Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Kallo είπε:

Έχετε εμένα. Εγώ είδα αχνό τεστ 3 μέρες πριν την χοριακη αλλά μπορεί να είχε πιάσει την ovitrelle γιατί ήμουν οριακά. Οπότε έκανα και το πρωί της χοριακης τεστ για να είμαι σίγουρη και βγήκε αρνητικό. Να επισημάνω ότι ήταν early. Και μετα η χοριακη βγήκε θετική. Και εννοείται ότι μέχρι να βγουν τα αποτελεσματα έκλαιγα γιατί πίστευα ότι δεν είμαι. Οπότε μην χάνετε την ελπίδα σας καμία 

Μα σοβαρά τωρα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Αγάπ είπε:

Τι κάνεις κορίτσι μου? Πώς πάει η εγκυμοσύνη?

Καλα είμαι κορίτσι. Μία χαρά προχωράει η εγκυμοσύνη. Δόξα το θεό. Εσύ τι κάνεις? Σε τι φάση βρίσκεσαι? 

πρίν από 50 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Μα σοβαρά τωρα;

Ναι ναι πολύ σοβαρά. Άστα. Σου λέω έριξα πολύ κλάμα και δεν το πίστευα μετά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Kallo είπε:

Καλα είμαι κορίτσι. Μία χαρά προχωράει η εγκυμοσύνη. Δόξα το θεό. Εσύ τι κάνεις? Σε τι φάση βρίσκεσαι? 

Ναι ναι πολύ σοβαρά. Άστα. Σου λέω έριξα πολύ κλάμα και δεν το πίστευα μετά 

Φαντάζομαι τη χαρά σου μετα 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Εγω πάντως κοριτσια παρήγγειλα τεστάκια.

Μπουαχαχαχα

Χαχαχχα θα μας μεινει κουσουρι. Ο αντρας μου λεει οτι αλλη φορα να κανω και τεστ πριν την εμβρυομεταφορά ετσι για να κανω ζέσταμα!! 

  • Χαχα 14
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Δεν ξέρω για το Λαϊκό, αλλά αν δεν κάνω λάθος, μπορεί να την κάνει και στο χορέμιο.

Happiness γλυκιά μου με το καλό ο μπεμπαρος!!!!!! Καλά θυμάμαι Αγοραρος ε;;;;;;; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Εμένα μ είπε ότι αφού ακούσουμε τις καρδούλες θα τα σταματήσω … κ για αυτό ρωτάω τι έτυχε κ σε σας ! Ποσό είσαι τώρα ; 

Προγεστερονη δεν μ είπε να σταματήσουμε , μόνο για την οιστραδιολη ότι αφού ακούσουμε καρδούλες τ σταματάμε.. τι να πω! Ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά μαλλον

Εμενα μετα την αυχενικη μου εκοψε τα σικλακουρ περιπου 12 εβδομαδα αλλα προγεστερονη παιρνω ακομα και ειμαι 15 εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Jamie είπε:

Εμενα μετα την αυχενικη μου εκοψε τα σικλακουρ περιπου 12 εβδομαδα αλλα προγεστερονη παιρνω ακομα και ειμαι 15 εβδομαδα

Μάλιστα ! Τι να πω; Να αρχίσω να ανησυχώ που εγώ θα τ κόψω νωρίτερα ; Δε ξέρω .. μου κάνει εντύπωση που όλες τ κόβουν αργότερα αλλά εγώ τόσο νωρίς ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Kallo είπε:

Καλα είμαι κορίτσι. Μία χαρά προχωράει η εγκυμοσύνη. Δόξα το θεό. Εσύ τι κάνεις? Σε τι φάση βρίσκεσαι? 

Ναι ναι πολύ σοβαρά. Άστα. Σου λέω έριξα πολύ κλάμα και δεν το πίστευα μετά 

Μπράβοοοοοοο!!!Μόνο χαρμόσυνα ν ακούμε στο γκρουπ!! Καλά είμαι, τέλος του μήνα θα ξεκινήσω προετοιμασία για εμβρυομεταφορα!! Ανυπομονώ!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...