Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , happiness79 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Σκέψου ότι γίνεται για καλό σκοπό και πως θα βοηθήσει να εκπληρώσεις το όνειρο σου! Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου και να έχεις γρήγορη ανάρρωση!

Νεφέλη, όταν είχες πάει για υπέρηχο και ήσουν 6w3d ακούσατε καρδούλα? Γιατί σύμφωνα με την εφαρμογή αύριο θα είμαι 6w2d και έχω υπέρηχο, όπου ο γιατρός μου είπε ότι αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα. Φοβάμαι μήπως είναι λίγο νωρίς και απογοητευτώ. Ήδη από σήμερα άρχισε να με πιάνει αγωνία... 

Καλημέρα Powerzen! Πώς είσαι σήμερα? Ο γιατρός σου τελικά τι σου είπε, θα κάνεις επανάληψη χοριακής?

Τι λες ρε? Τραγικό!

Ελα κοπελα μου! 6+3 υπερηχος 2 καρδουλες και 2 σακους 6 και 7 χιλιοστα  ε2: 619 και prg:46 στα εκανα κοπι πειστ τα εχω ολα γραμμενα αναλυτικα το τι εκανα καθε μερα!να πανε ολα τελεια μεσα απο τη καρδια μου! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Nephele78 είπε:

Ελα κοπελα μου! 6+3 υπερηχος 2 καρδουλες και 2 σακους 6 και 7 χιλιοστα  ε2: 619 και prg:46 στα εκανα κοπι πειστ τα εχω ολα γραμμενα αναλυτικα το τι εκανα καθε μερα!να πανε ολα τελεια μεσα απο τη καρδια μου! 

Σ' ευχαριστώ πολύ Νεφέλη για την απάντηση και για τις ευχές! Πολλά φιλιά στα μπουμπουκάκια σου!!! ❤❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 said:

 

Καλημέρα Powerzen! Πώς είσαι σήμερα? Ο γιατρός σου τελικά τι σου είπε, θα κάνεις επανάληψη χοριακής?

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Είμαι πολύ στενοχωρημένη είναι η αλήθεια. Βέβαια βλέπω την μικρούλα μου και αναθαρρώ αλλά θέλουμε πάρα πολύ ένα αδελφάκι. Ο γιατρός συμφώνησε ότι είναι αρκετά χαμηλή αλλά τί να μου πει και αυτός. Ζήτησε χοριακη πάλι το Σάββατο και να συνεχίσω τα φάρμακα. Οπότε η αγωνία μου παρατείνεται. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Powerzen είπε:

Καλημέρα σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Είμαι πολύ στενοχωρημένη είναι η αλήθεια. Βέβαια βλέπω την μικρούλα μου και αναθαρρώ αλλά θέλουμε πάρα πολύ ένα αδελφάκι. Ο γιατρός συμφώνησε ότι είναι αρκετά χαμηλή αλλά τί να μου πει και αυτός. Ζήτησε χοριακη πάλι το Σάββατο και να συνεχίσω τα φάρμακα. Οπότε η αγωνία μου παρατείνεται. 

Ουφ... Πολύ άσχημο να αγωνιάς και να πρέπει να περιμένεις... Ευτυχώς έχεις τη μικρούλα σου να σου δίνει χαρά και να σου παίρνει λίγο το μυαλό από την αγωνία. Εύχομαι να έχετε καλά νέα το Σάββατο και το δεύτερο παιδάκι να είναι καθοδόν!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Με τον Σουβ που το ειχα συζητησει μου ειπε ειτε τα παρω ειτε όχι οταν προκειται για χρόνια αγωγή δεν εχει σημασία.

 Καλο ειναι το 67, μην σε ανησυχεί.

Εμενα ηταν κυστικα και τα δυο σημερα και πόνεσα και πονάω που δεν καταλαβαινω τιποτα τις άλλες φορές.

ΕΙχες ωοληψια σμρ; 

@ksvolimi έκανες χοριακη σήμερα;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Με τον Σουβ που το ειχα συζητησει μου ειπε ειτε τα παρω ειτε όχι οταν προκειται για χρόνια αγωγή δεν εχει σημασία.

 Καλο ειναι το 67, μην σε ανησυχεί.

Εμενα ηταν κυστικα και τα δυο σημερα και πόνεσα και πονάω που δεν καταλαβαινω τιποτα τις άλλες φορές.

Κάντι σου έχω στείλει pm..Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Καντι said:

Με τον Σουβ που το ειχα συζητησει μου ειπε ειτε τα παρω ειτε όχι οταν προκειται για χρόνια αγωγή δεν εχει σημασία.

 Καλο ειναι το 67, μην σε ανησυχεί.

Εμενα ηταν κυστικα και τα δυο σημερα και πόνεσα και πονάω που δεν καταλαβαινω τιποτα τις άλλες φορές.

Κρίμα ρε γαμώτο την ταλαιπωρία για το τίποτα. Τελικά δεν έχω δει κοπέλα σε 2η φάση του κύκλου να έχει πετυχημένη ωοληψία, μάλλον είναι σπάνιο. 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Ioli93 said:

Καλησπέρα σας καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια να ρωτήσω 2 βλαστοκυστες με δείκτη δυναμικότητας 4αα κ 4βα είναι άριστης ποιότητας? Γτ με προβληματίζει το 4βα?

 

Η μία είναι άριστη και η άλλη πολύ καλή. Να μην σε προβληματίζει καθόλου, είναι εξαιρετικές και οι δύο. Καλή σου επιτυχία! 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ σ εύχομαι κ σένα γρήγορα να μας έρθουν τα πολυπόθητα μωράκια εμάς μας έδωσε πολύ καλές πιθανότητες λόγω ηλικίας αλλά το ανγος παραμένει πάντα ίδιο κάθομαι κ διαβάζω τις θετικές χοριακες στα κορίτσια εδώ κ χερομαι τουλάχιστον με αυτό ελπίζω όλες να μας φέρει το 2023 ότι δν μας έφερε το 22

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, Ioli93 said:

Σε ευχαριστώ πολύ σ εύχομαι κ σένα γρήγορα να μας έρθουν τα πολυπόθητα μωράκια εμάς μας έδωσε πολύ καλές πιθανότητες λόγω ηλικίας αλλά το ανγος παραμένει πάντα ίδιο κάθομαι κ διαβάζω τις θετικές χοριακες στα κορίτσια εδώ κ χερομαι τουλάχιστον με αυτό ελπίζω όλες να μας φέρει το 2023 ότι δν μας έφερε το 22

Στο εύχομαι! Άγχος πάντα θα υπάρχει, δεν γίνεται αλλιώς. Πόσο χρονών είσαι? 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kateriiina25 είπε:

Κρίμα ρε γαμώτο την ταλαιπωρία για το τίποτα. Τελικά δεν έχω δει κοπέλα σε 2η φάση του κύκλου να έχει πετυχημένη ωοληψία, μάλλον είναι σπάνιο. 

Τι εννούμε δεύτερη φάση του κύκλου? Δεύτερη ωοληψία στον ίδιο κύκλο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...