Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αποβολή (my history)


Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Lilly28 είπε:

Μια χαρά φαίνεται!!! Κάνε κ ένα αύριο κ ίσως καλύτερα κατευθείαν μια χοριακη...καλά αποτελέσματα 

 αχχ μακάρι αν βγει θετικό Θα κάνω αύριο το πρωί  σε ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα.. την ίδια ιστορία πέρασα και εγώ τον Οκτώβριο.δυσκολη εμπειρία..αλλά θα σου πω πως τώρα έχω ξανά θετικό τεστ και χοριακη και περιμένω το πρώτο μου ραντεβού στο γιατρό.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας μέσα από την καρδιά μου,και να μπορέσουμε να ξεπεράσουμε το άγχος μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Ntin19 είπε:

Κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα.. την ίδια ιστορία πέρασα και εγώ τον Οκτώβριο.δυσκολη εμπειρία..αλλά θα σου πω πως τώρα έχω ξανά θετικό τεστ και χοριακη και περιμένω το πρώτο μου ραντεβού στο γιατρό.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας μέσα από την καρδιά μου,και να μπορέσουμε να ξεπεράσουμε το άγχος μας!

Ποπό δεν φαντάζεστε πόσο κουράγιο μ δίνεις  με το καλό σου εύχομαι μια τελειομινη  και υπέροχη  εγγυμοσινη ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ntin19 είπε:

Ευχαριστώ πολύ και ανταποδίδω μέσα από την καρδιά μου!

Εύχομαι τα καλύτερα.

Το άγχος μου είναι απίστευτο.

 

Να σαι  καλά κοπέλα  μ σε καταλαβαίνω  για το άγχος σου ..

και εγώ είμαι πολύ ανχομενη θέλω τόσο πολύ να είναι θετικό το τεστ και να πάνε όλα καλά αυτή την φορά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαα καλημεραααα έκανα το τεστ σήμερα και βγήκες θετικοοοοο είμαι πάρα πάρα πολύ χαρούμενη το ανέβασα στο προφίλ μ το τεστακι ελπίζω να φενετε ❤️❤️

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Lilly28 είπε:

Καλημέεερα!!!Με το καλό κορίτσι μου..Θετικόοοο!!!όλες τις ευχές σου στέλνω και μία μεγάλη χοριακή

Γλυκιά μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά ....

βεβεα δεν σου κρύβω ότι φοβάμαι  πάρα πολύ μην ξανασυμβεί κάτι  αλλά μετά από αυτό τεστ σκέφτομαι θετικά όσο μπορώ ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 55 λεπτά , Dimitra97 είπε:

Γλυκιά μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ να σαι καλά ....

βεβεα δεν σου κρύβω ότι φοβάμαι  πάρα πολύ μην ξανασυμβεί κάτι  αλλά μετά από αυτό τεστ σκέφτομαι θετικά όσο μπορώ ❤️

Αυτό είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις τώρα..Θετική σκέψη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Lilly28 είπε:

Αυτό είναι το μόνο που μπορείς να κάνεις τώρα..Θετική σκέψη

Ετσι πρέπει γτ άμα σκέφτομαι αρνητικά θα με φάει το ανχος και δεν κάνει ...πο πο δεν το πυστευω ακόμα δεν το περίμενα να ξαναμηνω έγγυος τόσο εύκολα  και εντομεταξυ ήμουνα σίγουρη για κάποιο λόγο ότι θα βγει αρνητικο ίσως επειδή ενιοθα πόνους περιόδου πιο έντονους από το Δεκέμβριο π ήμουνα τότε ήταν πολύ ελαφριά οι πόνοι ......

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα μηλησα με τον γυναικολόγο μ σήμερα δεν με εστηλε να κάνω χοριακη μ είπε δεν χριαζετε αφού βγήκε το τεστ θετικό είσαι έγγυος  θα περιμένουμε να περάσουν οι εβδομάδες να πάω για υπέροχο γτ τώρα είναι Νόρις να πάω δεν θα φανεί κάτι  και Μ είπε να ξεκηνησω outrogestan  100mg  ένα πρωί ένα βράδυ ...εντομεταξυ σταμάτησε το στήθος μ να με πονάει και έχω ανχοθει λιγάκι ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dimitra97 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα μηλησα με τον γυναικολόγο μ σήμερα δεν με εστηλε να κάνω χοριακη μ είπε δεν χριαζετε αφού βγήκε το τεστ θετικό είσαι έγγυος  θα περιμένουμε να περάσουν οι εβδομάδες να πάω για υπέροχο γτ τώρα είναι Νόρις να πάω δεν θα φανεί κάτι  και Μ είπε να ξεκηνησω outrogestan  100mg  ένα πρωί ένα βράδυ ...εντομεταξυ σταμάτησε το στήθος μ να με πονάει και έχω ανχοθει λιγάκι ....

Συγχαρητήρια κορίτσι γλυκό. Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωρό σου! Γιατί όμως να μην κάνεις χοριακη; εμένα ο γιατρός μου πάντα με έστελνε για χοριακη για να βλέπουμε την τιμή και ανάλογα με αυτή κανονίζαμε τον 1ο υπέρηχο. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , tetakom είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι γλυκό. Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωρό σου! Γιατί όμως να μην κάνεις χοριακη; εμένα ο γιατρός μου πάντα με έστελνε για χοριακη για να βλέπουμε την τιμή και ανάλογα με αυτή κανονίζαμε τον 1ο υπέρηχο. 

Ευχαριστώ πολύ μακάρι να πάνε όλα καλά γτ φοβάμαι πάρα πολύ και έχω ανχος ...δεν ξέρω γτ δεν με εστηλε ούτε στην πρώτη εγγυμοσινη ειχα κανει  β χοριακη και εντωμεταξύ θα ήθελα να πάω να κάνω αλλά άμα δεν μ την γράψει καπιος γιατρός κάνει 25 ευρώ εδώ στο νησί και ο γιατρός μ είναι  αγρινιο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...