Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Α επιπέδου Χανιά


Recommended Posts

Καλημέρα υπάρχουν εδώ κορίτσια από Χανιά που να έχουν κάνει την α επιπέδου;πολλές επιλογές σε γιατρούς δεν έχουμε έχει κάποια να με συμβουλέψει για το τι να προσέχω;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, dimitdimit είπε:

Καλημέρα υπάρχουν εδώ κορίτσια από Χανιά που να έχουν κάνει την α επιπέδου;πολλές επιλογές σε γιατρούς δεν έχουμε έχει κάποια να με συμβουλέψει για το τι να προσέχω;

Είχα κάνει στον Πέππε όταν ήμουν έγκυος. Τότε μόνο αυτός υπήρχε σαν πιστοποιημένος εννοώ. Μετά όμως άνοιξε ιατρείο και ο Τζανάκης για τον οποίο δεν έχω προσωπική άποψη αλλά λένε ότι είναι καλός και αν ποτέ ξανά μείνω έγκυος θα πάω σε αυτόν αλλά μπορεί και στην Αθήνα .


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Είχα κάνει στον Πέππε όταν ήμουν έγκυος. Τότε μόνο αυτός υπήρχε σαν πιστοποιημένος εννοώ. Μετά όμως άνοιξε ιατρείο και ο Τζανάκης για τον οποίο δεν έχω προσωπική άποψη αλλά λένε ότι είναι καλός και αν ποτέ ξανά μείνω έγκυος θα πάω σε αυτόν αλλά μπορεί και στην Αθήνα .

Στον Τζανάκη έκλεισα , είμαι από εξωσωματική κ έχω παραπάνω άγχος (αλλιώς την είχα φανταστεί την μητρότητα μέχρι τώρα άγχος μόνο)με τον Πέπε δεν έμεινες ευχαριστημένη; Δεν έχω γνωστές εδώ πρόσφατα μετακόμισα κ διάβασα κάποια αρνητικά που με έκαναν να διαλέξω τον Τζανάκη ,τον γιατρό λένε δεν τον διαλέγουμε από βιογραφικό αλλά από φήμη...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , dimitdimit είπε:

Στον Τζανάκη έκλεισα , είμαι από εξωσωματική κ έχω παραπάνω άγχος (αλλιώς την είχα φανταστεί την μητρότητα μέχρι τώρα άγχος μόνο)με τον Πέπε δεν έμεινες ευχαριστημένη; Δεν έχω γνωστές εδώ πρόσφατα μετακόμισα κ διάβασα κάποια αρνητικά που με έκαναν να διαλέξω τον Τζανάκη ,τον γιατρό λένε δεν τον διαλέγουμε από βιογραφικό αλλά από φήμη...

Από εξωσωματική ήμουν και εγω. 

Αλήθεια που τα διάβασες τα αρνητικα σχόλια;

Κοιτα εγω είχα δίδυμα και το ένα παιδί είχε ανωμαλίες οι οποίες δεν φάνηκαν στους μεγάλους υπερήχους κ δεν φταίει ο Πέππες. Παρόλα αυτά δεν θέλω να τον ξανά δω ποτέ.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Από εξωσωματική ήμουν και εγω. 

Αλήθεια που τα διάβασες τα αρνητικα σχόλια;

Κοιτα εγω είχα δίδυμα και το ένα παιδί είχε ανωμαλίες οι οποίες δεν φάνηκαν στους μεγάλους υπερήχους κ δεν φταίει ο Πέππες. Παρόλα αυτά δεν θέλω να τον ξανά δω ποτέ.

Εδώ τα διάβασα ,μην φανταστείς πολλά άλλα γενικά δεν διαβάζω πολλά σχόλια για γιατρούς εξετάσεις  κλπ για τα Χανιά,σου εύχομαι με το καλό σύντομα να με ρωτάς την εμπειρία μου με τον Τζανάκη για να πας κ εσυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , dimitdimit είπε:

Εδώ τα διάβασα ,μην φανταστείς πολλά άλλα γενικά δεν διαβάζω πολλά σχόλια για γιατρούς εξετάσεις  κλπ για τα Χανιά,σου εύχομαι με το καλό σύντομα να με ρωτάς την εμπειρία μου με τον Τζανάκη για να πας κ εσυ

Σ ευχαριστω πολύ! Καλά αποτελέσματα και καλό υπόλοιπο εγκυμοσύνης με ένα γερό μωρό!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 25/2/2022 at 2:23 ΜΜ, dimitdimit είπε:

Εδώ τα διάβασα ,μην φανταστείς πολλά άλλα γενικά δεν διαβάζω πολλά σχόλια για γιατρούς εξετάσεις  κλπ για τα Χανιά,σου εύχομαι με το καλό σύντομα να με ρωτάς την εμπειρία μου με τον Τζανάκη για να πας κ εσυ

Κορίτσια δυστυχως έκανα κι εγω στον Πεππε..τραγικος! Ειρωνικός! Αλαζόνας!

 

Δεν εχω τι να πω..δυστυχως δεν ηξερα υο. Τζανάκη αλλα στην επόμενη θα παω εκεί.. εμείς είμαστε απο Ρέθυμνο!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KasiaKat είπε:

Κορίτσια δυστυχως έκανα κι εγω στον Πεππε..τραγικος! Ειρωνικός! Αλαζόνας!

 

Δεν εχω τι να πω..δυστυχως δεν ηξερα υο. Τζανάκη αλλα στην επόμενη θα παω εκεί.. εμείς είμαστε απο Ρέθυμνο!

Πιστοποιημενοι υπάρχουν και στο Ηράκλειο. Αλλιώς Αθηνά.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, KasiaKat είπε:

Κορίτσια δυστυχως έκανα κι εγω στον Πεππε..τραγικος! Ειρωνικός! Αλαζόνας!

 

Δεν εχω τι να πω..δυστυχως δεν ηξερα υο. Τζανάκη αλλα στην επόμενη θα παω εκεί.. εμείς είμαστε απο Ρέθυμνο!

Την β επιπέδου την έκανα στον Τζανακη κ το ντοπλερ ,με το καλό το μωράκι σου

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...