καν να έχω καθυστέρηση και να βγει κ αρνητική. 

Ας.περιμενω λίγο και βλέπουμε. 

Εσύ τι κάνεις?( Ψυχολογικά)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@ΚΑΤΕΡΙΝΑ2 @Mariam23

Ευχαριστω πολυυυυ..

εκλεισα 1 χρονο με αγχος τρελα παρανοια, κλαμα, καημο, νευρα.. και κοιτα.. δε το πιστευω.. δε θα κατσω να το πολυσκεφτω μεχρι να δω υπερηχογραφικα οτι ολα ειναι καλα.. γιατι αν το σκεφτω θα το συνειδητοποιησω κ θα κλαιω μερα νυχτα..

Ολα καλα να πανε για ολες μας ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Mariam23 είπε:

Εγώ είμαι λίγο σε αναμμένα κάρβουνα αλλά ακόμα το αντέχω :razz:

Δεν έκανα άλλο τέστ γτ δεν έχω. Θα περιμένω μέχρι και Κυριακή να δω αν θα έρθει η όχι. Είμαι ρολόι οπότε περιμένω. Αν με το καλό δεν έρθει Δευτέρα πρωί πάω για χοριακη. 

Ντρέπομαι να στείλω στην γυναικολόγο μου να μου γράψει χοριακη χωρίς καν να έχω καθυστέρηση και να βγει κ αρνητική. 

Ας.περιμενω λίγο και βλέπουμε. 

Εσύ τι κάνεις?( Ψυχολογικά)

Κοίτα η χοριακη σαν κόστος κάνει 15€ γενικά εάν δεν έχεις υπομονή...θέλω να πω δεν χρειάζεται να γραφτεί αναγκαστικά...αλλά αφού μπορείς κ περιμένεις καλά κάνεις...από συμπτώματα συνεχίζονται???

Εγώ καλά..κ εγώ στην αναμονή...όλο λέω να περιμένω μέχρι την Δευτέρα που κανονικά περιμένω κ όλο όταν πάω στο μπάνιο τα γλυκοκοιταω αλλά είναι μέρες ακόμα κ δεν θέλω τόσο νωρίς να κάνω...Συνεχίζω εδώ κ 10 μέρες να έχω πόνο κ πρήξιμο στο στήθος κ αερά κ που μεσα στην μέρα μου έχω κάτι σαν σούβλες στην μήτρα...όχι όλη μέρα κ όχι δυνατούς πόνους...

Τι να πω όλα αυτά κ απλά μπορεί να έρθει η περίοδος ...πέρα από το στήθος που με πονάει σχεδόν 2 μέρες μετά την ωορρεξια κ συνεχίζει ο πόνος κ το πρήξιμο όλα τα άλλα είναι ίδιαε όπως περιμένω περίοδο...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Pagor είπε:

Κοίτα η χοριακη σαν κόστος κάνει 15€ γενικά εάν δεν έχεις υπομονή...θέλω να πω δεν χρειάζεται να γραφτεί αναγκαστικά...αλλά αφού μπορείς κ περιμένεις καλά κάνεις...από συμπτώματα συνεχίζονται???

Εγώ καλά..κ εγώ στην αναμονή...όλο λέω να περιμένω μέχρι την Δευτέρα που κανονικά περιμένω κ όλο όταν πάω στο μπάνιο τα γλυκοκοιταω αλλά είναι μέρες ακόμα κ δεν θέλω τόσο νωρίς να κάνω...Συνεχίζω εδώ κ 10 μέρες να έχω πόνο κ πρήξιμο στο στήθος κ αέρα κ που μεσα στην μέρα μου έχω κάτι σαν σούβλες στην μήτρα...όχι όλη μέρα κ όχι δυνατούς πόνους...

Τι να πω όλα αυτά κ απλά μπορεί να έρθει η περίοδος ...πέρα από το στήθος που με πονάει σχεδόν 2 μέρες μετά την ωορρεξια κ συνεχίζει ο πόνος κ το πρήξιμο όλα τα άλλα είναι ίδιαε όπως περιμένω περίοδο...

Συμπτώματα χθές είχα έντονες κράμπες και αίσθημα βάρους αρκετό. Σήμερα προς το παρόν λίγο αίσθημα βάρους. Όχι πολλά. 

Αυτό το αίσθημα το παρατήρησα πρώτη φορά όταν έμεινα έγκυος. Δεν το είχα ξανά νιώσει τόσο έντονο ποτέ. Ήξερα ότι ημουνε γκυος πριν την καθυστέρηση γιατί ένιωθα ότι κάτι γίνεται εκεί κάτω. :oops:

Αλλά σε μια προηγούμενη περίοδο επειδή παρατηρούσα τα συμπτώματα εμονικα θα έλεγα, ένιωσα το αίσθημα αυτό πολύ πιο ήπιο. Αλλά ήρθε περίοδος. 

Οπότε κ αυτό ένα απλό σύμπτωμα είναι κοινό και αυτό με την περίοδο. 

Χοριακη μόνη μου που έκανα όταν ήμουν έγκυος, μια μικροβιολόγος μου είχε πάρει 25 ευρώ. Δεν είχα προλάβει να την γράψω τότε. 

Οπότε τώρα περιμένω. 

Αχ είσαι πολύ δυνατή. Πώς κρατιέται με τα τεστ δίπλα σου, δεν ξέρω :-D

 

Είχα πει ότι δεν θα έλεγα στον άντρα μου τίποτα μέχρι να ξέρω σίγουρα αλλά τελικά χθες του έδειξα την φωτογραφία του τέστ. Την είδε την άχνη την γραμμή χωρίς να του πω εγώ που είναι. 

Μου λέει μάλλον χαλασμένο θα είναι. Αχαχαχ δεν ξέρω πως το έβγαλε αυτό το συμπέρασμα. Μάλλον επειδή ήταν πολύ άχνη η γραμμή έως ανυπόστατη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Mariam23 είπε:

Συμπτώματα χθές είχα έντονες κράμπες και αίσθημα βάρους αρκετό. Σήμερα προς το παρόν λίγο αίσθημα βάρους. Όχι πολλά. 

Αυτό το αίσθημα το παρατήρησα πρώτη φορά όταν έμεινα έγκυος. Δεν το είχα ξανά νιώσει τόσο έντονο ποτέ. Ήξερα ότι ημουνε γκυος πριν την καθυστέρηση γιατί ένιωθα ότι κάτι γίνεται εκεί κάτω. :oops:

Αλλά σε μια προηγούμενη περίοδο επειδή παρατηρούσα τα συμπτώματα εμονικα θα έλεγα, ένιωσα το αίσθημα αυτό πολύ πιο ήπιο. Αλλά ήρθε περίοδος. 

Οπότε κ αυτό ένα απλό σύμπτωμα είναι κοινό και αυτό με την περίοδο. 

Χοριακη μόνη μου που έκανα όταν ήμουν έγκυος, μια μικροβιολόγος μου είχε πάρει 25 ευρώ. Δεν είχα προλάβει να την γράψω τότε. 

Οπότε τώρα περιμένω. 

Αχ είσαι πολύ δυνατή. Πώς κρατιέται με τα τεστ δίπλα σου, δεν ξέρω :-D

 

Είχα πει ότι δεν θα έλεγα στον άντρα μου τίποτα μέχρι να ξέρω σίγουρα αλλά τελικά χθες του έδειξα την φωτογραφία του τέστ. Την είδε την άχνη την γραμμή χωρίς να του πω εγώ που είναι. 

Μου λέει μάλλον χαλασμένο θα είναι. Αχαχαχ δεν ξέρω πως το έβγαλε αυτό το συμπέρασμα. Μάλλον επειδή ήταν πολύ άχνη η γραμμή έως ανυπόστατη 

Χαχαχα...ίσως δεν θέλει να χαρεί κ μετά να γίνει κάτι κ να στεναχωρηθεί ...

Δυνατή δεν με ελαγα ...μάλλον φοβιτσιαρα θα με έλεγα...έχω δει τόσα αρνητικά τεστ που φοβάμαι ότι ακόμα ένα θα είναι  κ αυτό...βέβαια δεν περνώ κ όρκο ότι μέσα στο Σαββατοκύριακο δεν θα κάνω ...θα δω...σήμερα είμαι στην 11 μέρα μετά την ωορρεξια...έχω άλλες 3 μέρες μπροστά μου...αν θα δείξει κάτι θα είναι οριακό...κ αν δω αρνητικό θα λέω μετά μήπως είμαι??? Μήπως το έκανα νωρίς???Επομένως λέω ας περιμένω...

Υγ...ένα αχνό θετικό τεστ...είναι θετικό πάντα...εάν εσείς το βλέπετε τότε είναι σίγουρο...

25€????? Αν είναι δυνατόν...φαρμακείο η μικροβιολόγος σου...εμένα εδώ στον Πειραιά 15 μου περνούν...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pagor said:

Χαχαχα...ίσως δεν θέλει να χαρεί κ μετά να γίνει κάτι κ να στεναχωρηθεί ...

Δυνατή δεν με ελαγα ...μάλλον φοβιτσιαρα θα με έλεγα...έχω δει τόσα αρνητικά τεστ που φοβάμαι ότι ακόμα ένα θα είναι  κ αυτό...βέβαια δεν περνώ κ όρκο ότι μέσα στο Σαββατοκύριακο δεν θα κάνω ...θα δω...σήμερα είμαι στην 11 μέρα μετά την ωορρεξια...έχω άλλες 3 μέρες μπροστά μου...αν θα δείξει κάτι θα είναι οριακό...κ αν δω αρνητικό θα λέω μετά μήπως είμαι??? Μήπως το έκανα νωρίς???Επομένως λέω ας περιμένω...

Υγ...ένα αχνό θετικό τεστ...είναι θετικό πάντα...εάν εσείς το βλέπετε τότε είναι σίγουρο...

25€????? Αν είναι δυνατόν...φαρμακείο η μικροβιολόγος σου...εμένα εδώ στον Πειραιά 15 μου περνούν...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ 8,10 ΚΑΙ 15 ΕΥΡΟ.. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΔΛΔ(ΕΧΩ Κ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΤΣΙ), ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΟΜΩΣ. ΟΠΟΤΕ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ Η ΚΑΝΩ ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ......

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , ΚΑΤΕΡΙΝΑ2 είπε:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ 8,10 ΚΑΙ 15 ΕΥΡΟ.. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΔΛΔ(ΕΧΩ Κ ΤΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΕΤΣΙ), ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΟΜΩΣ. ΟΠΟΤΕ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ Η ΚΑΝΩ ΜΕ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ......

Κατάλαβα το καθε μικροβιολογικό νομίζω περνει κ κάτι άλλο...χαχαχα....καλά τα 25 είναι υπερβολικά....χοριακη ούτε εγώ κάνω συχνά...ειδικά εάν το τεστ στο σπίτι δείξει αρνητικό δεν μπαίνω καν στον κόπο να πάω για χοριακη ...γενικά δεν με έχουν ξεγελάσει ποτε...μέχρι τώρα...το αρνητικό είναι πάντα αρνητικό για εμένα...χαχαχαχα..

Αλλά αν είχα δει άχνη γραμμουλα όπως η φίλη παραπάνω...θα έτρεχα για χοριακη δεν το συζητώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...