Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

@Angot είναι μπροστά το όνομα σου και δεν φαίνεται... να έχεις πίστη σε σένα... τα βυζια είναι σύμπτωμα??? @Ria_ από την δεύτερη μέρα της εμβρυομεταφορας είχα πολλά αέρια.. Δεν ξέρω τι είναι αυτά..  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Butterfly 92 είπε:

@Angot είναι μπροστά το όνομα σου και δεν φαίνεται... να έχεις πίστη σε σένα... τα βυζια είναι σύμπτωμα??? @Ria_ από την δεύτερη μέρα της εμβρυομεταφορας είχα πολλά αέρια.. Δεν ξέρω τι είναι αυτά..  

Εσυ εισαι χειρότερη απο μενα χαχαχαχαχα  εγω ευχομαι καλη επιτυχια. 2η μερα ειναι νωρις για το οτιδήποτε... Μη κοιτας εμενα που κανω τεστ απο τη 2η μερα.. Δεν ειμαι παράδειγμα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Butterfly 92 είπε:

@Angot είναι μπροστά το όνομα σου και δεν φαίνεται... να έχεις πίστη σε σένα... τα βυζια είναι σύμπτωμα??? @Ria_ από την δεύτερη μέρα της εμβρυομεταφορας είχα πολλά αέρια.. Δεν ξέρω τι είναι αυτά..  

Αααα ωραία καλά πάμε χαχα,εγώ από τη 3η! @Angot συγνώμη αλλά ούτε εγώ μπορώ να το καταλάβω ,κάτι μου φαίνεται αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ria_ είπε:

Αααα ωραία καλά πάμε χαχα,εγώ από τη 3η! @Angot συγνώμη αλλά ούτε εγώ μπορώ να το καταλάβω ,κάτι μου φαίνεται αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

Ουτε γω, ισως ειναι ιδεα μου. Ξερεις καμια φορα απο το κοιτα κοιτα τα ματια μας κανουν πουλακια... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Όλα στο μυαλό μας είναι από το άγχος..  Κορίτσια δεν ξέρω για εσάς αλλά εμένα κάθε φορά αυτή η κατάσταση με τρελαίνει... Αφού σκέφτομαι ότι μπορεί να έχω και παραισθήσεις με τα συμπτώματα. Άσε που κάθε βράδυ ονειρεύομαι κ ξυπνάω κ νομίζω ότι τα χω ζήσει. 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Ουτε γω, ισως ειναι ιδεα μου. Ξερεις καμια φορα απο το κοιτα κοιτα τα ματια μας κανουν πουλακια... 

Ε δε νομίζω πόσο πια να βλέπουμε κάτι που δεν υπάρχει ? Πιστεύω για να το λες κάτι θα είδες... Καλύτερα κάνε ένα early θα έλεγα εγώ να εισαι και σίγουρη.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ria_ είπε:

Ε δε νομίζω πόσο πια να βλέπουμε κάτι που δεν υπάρχει ? Πιστεύω για να το λες κάτι θα είδες... Καλύτερα κάνε ένα early θα έλεγα εγώ να εισαι και σίγουρη.  

Κοριτσια μη ψάχνετε τα ματια μου έκαναν. Εκανα τωρα early και ειδα μια σκατουλα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

Κοριτσια μη ψάχνετε τα ματια μου έκαναν. Εκανα τωρα early και ειδα μια σκατουλα

δεν κάνεις μια χοριακή να είσαι σίγουρη; Τα τεστ δεν είναι τόσο αξιόπιστα κ ταλαιπωριέσαι μ’ αυτό το σύστημα, τσάμπα άγχος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Angot είπε:

Κοριτσια μη ψάχνετε τα ματια μου έκαναν. Εκανα τωρα early και ειδα μια σκατουλα

Βρε @Angot πόσες φορές εχεις κατουρήσει από το πρωί και ποσό νερό εχεις πιει; Αύριο κάνε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , kateriiina25 είπε:

@Angot έβαλα εγώ την φωτό σου στην εφαρμογή και η αλήθεια είναι πως κάτι υπάρχει εκεί αλλά δν φαίνεται ξεκάθαρα γραμμή κάθετη. 

Χχαχααχ σε ευχαριστώωωω. Θα έβγαινε τωρα στο early αμα ηταν

πρίν από 5 λεπτά , Linoula είπε:

Βρε @Angot πόσες φορές εχεις κατουρήσει από το πρωί και ποσό νερό εχεις πιει; Αύριο κάνε!!!

Ε και παλιιι 10 μοναδες ειναι το αμοιρο το early. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! 
Γράφω πρώτη φορά στο φόρουμ , εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλες όσες αναμένουν αποτελέσματα χοριακης και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όσες τα καταφέρατε. 
Εκανα την πρώτη ( και εύχομαι τυχερή ) εμβρυομεταφορα στις 9/12 και διανύω αυτή την βασανιστική περίοδος εν αναμονή χοριακης. Από χθες έχω έντονους πόνους περιόδου άλλοτε μικρής και άλλοτε μεγαλύτερης διάρκειας , είναι φυσιολογικό ; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Chris87 καλή επιτυχία σου εύχομαι..  Όσο για τούς πόνους δεν γνωρίζω.. εγώ όταν είχα κάνει εμβρυομεταφορα μετά από ωοληψια είχα κάποιους πόνους.  Με κατεψυγμένα δεν μου έτυχε.. 

Link to comment
Share on other sites

@Butterfly 92 σε ευχαριστώ πολύ. 
Έκανα με φρέσκα εμβρυακια 3 ημερών αλλά επειδή κάνω γενικά συσπάσεις στο κύκλο μου , έχω αρχίσει να ανησυχώ. . 
Ίσως σκέφτομαι να είναι και οι ημέρες εμφύτευσης …

Υπάρχει καμία που τα κατάφερε με έμβρυα 3 ημερών; Διαβάζω παντού για βλαστοκύστες αλλά δυστυχώς εγώ έμεινα με 2 γονιμοποιημένα ωάρια και η εμβρυολογος δεν ήθελε να το ρισκάρουμε για 5ης ημέρας, όποτε προχωρησαμε με 2 έμβρυα πολύ καλά όπως μας τα χαρακτήρισε …

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...