Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μεγάλη καθυστέρηση


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια έχω καθυστέρηση 23 μέρες ανχωνομαιιι φουλ.. δεν είμαι έγκυος έχω κάνει δύο τέστ και είναι αρνητικά.. μίλησα με την γιατρό μου κ μου είπε ν χαλαρώσω κ να μην ανχωνομαιιι.. θα κλείσω κ ραντεβού απλά είμαι σε επαρχία κ εργάζομαι πρέπει ν βρω λόγο χρόνο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , MelissaE είπε:

Καλησπέρα κορίτσια έχω καθυστέρηση 23 μέρες ανχωνομαιιι φουλ.. δεν είμαι έγκυος έχω κάνει δύο τέστ και είναι αρνητικά.. μίλησα με την γιατρό μου κ μου είπε ν χαλαρώσω κ να μην ανχωνομαιιι.. θα κλείσω κ ραντεβού απλά είμαι σε επαρχία κ εργάζομαι πρέπει ν βρω λόγο χρόνο..

Καλησπέρα κορίτσι. Μην αφήνεις τον έλεγχο. Μπορεί να αλλάζει ο κύκλος σου, μπορεί και να υπάρχει άλλος λιγιε που πρέπει να βρεις. Γιατί δεν κάνεις και μια χοριακη; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , tetakom είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Μην αφήνεις τον έλεγχο. Μπορεί να αλλάζει ο κύκλος σου, μπορεί και να υπάρχει άλλος λιγιε που πρέπει να βρεις. Γιατί δεν κάνεις και μια χοριακη; 

Έχω όλα τα συμπτώματα περιόδου εδώ και δύο εβδομάδες...πφφφ

Link to comment
Share on other sites

25 όχι δεν έχω παιδάκι.. συνήθως είναι σταθερός στις 30-32 μέρες 

πρίν από 9 λεπτά , tetakom είπε:

Ποσών ετών είσαι; έχεις παιδάκι; έχεις σταθερό κύκλο; 

όχι δεν έχω παιδάκι.. συνήθως είναι σταθερός στις 30-32 μέρες .. μου έχει καθυστερήσει ομως κ άλλες φορές όχι τόσο πολύ βέβαια..

 
  •  
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , MelissaE είπε:

25 όχι δεν έχω παιδάκι.. συνήθως είναι σταθερός στις 30-32 μέρες 

όχι δεν έχω παιδάκι.. συνήθως είναι σταθερός στις 30-32 μέρες .. μου έχει καθυστερήσει ομως κ άλλες φορές όχι τόσο πολύ βέβαια..

 
  •  
  •  

Να πας στον γιατρό σου να σε ελέγξει. Εγώ στη θέση σου θα έκανα και μια χοριακη για να είμαι σίγουρη. 

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 8 λεπτά , tetakom είπε:

Να πας στον γιατρό σου να σε ελέγξει. Εγώ στη θέση σου θα έκανα και μια χοριακη για να είμαι σίγουρη. 

Μπορεί να είμαι έγκυος??? Έχω κ πολλά νεύρα.. όμως δύο τέστ αρνητικά ?!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , MelissaE είπε:

 

Μπορεί να είμαι έγκυος??? Έχω κ πολλά νεύρα.. όμως δύο τέστ αρνητικά ?!

Δεν θέλω ούτε να σε απογοητεύσω, ούτε να σε ανεβάσω στα σύννεφα. Κάνοντας την χοριακη θα σιγουρευτείς. Κι έτσι θα ξέρει και ο γιατρός σου πως να σε βοηθήσει. Δυστυχώς οι ορμόνες μας προκαλούν πολλά και μεταβαλλονται πανεύκολα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , tetakom είπε:

Δεν θέλω ούτε να σε απογοητεύσω, ούτε να σε ανεβάσω στα σύννεφα. Κάνοντας την χοριακη θα σιγουρευτείς. Κι έτσι θα ξέρει και ο γιατρός σου πως να σε βοηθήσει. Δυστυχώς οι ορμόνες μας προκαλούν πολλά και μεταβαλλονται πανεύκολα. 

Θα πάω ν κάνω εξετάσεις γτ δεν μπορώ ν ζω με τ ανχος

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , tetakom είπε:

Δεν θέλω ούτε να σε απογοητεύσω, ούτε να σε ανεβάσω στα σύννεφα. Κάνοντας την χοριακη θα σιγουρευτείς. Κι έτσι θα ξέρει και ο γιατρός σου πως να σε βοηθήσει. Δυστυχώς οι ορμόνες μας προκαλούν πολλά και μεταβαλλονται πανεύκολα. 

Είχα κ λίγο ροζ αχνό βλεννα κ νόμιζα θα αδιαθερησω πρίν μια βδομάδα και πριν 4 μέρες όμως τώρα τίποτα..

πρίν από 6 λεπτά , mama16 είπε:

Τα 2 τεστ στις πόσες μέρες τα έκανες?

Την 10η και την 17η μέρα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , MelissaE είπε:

Είχα κ λίγο ροζ αχνό βλεννα κ νόμιζα θα αδιαθερησω πρίν μια βδομάδα και πριν 4 μέρες όμως τώρα τίποτα..

Την 10η και την 17η μέρα 

Κάνε βρε κορίτσι μου μια χοριακη. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Αντιθέτως, ίσως και να κερδίσεις κάτι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , tetakom είπε:

Κάνε βρε κορίτσι μου μια χοριακη. Δεν έχεις να χάσεις τίποτα. Αντιθέτως, ίσως και να κερδίσεις κάτι. 

Κορίτσια απλά πιστεύω είναι αδύνατον να είμαι έγκυος..

Τελευταία επαφή είχα 22 Δεκέμβρη με τ αγόρι μου κ αμέσως μετά μου ήρθε περίοδος..η οποία ήταν φυσιολογική μέχρι τις 28 Δεκεμβρη..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , MelissaE είπε:

Κορίτσια απλά πιστεύω είναι αδύνατον να είμαι έγκυος..

Τελευταία επαφή είχα 22 Δεκέμβρη με τ αγόρι μου κ αμέσως μετά μου ήρθε περίοδος..η οποία ήταν φυσιολογική μέχρι τις 28 Δεκεμβρη..

Τότε κανόνισε άμεσα ραντεβού με τον γιατρό σου μ για υπέρηχο και εξετάσεις αν χρειαστεί. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , MelissaE είπε:

Κορίτσια απλά πιστεύω είναι αδύνατον να είμαι έγκυος..

Αυτά τα ροζ που έχεισ  μεγάλη εντύπωση μου κανουν..επαφές είχεσ όλο τον προηγούμενο καιρό? Έτσι ήμουν εγώ κ ήμουν έγκυος..ο γιατροσ μου χε πει πως αν δεν αδιαθετησω κανονικά μετά από αυτά τα ροζ που είχα να κάνω τεστ εγκυμοσύνης..έκανα κ τώρα είναι 2 χρόνων...μηοωσ είναι καθυστερημένη η σύλληψη κ για αυτό βγαίναν αρνητικά τα τεστ σου....

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...