Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Ζαργαναρα είπε:

Κορίτσια πως είστε!ιχχχ άστα εγώ έχω αγωνία πως θα είναι το αποτέλεσμα αύριο!!!άμαν τι τραβάμε έλεος 

Θα έχει διπλασιαστεί και θα έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη. Θετική σκέψη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 20 λεπτά , Καντι είπε:

Αν εχεις κανει Νικα ή οποιαδήποτε βιοψία ξυπνητη η ωοληψια πονάει πολυ λιγότερο. Με μια μικρή επιφύλαξη γιατι εμενα η μια ωοθηκη ειναι κρυμμένη πίσω απο την μήτρα και εκεί πονάει καπως περισσότερο. Ευτυχως ειναι η χειρουργημενη μου που βγαζει με το ζόρι ενα ωάριο.

Όχι, δεν έχω κάνει τίποτα ξυπνητη...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Καντι είπε:

Πραγματικά να το δοκιμάσεις. Επισης αν δεν συνεργάζεσαι σου βάζει και μια μέθη και τελειώνεις.

Κάτι πήρε το αυτί μου ότι αν θέλω μπορώ να κάνω ωοληψια με συνεργάτη του εδώ για να μην ανέβω Αθήνα....οποτε ο κυριούλης δεν ξέρω πως αντιδρα:D


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Καντι said:

Αν εχεις κανει Νικα ή οποιαδήποτε βιοψία ξυπνητη η ωοληψια πονάει πολυ λιγότερο. Με μια μικρή επιφύλαξη γιατι εμενα η μια ωοθηκη ειναι κρυμμένη πίσω απο την μήτρα και εκεί πονάει καπως περισσότερο. Ευτυχως ειναι η χειρουργημενη μου που βγαζει με το ζόρι ενα ωάριο.

Και με την Νίκα εντάξει ήμουν εγώ πάντως, το περίμενα χειρότερα. Περίπου ίδιο επίπεδο πόνου θα έλεγα, ισως λίγο χειρότερα γιατί κράτησε και παραπάνω. Αν μου έλεγαν να διαλέξω μία να ξανά κάνω θα επέλεγα ωοληψία. 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Simodoro είπε:

Κορίτσια της Θεσσαλονίκης SOS

Ξέρετε κάποιον καλό ανδρολογο που να ασχολείται με θέματα υπογονιμότητας;  ή κάποιο εργαστήριο σαν το Λυμπερόπουλο

Στη Ζεγκινιαδου κορίτσι μου, όπου πήγαμε τις εξετάσεις του άντρα μου, μας έδωσαν συγχαρητήρια για την επιλογή του διαγνωστικού. Είναι από τα καλύτερα! 

14 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Κορίτσια είναι καμία από εσάς που να μιλάει με την @happiness79 και εκτός φόρουμ; Είναι καλά το κορίτσι; Έχει τόσες μέρες να εμφανιστεί, είχε και την αυχενική και έχω ανησυχήσει 

Κοιμάμαι και ξυπνάω με τη σκέψη της! Ας είναι καλά η αγαπημένη μας και ας μη μπει ποτέ ξανά, μόνο να είναι καλά.. Είναι το γούρι μου, έχουμε μια βδομάδα διαφορά στις αυχενικές (εγώ την έχω αύριο) και πόσο με στεναχωρεί που δεν ξέρω πώς πήγε η δική της.. 
Το ότι τρέμω για τη δίκη μου αυχενική αύριο, είναι το λιγότερο που μπορώ να πω.. Θα σας έχω νέα όμως, λίγο αργά λόγω διαφοράς ώρας αλλά ελπίζω να επανέλθω με ευχάριστα! Τα φιλια μου σε όλες μαχήτριές μου, όλες θα τα καταφέρουμε ♥️

  • Μου αρέσει 12
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Αν εχεις κανει Νικα ή οποιαδήποτε βιοψία ξυπνητη η ωοληψια πονάει πολυ λιγότερο. Με μια μικρή επιφύλαξη γιατι εμενα η μια ωοθηκη ειναι κρυμμένη πίσω απο την μήτρα και εκεί πονάει καπως περισσότερο. Ευτυχως ειναι η χειρουργημενη μου που βγαζει με το ζόρι ενα ωάριο.

Εγω εχω κανει το ερα και συμφωνω πως η ωοληψια πονάει λιγότερο...Βεβαια μέχρι τωρα με ενα ωαριο...Ελπιζω να μη φρικαρω στα περισσότερα...

@Ζαργαναρα,καλα αποτελέσματα σήμερα!!!!

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Κάτι πήρε το αυτί μου ότι αν θέλω μπορώ να κάνω ωοληψια με συνεργάτη του εδώ για να μην ανέβω Αθήνα....οποτε ο κυριούλης δεν ξέρω πως αντιδρα:D

Θυμησε μου που μένεις 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Tselek είπε:

Στη Ζεγκινιαδου κορίτσι μου, όπου πήγαμε τις εξετάσεις του άντρα μου, μας έδωσαν συγχαρητήρια για την επιλογή του διαγνωστικού. Είναι από τα καλύτερα! 

Κοιμάμαι και ξυπνάω με τη σκέψη της! Ας είναι καλά η αγαπημένη μας και ας μη μπει ποτέ ξανά, μόνο να είναι καλά.. Είναι το γούρι μου, έχουμε μια βδομάδα διαφορά στις αυχενικές (εγώ την έχω αύριο) και πόσο με στεναχωρεί που δεν ξέρω πώς πήγε η δική της.. 
Το ότι τρέμω για τη δίκη μου αυχενική αύριο, είναι το λιγότερο που μπορώ να πω.. Θα σας έχω νέα όμως, λίγο αργά λόγω διαφοράς ώρας αλλά ελπίζω να επανέλθω με ευχάριστα! Τα φιλια μου σε όλες μαχήτριές μου, όλες θα τα καταφέρουμε ♥️

Σε ποια βδομάδα εισαι για αυχενική; Με το καλο!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Ele@n είπε:

Ναι, ισχύει;

Τι αν ισχύει? 

Είναι ο γιατρός μου και τον αγαπώ πολύ. Τον θεωρώ εξαιρετικό γιατρό και άνθρωπο. Εγω την ωοληψια και την ετ την έκανα στην Αθήνα,  στον Παντο, όχι γιατί δεν εμπιστευομουν τον Κλ...ο, αλλά επειδή θεώρησα ότι το εμβρυολογικο της Αθήνας είναι καλύτερο. Κατά τα άλλα όλη τη διαδικασία, παρακολούθηση κτλ την έκανα εδώ με τον Κλ...ο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...