Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μεγάλη καθυστέρηση


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , tzeni82 είπε:

Αυτά τα ροζ που έχεισ  μεγάλη εντύπωση μου κανουν..επαφές είχεσ όλο τον προηγούμενο καιρό? Έτσι ήμουν εγώ κ ήμουν έγκυος..ο γιατροσ μου χε πει πως αν δεν αδιαθετησω κανονικά μετά από αυτά τα ροζ που είχα να κάνω τεστ εγκυμοσύνης..έκανα κ τώρα είναι 2 χρόνων...μηοωσ είναι καθυστερημένη η σύλληψη κ για αυτό βγαίναν αρνητικά τα τεστ σου....

 

Δεν είχα επαφή άλλη όχι ..γι αυτό μου φαίνεται περίεργο όλο αυτό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, MelissaE είπε:

Δεν είχα επαφή άλλη όχι ..γι αυτό μου φαίνεται περίεργο όλο αυτό!

Δεν πιστεύω να είσαι, όσο καθυστερημένη να ήταν η σύλληψη αν έκανες τόσο αργα τεστ θα έδειχνε. Συνήθως δεν δείχνει τις πρώτες μέρες απ' την καθυστέρηση

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ναι κι εγώ δεν πιστευω οτι εισαι αφου δεν είχες επαφη καν. Κι εγώ το παθαινα αυτό με το που σταματουσα τα αντισυλληπτικα. Γενικά δεν είχα ποτε σταθερο κυκλο εφτανε μεχρι και 2 μηνες να μη μου ερθει περιοδος λογω πολυκυστικων. Αλλα όλα καλα δεν χρειαζοταν να κανω κατι. Και τα αντισυλληπτικα τα επαιρνα για αντισυλληψη οχι για να μου ρυθμισουν το κυκλο. Αλλα συμβαινει και χωρις λογο μεγαλη καθυστερηση, αγχος, αλλαγη στην καθημερινοτητα, στενοχωρια, η εποχη πολλα μπορει να ειναι.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, mama16 είπε:

Δεν πιστεύω να είσαι, όσο καθυστερημένη να ήταν η σύλληψη αν έκανες τόσο αργα τεστ θα έδειχνε. Συνήθως δεν δείχνει τις πρώτες μέρες απ' την καθυστέρηση

Και εγώ αυτό πιστεύω..

2 ώρες πρίν, Evaki19 είπε:

Καλησπερα, ναι κι εγώ δεν πιστευω οτι εισαι αφου δεν είχες επαφη καν. Κι εγώ το παθαινα αυτό με το που σταματουσα τα αντισυλληπτικα. Γενικά δεν είχα ποτε σταθερο κυκλο εφτανε μεχρι και 2 μηνες να μη μου ερθει περιοδος λογω πολυκυστικων. Αλλα όλα καλα δεν χρειαζοταν να κανω κατι. Και τα αντισυλληπτικα τα επαιρνα για αντισυλληψη οχι για να μου ρυθμισουν το κυκλο. Αλλα συμβαινει και χωρις λογο μεγαλη καθυστερηση, αγχος, αλλαγη στην καθημερινοτητα, στενοχωρια, η εποχη πολλα μπορει να ειναι.

Και εγώ το χα ξανά πάθει αλλά όχι τόσες μέρες.. μέχρι 15 ναι όχι 24 μέρες που έγιναν σήμερα πφφφ ανχωνομαιιι τοσοοο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2022 at 3:18 ΜΜ, MelissaE είπε:

Και εγώ αυτό πιστεύω..

Και εγώ το χα ξανά πάθει αλλά όχι τόσες μέρες.. μέχρι 15 ναι όχι 24 μέρες που έγιναν σήμερα πφφφ ανχωνομαιιι τοσοοο....

Κορίτσια λέτε να έχω πολυκυστικες ???

Αύριο πάω γυναικολόγο κ έχω αγχωθει φουλλλλ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις


On 7/6/2022 at 6:36 ΜΜ, Lilly28 είπε:

Περαστικό είναι κορίτσι μου. Προσοχή θέλει κ από ότι ξέρω είναι δυστυχώς κάτι πολύ συνηθες

Μακάρι να είναι περαστικό!!! Γιατί το χω πάρει λίγο κάπως :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...