Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Angot είπε:

Χαχαχα να κ**λοχαρω λεει, με εκανες και γελασα. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ αληθεια νομιζω πιστεύετε περισσότερο σε μενα απ οτι εγω... Αλλα πιστευω αυτο ππυ θα πιστευα και για καποια αλλη κοπέλα αν μου ελεγε οτι 3 μερες πριν τη χοριακη κανει τεστ και ειναι αρνητικα.. Νομιζω δεν εχουμε κοπελα στο φόρουμ που να ειδε αρνητικο τεστ και να έβγαλε θετικη χοριακη. Και η @Kallo νομίζω αχνό θετικο εβγαζε. 

Η κουνιάδα μου πρόσφατα με δίδυμα από εξωσωματικη , κάνει πρωινό τεστ πριν την χοριακη και είναι αρνητικο ! Κλάμα κακό χαμός θυμός ! Και το μεσημέρι μαθαίνει ότι είναι έγκυος ! Και μάλιστα με δυδιμα ! Δεν θα σου πω να έχεις ελπίδες η όχι , τα πάντα είναι πιθανά , απλά θα σου έλεγα να μην πιστεύεις τα τεστακια στην περίπτωση μας , δηλαδή εμάς απο εξωσωματικη .

εγω φυσικά μετά από αυτό στην δίκη μου ετ δεν έκανα κανένα τεστ! Κατευθείαν χοριακη ! Γιατί ήξερα ότι και να έβγαινε αρνητικο δεν θα το πίστευα μέχρι την χοριακη όποτε άδικος κόπος και ταλαιπωρία ! Απόλαυσε την αναμονή , συντομα η λίγο  αργότερα θα το θυμάσαι με το μωρό σου αγκαλιά, και θα γελάς :)

5 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Εγώ προσπαθώ να μη μπω στο χορό των τεστ αλλά δε με βλέπω να γλιτώνω γιατί τα έχω που τα έχω σπίτι. Έκανα έμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες 5 ημερών ,από ποια μέρα και μετά πιθανόν να δείξει αν είμαι ?

Αφικο άγχος προκαλείς στον εαυτό σου με τα τεστ κατά τη γνώμη μου ! Ότι και να βγει θα το αμφισβητείς μέσα σου καταβαθος … μεχρι να κανείς την χοριακη , όποτε γιατί να ταλαιπωρήσεις τον εαυτό σου ;;; Υπομονή και απόλαυσε το ταξίδι :)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 29 λεπτά , ´Ισιδα είπε:

Η κουνιάδα μου πρόσφατα με δίδυμα από εξωσωματικη , κάνει πρωινό τεστ πριν την χοριακη και είναι αρνητικο ! Κλάμα κακό χαμός θυμός ! Και το μεσημέρι μαθαίνει ότι είναι έγκυος ! Και μάλιστα με δυδιμα ! Δεν θα σου πω να έχεις ελπίδες η όχι , τα πάντα είναι πιθανά , απλά θα σου έλεγα να μην πιστεύεις τα τεστακια στην περίπτωση μας , δηλαδή εμάς απο εξωσωματικη .

εγω φυσικά μετά από αυτό στην δίκη μου ετ δεν έκανα κανένα τεστ! Κατευθείαν χοριακη ! Γιατί ήξερα ότι και να έβγαινε αρνητικο δεν θα το πίστευα μέχρι την χοριακη όποτε άδικος κόπος και ταλαιπωρία ! Απόλαυσε την αναμονή , συντομα η λίγο  αργότερα θα το θυμάσαι με το μωρό σου αγκαλιά, και θα γελάς :)

Αφικο άγχος προκαλείς στον εαυτό σου με τα τεστ κατά τη γνώμη μου ! Ότι και να βγει θα το αμφισβητείς μέσα σου καταβαθος … μεχρι να κανείς την χοριακη , όποτε γιατί να ταλαιπωρήσεις τον εαυτό σου ;;; Υπομονή και απόλαυσε το ταξίδι :)

Έχεις ένα δίκιο η αλήθεια μη σου πω και πολύ δίκιο ! Και εγώ τα πήρα να βρίσκονται αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι θέλω να κάνω και με αυτά που διαβάζω ίσως και καλύτερα να μην . Σε ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, minnie26 είπε:

Μάλιστα ! Τι να πω; Να αρχίσω να ανησυχώ που εγώ θα τ κόψω νωρίτερα ; Δε ξέρω .. μου κάνει εντύπωση που όλες τ κόβουν αργότερα αλλά εγώ τόσο νωρίς ..

Και εμενα νωρίς μου τα έκοψε. Ο κάθε γιατρός εχει τα δικά του. Μην ανησυχείς. Άκου τον γιατρό σου. Αυτός ξέρει 

1 hour ago, Αγάπ είπε:

Μπράβοοοοοοο!!!Μόνο χαρμόσυνα ν ακούμε στο γκρουπ!! Καλά είμαι, τέλος του μήνα θα ξεκινήσω προετοιμασία για εμβρυομεταφορα!! Ανυπομονώ!!

Αντε μπράβο κορίτσι μου. Καλή επιτυχία να έχεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Angot είπε:

Ναι φημίζομαι για την τυχη μου.! 

Απλως θελω να ειμαο ρεαλιστρια, δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες να αλλαξει το αποτελεσμα. Θα ειχε δειξει ηδη το τεστ... 

Με το καλο εσυ κοριτσι, ευχομαι να παει υπεροχα ως το τελος. 

Μπαίνω κάθε μέρα να βλέπω report... Δεν ξέρω αν αλλάξει κάτι μέχρι μεθαύριο...στο εύχομαι όμως!!!:wub:

 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια δειτε το προφιλ μου. Νομιζω κανουν τα μάτια μου. Η και εδεις διακρίνετε κατι στο βαθος; ειναι πανω απο 25 μοναδες το τεστ.  Επισης το στηθος μου σημερα ειναι πονεμενο... 

 Μαλλον κοιμάμαι και ονειρεύομαι βεβαια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια δειτε το προφιλ μου. Νομιζω κανουν τα μάτια μου. Η και εδεις διακρίνετε κατι στο βαθος; ειναι πανω απο 25 μοναδες το τεστ.  Επισης το στηθος μου σημερα ειναι πονεμενο... 

 Μαλλον κοιμάμαι και ονειρεύομαι βεβαια. 

Θετικό φαίνεται με άχνη γραμμουλα :wub:

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Κορίτσια δειτε το προφιλ μου. Νομιζω κανουν τα μάτια μου. Η και εδεις διακρίνετε κατι στο βαθος; ειναι πανω απο 25 μοναδες το τεστ.  Επισης το στηθος μου σημερα ειναι πονεμενο... 

 Μαλλον κοιμάμαι και ονειρεύομαι βεβαια. 

Σταυρό πρέπει να σχηματίζει? Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω κάτι. Αλλά είμαι και λίγο μυωπας, ίσως από κοντά φαίνεται πιο ξεκάθαρα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

Το βλεπεις και συ;  νομιζω ειμαι τρελη... Το εζω χιλιοκοιταξει και δεν ξερω αν κανουν τα ματια μ

Καλημερα. Το είδα και εγώ. Απειλή είμαι ασχετη από τεστ βλέπω μια γραμμή στο αριστερό κουτάκι και μια στο δεξί. Αυτό σημαίνει θετικο;;;;;;;;;;

Πανηγυριζουμε δηλαδή σμρ; θα πάρει φωτιά το φορουμ;;;;;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Neverstop είπε:

Σταυρό πρέπει να σχηματίζει? Εγώ να σου πω την αλήθεια δεν βλέπω κάτι. Αλλά είμαι και λίγο μυωπας, ίσως από κοντά φαίνεται πιο ξεκάθαρα. 

Ναι σταυρο.  Πιθανοτατα κανουν τα ματια μου κοριτσια αλλα ειπα να σας το δειξω. 

πρίν από 1 λεπτό , νικηαντωνια81 είπε:

Καλημερα. Το είδα και εγώ. Απειλή είμαι ασχετη από τεστ βλέπω μια γραμμή στο αριστερό κουτάκι και μια στο δεξί. Αυτό σημαίνει θετικο;;;;;;;;;;

Πανηγυριζουμε δηλαδή σμρ; θα πάρει φωτιά το φορουμ;;;;;

Οχι στο αριστερό ισα που φαινεται μια καθετη. Αλλα τοσο αχνη που ουτε εγω ειμαι σιγουρη τι βλεπω. Γι αυτο το εστειλα μπας και δει καμια τπτ 

Ντξ κοριτσια γραψτε ακυρο. Ο καημος μου με κανει και βλεπω γραμμες. Αφου δε το βλεπει καμια σας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Ναι σταυρο.  Πιθανοτατα κανουν τα ματια μου κοριτσια αλλα ειπα να σας το δειξω. 

Οχι στο αριστερό ισα που φαινεται μια καθετη. Αλλα τοσο αχνη που ουτε εγω ειμαι σιγουρη τι βλεπω. Γι αυτο το εστειλα μπας και δει καμια τπτ 

Η φωτογραφία το αλλοιώνει ρε γαμωτο . Εχβ και πρεσβυωπία ωστοσο 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Η φωτογραφία το αλλοιώνει ρε γαμωτο . Εχβ και πρεσβυωπία ωστοσο 

Χαχαχα βαλαμε τα μεγαλα μεσα για να χαρω. Μαλλον μονη μ βλεπω. Επηρεάζομαι απο το στηθος σμρ. Αφηστε το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

Ναι σταυρο.  Πιθανοτατα κανουν τα ματια μου κοριτσια αλλα ειπα να σας το δειξω. 

Οχι στο αριστερό ισα που φαινεται μια καθετη. Αλλα τοσο αχνη που ουτε εγω ειμαι σιγουρη τι βλεπω. Γι αυτο το εστειλα μπας και δει καμια τπτ 

Ντξ κοριτσια γραψτε ακυρο. Ο καημος μου με κανει και βλεπω γραμμες. Αφου δε το βλεπει καμια σας

Σημασία έχει η χοριακη μεθαύριο. Παράτα τα τα τεστ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

Ναι σταυρο.  Πιθανοτατα κανουν τα ματια μου κοριτσια αλλα ειπα να σας το δειξω. 

Οχι στο αριστερό ισα που φαινεται μια καθετη. Αλλα τοσο αχνη που ουτε εγω ειμαι σιγουρη τι βλεπω. Γι αυτο το εστειλα μπας και δει καμια τπτ 

Ντξ κοριτσια γραψτε ακυρο. Ο καημος μου με κανει και βλεπω γραμμες. Αφου δε το βλεπει καμια σας

ναι φαινετε κατι σαν ασπρουλα γραμμουλα!!!! παρε γι αυριο το early predictor!! αμην παναγιτσα μου με το καλό...βλέπεις δεν μιλάω τόσες μέρες περιμένω περιμένω το θετικό/.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...