Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

Ειμαι στο γραφειο και το τεστ το εκανα στις 7 το πρωι. Τωρα θα ειναι στα σκουπιδια πιθανον γτ ηρθε η κοπελα που καθαριζει. 

Πινω καφε σε χαρτινο. Οχι σε πλαστικο. Επισης  δεν χρησιμοποιώ αποσμητικα κλο τυπου αεροζολ.. Το  εσωσα λιγο; 

Ελα βρε κοριτσι, καλημέρα! 
 το cl**r blue δεν είναι αυτό το τεστ με το σταυρο;; 

Στη βιοχημική μου με θετικό early pred από Τρίτη βράδυ και θετική χοριακη ημέρα Πέμπτη (πολλή χαμηλή βέβαια) αυτό με το σταυρο έβγαινε ακόμη αρνητικό Παρασκευή. 

ps. κεντραρε τη φωτό διαφορετικά, γιατί είναι το όνομα σου εκεί που πρέπει να δούμε την κάθετη γραμμή 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια αν υπήρχε άχνη θα την βλεπατε ολες. Μαλλον εγω εχω μπερδευτεί. Δεν πειραζει, καλα εκανα κ την ανεβασα γτ θα το σκεφτομουν συνεχεια οτι κατι βλεπω. 

πρίν από 6 λεπτά , Chris_V είπε:

Ελα βρε κοριτσι, καλημέρα! 
 το cl**r blue δεν είναι αυτό το τεστ με το σταυρο;; 

Στη βιοχημική μου με θετικό early pred από Τρίτη βράδυ και θετική χοριακη ημέρα Πέμπτη (πολλή χαμηλή βέβαια) αυτό με το σταυρο έβγαινε ακόμη αρνητικό Παρασκευή. 

ps. κεντραρε τη φωτό διαφορετικά, γιατί είναι το όνομα σου εκεί που πρέπει να δούμε την κάθετη γραμμή 

Ειναι απο 25 και πανω γι αυτο. Ενω το early ειναι απο 10 μοναδες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια αν υπήρχε άχνη θα την βλεπατε ολες. Μαλλον εγω εχω μπερδευτεί. Δεν πειραζει, καλα εκανα κ την ανεβασα γτ θα το σκεφτομουν συνεχεια οτι κατι βλεπω. 

Ειναι απο 25 και πανω γι αυτο. Ενω το early ειναι απο 10 μοναδες

Και εγώ πάντως που όπως βλέπεις εχω την ίδια οικολογική συνείδηση με εσένα :cool: εχω να πω ότι όταν δεν υπάρχει γραμμή και να θελεις να την φανταστείς, απλά δε γίνεται…αν κάτι είδες κάτι θα βγει αύριο εκεί!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Μάλιστα ! Τι να πω; Να αρχίσω να ανησυχώ που εγώ θα τ κόψω νωρίτερα ; Δε ξέρω .. μου κάνει εντύπωση που όλες τ κόβουν αργότερα αλλά εγώ τόσο νωρίς ..

Μην ανησυχεις λογικα οι γιατροι ξερουν καλυτερα οσον αφορα την προγεστερονη εγω επειδη εχω ορθοστασια κ γενικα δουλευω εκτος σπιτιου προτιμησε να μου την αφησει επειδη μου ειπε ειμαι λιγο ενεργητικη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Jamie είπε:

Μην ανησυχεις λογικα οι γιατροι ξερουν καλυτερα οσον αφορα την προγεστερονη εγω επειδη εχω ορθοστασια κ γενικα δουλευω εκτος σπιτιου προτιμησε να μου την αφησει επειδη μου ειπε ειμαι λιγο ενεργητικη

Θα μάθω κ γώ περισσότερα αύριο που έχω ραντεβού! Άντε να δούμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

Αχαχ και μενα που ειναι 2η φυση μου τα τεστ μη νομίζεις οτι ειμαι σιγουρη...  Του γιατρου νιωθω οτι ειμαι. Παντως κορίτσια τα βυζια μου σημερα πονανε! Χαχαχα

Κοριτσι μου κ εγω βλεπω μια αχνη γραμμη παρολλα αυτα εμπιστευομαι το predictor early μου ειχε δειξει θετικο 4 μερες πριν τη χοριακη κ ξεκαθαρο.ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Jamie είπε:

Κοριτσι μου κ εγω βλεπω μια αχνη γραμμη παρολλα αυτα εμπιστευομαι το predictor early μου ειχε δειξει θετικο 4 μερες πριν τη χοριακη κ ξεκαθαρο.ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!

Αυτο ειναι το κανονικό οχι το early. Εκανα χαζομάρα και εχω παρει τα κλασικα. Μεθαυριο εχω τη χοριακη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Jamie είπε:

Κοριτσι μου κ εγω βλεπω μια αχνη γραμμη παρολλα αυτα εμπιστευομαι το predictor early μου ειχε δειξει θετικο 4 μερες πριν τη χοριακη κ ξεκαθαρο.ευχομαι μια μεγαλη χοριακη!

Έτσι και Εμενα. 4 μέρες πριν τη χοριακη που ήταν και χαμηλή το early ήταν αχνό

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Chris_V είπε:

Και εγώ πάντως που όπως βλέπεις εχω την ίδια οικολογική συνείδηση με εσένα :cool: εχω να πω ότι όταν δεν υπάρχει γραμμή και να θελεις να την φανταστείς, απλά δε γίνεται…αν κάτι είδες κάτι θα βγει αύριο εκεί!!!! 

Χαχαχα  μ αρεσεις...  Ενταξει λοιπον, το ειπα απο την αρχη μάλλον ειμαι του γιατρού. Μεθαυριο εχω χοριακή εξαλλου. Θα εμφανιστει αμα είναι 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Χαχαχα  μ αρεσεις...  Ενταξει λοιπον, το ειπα απο την αρχη μάλλον ειμαι του γιατρού. Μεθαυριο εχω χοριακή εξαλλου. Θα εμφανιστει αμα είναι 

Κοίτα κ εγώ βλέπω μια ανχη γραμμουλα είναι η αλήθεια...αλλα από την αλλη εγώ έχω κάει από αχνες γραμμουλες...είχα πάρει κάτι χαλασμένα μάλλον κ εβγαινε ούτως ή άλλος η δεύτερη γραμμή...βέβαια αυτό είναι σπάνιο σχεδόν αδύνατον κ έτυχε σε εμένα....προς θεού δεν είναι όλα τα τεστ έτσι...εσένα την βλέπω πάντως...άχνη αλλά φαίνεται...

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι??? Επειδή κ εγώ θα κάνω την πρώτη μου ετ αρχές Ιανουαρίου έχω μια απορία τι τιμές περιμένουμε να δούμε?? Παράδειγμα διάβαζα παλιά εδώ κάτι τιμές 600 μονάδες 900 μονάδες και πάνω μετά από ετ στην πρώτη χοριακη...έτσι πρέπει να ειναι η ξεκινάει φυσιολογικά όπως στην φυσιολογική σύλληψη???

Συγνώμη εάν ρωτάω βλακεία  αλλά  δεν έχω ξανακάνει κ επειδή λέμε για τεστ που δείχνουν από πολύ χαμηλά μπερδεύτηκα...Να ξέρω δηλαδή για τον άλλον μήνα...μην πετύχουμε τίποτα και δω κανένα μικρό νούμερο κ κλαίω χωρίς λόγο γιατί θα νομίζω ότι πρέπει να δείξει κανένα τρελό νούμερο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ το είπα ότι βλέπω άχνη γραμμή! Έτσι ήταν @Angot και το δικό μου πρώτο τεστ και ήταν και το early που είναι μεγαλύτερης ευαισθησίας. Εγώ στη θέση σου θα έκανα αύριο το πρωί πάλι ένα early.

Μην με λιθοβολήσετε οι υπόλοιπες!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Linoula είπε:

Εγώ το είπα ότι βλέπω άχνη γραμμή! Έτσι ήταν @Angot και το δικό μου πρώτο τεστ και ήταν και το early που είναι μεγαλύτερης ευαισθησίας. Εγώ στη θέση σου θα έκανα αύριο το πρωί πάλι ένα early.

Μην με λιθοβολήσετε οι υπόλοιπες!

Εγώ μαζί σου ειμαι! Και προσωπικά εγώ θα πήγαινα τώρα να πάρω και να κανω…

Το παραδέχομαι λοιπόν, το 1ο μου τεστ το έκανα 1 εβδομάδα μετά την μεταφορά, απόγευμα κιόλας…ήταν όμως θετικό !

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Pagor said:

Κοίτα κ εγώ βλέπω μια ανχη γραμμουλα είναι η αλήθεια...αλλα από την αλλη εγώ έχω κάει από αχνες γραμμουλες...είχα πάρει κάτι χαλασμένα μάλλον κ εβγαινε ούτως ή άλλος η δεύτερη γραμμή...βέβαια αυτό είναι σπάνιο σχεδόν αδύνατον κ έτυχε σε εμένα....προς θεού δεν είναι όλα τα τεστ έτσι...εσένα την βλέπω πάντως...άχνη αλλά φαίνεται...

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι??? Επειδή κ εγώ θα κάνω την πρώτη μου ετ αρχές Ιανουαρίου έχω μια απορία τι τιμές περιμένουμε να δούμε?? Παράδειγμα διάβαζα παλιά εδώ κάτι τιμές 600 μονάδες 900 μονάδες και πάνω μετά από ετ στην πρώτη χοριακη...έτσι πρέπει να ειναι η ξεκινάει φυσιολογικά όπως στην φυσιολογική σύλληψη???

Συγνώμη εάν ρωτάω βλακεία  αλλά  δεν έχω ξανακάνει κ επειδή λέμε για τεστ που δείχνουν από πολύ χαμηλά μπερδεύτηκα...Να ξέρω δηλαδή για τον άλλον μήνα...μην πετύχουμε τίποτα και δω κανένα μικρό νούμερο κ κλαίω χωρίς λόγο γιατί θα νομίζω ότι πρέπει να δείξει κανένα τρελό νούμερο...

Δεν έχει στάνταρ τιμές κορίτσι μου. Έχουμε δει εδώ νούμερα απο 30 (που ανέβηκαν κανονικά) και έχουμε δει και κάτι τρέλα όπως της @Angot πάνω απο 3000. Με το καλό σου εύχομαι. Θα την κάνετε με τα ωάρια που είχες καταψύξει ή έκανες νέα διέγερση;

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ,να ρωτήσω κάτι σήμερα είμαι 4η ημέρα από την έμβρυομεταφορα και από εχτες συγνώμη προκαταβολικά για αυτό που θα πω έχω πολλά αέρια . Είναι κανένα σύμπτωμα αυτό ή από τα φάρμακα και εγώ το βάφτισα σύμπτωμα !? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Linoula είπε:

Εγώ το είπα ότι βλέπω άχνη γραμμή! Έτσι ήταν @Angot και το δικό μου πρώτο τεστ και ήταν και το early που είναι μεγαλύτερης ευαισθησίας. Εγώ στη θέση σου θα έκανα αύριο το πρωί πάλι ένα early.

Μην με λιθοβολήσετε οι υπόλοιπες!

Χαχαχα αφού αντεχουν εμενα καλα ειναι... Εσυ εισαι φρεσκοεγκυουλα, δικαιωματικά βλεπεις αχνες γραμμές! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...