Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Χαχαχα βαλαμε τα μεγαλα μεσα για να χαρω. Μαλλον μονη μ βλεπω. Επηρεάζομαι απο το στηθος σμρ. Αφηστε το

Εγώ θα πω ότι κάτι φαίνεται... Ελπίζω να μη σου φουσκώσω τα μυαλά αλλά νομίζω ότι υπάρχει σταυρός αλλά η κάθετη γραμμή φαίνεται μόνο στο κέντρο. Βέβαια η φωτυ δεν είναι καλή. Μην απογοητεύεται. Και η μέση που σε πονούσε και το στήθος είναι θετικά σημάδια. Υπομονή και σε λίγο θα ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Margeau είπε:

Εγώ θα πω ότι κάτι φαίνεται... Ελπίζω να μη σου φουσκώσω τα μυαλά αλλά νομίζω ότι υπάρχει σταυρός αλλά η κάθετη γραμμή φαίνεται μόνο στο κέντρο. Βέβαια η φωτυ δεν είναι καλή. Μην απογοητεύεται. Και η μέση που σε πονούσε και το στήθος είναι θετικά σημάδια. Υπομονή και σε λίγο θα ξέρεις!

Στο κεντρο θελουμε να ειναι.  Οχι τα μυαλα μου δεν φουσκώνουν δεν αλλαζει κατι για το αποτέλεσμα. Απλως ηταν η πρωτη φορα που διέκρινα κατι, αλλα ισως ειναι και η ιδεα μου. Εχω και μια εμπειρια στα χιλιαδες τεστ. Χαχαχα

πρίν από 5 λεπτά , silvy22 είπε:

ναι φαινετε κατι σαν ασπρουλα γραμμουλα!!!! παρε γι αυριο το early predictor!! αμην παναγιτσα μου με το καλό...βλέπεις δεν μιλάω τόσες μέρες περιμένω περιμένω το θετικό/.....

Μανιτσα μου αμα ειναι ασπρουλα η γραμμη καηκαμε τη μαυρουλα θελουμε. 

Αρα κορίτσια καταλήγουμε οτι τη βλεπω μονη μου τη γραμμη. Οκ ντξ αυτο ηθελα, να μη τρελαθω κ ολας.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

Στο κεντρο θελουμε να ειναι.  Οχι τα μυαλα μου δεν φουσκώνουν δεν αλλαζει κατι για το αποτέλεσμα. Απλως ηταν η πρωτη φορα που διέκρινα κατι, αλλα ισως ειναι και η ιδεα μου. Εχω και μια εμπειρια στα χιλιαδες τεστ. Χαχαχα

Μανιτσα μου αμα ειναι ασπρουλα η γραμμη καηκαμε τη μαυρουλα θελουμε. 

Αρα κορίτσια καταλήγουμε οτι τη βλεπω μονη μου τη γραμμη. Οκ ντξ αυτο ηθελα, να μη τρελαθω κ ολας.

σε μενα παντως η φωτο φαίνεται θολή ..2 μέρες έμειναν ...ομμμμμ

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Angot said:

Ορίστε καλα να πάθω απο τα πολλα τεστ τωρα βλεπω και γραμμες. 

παρακολουθώ μόνο (σχεδόν), και δεν έχω γράψει ακόμη την ιστορία μου (γιατί δεν ταιριάζει σε κανένα 'αρχέτυπο' ιστορίας), αλλά πολύ λίγες φορές έχω τόση πολλή ανυπομονησία για άνθρωπο που βλέπω online και δεν έχω γνωρίσει, όση να ακούσω τα καλά αποτελέσματα της χοριακής σου, @Angot -εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα είναι καλά για εσένα. 

έχοντας πει αυτό... σταμάτα με τα τεστ :-D! αν χρειάζεσαι ένα ακόμη κίνητρο για να σταματήσεις, εκτός του ότι κάνεις κακό στον εαυτό σου, πρόσφατα διάβαζα ένα άρθρο για την οικολογική ζημιά από τον υπέρογκο αριθμό τεστ εγκυμοσύνης μετά από εμβρυομεταφορά! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! @Angot κατέβασε την εφαρμογή pregnancy test checker και ανέβασε την φωτό να δεις. Αλλά βγάλε μια καλύτερη φωτό γιατί αυτή ειναι θολή. Πήγαινε σε ένα σημείο να έχει καλό φως ημέρας και κοίτα να νετάρεις καλά στο τεστ. Δεν χρειάζεται να είναι πάρα πολύ κοντά αρκεί να το βγάζει καθαρό. 

8 minutes ago, Sophia123 said:

παρακολουθώ μόνο (σχεδόν), και δεν έχω γράψει ακόμη την ιστορία μου (γιατί δεν ταιριάζει σε κανένα 'αρχέτυπο' ιστορίας), αλλά πολύ λίγες φορές έχω τόση πολλή ανυπομονησία για άνθρωπο που βλέπω online και δεν έχω γνωρίσει, όση να ακούσω τα καλά αποτελέσματα της χοριακής σου, @Angot -εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα είναι καλά για εσένα. 

έχοντας πει αυτό... σταμάτα με τα τεστ :-D! αν χρειάζεσαι ένα ακόμη κίνητρο για να σταματήσεις, εκτός του ότι κάνεις κακό στον εαυτό σου, πρόσφατα διάβαζα ένα άρθρο για την οικολογική ζημιά από τον υπέρογκο αριθμό τεστ εγκυμοσύνης μετά από εμβρυομεταφορά! 

Η @Angot την έχει κάνει την οικολογική ζημιά μόνη της χαχα


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kateriiina25 είπε:

Καλημέρα! @Angot κατέβασε την εφαρμογή pregnancy test checker και ανέβασε την φωτό να δεις. Αλλά βγάλε μια καλύτερη φωτό γιατί αυτή ειναι θολή. Πήγαινε σε ένα σημείο να έχει καλό φως ημέρας και κοίτα να νετάρεις καλά στο τεστ. Δεν χρειάζεται να είναι πάρα πολύ κοντά αρκεί να το βγάζει καθαρό. 

Μωρε τα ματια σας εμπιστεύομαι καλύτερα. Αμα εσεις δεν... Ειναι αρνητικο. Δ3 μπορω αλλαη τεχνολογια, αμα κανω τεστ και ανεβαζω κ ολας θα αποχαζεψω. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Sophia123 είπε:

παρακολουθώ μόνο (σχεδόν), και δεν έχω γράψει ακόμη την ιστορία μου (γιατί δεν ταιριάζει σε κανένα 'αρχέτυπο' ιστορίας), αλλά πολύ λίγες φορές έχω τόση πολλή ανυπομονησία για άνθρωπο που βλέπω online και δεν έχω γνωρίσει, όση να ακούσω τα καλά αποτελέσματα της χοριακής σου, @Angot -εύχομαι και πιστεύω ότι όλα θα είναι καλά για εσένα. 

έχοντας πει αυτό... σταμάτα με τα τεστ :-D! αν χρειάζεσαι ένα ακόμη κίνητρο για να σταματήσεις, εκτός του ότι κάνεις κακό στον εαυτό σου, πρόσφατα διάβαζα ένα άρθρο για την οικολογική ζημιά από τον υπέρογκο αριθμό τεστ εγκυμοσύνης μετά από εμβρυομεταφορά! 

Χαχαχ δε ξερω αν ειναι αυτο καλο. Μαλλον σας εχω σπασει τα νευρα σε ολες με τα τεστ μου...   Αχ τωρα μου βαζεις δυσκολα, οικολογική συνείδηση εχω. Αλλα επισης εχω και μια ζουρλια που δεν παλευεται. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angot said:

Μωρε τα ματια σας εμπιστεύομαι καλύτερα. Αμα εσεις δεν... Ειναι αρνητικο. Δ3 μπορω αλλαη τεχνολογια, αμα κανω τεστ και ανεβαζω κ ολας θα αποχαζεψω. 

Καλά, βγάλε μια καλύτερη φωτό και ανέβασε την εδώ και θα την τσεκάρω εγώ 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, Angot said:

Χαχαχ δε ξερω αν ειναι αυτο καλο. Μαλλον σας εχω σπασει τα νευρα σε ολες με τα τεστ μου...   Αχ τωρα μου βαζεις δυσκολα, οικολογική συνείδηση εχω. Αλλα επισης εχω και μια ζουρλια που δεν παλευεται. 

για καλό το είπα πάντως :)... και εντάξει, αν δεν μπορείς να κρατηθείς, τί να σε κάνουμε, θα πάμε καμια βόλτα παραπάνω με ποδήλατο οι υπόλοιπες να καλύψουμε τη ζημιά ;) 

2 minutes ago, kateriiina25 said:

@Sophia123 να μας πεις την ιστορία σου σύντομα. Όλες οι ιστορίες ταιριάζουν εδώ μέσα 

ευχαριστώ! θα την πω... :) 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Καλά, βγάλε μια καλύτερη φωτό και ανέβασε την εδώ και θα την τσεκάρω εγώ 

Ειμαι στο γραφειο και το τεστ το εκανα στις 7 το πρωι. Τωρα θα ειναι στα σκουπιδια πιθανον γτ ηρθε η κοπελα που καθαριζει. 

πρίν από 1 λεπτό , Sophia123 είπε:

για καλό το είπα πάντως :)... και εντάξει, αν δεν μπορείς να κρατηθείς, τί να σε κάνουμε, θα πάμε καμια βόλτα παραπάνω με ποδήλατο οι υπόλοιπες να καλύψουμε τη ζημιά ;) 

ευχαριστώ! θα την πω... :) 

Πινω καφε σε χαρτινο. Οχι σε πλαστικο. Επισης  δεν χρησιμοποιώ αποσμητικα κλο τυπου αεροζολ.. Το  εσωσα λιγο; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angot said:

Ειμαι στο γραφειο και το τεστ το εκανα στις 7 το πρωι. Τωρα θα ειναι στα σκουπιδια πιθανον γτ ηρθε η κοπελα που καθαριζει. 

κοίτα, εγώ το αχνό το βλέπω στη φωτό σου... απλά, δεν είμαι η κατάλληλη για να το δει, γιατί η εμπειρία μου είναι πολύ περιορισμένη 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophia123 είπε:

κοίτα, εγώ το αχνό το βλέπω στη φωτό σου... απλά, δεν είμαι η κατάλληλη για να το δει, γιατί η εμπειρία μου είναι πολύ περιορισμένη 

Αχαχ και μενα που ειναι 2η φυση μου τα τεστ μη νομίζεις οτι ειμαι σιγουρη...  Του γιατρου νιωθω οτι ειμαι. Παντως κορίτσια τα βυζια μου σημερα πονανε! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Angot said:

Πινω καφε σε χαρτινο. Οχι σε πλαστικο. Επισης  δεν χρησιμοποιώ αποσμητικα κλο τυπου αεροζολ.. Το  εσωσα λιγο; 

μια χαρά το σώζεις -προσπαθούσα απλά να σου δώσω ένα κίνητρο, αλλιώς αυτά που κάνουμε εμείς είναι σταγόνα στον ωκεανό των βιομηχανιών κλπ. 

άσχετο λοιπόν, αλλά έχω επενδύσει σε ένα ωραιότατο θερμός... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...