Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Just now, silvy22 είπε:

εμένα έδειξε στην 8η, ειχα κανει και 7η αρνητικό.. εγω ειμαι υπερ να το κανεις μια μερα πριν το χοριακή  αν δεν κρατιέσαι... μη βιαζεσαι να κανεις τεστ αυξάνουν το άγχος

Όχι όχι ακόμα δε θα κάνω έλεγα από παρασκευή και μετά αν δε κρατηθώ τόσο νωρίς ναι μόνο άγχος θα μου δημιουργήσουν απλά έλεγα για να ξέρω από ποια και μετά περίπου φαίνεται . Χοριακη έχω την άλλη Δευτέρα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Ria_ είπε:

Εγώ προσπαθώ να μη μπω στο χορό των τεστ αλλά δε με βλέπω να γλιτώνω γιατί τα έχω που τα έχω σπίτι. Έκανα έμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες 5 ημερών ,από ποια μέρα και μετά πιθανόν να δείξει αν είμαι ?

κανονικά με βλαστοκυστες κάνουμε χοριακη την 9 μέρα. για μένα κάνε καλύτερα χοριακη και όχι τεστ. βέβαια υπάρχουν πολλές κοπέλες που είδαν θετικό τεστ έτσι;;; δεν λέμε ότι όλα βγαίνουν αρνητικά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ria_ said:

Εγώ προσπαθώ να μη μπω στο χορό των τεστ αλλά δε με βλέπω να γλιτώνω γιατί τα έχω που τα έχω σπίτι. Έκανα έμβρυομεταφορα με βλαστοκυστες 5 ημερών ,από ποια μέρα και μετά πιθανόν να δείξει αν είμαι ?

Εγώ το είχα κάνει 10η μέρα απο βλαστοκύστες αλλά την στεναχώρια που είχα περάσει δεν θελω να την ξανα ζήσω. Κατευθείαν χοριακή, στεναχωριέσαι ή χαίρεσαι μια φορά και τέλος χωρίς να λες μήπως δεν έδειξε κτλ

  • Μου αρέσει 4

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Εμένα μ είπε ότι αφού ακούσουμε τις καρδούλες θα τα σταματήσω … κ για αυτό ρωτάω τι έτυχε κ σε σας ! Ποσό είσαι τώρα ; 

Προγεστερονη δεν μ είπε να σταματήσουμε , μόνο για την οιστραδιολη ότι αφού ακούσουμε καρδούλες τ σταματάμε.. τι να πω! Ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά μαλλον

 

5 ώρες πρίν, minnie26 είπε:

Εμένα μ είπε ότι αφού ακούσουμε τις καρδούλες θα τα σταματήσω … κ για αυτό ρωτάω τι έτυχε κ σε σας ! Ποσό είσαι τώρα ; 

Προγεστερονη δεν μ είπε να σταματήσουμε , μόνο για την οιστραδιολη ότι αφού ακούσουμε καρδούλες τ σταματάμε.. τι να πω! Ο καθένας λειτουργεί διαφορετικά μαλλον

Εγώ μπήκα στην 16η εβδομάδα. Εσύ πόσο είσαι? Την προγεστερόνη από 3 κολπικά που έβαζα μου τα μείωσε στο 1 για μια βδομάδα κ μετά στοπ κι αυτά στην 10 εβδομάδα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ελισάβετ καπ 2 είπε:

κανονικά με βλαστοκυστες κάνουμε χοριακη την 9 μέρα. για μένα κάνε καλύτερα χοριακη και όχι τεστ. βέβαια υπάρχουν πολλές κοπέλες που είδαν θετικό τεστ έτσι;;; δεν λέμε ότι όλα βγαίνουν αρνητικά. 

Ναι φυσικά καταλαβαίνω και εγώ είμαι υπέρ της χοριακης απλά έλεγα να κάνω για να είμαι πιο προετοιμασμένη δε το έχω αποφασίσει βέβαια ακόμα . 

πρίν από 1 λεπτό , kateriiina25 είπε:

Εγώ το είχα κάνει 10η μέρα απο βλαστοκύστες αλλά την στεναχώρια που είχα περάσει δεν θελω να την ξανα ζήσω. Κατευθείαν χοριακή, στεναχωριέσαι ή χαίρεσαι μια φορά και τέλος χωρίς να λες μήπως δεν έδειξε κτλ

Ναι σωστό και αυτό ,για αυτό και έχω έναν ενδιασμο ακόμα . Και μετά έλεγα αν είναι να το κάνω Κυρίακη ,μετά τη έμεινε Δευτέρα θα τη κάνω τη χοριακη.  Ελπίζω να κρατηθώ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

@EvgeniaCher  @Ελισάβετ καπ 2 εγω κοριτσια εκανα pred/or με ευαισθησία 25! Αρα το τυχερό τεστ ειναι το clear.  Χαχχα παει καμια ελπίδα :razz:

ποτέ δεν ξέρεις. υπομονή μέχρι την χοριακη σου. εύχομαι να δεις και θετικό τεστ και να το βάλεις στολίδι στο δέντρο σου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Πεγκούλα! είπε:

 

Εγώ μπήκα στην 16η εβδομάδα. Εσύ πόσο είσαι? Την προγεστερόνη από 3 κολπικά που έβαζα μου τα μείωσε στο 1 για μια βδομάδα κ μετά στοπ κι αυτά στην 10 εβδομάδα. 

Εγώ είμαι στην 7η εβδομάδα αλλά σε δίδυμη κύηση .. εγώ κάνω κ ενέσεις προλουτεξ εκτός από ουτροτζεσταν γιατί είχα χαμηλή προγεστερονη!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου μια μέρα πριν την χοριακη 2 αρνητικά τεστ. Πήγα έκανα νύχια και την επόμενη μέρα τριψιφια χοριακη σε δίδυμα. Ο γιος μου τώρα είναι τριών ετών. Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που περιμένετε αυτές τις μέρες χοριακη και σε όσες παλεύετε γρήγορα γερά μωράκια 

αχχχ κορίτσι μου γλυκό!!!! εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έρθει ένα γερό μωράκι. νομίζω ότι το αξίζεις λιγοοοοοο πιο πολύ από όλες γιατί δεν το έβαλες κάτω ότι και να έγινε. 

Μακαρι ρε κοριτσι αλλα δεν κάθεται, δεν θέλει. 

  • Μου αρέσει 2

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 9/12/2022 at 12:02 ΜΜ, νικηαντωνια81 είπε:

Χαχαχαχαχα θα δούμε!!!!!!

 

πρίν από 43 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Μακαρι ρε κοριτσι αλλα δεν κάθεται, δεν θέλει. 

Κι αν σου κάτσει…!!! Σου το εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

Χαχαχα να κ**λοχαρω λεει, με εκανες και γελασα. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολυ αληθεια νομιζω πιστεύετε περισσότερο σε μενα απ οτι εγω... Αλλα πιστευω αυτο ππυ θα πιστευα και για καποια αλλη κοπέλα αν μου ελεγε οτι 3 μερες πριν τη χοριακη κανει τεστ και ειναι αρνητικα.. Νομιζω δεν εχουμε κοπελα στο φόρουμ που να ειδε αρνητικο τεστ και να έβγαλε θετικη χοριακη. Και η @Kallo νομίζω αχνό θετικο εβγαζε. 

Έχετε εμένα. Εγώ είδα αχνό τεστ 3 μέρες πριν την χοριακη αλλά μπορεί να είχε πιάσει την ovitrelle γιατί ήμουν οριακά. Οπότε έκανα και το πρωί της χοριακης τεστ για να είμαι σίγουρη και βγήκε αρνητικό. Να επισημάνω ότι ήταν early. Και μετα η χοριακη βγήκε θετική. Και εννοείται ότι μέχρι να βγουν τα αποτελεσματα έκλαιγα γιατί πίστευα ότι δεν είμαι. Οπότε μην χάνετε την ελπίδα σας καμία 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Kallo είπε:

Έχετε εμένα. Εγώ είδα αχνό τεστ 3 μέρες πριν την χοριακη αλλά μπορεί να είχε πιάσει την ovitrelle γιατί ήμουν οριακά. Οπότε έκανα και το πρωί της χοριακης τεστ για να είμαι σίγουρη και βγήκε αρνητικό. Να επισημάνω ότι ήταν early. Και μετα η χοριακη βγήκε θετική. Και εννοείται ότι μέχρι να βγουν τα αποτελεσματα έκλαιγα γιατί πίστευα ότι δεν είμαι. Οπότε μην χάνετε την ελπίδα σας καμία 

Τι κάνεις κορίτσι μου? Πώς πάει η εγκυμοσύνη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...