Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

20 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Καλε τιποτα. Δεν εγινε και κατι αν το ξεχάσεις μια μερα.

Ειναι επέμβαση ρουτίνας για τους γιατρους. Εχω κανει δυο φορές λαπαροσκόπηση, σε μια εβδομαδα θα εισαι εντελώς καλα! Καλη επιτυχία!

@Καντι δώσε μας λίγο θάρρος ,λαπαροσκόπηση επεμβατική έχεις κάνει με σφακ ; Και ήσουν καλά σε μια εβδομάδα;πες μου να αναθάρρησω γιατί εγώ κάνω δύο βδομάδες να συνέλθω ...τουλάχιστον από τη τις προηγούμενες λαπαροσκοπησεις που έχω κάνει επεμβατικές ..δράμα ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Maroxmarox είπε:

@Καντι δώσε μας λίγο θάρρος ,λαπαροσκόπηση επεμβατική έχεις κάνει με σφακ ; Και ήσουν καλά σε μια εβδομάδα;πες μου να αναθάρρησω γιατί εγώ κάνω δύο βδομάδες να συνέλθω ...τουλάχιστον από τη τις προηγούμενες λαπαροσκοπησεις που έχω κάνει επεμβατικές ..δράμα ..

Έκανα εγω πέρυσι με Σφακ

πως ένιωθες μετά ; Και για ποιο λόγο τις εκανες  ;

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Με τον Σουβ που το ειχα συζητησει μου ειπε ειτε τα παρω ειτε όχι οταν προκειται για χρόνια αγωγή δεν εχει σημασία.

 Καλο ειναι το 67, μην σε ανησυχεί.

Εμενα ηταν κυστικα και τα δυο σημερα και πόνεσα και πονάω που δεν καταλαβαινω τιποτα τις άλλες φορές.

@Καντι μου εύχομαι την επόμενη να μη πονάς και να έχεις καλή γονιμοποίηση !! Με διέγερση ξεκίνησες;σορυ έχω χάσει επεισόδια ..ξαναξεκιναω και εγώ τώρα ..

πρίν από 1 λεπτό , silvy22 είπε:

Έκανα εγω πέρυσι με Σφακ

πως ένιωθες μετά ; Και για ποιο λόγο τις εκανες  ;

@silvy22 μου τη λαπαροσκόπηση έκανες;ποτέ συνηλθες; Εγώ αφαίρεση ινομυωματων ..και υπέφερα όχι με σφακ οι προηγούμενες..τώρα θα κάνω με σφακ

πρίν από 3 λεπτά , silvy22 είπε:

Έκανα εγω πέρυσι με Σφακ

πως ένιωθες μετά ; Και για ποιο λόγο τις εκανες  ;

@silvy22 μου τη λαπαροσκόπηση έκανες;ποτέ συνηλθες; Εγώ αφαίρεση ινομυωματων ..και υπέφερα όχι με σφακ οι προηγούμενες..τώρα θα κάνω με σφ

πρίν από 3 λεπτά , Maroxmarox είπε:

@Καντι μου εύχομαι την επόμενη να μη πονάς και να έχεις καλή γονιμοποίηση !! Με διέγερση ξεκίνησες;σορυ έχω χάσει επεισόδια ..ξαναξεκιναω και εγώ τώρα ..

@silvy22 μου τη λαπαροσκόπηση έκανες;ποτέ συνηλθες; Εγώ αφαίρεση ινομυωματων ..και υπέφερα όχι με σφακ οι προηγούμενες..τώρα θα κάνω με σφακ

@silvy22 μου τη λαπαροσκόπηση έκανες;ποτέ συνηλθες; Εγώ αφαίρεση ινομυωματων ..και υπέφερα όχι με σφακ οι προηγούμενες..τώρα θα κάνω με σφ

@Silvy22 Σου εστειλα πμ!

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Maroxmarox said:

@Καντι δώσε μας λίγο θάρρος ,λαπαροσκόπηση επεμβατική έχεις κάνει με σφακ ; Και ήσουν καλά σε μια εβδομάδα;πες μου να αναθάρρησω γιατί εγώ κάνω δύο βδομάδες να συνέλθω ...τουλάχιστον από τη τις προηγούμενες λαπαροσκοπησεις που έχω κάνει επεμβατικές ..δράμα ..

Κι εγώ έχω κάνει λαπαροσκόπηση με Σφακ, drilling ωοθηκών. Αυτά που θυμάμαι είναι ότι ήθελα να κοιμάμαι όλη μέρα και ότι με πονούσε ο ώμος μου για 1-2 μέρες γιατί είχε μαζευτεί αέρας (συνηθίζεται στις επεμβάσεις γενικά). Δεν θυμάμαι να είχα κάτι άλλο. Την επόμενη μέρα είχα επιστρέψει στις δουλειές μου  


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Maroxmarox είπε:

@Καντι μου εύχομαι την επόμενη να μη πονάς και να έχεις καλή γονιμοποίηση !! Με διέγερση ξεκίνησες;σορυ έχω χάσει επεισόδια ..ξαναξεκιναω και εγώ τώρα ..

@silvy22 μου τη λαπαροσκόπηση έκανες;ποτέ συνηλθες; Εγώ αφαίρεση ινομυωματων ..και υπέφερα όχι με σφακ οι προηγούμενες..τώρα θα κάνω με σφακ

@silvy22 μου τη λαπαροσκόπηση έκανες;ποτέ συνηλθες; Εγώ αφαίρεση ινομυωματων ..και υπέφερα όχι με σφακ οι προηγούμενες..τώρα θα κάνω με σφ

Κατάλαβα κ τωρα ινομυωματα έχεις ; 
εγω έκανα για ενδομητριωση ήμουν πολύ βαριά περίπτωση , κράτησε πολύ παραπάνω η επέμβαση απ ότι υπολόγιζε ο γιατρός , βγήκα 2 η ώρα το απόγευμα περπάτησα να φανταστείς , είχα πόνους αλλά μετά παυσίπονα ήμουν οκ , μια μέρα έμεινα μέσα και τις επόμενες μέρες ήμουν όλο και καλύτερα . Στις 2 εβδ πήγα για τα ράμματα , κλασικά ποναγε ο ωμός μ … είναι πολύ έμπειρος γιατρός και θα κάνει το κάλυτερο δυνατό για εσενα ! Καλή επιτυχία εύχομαι να είναι το τελευταίο χειρουργείο  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , silvy22 είπε:

Κατάλαβα κ τωρα ινομυωματα έχεις ; 
εγω έκανα για ενδομητριωση ήμουν πολύ βαριά περίπτωση , κράτησε πολύ παραπάνω η επέμβαση απ ότι υπολόγιζε ο γιατρός , βγήκα 2 η ώρα το απόγευμα περπάτησα να φανταστείς , είχα πόνους αλλά μετά παυσίπονα ήμουν οκ , μια μέρα έμεινα μέσα και τις επόμενες μέρες ήμουν όλο και καλύτερα . Στις 2 εβδ πήγα για τα ράμματα , κλασικά ποναγε ο ωμός μ … είναι πολύ έμπειρος γιατρός και θα κάνει το κάλυτερο δυνατό για εσενα ! Καλή επιτυχία εύχομαι να είναι το τελευταίο χειρουργείο  

Να είσαι καλά κορίτσι μου  ,το εύχομαι και εγώ έχω ταλαιπωρηθεί φουλ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , happiness79 είπε:

Ευχαριστώ πολύ @Tselek @Kate92 @winspert @kateriiina25 @Pagor κορίτσια μου γλυκά!!! Εύχομαι να εκπληρωθούν τα όνειρα σας εύκολα και γρήγορα! ❤❤❤❤❤

Αύριο να ακούσεις καρδιά δυνατα τα τα περιμένουμε τα νεα σου 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Κι εγώ έχω κάνει λαπαροσκόπηση με Σφακ, drilling ωοθηκών. Αυτά που θυμάμαι είναι ότι ήθελα να κοιμάμαι όλη μέρα και ότι με πονούσε ο ώμος μου για 1-2 μέρες γιατί είχε μαζευτεί αέρας (συνηθίζεται στις επεμβάσεις γενικά). Δεν θυμάμαι να είχα κάτι άλλο. Την επόμενη μέρα είχα επιστρέψει στις δουλειές μου  

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ ,έμεινες μεσα; Στο γεν την έκανες; θυμάμαι ότι ετοιμάζεσαι για ετ,εύχομαι να έχεις μια θετικότατη χοριακη και αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@happiness79 

Χτυπάει η καρδιά μου δυνατά (τα τα τα)
το βλέμμα μου σαν σε κοιτά (τα τα τα)

Εγω αυτο τραγουδούσα πάντως συνέχεια τη μέρα της καρδούλας!! 

πρίν από 24 λεπτά , Maroxmarox είπε:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ ,έμεινες μεσα; Στο γεν την έκανες; θυμάμαι ότι ετοιμάζεσαι για ετ,εύχομαι να έχεις μια θετικότατη χοριακη και αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου!!!

Εγω ειχα κανει διαγνωστικη, μου είπαν πει για να φεύγει ο αέρας πρέπει όταν κοιμάσαι να είσαι λίγο πιο ψηλά. Δλδ βάλε 2 μαξιλάρια!

Δεν ξέρω αν έχει πόνο όταν  κάνεις επεμβατικη, παντως εμενα που ήταν η απλή περίπτωση με ταλαιπωρησε μόνο ο αέρας. Και έφυγα και την ίδια μέρα. Νομίζω όμως ότι στην επεμβατικη μένεις 1 βράδυ! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Maroxmarox said:

Κορίτσι μου σε ευχαριστώ ,έμεινες μεσα; Στο γεν την έκανες; θυμάμαι ότι ετοιμάζεσαι για ετ,εύχομαι να έχεις μια θετικότατη χοριακη και αυτή τη φορά να είναι η τυχερή σου!!!

Στο Γεν την έκανα και οχι, δεν έμεινα μέσα. Πρωί πήγα και το απόγευμα έφυγα. Εμένα μου φάνηκε βέβαια λες και έμεινα εκεί μία ώρα αφού όλη την ώρα κοιμόμουν, ο καημένος ο άντρας μου όμως την άκουσε αφού ήταν μόνος του σε μία πολυθρόνα μέχρι να φύγουμε.
Ναι, ετοιμάζομαι σιγά σιγά. Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου, καλή επιτυχία και σε σένα με την επέμβαση.  


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Εύχομαι ολόψυχα να την ακούσετε αύριο την καρδούλα !!!!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...