Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν το έψαξα γιατί οι απόψεις για τον συγκεκριμένο γιατρό με έβαλαν σε σκέψεις και δεν ασχολήθηκα.

Κοίτα αν κανει στο νοσοκομείο που δε νομιζω θα είναι καλα γιατί θα είναι  δωρεάν. Πιστεύω ομωσ οτι θα τις κανει ιδιωτικά.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, kateriiina25 είπε:

Ωραίο καιρό βρήκες να χαθείς κι εσύ. Μία μέρα πριν την αυχενική για να μας σκάσεις χαχα. Μα δεν ακούμε και λίγα εδώ μέσα. 
Ευτυχώς όμως όλα καλά βρε κορίτσι μου κ για σένα κ για το αντράκι σου! Μπράβο, πολύ χαίρομαι ❤️ 

@Ζαργαναρα συγχαρητήρια! Να πάνε όλα καλά

Αχχχ, εσύ καλά τα λες, μα να 'ταν αυτό μόνο? Ωραίο καιρό βρήκε η δουλειά να σκάσει μούρη! Είχα κανονίσει 4ήμερο με τις φίλες μου και αναγκάστηκα να το ακυρώσω, ας τα! Ευχαριστώ για τις ευχές! Κι εσύ Κατερινιώ σύντομα μανούλα! ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κοίτα αν κανει στο νοσοκομείο που δε νομιζω θα είναι καλα γιατί θα είναι  δωρεάν. Πιστεύω ομωσ οτι θα τις κανει ιδιωτικά.

Στο νοσοκομείο σε δέχεται αλλά κάτι έκανε μετά και σε έσπρωχνε ιδιωτικά σε ένα ιατρείο τύπου κέντρο δικό του και χωρίς ενημέρωση μετά σε έστελνε στην κλινική στα Χανιά τελευταία στιγμή...γενικά έναν αχταρμα έκανε...πριν χρόνια βέβαια. Ας ελπίσουμε τώρα να έχει βάλει μυαλό.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 είπε:

Χαχαχα!! Ζητώ ταπεινά συγνώμη... Αλλά είναι που δεν μου πήγαινε να μπω μόνο για να γράψω τα δικά μου, ήθελα να σας διάβασω κι όλας και δεν είχα τόσο χρόνο... :roll:

Ευχαριστώ!!!! :):):)

Αχ μακάρι να βγει καλή για να μου φύγει κάθε αγωνία!! Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα αργήσει κορίτσια η απάντηση να ξέρετε!!! Θέλει περίπου 3 βδομάδες μου είπαν!

Εμενα παντως με βοήθησες... Είχα εσένα στο μυαλό μ και δεν σκεφτόμουν τόσο τον καημο μου... Ωραια μπορώ τωρα να γυρίσω πάλι με την ησυχια μ στη μιζέρια μου....  :cool:

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ele@n είπε:

@happiness79 τέλεια η αυχενική σας! Με το καλό και στην τροφοβλαστη!!! Κι εγώ έλεγα ότι θα μας στείλεις από καμία παραλία να μας πεις ότι διακοπιζεσαι!!! Μια βδομάδα σου είπαν χαλαρά;

Αχχχχ κι εγώ αυτό φανταζόμουν, ότι θα σας έγραφα από την παραλία που θα'μουν με τις φίλες μου, αλλά ο γιος μου μάλλον δεν άντεξε τόσες γυναίκες μαζένες, χαχα, μου λέει μάνα κάτσε δούλεψε έχουμε έξοδα κι έτσι πήγαν μόνες τους! Μα θα μάθαινε τόσα για τις γυναίκες...!! Μια βδομάδα περίπου μου είπαν να είμαι καναπέ-κρεβάτι, συγκεκριμένα μέχρι την επόμενη Τρίτη το βράδυ που θα με δει ο γιατρός για να μου δώσει το πράσινο φως. Να σου πω την αλήθεια καλύτερα, ξεκουράζομαι, γιατί το τελευταίο 10ήμερο ήταν πολύ σκληρό, δούλευα 10άωρα και βάλε και δεν άντεχε η μέση μου τόσες ώρες σε καρέκλα, σκέτο μαρτύριο ήταν. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Ele@n είπε:

Στο νοσοκομείο σε δέχεται αλλά κάτι έκανε μετά και σε έσπρωχνε ιδιωτικά σε ένα ιατρείο τύπου κέντρο δικό του και χωρίς ενημέρωση μετά σε έστελνε στην κλινική στα Χανιά τελευταία στιγμή...γενικά έναν αχταρμα έκανε...πριν χρόνια βέβαια. Ας ελπίσουμε τώρα να έχει βάλει μυαλό.

Κατάλαβα! Είχα ακούσει στο παρελθόν για αυτόν αλλα δεν είχα σαφή εικόνα.  Τι να πω.....


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μπισκοτακι27 είπε:

Αυριο μπαίνω στην 10η ,λογικα 12η ή 13η φαντάζομαι :P

Α, δεν έχεις κλεισμένη ημερομηνία? Εμένα μου το είχαν κανονισμένο το ραντεβού από τη 2η επίσκεψη, το ίδιο και τη Β' επιπέδου και άλλες σημαντικές εξετάσεις, γι' αυτό ρώτησα! Αλλά μάλλον είναι θέμα προγραμματισμού του κάθε γιατρού αυτό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , happiness79 είπε:

Α, δεν έχεις κλεισμένη ημερομηνία? Εμένα μου το είχαν κανονισμένο το ραντεβού από τη 2η επίσκεψη, το ίδιο και τη Β' επιπέδου και άλλες σημαντικές εξετάσεις, γι' αυτό ρώτησα! Αλλά μάλλον είναι θέμα προγραμματισμού του κάθε γιατρού αυτό!

Δεν μ τ κανει ο γυναικολόγος μ.Λογικα μεθαυριο θα μ δωσει τηλ απο το κεντρο εκεινο να παρω ν κλεισω ραντεβου :)

εσενα ο γυναικολόγος σου στ εκανε;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Kate92 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μπράβο! Τέλειο νούμερο! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! Όλα να σου πάνε καλά! 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου και καλή αναμονή! Μαζι είμαστε σχεδόν! Εγώ σήμερα έκανα μεταφορά 2 εμβρυακια 3ων ημερών.  Χοριακη μου είπε σε 14 μέρες από σήμερα! Πολύ μου φάνηκε φυσικά! 

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! Ολα θα πανε καλα! Νετφλιξ και χαλαρωση! Καλα σου ειπε γιατι εγω που εβαλα βλαστοκυστες μ ειπε 12 μερες.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

Πήρα μεγάλη ανακούφιση happiness, χαίρομαι πολύ για σένα κ το μικρούλι! Μας έφαγε η αγωνία τόσες μέρες!

Σ' ευχαριστώ κοτοπουλάκι γλυκό! Πωπω, δε φανταζόμουν ότι θα θυμάστε πότε ήταν η αυχενική μου και ότι θα το συνδυάζατε... 

πρίν από 15 λεπτά , Angot είπε:

Εμενα παντως με βοήθησες... Είχα εσένα στο μυαλό μ και δεν σκεφτόμουν τόσο τον καημο μου... Ωραια μπορώ τωρα να γυρίσω πάλι με την ησυχια μ στη μιζέρια μου....  :cool:

Οχι οχι, θα προσπαθήσω να δουλέψω ξαπλωμένη για να ξαναεξαφανιστώ να με ψάχνεις!!! Ελα γλυκούλα μου, εσύ μιζέρια? Δεν το πιστεύω, δε βγάζεις καθόλου κάτι τέτοιο! Εντάξει, προφανώς έχεις αρχίσει να συνειδητοποιείς την απώλεια και περνάς από διάφορα στάδια. Τι πιο φυσιολογικό. Θα φτιάξουν όλα σιγά σιγά, λίγο χρόνο χρειάζεσαι. ❤

πρίν από 15 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Δεν μ τ κανει ο γυναικολόγος μ.Λογικα μεθαυριο θα μ δωσει τηλ απο το κεντρο εκεινο να παρω ν κλεισω ραντεβου :)

εσενα ο γυναικολόγος σου στ εκανε;

Οχι, ούτε εμένα μου την έκανε ο γυναικολόγος μου, αλλά ο εξωτερικός του συνεργάτης ο Τζώρ....ης. Προφανώς τα προγραμματίζουν αρκετά νωρίτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Κατάλαβα! Είχα ακούσει στο παρελθόν για αυτόν αλλα δεν είχα σαφή εικόνα.  Τι να πω.....

Εσένα δεν σε χαλάει αφού είσαι από Χανιά αν συνεργάζεται ακόμα με αυτούς....ίσα ίσα γλιτώνεις δρομολόγια 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , happiness79 είπε:

Σ' ευχαριστώ κοτοπουλάκι γλυκό! Πωπω, δε φανταζόμουν ότι θα θυμάστε πότε ήταν η αυχενική μου και ότι θα το συνδυάζατε... 

Οχι οχι, θα προσπαθήσω να δουλέψω ξαπλωμένη για να ξαναεξαφανιστώ να με ψάχνεις!!! Ελα γλυκούλα μου, εσύ μιζέρια? Δεν το πιστεύω, δε βγάζεις καθόλου κάτι τέτοιο! Εντάξει, προφανώς έχεις αρχίσει να συνειδητοποιείς την απώλεια και περνάς από διάφορα στάδια. Τι πιο φυσιολογικό. Θα φτιάξουν όλα σιγά σιγά, λίγο χρόνο χρειάζεσαι. ❤

Οχι, ούτε εμένα μου την έκανε ο γυναικολόγος μου, αλλά ο εξωτερικός του συνεργάτης ο Τζώρ....ης. Προφανώς τα προγραμματίζουν αρκετά νωρίτερα.

Ναι ναι.... ξέρω..... 1 μερα πρίν τη Β επιπέδου θα βαρέσει εξαφάνιση.... Μμμμ το μάθαμε τωρα!!! :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Christin88 είπε:

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!! Ολα θα πανε καλα! Νετφλιξ και χαλαρωση! Καλα σου ειπε γιατι εγω που εβαλα βλαστοκυστες μ ειπε 12 μερες.. 

Να ναι καλά το νετφλιξ. Είχα κάνει λίστες με σειρές εδώ και μέρες. Χαχα.

Εν τω μεταξύ δεν ξέρω για σένα,εγώ φοβάμαι μέχρι και να βηξω και να γελάσω, γιατί σφίγγεται η κοιλιά! Παρανοικη θα καταλήξω!  

 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Kate92 είπε:

Να ναι καλά το νετφλιξ. Είχα κάνει λίστες με σειρές εδώ και μέρες. Χαχα.

Εν τω μεταξύ δεν ξέρω για σένα,εγώ φοβάμαι μέχρι και να βηξω και να γελάσω, γιατί σφίγγεται η κοιλιά! Παρανοικη θα καταλήξω!  

 

 

Αχαχαχα σε καταλαβαινω αλλα η αληθεια ειναι οτι ειμαι χαλαρη ! Ημουν κ στη 2η ωοληψια μου χαλαρη πολυ αυτη τη φορα κ ισως αυτο να βοηθησε καπως! Απλα σημερα τα πονακια χαμηλα λιγο με προβληματιζουν.. ειχε κατι παρομοιο καποια αλλη κοπελα? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...