Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

1 hour ago, Ioli93 είπε:

Καλησπέρα η μεταφορά έγινε Παρασκευή κ Δευτέρα έχουμε την χοριακη ο γιατρός μας είπε φτάσαμε ταβάνι από ποσοστά με την έννοια ότι είχαμε ενδομήτριο νομίζω 11 χιλιοστά βάλαμε τις 2 βλαστοκυστες 4αα κ 4βα + την ηλικία μας τώρα δν ξέρω μακάρι να τα εννοούσε όλα αυτά το ανγος μεγάλο κ οι μέρες ατελείωτες

 

Σας ευχαριστώ πολύ σας εύχομαι κ σας το ιδιο

Κοριτσάκι και η χοριακη σου ταβάνι εύχομαι να φτάσει τη Δευτέρα! 
 

1 hour ago, Texas είπε:

Πείτε μου λίγο την γνώμη σας, αύριο έχω ετ νωρίς το μεσημέρι και λέγαμε να πάμε κανένα δίωρο πριν έξω για καφέ εκεί κοντά λέτε να ίδρωσω να ζεσταθώ και να το μετανιώσω ; Αν και εκείνη την ώρα δεν θα έχει πολύ ζέστη … επίσης μου είπαν να φάω και να πιω ότι θέλω δηλαδή τι ότι θέλω ; Έχω ακούσει ότι δεν κάνει χυμό ή λέω βλακείες … Εσείς τι κάνετε στις ετ ;

Καλησπέρα! Δεν ξέρω τι ακριβώς πρέπει να φας ή όχι. Νομίζω τα λογικά επιτρέπονται, και εμένα μου είχε πει να μην πάω νηστική.

Πρόσεχε όμως με τα υγρά, γιατί αν έχεις πιει πολλά θα σου δώσουν και στο κέντρο και υπάρχει περίπτωση να δυσκολευτείς μέχρι να σε αφήσουν να σηκωθείς και να πας τουαλετα.

Εγω έτσι την πάτησε στην σπερματέγχυση.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Texas είπε:

Πείτε μου λίγο την γνώμη σας, αύριο έχω ετ νωρίς το μεσημέρι και λέγαμε να πάμε κανένα δίωρο πριν έξω για καφέ εκεί κοντά λέτε να ίδρωσω να ζεσταθώ και να το μετανιώσω ; Αν και εκείνη την ώρα δεν θα έχει πολύ ζέστη … επίσης μου είπαν να φάω και να πιω ότι θέλω δηλαδή τι ότι θέλω ; Έχω ακούσει ότι δεν κάνει χυμό ή λέω βλακείες … Εσείς τι κάνετε στις ετ ;

Κανείς ότι θες πριν. Μπορείς να φας και να πιεις κανονικά, κοιτά να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τη στιγμή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tselek είπε:

Ποσο σ ευχαριστώ;! Το κοίταξα, στην ημέρα που ήμουν βέβαια το εύρος τιμών λέει οτι ξεκινάει από 2580-6500 και δεν το πιανω.. θα παω με τον διπλασιασμό, ελπίζω να μου βγει μ αυτόν τον τρόπο :razz:

Εσυ πώς εισαι καλή μου;;; 

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , happiness79 είπε:

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Ολα θα πανε κλ κοριτσι μ!!! Αντε να ειστε οι τυχερές να παρουμε κ εμεις σειρα :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Ολα θα πανε κλ κοριτσι μ!!! Αντε να ειστε οι τυχερές να παρουμε κ εμεις σειρα :wub:

Σ' ευχαριστώ πολύ μπισκοτάκι γλυκό ❤❤❤ Ναι ναι, να πάρετε σειρά όλες παρακαλώ!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , happiness79 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ μπισκοτάκι γλυκό ❤❤❤ Ναι ναι, να πάρετε σειρά όλες παρακαλώ!!! 

Η κοπελα μ την χοριακη την μεγαλη ξερουμε ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα ηταν αυτη η χοριακη;:wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , happiness79 είπε:

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Αχ! Τι καλά;! Όσο έχουμε συμπτώματα εγω πολύ τα χαίρομαι.. να κοιμάσαι, να περάσουν γρήγορα οι ώρες να ακούσετε το μωράκι σας! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου, να σας ξεκουφάνει εύχομαι!!♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , happiness79 είπε:

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Με το καλό να ακούσετε την καρδούλα σας κορίτσι μου!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 είπε:

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Με το καλο κοριτσάκι μου αυριο!!! Να ακουσετε την καρδούλα του!!! Και να χαρει η καρδούλα σας!!!

  • Ευχαριστώ 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 said:

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Mε το καλό κορίτσι μου!!! ❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, happiness79 είπε:

Ελα, άρα είσαι εντάξει με βάση τον πίνακα! Στο κατώτερο όριο μεν, αλλά δεν έχει σημασία, είναι φυσιολογική η χοριακή σου! Εγώ σήμερα κοιμάμαι όπου βρεθώ κι όπου σταθώ, χαχαχα!! Έχω λίγη αγωνία για αύριο, ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα!

Με το καλό κορίτσι μου να ακούσετε την καρδούλα του τόσο δυνατά που να γλυκανει την ψυχή σας...Με όλες τις γλυκιες ευχές από καρδιάς!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Θα χρειαστώ την γνώμη σας. 20η μερα κύκλου είχα ωοθηλακιο 15χιλ, και ενδομητριο 7,5 μετά από 2 μέρες το ωοθυλάκιο 17χιλ, το ενδομητριο 9,5 και Ε2=130. Είναι χαμηλή λετε η Ε2 ? Διαβαζω εδω οτι πρεπει να ειναι πανω απο 200 για να εχει ωαριο μεσα.Δεν παω για ωοληψια αυτήν την φορά αλλά θα κάνω ovitrelle για επαφές. Εάν έχει τύχει σε κάποια κοπέλα κάρο αντίστοιχο θα με υποχρεώσει εάν απαντήσει. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Angel* said:

Γειά σας κορίτσια! Θα χρειαστώ την γνώμη σας. 20η μερα κύκλου είχα ωοθηλακιο 15χιλ, και ενδομητριο 7,5 μετά από 2 μέρες το ωοθυλάκιο 17χιλ, το ενδομητριο 9,5 και Ε2=130. Είναι χαμηλή λετε η Ε2 ? Διαβαζω εδω οτι πρεπει να ειναι πανω απο 200 για να εχει ωαριο μεσα.Δεν παω για ωοληψια αυτήν την φορά αλλά θα κάνω ovitrelle για επαφές. Εάν έχει τύχει σε κάποια κοπέλα κάρο αντίστοιχο θα με υποχρεώσει εάν απαντήσει. Ευχαριστώ 

Με παρόμοιες τιμές και χιλ ωαρίων ήταν όλες μου οι βλαστοκύστες απλώς ήταν αρκετά νωρίτερα στον κύκλο. Καλή επιτυχία όπως και να έχει. Μακάρι να πετύχεις φυσιολογικά  

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μπισκοτακι27 είπε:

Η κοπελα μ την χοριακη την μεγαλη ξερουμε ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα ηταν αυτη η χοριακη;:wub:

Σόρρυ αλλά δεν κατάλαβα σε ποια κοπέλα αναφέρεσαι... Μήπως λες την @Angot?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...